PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرايزي براي هواداران استاد شجریان

Babak_mix
Sunday 17 January 2010, 07:14 AM
دانلود ويدئوهاي خاطره انگيز و قديمي
(امیدواریم از این ویدئو های قدیمی و خاطره انگیز لذت ببرید)

You can see links before reply

ویدئو قدیمی از حاج قربان سلیمانی و استاد شحریان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو از اجرای مرغ سحر توسط استاد شحریان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو قدیمی از اجرای تصنیف بهار دلکش توسط استاد شجریان و تار نوازی محمد رضا لطفی | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو بزرگداشت سعدی با اجرای استاد شجریان - پارت اول | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو بزرگداشت سعدی با اجرای استاد شجریان - پارت دوم | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای همراه شو عزیز در شهر کلن آلمان با اجرای استاد شجریان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای مرا عاشقی تو شیدا کردی در مراسم بزرگداشت استاد جلیل شهناز توسط استاد شجریان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو قسمتی از کنسرت هم نوا با بم با اجرای استاد شجریان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای استاد شجریان در شهر واشنگنتن | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply on%29.wmv)
ویدئو از اجرای مشترک استاد شجریان و علیزاده | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply memory%20of%20Razavi%20Sarvestani%29.wmv)
ویدئو اجرای گروه شهنار و استاد شجریان در برلین آلمان | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای مشترم استاد شجریان و فرهنگ شریف - پارت اول | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای مشترم استاد شجریان و فرهنگ شریف - پارت دوم | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
ویدئو اجرای مشترم استاد شجریان و فرهنگ شریف - پارت سوم | دانلود با لینک مستقیم | (You can see links before reply)
منبع : مجله بين المللي موسیقی ایرانیان

Sina_Yanni
Sunday 17 January 2010, 09:51 AM
اینا adsl می خواد که من ندارم ... . حیف . افسوس ... .

سپنتامهر
Monday 18 January 2010, 04:53 PM
من نمیتونم دانلود کنم
صفحه ای که باز میکنم error میده

Sohrab Iwis
Monday 18 January 2010, 06:35 PM
سلام باتشكر

مثل اينكه error از نوع forbidden ميده

Babak_mix
Tuesday 19 January 2010, 06:36 AM
دوستان عزيزم، موضوع رو پيگيري ميکنم و خبرش رو بهتون ميدم...

Babak_mix
Wednesday 20 January 2010, 08:14 AM
دوستان عزيزم...
به علت دانلود زیاد و به وجود آمدن مشکل در سرور، فعلاً لینک‌ها در دسترس نيستند !!؟!

آناهيتا 79
Wednesday 20 January 2010, 10:10 AM
من نتونستم دانلود كنم . صفحه قطع مي شه . درضمن من چون آقاي شجريان و كارهاشو خيلي دوست دارم اگه بازم داشتيد برامون بذار . ممنون. ( اگه بازم قطع نشه ).