PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آرامگاه استاد مشكاتيان

كوروش88
Sunday 24 January 2010, 06:08 AM
جاي شما خالي روز پنجشنبه با دو تا از دوستان رفتيم نيشابور نمد مضراب بخريم . يك سري هم به آرامگاه استاد مشكاتيان زديم و عرض سلامي . چند تا عكس هم از آرامگاه گرفتيم براي دوستدارانش .

آناهيتا 79
Sunday 24 January 2010, 08:20 AM
خيلي ممنون از عسكهايي كه گذاشتيد . من خيلي دلم مي خواست آرامگاه ايشون رو ببينم . چند وقت پيش هم از يكي از دوستان نت آهنگيمون كه مشهدي هستند و نيشابور درس مي خونن خواهش كردم يه عكس از اونجا واسم بفرسته كه ظاهرا يادش رفته . به هر حال ممنون . اما اينكه خيلي ناجوره حتي سنگ هم نداره ؟!!. راستي مگه نيشابور نمد مضراب داره ؟

moein babayee
Sunday 24 January 2010, 10:28 AM
بازم خدا خیرشون بده که واسش سنگ قبر گذاشتن!
من همون هفته های اول رفتم نیشابور، جالب بود وقتی پرسیدم ایشون رو کجا خاک کردن بهم گفتن یک کناری جای اون میدونی که از یک طرف می ره سمت خیام و یک طرفش می ره سمت اون بناهای تاریخی! هیچ کس نمی دونست حتی کجا خاکش کردن!

بازم خدا خیرشون بده یک سنگ قبر گذاشتن...

ولی این حق هنرمندان نیست!
البته کسی ام نیست که به حرف های ما گوش کنه! هم حرف بزنیم که حرفمون سیاسیه و باید....

یاعلی

كوروش88
Sunday 24 January 2010, 12:32 PM
بازم خدا خیرشون بده که واسش سنگ قبر گذاشتن!
من همون هفته های اول رفتم نیشابور، جالب بود وقتی پرسیدم ایشون رو کجا خاک کردن بهم گفتن یک کناری جای اون میدونی که از یک طرف می ره سمت خیام و یک طرفش می ره سمت اون بناهای تاریخی! هیچ کس نمی دونست حتی کجا خاکش کردن!

بازم خدا خیرشون بده یک سنگ قبر گذاشتن...

ولی این حق هنرمندان نیست!
البته کسی ام نیست که به حرف های ما گوش کنه! هم حرف بزنیم که حرفمون سیاسیه و باید....

یاعلی
توضيح اينكه : هنوز سنگ نذاشتند. درضمن نمد مضراب رو ما از نمد فروشها مي گيريم .

iranzamin
Sunday 24 January 2010, 03:06 PM
درود خیلی تشکر از عکس ها اگه یه بار دیگه رفتی از ارمگاه عطار هم عکس بگیر

moein babayee
Sunday 24 January 2010, 06:01 PM
توضيح اينكه : هنوز سنگ نذاشتند. درضمن نمد مضراب رو ما از نمد فروشها مي گيريم .

مگه من گفتم نمد رو از دست فروش ها می گیرین؟ یا جای دیگه؟

سنگ قبر هنوز نذاشتن؟ پس عکسی که گرفتی چیه؟

s_nam
Friday 5 March 2010, 01:32 AM
جاي شما خالي روز پنجشنبه با دو تا از دوستان رفتيم نيشابور نمد مضراب بخريم . يك سري هم به آرامگاه استاد مشكاتيان زديم و عرض سلامي . چند تا عكس هم از آرامگاه گرفتيم براي دوستدارانش .
خوش میروی به تنها تنها تنها فدای جانت مدهوش می گزاری یار مهربانت من اب زندگانی بعد از تو می نخواهم بگذار تا بمیرم بر خاک استانت تقدیم به افسانه سنتور پرویز مشکاتیان که امشب بایادش اشک ریختم وناله وبیدادی دوباره که بقول سوخته دلی از دیار خراسان من اینجا بس دلم تنگ است وهر سازی که میبینم بداهنگ است

