PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای قطعات کتاب استاد خالقی توسط سه تار نوازان نت آهنگ

arjang
Sunday 24 January 2010, 09:08 PM
درود فراوان خدمت دوستان سه تار نواز نت آهنگ
در این تاپیک قصد داریم همچون بخش تار قطعات کتاب استاد خالقی رو بنوازیم
من قبلا تا درس 10 رو در تاپیک بخش تار نواخته بودم که با مشورتی که با دوستان
انجام دادم به این نتیجه رسیدم که تاپیکی مستقل در بخش سه تار ایجاد کنم

امیدوارم سه تار نوازان عزیز در این تاپیک همکاری کنن

arjang
Sunday 24 January 2010, 09:12 PM
درود
درس 1 تا 6
درس1:
You can see links before reply (You can see links before reply)
درس2:
درس3:
درس4:
درس5:
درس6:

arjang
Sunday 24 January 2010, 09:13 PM
اینم درس های 7 تا 10
درس7:
درس8:
درس9:
درس10:

arjang
Monday 25 January 2010, 10:26 PM
درس 11 تا 17
در این درس ها نت های سفید ریز اجرا شده اند
درس11:
You can see links before reply
درس12:
درس13:
درس14:
درس15:
درس16:
درس17:

ماهک
Tuesday 26 January 2010, 12:09 AM
آقا ارژنگ ممنون
خیلی زحمت کشیدین

endvb6
Tuesday 26 January 2010, 01:56 PM
بسيار حركت عالي و قشنگي هستش.ممنون دوست عزيز كه اين كار رو انجام ميديد.اميدواريم با كمك همه بخش سه تار رو دوباره احيا كنيم.

AliB
Saturday 30 January 2010, 03:51 PM
درود بر دوستان عزیز
تشکر از دوست خوبمون ارژگ گرامی که زحمت کشیدند و این تاپیک رو راه انداختند و یک سری درس ها رو هم اجرا کردند. پیشنهادی دارم برای اجرای درس ها و اون هم اینکه که مبنای کوک رو اعلام کنید و البته بهترش هم این هست که روی یک مبنایی قرار داد کنیم و هر کسی خواست درسی رو اجرا کنه با همون مبنای کوک باشه . و نظر من این هست که دوی ساز رو همون دوی دیاپازون بگیریم که کاملا استاندارد باشه کار .
سپاسگزارم

arjang
Saturday 30 January 2010, 08:38 PM
درود
از توجهی که به این تاپیک داشتید ممنونم
بر طبق پیشنهاد عالی علی عزیز با اینکه معمولا سازم رو سی بمل یا لا کوک می کنم ولی به خاطر جنبه آموزشی کار
از این به بعد قطعات رو در دو دیاپازون اجرا می کنیم
نکته بعد:چون از اول کتاب شروع کردیم شاید درس ها به نظر بعضی از دوستان ساده به نظر بیاد ولی امیدوارم با رسیدن به آهنگ های زیبای موجود در کتاب دوستان بیشتری در این تاپیک همکاری کنن

arjang
Saturday 30 January 2010, 08:52 PM
درس 18 مجموعه ای کامل از حالت های دروس 1تا 17 هست که قبلا اجرا شدند

اجرایی از درس 18:

arjang
Saturday 30 January 2010, 09:16 PM
درس 19 و 20 برای استفاده از انگشت سوم قید شده اند و مقدمه ای برای اجرای درس 21 و درس22 یاهمان سرود ملک ایران هستند که من هر 4 درس را در یک پست قرار می دم
درس19:
درس20:
درس21:
درس22:

naderi1001
Monday 1 February 2010, 08:51 AM
تا اینجای کار، دست شما درد نکند، لطفا زحمت اجرای قطعات دیگر را هم بکشید که به شدت نیازمندیم :-)

AliB
Monday 1 February 2010, 01:34 PM
ارژنگ جان دستت درد نکنه بابت زحمتی که می کشی و سپاسگزارم که به پیشنهادم توجه کردی . چند تا نکته ی دیگه هم میگم که اگر به نظرت مفید بود پیاده کن . اول اینکه قبل از اجرای هر درس ریتمش رو با توجه به همون سیستم شماره گذاری خود کتاب در حد یک میزان بخون و بعد اجرا کن _اگر زیر صدا مترونم باشه که عالیه (حالا این کار دیگه خیلی آرمانیه و خودم هم بخوام اجرا کنم بعید میدونم مترونم بگذارم :دی )_ نکته ی بعد در اسم گذاری فایل ها هست که آپلود میکنی روی سایت . اگر نام کاربری خودت رو هم کنارش اضافه کنی خیلی خوبه تا بعدا هم معلوم بشه که مثلا درس 22 رو چه کسی زحمت کشیده و اجرا کرده .
سپاسگزارم

arjang
Monday 1 February 2010, 03:34 PM
قبل از اجرای هر درس ریتمش رو با توجه به همون سیستم شماره گذاری خود کتاب در حد یک میزان بخون و بعد اجرا کن

