PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای گل سنگ با ویولون Black

Black_Violin
Sunday 31 January 2010, 11:53 AM
سلام به همه دوستان.
دیدم ضایع است این همه وقته اینجام هیچی نذاشتم دیشب عزمم رو جزم کردم و وقتی رسیدم خونه یه قطعه ضبط کردم چون از روی نت می خوندم زیاد زینتی نتونستم کار کنم.در کل بد نشده اولش یه بداهه هم داشت که حذفیدمش ....

ضمیمه شد

Sina_Yanni
Sunday 31 January 2010, 09:17 PM
خیلی خوب دوست عزیز . من که خوشم اومد . ای ول داداش . فقط چون من تجربم تو ویولون کمتر از شماست نمی تونم علمی نظر بدم .مسعود جان بهتر بود تاپیک رو در قسمت ویولون ، نمونه کارهای اعضا میذاشتین . چون وقتی یه کسی بیاد آهنگ های بچه های ویولون زن نت آهنگ رو گوش کنه ، آهنگ شما اونجا نیست ، اینجاست !!!!! ..... .نه ؟؟

sam720
Sunday 31 January 2010, 10:07 PM
زیبا بود به امید شنیدن کارهای بیشتر و قویتر از شما.

ehsanmir
Sunday 31 January 2010, 10:41 PM
سلام به همه دوستان.
دیدم ضایع است این همه وقته اینجام هیچی نذاشتم دیشب عزمم رو جزم کردم و وقتی رسیدم خونه یه قطعه ضبط کردم چون از روی نت می خوندم زیاد زینتی نتونستم کار کنم.در کل بد نشده اولش یه بداهه هم داشت که حذفیدمش ....

ضمیمه شد

سلامکارت رو گوش کردم.خیلی خوب بود.موفق باشید.صدای سازت هم دلنشین هست. اما 2 نکته رو لازم دیدم یاد اوری کنم.1.بهتره سکوت رو بیشتر رعایت کنید.چون عجله تو اینجور اهنگهایی که اروم هستند خودش رو نشون میده و اهنگ رو خراب میکنه.البته نمیدونم نت های شما به چه صورت هست.اما سکوت ها رو بیشتر رعایت کنید.2.از دقیقه 1 تا 1:18 یه سری از نتها رو نمینوازی.در اصل جا میندازی که اگر دقت کنید بهتره.در کل کارت خوبه.موفق باشید.

Sina_Yanni
Monday 1 February 2010, 07:09 AM
سلامکارت رو گوش کردم.خیلی خوب بود.موفق باشید.صدای سازت هم دلنشین هست. اما 2 نکته رو لازم دیدم یاد اوری کنم.1.بهتره سکوت رو بیشتر رعایت کنید.چون عجله تو اینجور اهنگهایی که اروم هستند خودش رو نشون میده و اهنگ رو خراب میکنه.البته نمیدونم نت های شما به چه صورت هست.اما سکوت ها رو بیشتر رعایت کنید.2.از دقیقه 1 تا 1:18 یه سری از نتها رو نمینوازی.در اصل جا میندازی که اگر دقت کنید بهتره.در کل کارت خوبه.موفق باشید.

منم موافقم . ... .

Black_Violin
Tuesday 2 February 2010, 06:49 AM
خیلی خوب دوست عزیز . من که خوشم اومد . ای ول داداش . فقط چون من تجربم تو ویولون کمتر از شماست نمی تونم علمی نظر بدم .مسعود جان بهتر بود تاپیک رو در قسمت ویولون ، نمونه کارهای اعضا میذاشتین . چون وقتی یه کسی بیاد آهنگ های بچه های ویولون زن نت آهنگ رو گوش کنه ، آهنگ شما اونجا نیست ، اینجاست !!!!! ..... .نه ؟؟

حق با شماست....از مدیران میخوام انتقالش بدن....مرسی...

Black_Violin
Tuesday 2 February 2010, 06:50 AM

سلام نت رو اقای سینا یانی گذاشته بودن.به نظرم نمیرسه نتی رو جا انداخته باشم.خود نت اینجوریه.سکوت نداره و تمپو هم همینطور هرکسی هرچی دوست داره می تونه بزنه.بازم ممنون از اینکه به کارم گوش کردی

mary70
Tuesday 23 February 2010, 10:39 AM
قشنگ بود..

Arash-hadian
Tuesday 23 February 2010, 12:19 PM
سلام . مرسی از کارت خیلی قشنگ بود. مشخص بود که همه فواصل و نتها رو ژوست و دقیق میزنی و اصلا فالشی نبود تو آهنگت . فقط دو تا نکته به نظرم رسید :

1- به نظرم یه کم تکنیک قاطیش کنی و انقدر ساده نباشه قشنگتره .
2- توی زمان دقیقه 1 تا 1:15 یه جاهایی یه نتهایی رو نمیزدی.

در کل خیلی خوب بود.
مرسی.....

violon13
Thursday 13 May 2010, 05:15 PM
بدک نبود خسته نباشی

Mehrdadgh4
Thursday 17 June 2010, 02:59 PM
خوب بود

Black_Violin
Thursday 17 June 2010, 06:22 PM
خوب بود

اصلا خوب نبود الان بسی خجالت کشیدیدم. :42::42::42::42::42: