PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه آهنگ از sina yanni

Sina_Yanni
Sunday 31 January 2010, 08:54 PM
سلامی چند باره ... . نمردیمو یه آهنگ درست کردیم ... . بچه ها بی زحمت این آهنگ رو دانلودش کنین و نظراتتونو بگین . چون اولین آهنگیه که ساختم ، منتظر راهنمایی هاتون هستم بد جور . با نرم افزار نت نویسی فاینال نتاشو نوشتم . مدتش کمه ، 52 ثانیس . می دی هم هست . با ویندوز مدیا پلیر اجراش کنین ، صداش بهتر از اون یکی پلیر ها در میاد . منتظرما ... . ممنون . You can see links before reply

arjang
Sunday 31 January 2010, 09:14 PM
درود آهنگتون رو گوش کردم
یک کمی اولش حالت آهنگ فیلم های ترسناک رو داشت
ولی جالب بود

Sina_Yanni
Sunday 31 January 2010, 09:19 PM
درود آهنگتون رو گوش کردم
یک کمی اولش حالت آهنگ فیلم های ترسناک رو داشت
ولی جالب بود

آره ارژنگ جان ، واسه همین اسمشو شب تاریک گذاشتم ( چشمک ) ... .

arjang
Sunday 31 January 2010, 09:33 PM
یه سوال همه آهنگ هات انقدر کوتاه ان؟؟؟؟؟

Sina_Yanni
Sunday 31 January 2010, 09:37 PM
یه سوال همه آهنگ هات انقدر کوتاه ان؟؟؟؟؟

نه ، این یکی این جوری شد . می خوام اگه اشکالی نداشته باشه ، با دوستم امیر کاملترش کنم . ... . اگه اشکالی داره از نظر آهنگ سازی خوشحال میشم بگینا ... .

Sina_Yanni
Sunday 31 January 2010, 10:12 PM
ای بابا 7 نفر دانلود کردن ، 1 نفر نظر داده . یعنی بقیه هیچ نظری ندارن ؟؟؟ هیچ اشکالی ندیدن ؟؟؟ بابا بگین دیگه ... .

M8H
Sunday 31 January 2010, 10:24 PM
wOoW!!
سینا جان واسه اولین کار آهنگ سازیت خییییلی عالیه!
امیدوارم همیشه موفق باشی دوست گلم.
امیدوارم شاهد کارای بسیار خوبی در آینده از تو باشیم.

violin_20
Monday 1 February 2010, 12:00 AM
براي كار اول قطعا قابل تامل بود
ملودي اصلي زياد تكرار ميشد يعني ريتم پويايي نداشت
يه سوال : اين آهنگ رو به صورت بداهه ساختي يا روش فكر كردي ؟

Sina_Yanni
Monday 1 February 2010, 07:04 AM
مرسی حسین جان . سعی می کنم کارای بهتر و یکمی شادتر بذارم ، نه ترسناک !!!!!!!! البته اگه بتونم !!!!! مرسی که نظرتو گفتی . آره my violin -20 عزیز . راستش هر دوتاشم شد . یه چیزایی تو ذهنم بود ، اونا + یکیم بداهه اضافه کردم . چطور ؟؟؟ راستی نتش ساده بود ، فقط آخر چنگ های پیانو رو کمی تغییر می دادم اگه دقت کنین ، نه همه ی ریتم اصلی رو . ( این کارم آگاهانه بودا !!!! ) مثلا خواستیم آهنگمون ترسناک باشه و بدون افت و خیز !!!! لول ... .

ماهک
Monday 1 February 2010, 08:55 AM
سلام
آهنگت رو گوش دادم
یه حس اضطراب رو القا می کنه
منم با دوستان موافقم ریتمش یک مقدار یکنواخته
ولی برای اولین کارت واقعا عالیه
و همین که اینقدر اعتماد به نفس داشتی که کارت رو مورد نقد قرار بدی قابل تحسینه
امیدوارم پله های ترقی رو 2 یکی بالا بری
بازم برامون از کارات بذار

Sina_Yanni
Monday 1 February 2010, 10:47 AM
مرسی ماهک خانم که نظر دادین ، دقیقا هدفم همون ترس و اظطراب دادن به شنونده بود !!!!! فک کنم از فقط از این بابت خوب شده ... . آره ریتماش تکراریه و خود آهنگ کوتاه ... . دفعه بعد این اشکالاتمو برطرف می کنم . کسی دیگه ای نیست واسه عیب یابی ؟؟؟

MEHRNAM
Monday 1 February 2010, 10:50 AM
واسه فیلم ترسناک خوبه...به عنوان کار اول خوووووووبه...مهم پشتکاره

Mehraneh
Monday 1 February 2010, 12:45 PM
سلام آقا سینا کارتون واقعا خووووب بود
هر چی بیشتر تمرین کنید بهترم می شه چون معلومه استعدادشو دارید
و همین که نمونه کارتون رو گذاشتید خیلی خوب بود چون خیلی ها (مثل من) جراتشو ندارن این کارو بکنن

Sina_Yanni
Monday 1 February 2010, 01:02 PM
یه سوال پیش اومد واسم ..!!!! ؟؟؟؟؟ ماهک و مهرانه خانم ، شما چرا می گین همین که کارتو گذاشتی واسه نقد و بررسی ، جرات داری ؟؟؟ نه بابا چه جراتی ؟؟؟ !!! اینجا از اون جاهایی نیست که اگه آهنگت افتضاح باشه ، بهت بخندن و بگن این دیگه چیه درست کردی . اینجا اشکالاتتو می گن و تشویقت می کنن . همون کارایی که شما و سایر دوستان انجام دادین . شما هم اگه دارین بذارین . من اولین کارمو گذاشتم ... شما که دیگه خبره ترین ... .