میشه یکم بیشتر توضیح بدی

AliB
Monday 1 February 2010, 06:17 PM
میشه یکم بیشتر توضیح بدی
تو ضیحم رو بطور عملی اجرا کردم تا کاملا واضح بشه . وقتی ریتم قطعه رو میخونی چند تا فایده داره اینکار متر قطعه رو برای هنرجو مشخص میکنه که شامل وزن ، ریتم و تمپو هست و در امر آموزش و اجرای آموزشی خیلی موثر و مفیده. من تمرین بعدی رو که درس 23 هست اجرا کردم .
پیشنهاد : تمرین ها رو با دو سرعت اجرا کنیم . اولی با سرعت کم و بطور آموزشی و دومی با سرعت مطلوب و نمایشی ! که من این کار رو برای این تمرین انجام دادم.
_توضیح اینکه 3 ساعته که برای آپلود این فایل 600 کیلو بایتی معطلم و سر آخر نچار شدم از یک آی اس پی دیگه کارت بگیرم که اونم فرقی نداشت فقط بالاخره موفق شدم آپلودش کنم "وضعیت اینترنت واقعا کلافه کننده است این روزا..."_

Faraz
Thursday 4 February 2010, 05:06 PM
سلام
بسیار تاپیک مفیدی است و فقط سرعت ارسال درسهای جدید را لطفا بیشتر کنید و از دوستان دیگری که میتونن درسها رو قرار بدند میخوام که لطفا بیان این کار رو بکنن تا همه کارا روی دوش یک نفر نباشه.
ممنون

AliB
Sunday 7 February 2010, 04:59 PM
دوستان سلام دوباره
قصد کردم با وجود کمبود وقت در این تاپیک ادای وظیفه کنم اما واقعا با اینترنت دایال آپ و مخصوصا اوضاع حال حاضر اینترنت از این قصد پشیمون شدم . بعد از صرف یکی دو ساعت وقت برای آپلود 4 درس بعدی تنها موفق به آپلود یکی شدم . روی آپلود سنتر سایت که انجام نمیشه و ناچارا روی سایت 4sharedآپلود می کنم که اون هم فایل ها رو برای زمان محدودی نگه میداره متاسفانه و هر فایل چندین با تا نیمه آپلود میشه و نصفه کاره آپلود قطع میشه . از گله و شکایت بگذریم سعیم بر این هست که حتی المقدور بتونم درس ها رو بزنم و برای دوستان بگذارم اینجا.
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره و مفید باشه در امر فراگیری هنرجویان عزیز.
درس 24 (You can see links before reply)

درس 25 (You can see links before reply)
--------------------
""تلاش دارم دو درس بعدی رو هم که ضبط کردم آپلود کنم به محض موفق شدن قرار خواهم داد""
""لینک درس 24 اصلاح شد""

AliB
Sunday 7 February 2010, 06:13 PM
درس 26 (You can see links before reply)
درس 27 (You can see links before reply)

DesironnA
Sunday 7 February 2010, 06:23 PM
سلام. واقعا عالی بود ممنون

arjang
Sunday 7 February 2010, 10:06 PM
درود علی جان دستت درد نکنه ولی من چیزی به اسم درس 24 رو نتونستم دانلود کنم اگه می تونی اصلاحش کن

arjang
Wednesday 16 June 2010, 01:59 PM
درود
از دوستانی که این تاپیک رو دنبال می کردن پوزش می طلبم
پس از یک مدت طولانی وقفه و با پیگیری های فراز عزیز تصمیم گرفتم تا این تاپیک فراموش شده رو گرد گیری کنم
دروس28 تا 32 رو اجرا کردم
لازم می دونم یاد آوری کنم که این دروس دارای وزن ترکیبی هستند و با دروس قبلی که ریتم ساده داشتند فرق می کنند
درس 28:

درس 29:

درس30:

درس31:

درس32:

arjang
Wednesday 16 June 2010, 03:26 PM
درود
اجرایی از درس 33 که با عنوان "یک آهنگ قدیمی" در کتاب هنرستان چاپ شده

درس33:

E_N
Sunday 20 June 2010, 08:18 PM
سلام ممنون از زحمتی که کشیدین واقعا خسته نباشید

Faraz
Monday 21 June 2010, 02:13 PM
با سلام
واقعا ممنون ارژنگ جان فقط یه سوالی داشتم : توی درس 33 چرا هیچکدوم از مضراب های ریز رو اجرا نمیکنید؟

mae_6677
Friday 30 July 2010, 11:13 PM
ممنون
اگه درس هاي بعدي رو هم بزارين ممنون مي شم.من درس هاي 28 تا 46 رو نياز دارم.
ممنونمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممم

AliB
Sunday 1 August 2010, 03:30 AM
رامین جان مرسی که کارت رو اینجا هم گذاشتی . البته اینجا بخش سه تاره و بهتره که این تاپیک توسط بچه های سه تاز نواز اداره بشه .
فقط نکته ای که باید اشاره کنم این هست که ریتم درس 30 ررو اشتباه زدی .
مرسی

r_a_m_i_n
Monday 2 August 2010, 01:04 PM
خواهش میکنم...البته مسئله ای نیست...با 3تار هم میتونم این قطعات رو بزنم و بذارم
میشه بپرسم کجاشو اشتباه زدم؟
مگه صدای مترونم رو نمیشنوی؟
:-؟
علی خان..میشه این درس رو با تمپو 65 ضبط کنیو دراینجا قرار بدی تا منم تفاوتشو متوجه شم؟

AliB
Wednesday 4 August 2010, 05:21 PM
رامین جان چرا پست ات رو حذف کردی؟
من فکر کردم شما درس های بعدی رو گذاشتی و الان دیدم که ارژنگ هم قبلا درس 30 رو زده و درست هم زنده . شما هم مقایسه کنی خودت متوجه اختلافش میشی. ولی من هم ضبط کردم با تمپوی 65
درس 30 (You can see links before reply)
خیلی خوبه که شما هم تو تکمیل این بخش کمک کنی ولی محبت کن برای این بخش با سه تار درس ها رو بزن تا تفکیک بخش ها و محتویاتش حفظ بشه .

r_a_m_i_n
Wednesday 4 August 2010, 09:36 PM
درود حذف کردم چون با تار زده بودم
دوباره با 3تار میزنم و میذارم
شرمده....یا من آی کیوم پایینه یا ........
اما لطفا اشتباهمو تئوری توضیح بده
چون هرچی گوش میکنم مال من درسته

r_a_m_i_n
Wednesday 4 August 2010, 09:42 PM
ا....آقا راست میگی....معذرت.....
من نت دوم رو هم چنگ اجرا کردم
ببخشید .......اما بقیش درسته
منم گیجما...........بعضی وقتا نت های آسون هم سخت میشن ;)

Lonely3tar
Sunday 8 August 2010, 09:16 PM
خوب ...
بعد از یه مدت وقفه به پیشنهاد دوست خوبم مسعود خان تصمیم بر آن شد که بنده و مهرنام عزیز درس های بخش سه تار کتاب خالقی رو جلو ببریم و بزرگان اشکالات مارو در آرن و بگن !!!! البته این خیلی کار خوبیه و برای کسی که تازه ساز زدنو شروع کرده یه موهبت محسوب میشه ...
قرار بود تا امشب مهرنام درس های 34 تا 36 رو بذارن ... من منتظر بودم ...
اما قبل از اون ها درس 37 رو می ذارم که اسمش رنگ کوچکه : You can see links before reply

MEHRNAM
Sunday 8 August 2010, 10:19 PM
:(
ببخشید که دیر کردم... (هم کیفیت ضبط پاینه و هم من چیزی بارم نیست! اصلا" این جا جای من نیست! من که سه تار نواز نیستم:) )
درس 34

درس 35

درس 36

Lonely3tar
Tuesday 10 August 2010, 04:24 PM
درس 38 : You can see links before reply
درس 39 : You can see links before reply
درس 40 : You can see links before reply
درس 41 : You can see links before reply

mae_6677
Tuesday 14 September 2010, 07:56 PM
ممنون از لطفتون
اگه درساي 64 و 65 رو برامون بزاريد ممنون ميشم.

mae_6677
Wednesday 15 September 2010, 01:44 PM
كسي نيست كمك كنه.يعني اين قدر سخته كه كسي نمي تونه اونو بزنه.

mae_6677
Wednesday 15 September 2010, 11:41 PM
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliB
Thursday 16 September 2010, 01:13 PM
اجرای غیر آموزشی پیش درآمد دشتی موسی معروفی(درس 64 )
(You can see links before reply)

mae_6677
Thursday 16 September 2010, 11:07 PM
سلام
باتشكرفراوان از علي.ولي ظاهراسوء تفاهم پيش اومده.منظور من درس 64از كتاب روح ا...خالقي تاليف موسي معروفي وآقاي زرين پنجه هستش (كتاب اول).درس 64 هم پيش درآمد دشتي ساخته موسي معروفي هست.

