PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای AMIN-RFZH

sunshine
Thursday 4 February 2010, 02:07 AM
سلام دوستان
این اولین آهنگیه که بوسیله کامپیوتر دو سال پیش ضبط کردم. با دستگاه قبلیم (جی ام WK8) اجرا شده به خاطرش کیفتش هم اگه خیلی عالی نیست ببخشید دیگه با کمترین امکانات ضبط شده به زودی از کارای جدیدم هم میزارم.. خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن
راستی آخر آهنگ هم ملودی ترانه قطع میشه و با آکورد همراهی کردم. اونجاش میشه صحیح یا غلط بودن آکورد ها رو تشخیص داد

You can see links before reply

ehsanmir
Thursday 4 February 2010, 09:38 PM
سلام کارت رو گوش کردم.یه طورایی من رو یاد اهنگهای قدیمی معین انداخت.اهنگهایی که میارزید به 100000000 البوم امروزی.کارت خیلی خوبه .کیبردت هم صدای خوبی داره.به امید موفقیت برای شما. منتظر کارهای بیشتری ازتون هستیم. البته نمیدونم شما میدونید یا نه.یه تاپیک هست که بچه های کیبرد نواز کارهاشون رو اونجا میذارند. اگر شما هم کارهات رو اونجا بذاری بهتره. بازم ممنون

HamedSedighi
Wednesday 10 February 2010, 04:34 AM
از حمیرا بود . اکسلنت . چقدر شفاف . چه خروجی خوبی . کلا کیبرد قوی بود gem wk8

صدایی که به عنوان گیتار الکتریک توی ریتم هست .در نوع خودش قابل توجه است .

sunshine
Thursday 6 May 2010, 11:23 AM
دوستان اجرای یکی از آهنگ های زیبای هایده. امیدوارم با نظرات خوبتون بتونم نقایص کارم رو از بین ببرم.

آهنگ:دل گمشده
کیبورد:korg pa80
ریتم: M&H6
نوازنده:امین

sunshine
Thursday 6 May 2010, 12:05 PM
به به احسنت بر اين اجرا امين جان

واقعا گل كاشتي بنازم به اون انگشتاتون كه از تك تك شان هنر ميباره. به والله حال كردم.از اونجايي هم كه از اهنگهاي مورد علاقه ام.خيلي لذت بردم.

امين جان بنظرم شما قبلا يك اهنگ هم از حميرا گذاشته بودين كه من بعدا هر چي گشتم نتونستم پيداش كنم .خواهشا لينك اش را بزارين در اين تاپيك.تا همه يكبار ديگر گوش كنيم.

موفق باشين.

سعید جان خیلی ممنونم نظر لطف شماست اون آهنگ حمیرا هم راستش ناقص زده بودم انشالله یه بار بصورت کامل میزنم آپلود میکنم

m_abdi
Thursday 6 May 2010, 12:43 PM
درود
امین جان خیلی زیبا بود. خیلی با حال بود. صدا ها ریتم و جزییات همه عالی.

در ضمن سعید جان منظورم دو صدا از جنس متفاوت بود.هر چند که من فکر کردم کلا یک صداست. شایدم توی آهنگ های آذری همینجوری باید باشه. در عین حال میرم امتحان کنم ببینم چه جوری میشه.

میخوام یک اجرای توپ از حمیرا بزودی منم بزازم.

ehsanmir
Thursday 6 May 2010, 07:23 PM
دوستان اجرای یکی از آهنگ های زیبای هایده. امیدوارم با نظرات خوبتون بتونم نقایص کارم رو از بین ببرم.

سلام
عجب کاری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////:41: غوغا کردی:42: صداهای زیبا.ریتم زیبا. اجرای بی نقص.خیلی ممنون
فقط یه سوال؟
ایا این کارت لایو بود؟ اگر لایو هست در ثانیه46 تا51 یا صدای استرینگ هست که صدا از زیر شروع میشه و به اوج میره.این رو چطور انجام دادید.ایا با پدال این کار رو کردید یا نه؟ :ad:106:
ممنون از پاسختون...........

sunshine
Thursday 6 May 2010, 07:29 PM
سلام
عجب کاری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////:41: غوغا کردی:42: صداهای زیبا.ریتم زیبا. اجرای بی نقص.خیلی ممنون
فقط یه سوال؟
ایا این کارت لایو بود؟ اگر لایو هست در ثانیه46 تا51 یا صدای استرینگ هست که صدا از زیر شروع میشه و به اوج میره.این رو چطور انجام دادید.ایا با پدال این کار رو کردید یا نه؟ :ad:106:
ممنون از پاسختون...........

ممنونم احسان جان راستش ضبط رو با کول استودیو انجام دادم و چون امکانات خاصی نداشتم مجبور شدم این اوج گرفتن رو با خود کول استودیو انجام بدم چون صدای استرینگ رو روی لایه جداگانه ای ضبط کرده بودم این کار به راحتی امکان پذیر بود

Amir Akbari
Saturday 8 May 2010, 12:59 PM

امین عزیز بسیار از اجرای زیبات لذت بردم بخصوص افکتی که روی صدای استرنگ اعمال کردی
زیبایی کار رو دوچندان کرده، فقط یک پرسش داشتم صدای پیانو رو در زمان "2:12 و "2:19
همراه با خود ملودی آهنگ نواختی و یا اینکه اون رو هم دوباره اجرا کردی ؟ سپاس از اجرای
قشنگت و امیدوارم همیشه شاد باشی دوست من .

sunshine
Saturday 8 May 2010, 02:19 PM
امین عزیز بسیار از اجرای زیبات لذت بردم بخصوص افکتی که روی صدای استرنگ اعمال کردی
زیبایی کار رو دوچندان کرده، فقط یک پرسش داشتم صدای پیانو رو در زمان "2:12 و "2:19
همراه با خود ملودی آهنگ نواختی و یا اینکه اون رو هم دوباره اجرا کردی ؟ سپاس از اجرای
قشنگت و امیدوارم همیشه شاد باشی دوست من .

