PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب مدرس برای دوره های آموزش سنتور

Razoniaz
Tuesday 12 January 2010, 02:38 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
همانطور که دوستان مطلع هستند اخیرا با کمک شما عزیزان اقدام به راه اندازی کلاسهای آموزشی (غیر حضوری) سنتور بر روی سایت شده است. مسلما برای این دوره های آموزشی نیاز به افرادی هست که بتوانند به عنوان مدرس این دوره ها در سایت فعالیت کنند.
لذا از همه دوستانی که مایل هستند در این دوره ها به عنوان مدرس فعالیت کنند خواهشمندم خودشون را معرفی نمایند و میزان سابقه نوازندگی و فعالیت هنری خودشون رو شرح بدهند. در صورت امکان نمونه ای از اجراهاشون رو هم برای دوستان قرار بدند.

Razoniaz
Sunday 17 January 2010, 07:47 AM
یاری اندر کس نمی بینیم یاران را چه شد؟
دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد؟
گوی توفقیق و کرامت در میان افکنده اند
کس به میدان در نمی آید سواران را چه شد؟؟؟

كوروش88
Sunday 17 January 2010, 11:46 AM
دوست عزيز . عذر خواهم من قرار بود كه كار چهار مضراب پشنگ كامكار رو بذارم . چون استادم سه هفته مسافرت خارج از كشور رفته و وقت دارم ، الان دارم چهار مضراب شور آقاي صبا رو كار مي كنم صفحه 22 كتاب اول (چون دست چپ رو خيلي درگير مي كنه جالب هست )وقتي تمام شد براي شما اساتيد عزيز مي ذارمش.

امیر پوریا
Monday 18 January 2010, 01:39 PM
سلام من پوریا هستم.7ساله سنتور میزنم.کتاب هایی که زدم:شیوه سنتورنوازی،دستور سنتور،گلنار،سپیده،هزار دستان،یادگاران،ردیف صبا،سی قطعه،موج،گل آیین،سل آیین،قطعات موسیقی مجلسی،هشت قطعه برای سنتور پایور،ردیف میرزا عبدالله،ردیف دوره عالی،مجموعه رنگ و پیش درآمد راست کوک و چپ کوک،دو نوازی سنتور علی بهرامی فرد،شبدیز پژمان آذرمینا

Razoniaz
Wednesday 20 January 2010, 01:54 PM
سلام من پوریا هستم.7ساله سنتور میزنم.کتاب هایی که زدم:شیوه سنتورنوازی،دستور سنتور،گلنار،سپیده،هزار دستان،یادگاران،ردیف صبا،سی قطعه،موج،گل آیین،سل آیین،قطعات موسیقی مجلسی،هشت قطعه برای سنتور پایور،ردیف میرزا عبدالله،ردیف دوره عالی،مجموعه رنگ و پیش درآمد راست کوک و چپ کوک،دو نوازی سنتور علی بهرامی فرد،شبدیز پژمان آذرمینا

سلام پوریا
اول از همه از طرف خودم و دوستان عزیز ورود شما به سایت را خوش آمد می گویم. با توجه به سابقه ای که در زمینه سنتور نوازی دارید مسلما می توانید در برگزاری دوره های آموزش مجازی سنتور به عنوان مدرس فعالیت نمایید. امیدوارم هم من و هم دوستان عزیز بتوانیم از تجربیات گرانبهای شما استفاده نماییم.

mahyarr
Saturday 8 May 2010, 02:05 AM
با درود
من 10 ساله كه ساز سنتور مي زنم والان دانشجوي تهران هستم به نظر شما براي ادامه نوازندگي ام استاد پشنگ كامكار متونن بهم بيشتر كمك كنن يا استاد اردوان كامكار؟

Razoniaz
Saturday 8 May 2010, 06:54 AM
با درود
من 10 ساله كه ساز سنتور مي زنم والان دانشجوي تهران هستم به نظر شما براي ادامه نوازندگي ام استاد پشنگ كامكار متونن بهم بيشتر كمك كنن يا استاد اردوان كامكار؟

سلام مهیار عزیز
اول از همه از طرف خودم و همه دوستان ورود شما را به نت آهنگ خوش آمد می گم. در مورد سوالتون بنده فکر می کنم که ابتدا باید خودتون ببینید کدام سبک را بیشتر می پسندید. سبک اردوان با پشنگ تفاوتهای زیادی داره. این تفاوت را توی قطعاتی که ساختن به خوبی می شه دید.
مثلا شما کتاب موج پشنگ کامکار را مقایسه کنید با کارهایی مثل ماهی برای سال نو و دریای اردوان.ولی نظر شخصی من اینه که اردوان چون جوانتر هستش و پر انرژی تر بهتر می تونه بهت کمک کنه.
راستی ممنون می شم اگه توی سایت فعالیت داشته باشید و بنده و دوستان از تجربیات شما استفاده کنیم.

ahoorezaee
Saturday 8 May 2010, 08:12 AM
سلام البته من تازه كارم ولي آقاي آرش هاديان هم استاد مجازيه خوبي ميتونن براي سايت باشن

ديانت
Tuesday 11 May 2010, 10:53 AM
با عرض سلام
من يك سوال از آقاي هاديان دارم ،با توجه به اينكه من دوره ابتدايي سنتور را تا اول سه گاه كار كردم با توجه به تجربه شما رديف صبا رو شروع كنم كه گوشه هاي كاملتري داره يا دوره ابتدايي رو تكميل كنم.
ممنون ميشم اگه دوستان ديگه هم راهنمايي كنن.