AliB
Friday 17 September 2010, 01:13 AM
سلام
باتشكرفراوان از علي.ولي ظاهراسوء تفاهم پيش اومده.منظور من درس 64از كتاب روح ا...خالقي تاليف موسي معروفي وآقاي زرين پنجه هستش (كتاب اول).درس 64 هم پيش درآمد دشتي ساخته موسي معروفي هست.

شما بخون موسی معروفی :دی
اصلاح شد

mae_6677
Friday 17 September 2010, 11:32 AM
ولي علي جان من دانلودش كردم با درس 64 فرق داشت.آيا لينكش رو هم اصلاح كردي؟

AliB
Monday 27 September 2010, 06:26 PM
ولي علي جان من دانلودش كردم با درس 64 فرق داشت.آيا لينكش رو هم اصلاح كردي؟

دوست خوبم ، این دقیقا همون درس و همون قطعه است ! فقط یه کم رنگ و لعاب بیشتری داره در اجرای ! و شاید تک و توک نت ها در قسمت پایانی با نت موجود در کتاب متفاوت باشه اما رد کل 99% دقیقا همون نت کتابه!
البته در کتاب گفته شده دشتی ر رو با کوک دو سل ر ر بزنید ولی من با دو سل دو فا (مشابه کوک ردیف برای دشتی ر) اجرا کردم که به نظرم خوش صدا تره! البته مستحضر هستید که تغییر عمده ای در محل اجرا و انگشت گذاری ایجاد نمی کنه فقط نت فا ی بم بطور دست باز از روی سیم بم اجرا میشه!

koronzo_piti
Monday 27 September 2010, 06:45 PM
4 تا درس قشنگ مشنگش رو می زاشتید
من اخری رو دانلوود کردم
یه جوری بود خودتون ضبط کردید؟

r_a_m_i_n
Monday 27 September 2010, 10:01 PM
آخه درس آموزشی که قشنگ مشنگ نداره....این تاپیک آموزشیه

AliB
Monday 27 September 2010, 11:02 PM
4 تا درس قشنگ مشنگش رو می زاشتید
من اخری رو دانلوود کردم
یه جوری بود خودتون ضبط کردید؟

قراره که درس های کتاب به ترتیب اجرا بشه و بره جلو!
اینی هم که من زدم خارج از نوبت بود!

saeedkh
Tuesday 5 October 2010, 10:13 PM
بابا پس چی شد پس چرا هیچ کس ادامه نمیده داشتیم استفاده می کردیم

ahmad65e
Sunday 24 October 2010, 01:23 PM
سالام برای اینکه خیال همه رحت شه

AliB
Sunday 24 October 2010, 07:16 PM
سالام برای اینکه خیال همه رحت شه

دوست عزیز ورود شما رو به سایت خوش آمد میگم!
در مورد پست شما باید عرض کنم خیال همه راحت بود! و اینجا قراره که بچه های سایت خودشون کارها رو بزنن و بگذارند وگرنه داعیه ای نیست و تو بازار اجرای استاد علیزاده هم با تار و هم با سه تار و اجرای استاد ظریف با تار موجوده و خیلی هم تر تمیز تر و صحیح تر از اجراهاییست که اینجا گذاشته میشه!
در ضمن من دانلود کردم و چند تا درس رو گوش دادم ! با این صدایی که نوازنده ی مذکور درمیاره آدم از سه تار زدن دلزده میشه! و در ضمن همچین بدون عیب و تمیز هم اجرا نشده!

ahmad65e
Monday 25 October 2010, 11:33 AM
با سلام خدمت شما دوست عزیز

از راهنمایی شما متشکر م .من صرفا برای اطلاع بیشتر این پست گذاشتم .چون کتاب هنرستان رو هم به صورت pdf تو آدرس سایت میشه تهیه کرد و کمی قصد شوخی داشتم.خودم تازه سه تار زدن رو شروع کردم(حدود 2 ماه) و از انجمن شما نهایت استفاده رو بردم.:9::1:

راستش خودم با این قطعات کار نمی کنم .و با قطعات که استادم می زنه کار میکنم .

