PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اونایی که از دانلود بدون resume خسته شدن بیان

payizanglobal
Thursday 14 January 2010, 05:16 PM
بابا تو این سایتها و انجمنهای موسیقی کلی نرم افزاره+کلی مطالب آموزش(فیلم.مدیا.کتاب)اما حجمشونم بالاست..اونایی که سرعتشون ذغالیه باید چیکار کنن؟؟برن بخرن؟؟بابا بی انصاف دنبال نرم افزار موسیقی باید کلی بگردیم آخرشم فروشنده میگه من نرم افزار گیتار رو بهتون پیشنهاد میکنم..((تو خود حدیث مفصل از این قصه خوان)خلاصه من انقده غصه خوردم که مطالب سنگین رو نمیتونم دانلود کنم که اومدم بگم تو رو خدا بچه ها اگه فایل میزارین حتما قابلیت resume داشته باشه تا همه بتونن استفاده کنن...عاشق همه عاشقای موسیقی هستم :9powok::ilovemusic:

Sohrab Iwis
Thursday 14 January 2010, 06:30 PM
بابا تو این سایتها و انجمنهای موسیقی کلی نرم افزاره+کلی مطالب آموزش(فیلم.مدیا.کتاب)اما حجمشونم بالاست..اونایی که سرعتشون ذغالیه باید چیکار کنن؟؟برن بخرن؟؟بابا بی انصاف دنبال نرم افزار موسیقی باید کلی بگردیم آخرشم فروشنده میگه من نرم افزار گیتار رو بهتون پیشنهاد میکنم..((تو خود حدیث مفصل از این قصه خوان)خلاصه من انقده غصه خوردم که مطالب سنگین رو نمیتونم دانلود کنم که اومدم بگم تو رو خدا بچه ها اگه فایل میزارین حتما قابلیت resume داشته باشه تا همه بتونن استفاده کنن...عاشق همه عاشقای موسیقی هستم :9powok::ilovemusic:

سلام

ما نباید کاری کنیم که شما قابلیت دانلود با resume داشته باشید !!
بلکه شما باید برنامه ای که این قابلیت رو داشته باشه رو داشته باشی !!

مانند :

GET RIGHT
INTERNET DL MANAGER

یا فایر فاکس هم که این قابلیت رو داره

موفق باشی

payizanglobal
Friday 15 January 2010, 03:18 PM
بابا من با تمام دانلود منیجرها کار کردم..اصلا منضور منو فهمیدی؟؟بابا خیلی از سایتها قابلیت resume ندارن...این به دانلود منیجر مربوط نمیشه که مثلا رپیدشر resume نداره...حالا شما آخرین آپدیت dapرو داشته باش...اونایی که فایل آپلود میکنن باید از یه سرور با قابلیت قesume استفتده کنن که ما اینجا با فایرفاکسمون بتونیم resume کنیمش...حالا نظرت چیه؟؟بازم مخا.............؟

3pde
Friday 15 January 2010, 04:21 PM
سلام

ما نباید کاری کنیم که شما قابلیت دانلود با resume داشته باشید !!
بلکه شما باید برنامه ای که این قابلیت رو داشته باشه رو داشته باشی !!

مانند :

GET RIGHT
INTERNET DL MANAGER

یا فایر فاکس هم که این قابلیت رو داره

موفق باشی

سلام دوست عزیز!
من از فایرفاکس که استفاده میکنم برای دانلود resume نمیکنه! آیا تنظیمات خاصی داره؟
یا مثلاً با DAP هم همینطوره! قبل از اینکه آپ دیتش کنم resume میکرد ولی الان نه! این دیگه فکر کنم تنظیمات خاصی داره!
میشه منو راهنمایی کنید؟ ممنون!

Sohrab Iwis
Friday 15 January 2010, 06:18 PM
سلام دوست عزیز!
من از فایرفاکس که استفاده میکنم برای دانلود resume نمیکنه! آیا تنظیمات خاصی داره؟
یا مثلاً با DAP هم همینطوره! قبل از اینکه آپ دیتش کنم resume میکرد ولی الان نه! این دیگه فکر کنم تنظیمات خاصی داره!
میشه منو راهنمایی کنید؟ ممنون!