Nassim_Agha
Friday 5 March 2010, 11:15 AM
راستی که چقدر غم انگیزه این تصویر تنهایی و بی کسی پرویز مشکاتیان.
انگار کنار پارکینگ خاکش کردند دور و بر آرامگاهش پر از گریس و روغن ماشینه
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

mehdihooman
Friday 5 March 2010, 10:40 PM
استاد مشكاتيان مثل زندگيش در مرگش هم بايد تنهاي تنها باشه

AliB
Saturday 6 March 2010, 07:08 AM
دوست عزیز بابت این عکس ها دست و پنجت درد نکنه ... البته او در آرامش ابدیه ولی اونطور که من شنیدم و از عکس های شما پیداست پیکر نازنین استاد رو در گوشه ی پرتی بخاک سپردن تا بار دیگه کوته نظری و تنگ چشمی برخی مسوولان امر عیان بشه! در شان استاد مشکاتیان بود که پیکرش رو در کنار آرامگاه کمال الملک و داخل و نزدیک بقعه عطار بخاک میسپردن... البته که شاید فرقی هم نمی کرد ... چون قبر او زیارتگاه اهل دلیست که هر کجا باشه او رو خواهند جست و خواهند یافت...
اگر استاد مشکاتیان در مرگش هم مظلوم نبود باید در حقانیت و اصالتش شک می کردیم...

كوروش88
Saturday 6 March 2010, 08:47 AM
مگه من گفتم نمد رو از دست فروش ها می گیرین؟ یا جای دیگه؟

سنگ قبر هنوز نذاشتن؟ پس عکسی که گرفتی چیه؟
بزرگوار در مورد نمد من جواب آناهيتا خانم رو دادم كه پرسيده بودند : راستي مگه نيشابور نمد مضراب داره ؟

Razoniaz
Thursday 20 May 2010, 03:18 PM
سلام دوستان
روز سه شنبه که مصادف با بزرگداشت خیام بود نیشابور بودم. جای همه شما خالی زیارت آرامگاه زنده یاد پرویز مشکاتیان رفتم و دو تا عکس گرفتم که تقدیم می کنم به همه دوستان عزیز. اونجا همه شما را یاد کردم. امیدوارم زیارت این استاد بزرگوار قسمت شما دوستان عزیز هم بشه.

SOLAIEN
Thursday 20 May 2010, 05:52 PM
ما که گیج شدیم .... پس این که سنگ قبر نداشت ولی از دوست خوبمان راز و نیاز داره ؟

Mezrab
Thursday 20 May 2010, 07:51 PM
ما که گیج شدیم .... پس این که سنگ قبر نداشت ولی از دوست خوبمان راز و نیاز داره ؟
دوست عزیز چطور ممکنه یه فرد هنرمند اونم استاد مشکاتیان آرامگاه یا حتی سنگ قبر نداشته باشه..!

AliB
Friday 21 May 2010, 10:29 AM

درود
عکس های دوستمون کورش مربوط به زمانیست که تازه پیکر استاد رو به خاک سپرده بودند و از نظر فنی تا یک مدت نباید سنک بر روی آرامگاه گذاشت فکر می کنم ، این هست که ، اون زمان هنوز سنگ آرامگاه ایشون رو نگذاشته بودند ولی در حال حاضر این سنگ رو قرار دادن که در عکس دوستمون مضراب هم مشهوده و من در عکس هایی که دوستان دیگرم هم گرفته بودند بعد از عید دیدم که سنگ آرامگاه هست . ...
اما پرویز مشکاتیان ها را چه نیاز به ساختن آرامگاه و مقبره؟ ... ضمن اینکه اونها در دل و جان انسان های فرهیخته و اهل معرفت و دل ، تا ابد زندگی خواهند کرد ... اما زمانی که زنده بودند باید آرامجایشان فراهم می بود و بال و پر پروازشان را نمی چیدند...
روحش شاد