AliB
Monday 25 October 2010, 09:41 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز

از راهنمایی شما متشکر م .من صرفا برای اطلاع بیشتر این پست گذاشتم .چون کتاب هنرستان رو هم به صورت pdf تو آدرس سایت میشه تهیه کرد و کمی قصد شوخی داشتم.خودم تازه سه تار زدن رو شروع کردم(حدود 2 ماه) و از انجمن شما نهایت استفاده رو بردم.:9::1:

راستش خودم با این قطعات کار نمی کنم .و با قطعات که استادم می زنه کار میکنم .اینم یک نمونه از کار استادم

موفق باشی
قطعه ای که گذاشتی درس 66 همین کتاب اول هنرستان هست!
شاید هم منظور شما این بود که مرجع شما اجرای معلمتون هست .

mae_6677
Wednesday 27 October 2010, 09:24 PM
علي جون راس ميگه.ولي بازم ممنون

hani_85g
Wednesday 6 April 2011, 12:40 PM
درس 64 پیش درآمد دشتیرو ندارین؟ سختههههههههههههههه :(

r_a_m_i_n
Wednesday 6 April 2011, 02:22 PM
درس 64 پیش درآمد دشتیرو ندارین؟ سختههههههههههههههه :(
درود...من اینو قبلا با تار زدم...و توی این تاپیک گذاشتم

اینم درس 64

monzer
Friday 20 May 2011, 04:20 PM
سلام. کسی نیست درسها رو ادامه بده ؟

m_2219
Monday 19 March 2012, 11:33 AM
زدی تو خال منم اول اینو گوش کردم واقعا از ستار زدن ترسیدم . ولی رهرو آن ................
خیلی متشکر از سایت خوبتون

AliB
Monday 19 March 2012, 01:07 PM
درود...من اینو قبلا با تار زدم...و توی این تاپیک گذاشتم

اینم درس 64

رامین جان با تمپوی خیلی بالا زدی که برای قطعه ای با فرم پیش درآمد مناسب نیست. تمپوی قطعات با فرم پیش درآمد پایینه و باید با آرامش اجرا بشه و با سرعت کمتر . علاوه بر اون باید به گونه ای درس ها رو اجرا کرد که جنبه ی آموزشی داشته باشه و همونطور باشه که هنرجو باید فرابگیره .

r_a_m_i_n
Sunday 25 March 2012, 03:39 PM
رامین جان با تمپوی خیلی بالا زدی که برای قطعه ای با فرم پیش درآمد مناسب نیست. تمپوی قطعات با فرم پیش درآمد پایینه و باید با آرامش اجرا بشه و با سرعت کمتر . علاوه بر اون باید به گونه ای درس ها رو اجرا کرد که جنبه ی آموزشی داشته باشه و همونطور باشه که هنرجو باید فرابگیره .

بله علی جان...حق با شماست.....دوباره که گوش کردم اصلا خودم خوشم نیومد.....ریزهام توی این کیفیت اصلا پر نشون نمیده.......و چندتا ایراد دیگه.....
در مورد تند زدن....خب معمولا سیدی ها و فایلهای صوتی که همراه کتاب واسه آموزش داده میشه هم ....هیچوقت ساده ی ساده نمیزنن.....چون خود به خود دست آدم گاهی اوقات تکیه یا کندن یا غیره میزنه.....مهم اینه که قالب اصلی و تم قطعه رو هنرجو درک کنه..........اما خب با این حال راست میگی تند زدم....

AliB
Sunday 25 March 2012, 05:39 PM
بله علی جان...حق با شماست.....دوباره که گوش کردم اصلا خودم خوشم نیومد.....ریزهام توی این کیفیت اصلا پر نشون نمیده.......و چندتا ایراد دیگه.....
در مورد تند زدن....خب معمولا سیدی ها و فایلهای صوتی که همراه کتاب واسه آموزش داده میشه هم ....هیچوقت ساده ی ساده نمیزنن.....چون خود به خود دست آدم گاهی اوقات تکیه یا کندن یا غیره میزنه.....مهم اینه که قالب اصلی و تم قطعه رو هنرجو درک کنه..........اما خب با این حال راست میگی تند زدم....

