PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه آهنگسازي با برنامه ي Dj Dance 7

Sohrab Iwis
Monday 18 January 2010, 06:40 PM
درود

من با تجربياته بسيار پايين يه آهنگي ساختم و گفتم كه تو سايت بزارن كه اونايي كه تخصص دارن ايراد بگيرن و رفع اشكال كنن !

ممنون ميشم از نظراتون .

لينك دانلود :

You can see links before reply

ehsanmir
Monday 18 January 2010, 06:56 PM
سلام
من نمیدونم چرا بچه ها اصرار دارندفایلاشون رو تو رپیدشیر اپلود کنند.این سایت پولی و نمیشه دانلود کرد.لطفا 4shared عضو بشید.هم پولی نیست.هم اینقدر error نمیده.

Sohrab Iwis
Monday 18 January 2010, 07:10 PM
خواستم تو 4shared آپ كنم هر كاري كردم نشد !
حالا دوباره سعي ميكنم

&unknown&
Monday 18 January 2010, 07:17 PM
درود

من با تجربياته بسيار پايين يه آهنگي ساختم و گفتم كه تو سايت بزارن كه اونايي كه تخصص دارن ايراد بگيرن و رفع اشكال كنن !

ممنون ميشم از نظراتون .

لينك دانلود :

سلام دوست من
تا جایی که من در مورد برنامه یdj dance میدونم برنامه حرفه ای آهنگ سازی نیست و با نت سر و کاری نداره! یه جورایی شبیه برنامه hip-hop هستش!
ولی در کل آهنگی که ساختی خوبه فقط یه کم تکراریه! اگه یکم بهش تنوع میدادی یا تمپو رو متغیر میکردی یا چند تا صدای دیگه تو بعضی قسمت ها اضافه میکردی جالب تر میشد!

&unknown&
Monday 18 January 2010, 07:21 PM
خواستم تو 4shared آپ كنم هر كاري كردم نشد !
حالا دوباره سعي ميكنم
برای دانلود کردن توی 4shared باید یه اکانت مجانی باز کنی! بدش بهت حدود 10 گیگ فضا میده برای آپلود! با استفاده از کنترل پنلی که بهت میده راحت میتونی فایل هاتو آپلود کنی!

Sohrab Iwis
Monday 18 January 2010, 07:23 PM
سلام دوست من
تا جایی که من در مورد برنامه یdj dance میدونم برنامه حرفه ای آهنگ سازی نیست و با نت سر و کاری نداره! یه جورایی شبیه برنامه hip-hop هستش!
ولی در کل آهنگی که ساختی خوبه فقط یه کم تکراریه! اگه یکم بهش تنوع میدادی یا تمپو رو متغیر میکردی یا چند تا صدای دیگه تو بعضی قسمت ها اضافه میکردی جالب تر میشد!

مرسي اين برنامه اصلا براي ساخت بيت هست حالا اينم لينك دوم براي بچه ها :

mini
Monday 18 January 2010, 09:47 PM
نرم افزارهای بهتری هم وجود دارن. از اونها استفاده کن. مثل FlStudio و Finale و ... .

HamedSedighi
Monday 18 January 2010, 10:02 PM
دی جی دنس چیه؟

فکر کنم منظور شما dance ejay است؟

Sohrab Iwis
Monday 18 January 2010, 10:14 PM
دی جی دنس چیه؟

فکر کنم منظور شما dance ejay است؟

درسته همونه ببخشيد !!

sonar رو هم تازه گرفتم 4 تا دي وي ديه خيلي زياده و سخت !

GhazalMusic
Tuesday 19 January 2010, 05:07 AM
سلام
من نمیدونم چرا بچه ها اصرار دارندفایلاشون رو تو رپیدشیر اپلود کنند.این سایت پولی و نمیشه دانلود کرد.لطفا 4shared عضو بشید.هم پولی نیست.هم اینقدر error نمیده.

من از این سایت استفاده میکنم خیلی خوب تا 1 گیگا مجانی میشه فایل sher کرد

GhazalMusic
Tuesday 19 January 2010, 05:11 AM
جالبه ولی بجای آهنگ اسمشو بزاریم Beat بهتره ...موفق باشی

Sohrab Iwis
Tuesday 19 January 2010, 07:50 AM
جالبه ولی بجای آهنگ اسمشو بزاریم Beat بهتره ...موفق باشی

باشه حالا امروز تو یه سایت دیگه هم (همونی که شما دادید آپ میکنم !)

ممنون از نظرات