ديانت
Wednesday 12 May 2010, 09:42 AM
ممنون از دوست خوبم آقاي هاديان
ميشه لطفا دوستان ديگر مهيار،رازو نيازو امير پوريا و ديگران هم راهنمايي كنن.
در ضمن يه سوال ديگه از آقاي هاديان، من دستور ابتدايي رو با اجراي آقاي ثابت اجرا ميكنم چون جايي كه من هستم استادي نيست ،با اين اوصاف آيا رديف مرحوم صبا رو هم ايشون اجرا كردن و cdش موجوده؟

Razoniaz
Wednesday 12 May 2010, 10:17 AM
در ضمن يه سوال ديگه از آقاي هاديان، من دستور ابتدايي رو با اجراي آقاي ثابت اجرا ميكنم چون جايي كه من هستم استادي نيست ،با اين اوصاف آيا رديف مرحوم صبا رو هم ايشون اجرا كردن و cdش موجوده؟

دوست عزیز سلام
قبل از هر چیز ورود شما را به نت آهنگ خوش آمد می گم. قبل از اینکه سوال شما را جواب بدم با اجازتون چندتا مورد هست که باید بپرسم: از اونجا که گفتید جایی که زندگی می کنید استادی نیست، می خواستم ببینم شما تا الان برای سنتور اصلا کلاس نرفتید؟ می دونید خیلی از نکات مهم (مانند نشستن پشت سنتور، مضراب زدن و ...) هست که حتما باید توسط مدرس آموخته بشه.
من یه خواهشی از شما داشتم و اینکه که اگه تا الان اصلا کلاس نرفتید یه نمونه کار تصویری (البته در صورت امکان) بگذارید تا اگه ایرادی توی مواردی که بالا عرض کردم، وجود داره برطرف بشه. یا اگه بتونید یه نمونه کار صوتی از کارهای خودتون رو هم بگذارید خیلی خوبه. مثلا چهارمضراب حجاز از دوره ابتدایی سنتور می تونه نمونه خوبی باشه.

Mezrab
Wednesday 12 May 2010, 02:59 PM
دوست عزیز، در باب آموزش عجله زیاد زیبا نیست، از اونجایی که ما با مضراب های شما هم آشنا نیستیم و نمیدونم تا چه حد سنتور نواز هستید، نمیتونیم اعلام کنیم که مصلا استاد صبا رو می تونید شروع کنید یا نه، ولی اگر می خواید طبق اصول پیش برید باید دوره ابتدایی رو به اتمام برسونید، ولی در هر صورت همون نمونه کار تصویری که راز و نیاز عزیز گفت بهتره قرار بدید تا تصمیم گیری دقیق تر باشه.

ديانت
Tuesday 18 May 2010, 10:16 AM
با تشكر از همه دوستان
بنده ساز رو سالهاي پيش شروع كردم و پيش استاد اصول ابتدايي رو آموختم و دستگاه شور و متعلقاتشو از رديف ابتدايي مرحوم استاد پايور كار كردم بدلايل مشكلات ادامه ندادم بعد از 10 سال دوباره شروع كرده و رديف رو با مدد از اجراي آقاي ثابت شروع كردم وخودم ميزنم ،به محض امكان يه نمونه اجرا رو ميذارم تا نظر شما رو بدونم.
ممنون ميشم كمك و راهنمايي تونو داشته باشم.

mori_akas
Wednesday 21 March 2012, 06:00 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
همانطور که دوستان مطلع هستند اخیرا با کمک شما عزیزان اقدام به راه اندازی کلاسهای آموزشی (غیر حضوری) سنتور بر روی سایت شده است. مسلما برای این دوره های آموزشی نیاز به افرادی هست که بتوانند به عنوان مدرس این دوره ها در سایت فعالیت کنند.
لذا از همه دوستانی که مایل هستند در این دوره ها به عنوان مدرس فعالیت کنند خواهشمندم خودشون را معرفی نمایند و میزان سابقه نوازندگی و فعالیت هنری خودشون رو شرح بدهند. در صورت امکان نمونه ای از اجراهاشون رو هم برای دوستان قرار بدند.

سلام
خوشحالم از اینکه اینقدر تلاش میکنید که سنتور نوازی رو کسترش بدید اما فکر میکنید میشه سنتور رو مجازی یاد گرفت؟ نت خونی شدت ضرب مضراب و خیلی نکات ریز دیگه که بدون حضور استاد نمیشه.
ولی یه پیشنهاد خوب دارم که این کلاسا به صورت حضوری انجام بشهو خوشحال میشم یکی از اساتید اعلام آمادگی کنه که این پیشنهاد رو باهاش درمیون بگذارم.

به امید گسترس هر چه بیشتر ساز های ایرانی در جامعه