PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ جدید Masood_boy8600 تقدیم به تمام بچه های نت آهنگ

MA_Happy
Sunday 10 January 2010, 11:54 AM
سلام،
این آهنگ را طی چند روز پیش ساختم.البته 53 ثانبه بیشتر نیست و گفتم بگذارم اینجا تا ببینم اگر بچه های نت اهنگی گفتن قشنگه به 3 تا 4 دقیقه برسانمش.
پس تو رو خدا فکر کنید آهنگ خودتون هست پس خواهشا هر نقطه قوت و ضعفی دارد بنویسید.
بالاخره من به جز شما ها کدام یک از دوستانم اینگونه به موسیقی هنری نگاه میکنند.

برای دانلود با حجم 1.6 مگابایت اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply):9powok:

siamaks
Sunday 10 January 2010, 12:09 PM
نمي دونم چي بگم والا . من كه چيزي سر در نياوردم . چه سبكي هست ؟ jazz ?

moein babayee
Sunday 10 January 2010, 01:51 PM
خوب هر کاری شروعی داره و واسه شروع خوب بود!
ولی من فکر کنم تو آهنگ سازی رو با نت کنار گذازی اشتباه گرفتی!
برداشته من اینه که یک نرم افزار گیر آوردی و از این یک ریتم انتخاب کردی و چند تا نت گذاشتی تا قشنگ شده!

اتفاقا برای شروع این کار لازمه! (یعنی اول سلیقه ی خودت رو، رو کار بیاری) بعد وارد قوانین و اصول آهنگ سازی و نت نویسی بشی!

ادامه بدش ولی نه به هدف این که کاره خوبی رو داری انجام می دی و .... فقط به خاطر کسب تجربه که خیلی ارزشش از کار مفید بیشتره!

یاعلی

MA_Happy
Sunday 10 January 2010, 03:30 PM
ممنون ولی یعنی کسی دیگه از نت آهنگ نیست که این آهنگ را دانلود بکند. نظر دهد.
یا علی

alireza_talieh
Sunday 10 January 2010, 05:58 PM
آقا مسعود خوب بود
این جور آهنگا به نظر من برای استراحت در کازینیو خوبه چون اکثراً تو کازینیوها اینجو آهنگ می زارن
این نظر شخصی خودمه شاید شما یه جور دیگه فک کنین.

violin_20
Sunday 10 January 2010, 06:02 PM
توصيه مي كنم آهنگ زياد گوش بدي تا بتوني ايده بگيري اين كار از يه خورده آماتوري هم پايين تر بود .

king.star
Sunday 10 January 2010, 07:04 PM
درود مسعود
خوب بود
ولی تلاشتو بیشتر کن تا بهترین شی
ادامه بده
t c

MA_Happy
Monday 11 January 2010, 10:32 AM
توصيه مي كنم آهنگ زياد گوش بدي تا بتوني ايده بگيري اين كار از يه خورده آماتوري هم پايين تر بود .
این آهنگم اسمش مادر 2 است و در مرداد ماه سال جاری درستش کردم.
برای دانلود با حجم 2.6 مگابایت اینجا کلیک کنید.
(You can see links before reply)
و دوستان عزیز دیگر خواهش میکنم مثل آهنگ قبلی در مورد این آهنگ نیز نظر بدهید.:9powok:
یا علی

violin_20
Monday 11 January 2010, 12:36 PM
دوست گلم . من اصلا قصد توهين به كار شما رو نداشتم
آهنگ مادر كمي ساده تر بود سعي كن از لحاظ فني سطح كار تو ببري بالا
بازم ميگم آهنگ زياد گوش بده
راستي با كدوم برنامه كار مي كني ؟؟؟؟

siamaks
Monday 11 January 2010, 12:41 PM
آهنگ مادر بهتر بود . ولي بازم جاي بهتر شدن داره .

Babak_mix
Monday 11 January 2010, 12:59 PM
مسعود جان سلام
فکر ميکنم نرم افزاري که شما با اون کار ميکني مختص به لوپ باشه و کار شما فقط چيدن اين لوپهاست و در واقع نميشه بهش گفت آهنگسازي، اينجور نرم افزارها که تعدادشون هم کم نيست، شبيه به پازل هستند و شما قدرت مانوري در تنظيم آهنگ، آکوردها، نت‌ها و ... نداري و نميتوني از خلاقيت و سليقه اي که داري استفاده کني، پس بهت توصيه ميکنم کاملاً از اين نرم افزارها فاصله بگيري و بري دنبال نرم افزاري که بتوني مانور کاملي روي موزيکت داشته باشي و از استعداد و خلاقيت و سليقت به طور کامل بهره ببري...

قربانت Babak

moein babayee
Monday 11 January 2010, 05:36 PM
سلام
از کاره قبلیت بهتر بود
ولی خیلی یکنواخت بود و همشم که چند میزان توش تکرار می شد و به عبارتی ریتم بود!
ببین موسیقی یک سری فراز و نشیب هایی لازم داره تا شنونده رو به خودش جذب کنه! این طوری خیلی زود شنونده دل می کنه و می ره

برای مثال این رپ های تند رو اگه دقت کرده باشی چون همش یک دست با یک سرعت بالا یک متن توش خونده می شه مخاطب زیادی نداره ولی اگه وسطش یک قسمت هیپ یا پاپ بزارن چقدر تغییر می کنه. یا مسأله ی دیگه یک موسیقی باید با احساسات شنوندش بازی کنه و اون رو به قول خودمون سرکار بزاره، بپیچونش (کاربرد نت محسوس!) یک جایی موسیقی به ظاهر تموم شه ولی باز یک دفعه شروع شه و این جور قانون ها

تو یک موسیقی یا آهنگ موفق طرز شروع کردن و به پایان رسوندن کار هم خیلی مهمه

تو یک تاپیک فکر کنم چطوری آهنگ بسازیم بود توش یک سری قواعد رو گفتم حالا اگه می خوای بیشتر اطلاع کسب کنی برو اونجا رو بخون سوالی بود بپرس اینجا کسای باتجربه ی زیادی تو این امر (مثل محمد) هستن