مخلصم رامین جان سال نو بر تو مبارک. بیشتر منظورم از آموزشی زدن همون تمپوی مناسب برای هنرجو بود .
شاد و پیروز باشی

r_a_m_i_n
Sunday 25 March 2012, 09:16 PM
مخلصم رامین جان سال نو بر تو مبارک. بیشتر منظورم از آموزشی زدن همون تمپوی مناسب برای هنرجو بود .
شاد و پیروز باشی

ممنونم علی جان....سال نو تو هم مبارک.........
واسه اینکه پست به تاپیک ربط داشته باشه : اگه فرصت شد با تمپوی پایین تر با سه تار میزنم حتما

alireza3tar
Wednesday 18 April 2012, 01:54 PM
واقعآخدا قوت.خیلی زحمت کشیدیت.

hessam1310
Tuesday 24 April 2012, 09:15 PM
سلام و خسته نباشید میشه درس 53 و 54 کتاب اول رو بزارید ممنون

r_a_m_i_n
Wednesday 25 April 2012, 03:53 PM
سلام و خسته نباشید میشه درس 53 و 54 کتاب اول رو بزارید ممنون

درود...من اینجا گذاشتم.....

AliB
Wednesday 25 April 2012, 09:06 PM
دوستان خوب سلام
حسی دست داد و درس ها62-63-64 و 65 رو اجرا کردم. سعی کردم تا اونجا که ممکنه آموزشی باشه .
درس 62 - زرد ملیجه
(You can see links before reply)درس 63- تمرین دشتی (You can see links before reply)
درس 64- پیش درآمد دشتی (You can see links before reply)
[/URL]درس 65 - دو ترانه ی گیلکی (You can see links before reply)
درس 64 که پیش درآمد دشتی هست و قبلا هم اجرایی ازش گذاشته بودم رو دوباره و مطابق نت کتاب بطور دقیق اجرا کردم .

r_a_m_i_n
Wednesday 25 April 2012, 10:27 PM
دوستان خوب سلام
حسی دست داد و درس ها62-63-64 و 65 رو اجرا کردم. سعی کردم تا اونجا که ممکنه آموزشی باشه .
درس 62 - زرد ملیجه
(You can see links before reply)درس 63- تمرین دشتی (You can see links before reply)
درس 64- پیش درآمد دشتی
(You can see links before reply)درس 65 - دو ترانه ی گیلکی (You can see links before reply)
درس 64 که پیش درآمد دشتی هست و قبلا هم اجرایی ازش گذاشته بودم رو دوباره و مطابق نت کتاب بطور دقیق اجرا کردم .

درود....علی جان درس 64 دقیقه ی 1:57 و 2:14 یکم زمان بندیش فرق نداره؟ نت سیاهه آخه......
یا شاید کتاب شما چاپ قدیم باشه فرق کنه با مال من.......نمیدونم....

AliB
Wednesday 25 April 2012, 10:46 PM
درود....علی جان درس 64 دقیقه ی 1:57 و 2:14 یکم زمان بندیش فرق نداره؟ نت سیاهه آخه......
یا شاید کتاب شما چاپ قدیم باشه فرق کنه با مال من.......نمیدونم....

:)) اتفاقا وقتی بررسی کردم بعد ضبط دیدم اون دو میزان غلطه و دوباره ضبط کردم الان عوضش میکنم :))

Majed
Thursday 26 April 2012, 04:36 AM
دوستان لطفا فایل ها رو داخل آپلود سنتر نت آهنگ آپلود کنید که پاک نشن.

الان لینک های فورشرد فایل هاشون پاک شده و مشکل دارن.

ممنون از همه .. من یکی از طرفدارای این تاپیک هستم

hessam1310
Thursday 26 April 2012, 08:59 AM
درس 52 نتونستم پیدا کنم میشه کمکم کنید خط اتحاد نمیتونم بزنم؟؟

r_a_m_i_n
Thursday 26 April 2012, 12:45 PM
درس 52 نتونستم پیدا کنم میشه کمکم کنید خط اتحاد نمیتونم بزنم؟؟

دوست عزیز با چیه خط اتحاد مشکل داری؟ زمانبندیش؟ یا اجراش؟
اگه اجراش رو مشکل دارید.....و ریز نمیتونید بزنید....در جاهایی که خط اتحاد رو روی نتهای دولاچنگ گذاشته ....چون زمان کمه...اصلا اجباری نیست ریز بزنید....میتونید گاهی به نت بعد یا قبلش اشاره کنید و بدون مضراب اجراش کنید....اینطوری قشنگتر هم میشه به نظر من

