PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كدام سيستم آموزشي؟

sma_jazayeri
Wednesday 27 January 2010, 07:27 AM
سلام
از دوستان با تجربه سوالم اينه كه كدام سيستم آموزشي موثرتره؟ مثلا كتاب آقاي عماد توحيدي يا كتابهاي استاد حبيبي و .. در كل اگر كتاب خوبي در زمينه آموزش دف سراغ دارين راهنمايي كنين.

nazila68
Wednesday 27 January 2010, 07:54 AM
سلام به نظر من کتاب صد درس دف مجید وطنیان خیلی خوبه چون کتابش 2تا سی دی هم داره هرجا گیر کردی کمکت می کنه

daftraining
Sunday 31 January 2010, 08:29 AM
به نظر من کتاب دفتر اول و نرم افزار تصویری هفت چشمه از سری مجموعه های آموزش دف مشق عشق نوشته امیر مقرب صمدی خیلی خوبه . چون کامل و جامع هست و امکان تغییر زاویه دوربین و دیدن نوازنده در 3 زاویه مختلف هم در حین نوازندگی باعث بالا بردن کیفیت آموزشی می شه.کتاب دفتر اول هم که با یک نرم افزار هستش توضیحات کاملی در مورد ریتم های قدیم ایرانی (ایقاعات) داره که خیلی کاربردیه.

daftraining
Wednesday 3 March 2010, 09:01 AM
اینم لینک آموزش دف مشق عشق You can see links before reply

nazila68
Wednesday 3 March 2010, 09:16 AM
سلام من نمی تونم دانلود کنم همش عکس چیزی برای دانلود کردن نمیاد!!!!!!!!! میشه کمکم کنید

daftraining
Wednesday 3 March 2010, 04:56 PM
تا اونجا که من می دونم از سایت مشق عشق می شه عکس دف و نمونه فیلم آموزش دف دانلود کرد ولی برای تهیه کتاب آموزش دف دفتر اول و یا نرم افزار تصویری آموزش دف هفت چشمه باید از طریق لینک زیر خرید پستی کرد :

You can see links before reply