PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AS1Arabic Scale Converter

Amoozesh
Thursday 7 January 2010, 01:33 AM
با سلام خدمت اساتید نت آهنک این اولین تاپیک منه اگه اشکالی وجود داره منو ببخشید.

دوستان من یک دستگاه AS1Arabic Scale Converter خریدم برای gem wk8 ولی هنوز نتوانستم وصلش کنم با به عبارتی کارش بیندازم لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشوم.

با تشکر

HamedSedighi
Thursday 7 January 2010, 02:08 AM
با سلام خدمت اساتید نت آهنک این اولین تاپیک منه اگه اشکالی وجود داره منو ببخشید.

دوستان من یک دستگاه AS1Arabic Scale Converter خریدم برای gem wk8 ولی هنوز نتوانستم وصلش کنم با به عبارتی کارش بیندازم لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشوم.

با تشکر

اصلا کار این دستگاه چیه؟چه لزومی داره؟شما چند خریدی؟

Amoozesh
Thursday 7 January 2010, 02:19 PM
دوست عزیز با این دستگاه شما میتوانید ربع پرده ها را تنظیم کنید.

HamedSedighi
Thursday 7 January 2010, 10:43 PM
دوست عزیز با این دستگاه شما میتوانید ربع پرده ها را تنظیم کنید.

مگر کیبرد شما این قابلیت را ندارد که شما این دستگاه را تهیه کردی؟یعنی جدا wk8 این قابلیت را ندارد؟

Amoozesh
Friday 8 January 2010, 12:45 AM
چرا ولی با این دستگاه کار شما را راحتتر میشود فقط با یک کلیک کار تمامه.

Amoozesh
Thursday 14 January 2010, 12:26 AM
دوستان کسی نمیتونه کمکی بکنه؟

GhazalMusic
Thursday 14 January 2010, 01:37 AM
دوستان کسی نمیتونه کمکی بکنه؟

سلام دوست خوب از طریق میدی باید وصل بشه اگه درست یادم باشه.

HamedSedighi
Thursday 14 January 2010, 02:29 AM
خب مسلما از طریق پورت های midi امکان ارتباط وجود دارد و فکر میکنم که کاربر گرامی در تنظیمات midi مشکل دارند .

Amoozesh
Thursday 14 January 2010, 09:52 PM
کاملا درسته :دستگاه فوق یک عدد ورودی (in) یک عدد خروجی(out) و یکی به نام (Thru) داره. در پشت کیبورد هم این ورودی ها وجود داره . اولا نحوه وصل به کیبورد را نمیدونم یعنی ایا سه تای آنها باید وصل باشه یا نه ؟ در ثانی به گفته دوست عزیزم هم در تنظیمات هم مشکل دارم.

Amoozesh
Friday 15 January 2010, 12:12 AM
بالاخره با تلاش فراوان روش نصبش را یاد گرفتم در واقع میبایست تو کیبورد هم تعغیراتی میدادم. ولی برای کوک نیم پرده ها و تنظیمات آن هنوز بطور کامل به جائی نرسیدم اگه ممکنه در این قصمت من را یاری کنید. از دوستان فعال کمال تشکر را دارم. به امید موفقیت

HamedSedighi
Saturday 16 January 2010, 09:23 AM
بالاخره با تلاش فراوان روش نصبش را یاد گرفتم در واقع میبایست تو کیبورد هم تعغیراتی میدادم. ولی برای کوک نیم پرده ها و تنظیمات آن هنوز بطور کامل به جائی نرسیدم اگه ممکنه در این قصمت من را یاری کنید. از دوستان فعال کمال تشکر را دارم. به امید موفقیت

منظورت از کوک نیم پرده چیه؟

این تاپیک (You can see links before reply) را ببین .آیا یک چنین چیزی مورد سوالت هست؟

HamedSedighi
Saturday 16 January 2010, 09:45 AM
اگر که نیاز فوق العاده ای به ربع پرده ها دارید چرا یک کیبرد شرقی صفت نمیگیرید؟که روی پانل اصلی با فشردن چند دکمه خیلی ساده مقیاس های شرقی را داشته باشید.

درست که wk8 کیبرد قوی ای است اما قدیمی هم است.

چه ویژگی باعث شده که هنوز این مدل را داشته باشید؟

GhazalMusic
Saturday 16 January 2010, 10:13 AM
همین مدلی که داره قابلیت این کارو داره اگر آهنگهائی که میزنید بیشترشان در دو یا چند دستگاه ی ایرانی اجرا میشوند به درد میخوره وگرنه ه نظرم خرج اظافه کردید

Amoozesh
Saturday 16 January 2010, 08:07 PM
ممنو ن از جوابهای شما میدانم که wk8 این امکان را داره که پرده ها را کوک کنم ولی من این دستگاه دوم را خریدم به دلیل که بلکه شاستی ها را منظور ربع پرده های از پیش تنظیم شده هایم را بطور مستقیم بتونم استفاده کنم نه اینکه هر دفعه مجبور بشم به منو وارد شوم خیلی وقتگیر هست. در ضمن از زحمات دوستان عزیز نهایت تشکر را دارم بخصوص دوست عزیز Arch