AliB
Thursday 26 April 2012, 04:45 PM
بچه هایی که کارا رو دانلود می کنن اگر از دکمه ی تشکر هم استفاده کنن بد نیست! برای ادامه ی کار انرژی مثبت میده!

youtab_f
Thursday 26 April 2012, 06:49 PM
چنیدین روزیست که من منتظر درساهای پایانی کتاب اول و درس های نخست کتاب دوم هنرستانم.هرچی منتظر موندم درسا جلو نرفت از یه حدی.خلاصه نا امیدیو سر یه بیابون گذاشتنو ازین حرفا.ای روزگار.....شما درسارو بزارید با ضرب آهسته و هنرجو پسند،ما استقبال خواهیم کرد و دکمه ی تشکر را خواهیم فشرد.پیشاپش از زحمت دوستان متشکرم.

adel2
Thursday 26 April 2012, 07:58 PM
دوستان كار خيلي قشنگ وجالبي انجام داديد واميدوارم اينگونه كارها ادامه داشته باشه . موفق باشيد

AliB
Thursday 26 April 2012, 08:46 PM
چنیدین روزیست که من منتظر درساهای پایانی کتاب اول و درس های نخست کتاب دوم هنرستانم.هرچی منتظر موندم درسا جلو نرفت از یه حدی.خلاصه نا امیدیو سر یه بیابون گذاشتنو ازین حرفا.ای روزگار.....شما درسارو بزارید با ضرب آهسته و هنرجو پسند،ما استقبال خواهیم کرد و دکمه ی تشکر را خواهیم فشرد.پیشاپش از زحمت دوستان متشکرم.

یوتاب جان من از درس 62 یعنی از اول دشتی قصد دارم درس ها اجرا کنم و اینجا بگذارم البته منظورم بیشتر به پست صفحه ی قبلم بود که چهار درس 62 تا 65 رو برای تحقق این هدف اجرا کردم و شواهد نشون میده هفت هشت ده نفری کارها رو دانلود کردن ! (صفحه ی قبل) و واقعا فقط هدف تشویق بچه ها به ساز زدن و پیش رفتنه وگرنه وقت زیادی می بره انجام این کار چون موقع ضبط کوچکترین اختلال و کاستی ای غیر قابل قبوله برای همین ممکنه یک قطعه ی به ظاهر ساده ، چند بار نیاز به ضبط مجدد پیدا کنه! بطور مثال تقریبا همون چهار قطعه ی ساده 3 چهار ساعت وقت من رو گرفت :)
کتاب اول هنرستان واقعا قطعات زیبایی داره و واقعا با حس و حال ه مخصوصا در قسمت دشتی و ابوعطا.
امیدورام تاثیر مثبتی داشته باشه.

youtab_f
Friday 27 April 2012, 10:22 AM
یوتاب جان من از درس 62 یعنی از اول دشتی قصد دارم درس ها اجرا کنم و اینجا بگذارم البته منظورم بیشتر به پست صفحه ی قبلم بود که چهار درس 62 تا 65 رو برای تحقق این هدف اجرا کردم و شواهد نشون میده هفت هشت ده نفری کارها رو دانلود کردن ! (صفحه ی قبل) و واقعا فقط هدف تشویق بچه ها به ساز زدن و پیش رفتنه وگرنه وقت زیادی می بره انجام این کار چون موقع ضبط کوچکترین اختلال و کاستی ای غیر قابل قبوله برای همین ممکنه یک قطعه ی به ظاهر ساده ، چند بار نیاز به ضبط مجدد پیدا کنه! بطور مثال تقریبا همون چهار قطعه ی ساده 3 چهار ساعت وقت من رو گرفت :)
کتاب اول هنرستان واقعا قطعات زیبایی داره و واقعا با حس و حال ه مخصوصا در قسمت دشتی و ابوعطا.
امیدورام تاثیر مثبتی داشته باشه.
میدونم.من کلا دنبال بهانه ای میگشتم که بگم حرف دلمو!خدایییش مونده بود رو دلم!هنرآموز من هم مخالف با ضبط درساست.وقتی ازشون خواستم ظبط کنم درسارو چنان نه ای گفتن که تن منو تن ساختمونو تن منشیو تن اونی که داشت باغچه رو بیل میزد و تن اون آبدارچی که برای استاد چای و شیرینی آورده بود لرزید.خب بد هم نمیگن که هنرجو باید خودش تحلیل کنه.اما خب منو خیلی های دیگه تمام کمال وقت رسیدگی به موسیقی رو نداریم و بعد از هر درس اشکالاتی باقی میمونه که فقط با گوش دادن دوباره ی اون درس رفع میشه و مثل همیشه وقت کم کلاس اجازه ی برطرف شدن همه ی اشکالات رو نمیده.خلاصه ما با این تاپیک بکر می تونیم کلی رو کیفیت نواختن سازمون کار کنیم و حتی درسایی که از یادمون رفتن و یا در یادگیریشون سهل انگاری داشتیم،دوباره تمرین کنیم.خب اینم از مزیت های خوب این تاپیک.ضبط قطعات هم میدونم واقعا سخته.خدا قوت.خدا قوت.