والا منم از بقیه شنیدم !!
اگر جوابشو پیدا کردی به ما هم بگید !!!!!

Sohrab Iwis
Friday 15 January 2010, 07:13 PM
ببین دوست عزیز سایت های زیر اصلا Resume نداره مگر اینکه یه پولی پرداخت کنی و Premium User بشی : 4Shared 2Shared Rapidshare Megaupload ZShare Media Fire و . . . کلا سایت های Sharing چیزی به نام Resume رو Support نمیکنند مگر اینکه همونطور که گفتم Premium User بشین.

سلام اشکان جان

میخواستم ببینم که با firefox میشه resume در حین دانلود داشت ؟؟؟

شهرام11
Friday 15 January 2010, 07:21 PM
میتوانید از لینک زیر کمک بگیرید

You can see links before reply

3pde
Friday 15 January 2010, 08:23 PM
والا منم از بقیه شنیدم !!
اگر جوابشو پیدا کردی به ما هم بگید !!!!!

جوابشو پیدا کردم!
البته برای DAP :
میتونید از این لینک روش Free Register رو ببینید:

البته تا یه تاریخی اعتبار داره! مال من تا ماه April اعتبار داره.

3pde
Friday 15 January 2010, 08:26 PM
سلام , بله که میشه ! فقط از سایتهایی که قابلیت Resume رو Support کنند.
الان دیگه همه ی Browser ها هم Resume Support هستند.
Safari , Opera, Google Chrome , Fire Fox , ...

ببخشید تنظیمات خاصی داره؟
چون برای من Resume نمیکنه Fire fox !

&unknown&
Friday 15 January 2010, 10:30 PM
سلام دوستان من این توی این پست هدفم تبلیغ نیست ! فقط برای کمک!
میتونید از سایت راپید باز اکانت بخرید و از 80% سایت های آپلود با قابلیت resume فایل دانلود کنید!
rapidshare
4shared
hotfile
megaupload
.
.
.
.
.
.
توی سایتش اسامیه تمامیه سایت هارو گذاشته!
البته فکر کنم تا حجم زیر 20 یا 15 میگ رو مجانی هم بده( بیشتر فایل های نت آهنگ هم همین حدود هستند دیگه!)

payizanglobal
Saturday 16 January 2010, 03:14 PM
بابا اگه ما بیایم و دانلود منیجر رو هم رجیستر کنیم باز موقعی که از سایتی(رپیدشر)دانلود کنیم و اینترنت قطع بشه دیگه resume بی resume...پس همه رای میدین که فایلهارو با لینک مستقیم بزاریم تا خیال همه راحت بشه؟؟

vhd
Saturday 16 January 2010, 06:02 PM
سایت های شیرینگ هیچ کدومشون Resume رو Support نمی کنن مگر این هزینه عضویت پرداخت کنید تا Premium یوزر بشید.
Resume Support کردن دو تا شرط داره
1- برنامه مرورگرتون.. که الان Fire Fox & IE & Opera و بقیه مرورگرها همشون Resume ساپورت میکنن و نیاز به تنظیمی خاصی نداره.
2-علاوه بر مرورگرتون باید سایت مورد نظرتون هم این قابلیت رو پشتیبانب کنه.

برای دانلود کردن فایل های سنگین با قابلیت Resume دو تا راه وجود داره
1- فایلهارو با لینک مستقیم قرار بدیم
2-خرید اکانت از سایت هایی مثل rapidbaz

موفق باشید

&unknown&
Saturday 16 January 2010, 08:38 PM
من که دارم میگم! راپید باز تا 20 میگ رو مجانی میده! اگه بخواین میشه کلی فایل زیر 20 میگ درخواست بدین و با قابلیت resume دانلود کنید!

&unknown&
Saturday 16 January 2010, 08:40 PM
به نظر من بهترین برنامه برای دانلود intenet download manager هستش! IDM
امتحانشو پس داده! نرم افزار فوق العاده کامل و قدرتمندیه!

payizanglobal
Sunday 17 January 2010, 03:43 PM
dap هم نرم افزار عالی و بی نقصیه