amirsantoori
Saturday 28 April 2012, 05:28 PM
با سلام و تشکر فراوان . لطف کنید درس 64 کتاب خالقی رو با اجرای سه تار روی سایتتون بذارید . در ضمن اون لینکی ان که واسه وبلاگ setar.blogfa بود خرابه ...
خواهشا کمک کنید ...

AliB
Saturday 28 April 2012, 05:36 PM
با سلام و تشکر فراوان . لطف کنید درس 64 کتاب خالقی رو با اجرای سه تار روی سایتتون بذارید . در ضمن اون لینکی ان که واسه وبلاگ setar.blogfa بود خرابه ...
خواهشا کمک کنید ...

دوست خوبم در صفحه ی قبل موجوده :)

amirsantoori
Saturday 28 April 2012, 05:42 PM
ایول . خیلی خیلی خیلی خیلی ممنوون
دم شما بسیار زیاد گرم

amirsantoori
Saturday 19 May 2012, 06:58 PM
سلام
درس 66 کتاب خالقی رو ندارید
کمک ترخدااااااااااااااااااااا اااا

Yashar_A
Sunday 2 September 2012, 02:17 PM
تشکر فراوان جناب ارژنگ

amirrreza
Friday 7 September 2012, 12:14 PM
از همه ی دوستان که برای این تاپیک زحمت کشیدن متشکرم
خیلی اموزنده بود
واقعا زحمت کشیدید و با ادامه دادنش مارو خوشحال می کنید
با تشکر

hrzp
Sunday 16 September 2012, 03:51 PM
با تشکر از شما
فقط فایلهای دروس 23 تا 27 که رو 4shrae گذاشتید پاک شده لطفا لینک های این دروس رو اصلاح کنید ، من این دروس رو احتیاج دارم.

- - - Updated - - -

با تشکر از زحمت شما
لطفا لینک رو اصلاح کنید.

Khabat_Ashena
Saturday 13 October 2012, 10:31 PM
دست گل همتون درد نکنه. من خیلی وقته دنبال این فایلا میگردم . خواهشا بقیه دروس کتاب رو تا آخر بزارین . ممنون از لطفتون:27:

amirrreza
Friday 4 January 2013, 09:03 AM
ممکنه درس 57 پیش درآمد مقدماتی ماهور را اجرا کنید؟

- - - Updated - - -

ممکنه درس 57 هم اجرا کنید

amirrreza
Friday 4 January 2013, 09:36 AM
ممکنه درس 57 پیش درامدمقدماتی ماهور رو لینکشو بزارین

alireza024
Thursday 25 July 2013, 05:28 PM
دوستان اگه کسی فرست داره درس های 38 39 40 41...روبزاره
ممنون میشم

mohamad2man
Monday 5 August 2013, 11:24 PM
سلام
ممنون از زحمات شما دوستان
با ادامه دادن این کار مارو خوشحال می کنید
کمک بسیار بزرگی کردید

lvlasuod
Sunday 13 October 2013, 01:36 AM
درود بر دوستان بابا ادامه بدید دیگه :26:

hoshangg
Friday 1 November 2013, 03:01 AM
jetyty

l3ehrad
Tuesday 16 February 2016, 02:58 PM
درود بر همگی
چرا این قسمت دیگه فعال نیست خیلی خوب بود برای تازه کارها یکی خود من

narjes_rh
Sunday 13 March 2016, 10:19 AM
سلام.من درس 66و69و 70 رو میخوام لطفا لینکش رو بزارید.

narjes_rh
Sunday 13 March 2016, 12:06 PM
خواهش میکنم درس 66 رو بزارید.من احتیاج دارم.خواااااااهش

sayehart
Saturday 26 March 2016, 10:40 AM
سلام به هنرمندان گرامي . من تازه وارد هستم . خوشحالم كه عضو شدم. آيا كسي از آقاي بهرامي كه سازنده سه تار هستند اطلاعي دارد ؟؟؟؟