ممنونم از نظرات خوبتون و از اینکه برای کار بنده هم وقت گذاشتین. امیر جان حقیقتش اگه بخوای کار درست و حسابی ارائه بدی چون گروهی در کار نیست و کل کار خروجی یک کیبورد هستش با یک بار رکورد، نمیشه اون نتیجه جالب رو که مد نظرت هست بدست بیاری. منم یک سری صداها رو به عنوان همراهی کننده های ملودی اصلی یا زیر صداها، با رکوردهای دوم و سوم مجبورم اضافه کنم که یکیش همین پیانو بود.

Amir Akbari
Saturday 8 May 2010, 06:58 PM
درود بر این همه پشتکار تو دوست نازنین و سپاس از پاسخت، به نظرم وقتی با ساز کیبورد آهنگی
رو اجرا میکنیم باید از تمام امکاناتش استفاده کنیم از اینکه میبینم برای اجرای یک آهنگ اینقدر زمان گذاشتی
و گاهی ترک ها رو جدا جدا اجرا و میکس کردی از شنیدنش بی نهایت لذت میبرم و خستگی کار روزانه
از تنم بیرون میره، کارت بی نهایت زیباست و ضبط آهنگت با کیفیت، برات بهترینها رو آرزو دارم دوست من .

ehsanmir
Sunday 9 May 2010, 08:54 PM
سعید جان فقط جهت اطلاع عرض کنم که اصلا اینجور نیست که این آهنگ های میکس شده اگه لایو اجرا بشه یه چیز متفاوتی باشه خیر
حالا من فعلا کیبورد دم دستم نیست انشالله رفتم خونه دوکار ضبط میکنم یکی به شکل لایو و یکی هم میکس شده و اونجا شما رو متوجه این مساله میکنم که این دستکاری اصلا اصل کار رو تغییر نمیده و فقط داره به زیبایی کار اضافه میکنه

ببینید این یه کاری هستش که من قبلا ضبط کردم میکس شده هم هستش ولی این میکس فقط در حد اضافه کردن یکی دو صدای جزئی همراه ملودی اصلیه که اگه تونستم کار لایوش رو هم بعد ها میزارم متوجه بشین که همچین هم کار متفاوتی نخواهد شد .

ضمنا آهنگ کاملا منطبق با نت اصلی و آکوردها دقیقا همون آکوردهای اصلی آهنگ اولیه هستند.

نام آهنگ: سیاه چشمون
کیبورد: KORG PA80
نوازنده: امین

خیلی زیبا بود.......... ریتمش رو خودتون ساختید؟ در کل من که خیلی حال کردم.
بازم از این کارها بذارید............
ممنون.
موفق باشید

sunshine
Sunday 9 May 2010, 09:11 PM
خیلی زیبا بود.......... ریتمش رو خودتون ساختید؟ در کل من که خیلی حال کردم.
بازم از این کارها بذارید............
ممنون.
موفق باشید

خیلی ممنونم احسان .
راستش اصلا وقت ریتم سازی و این برنامه ها رو ندارم. ریتمشو از یه بک آپ بی نام انتخاب کردم.

m_abdi
Monday 10 May 2010, 10:55 AM
خیلی ممنونم احسان .
راستش اصلا وقت ریتم سازی و این برنامه ها رو ندارم. ریتمشو از یه بک آپ بی نام انتخاب کردم.

درود.

امین جان اجرای خیلی زیبایی بود.:41:

اما با توجه به توضیح شما در مورد ریتم من فکر کنم اصلا این ریتم برای همین آهنگ طراحی شده با پاساژهایی کاملا منطبق. یا اینکه شما توی ریتم دستکاری کرده باشی و یا اینکه انتخاب ریتمت برای این آهنگ کاملا درست بوده چون ریتم اصلا طراحی شده واسه همین آهنگ هست.:39:

Amir Akbari
Monday 10 May 2010, 05:35 PM
آهنگ کاملا منطبق با نت اصلی و آکوردها دقیقا همون آکوردهای اصلی آهنگ اولیه هستند.

نام آهنگ: سیاه چشمون
کیبورد: KORG PA80
نوازنده: امین

باز هم امین عزیز و یک کار عالی، خیلی زیبا و با احساس این آهنگ رو اجرا کردی سپاس فراوان برای
زحمتی که برای نواختنش کشیدی فقط یک پیشنهاد در کارهای بعدی برای آهنگ ملودیهای خواننده از
سازهای متنوع تری استفاده کن و خودت رو محدود به استرینگ نکن مانند کار قبلت که قسمت اوج رو
به خوبی انتخاب و اجرا کرده بودی،
آفرین بر سعید نازنین که به نکته ی خیلی خوبی اشاره کرد، "در پستی که دوست خوبم ادریس نوشته
بود خوندم دلیل این اتفاقها در اجراها این هست که سازندگان ریتم، ریتمهای شش هشتم رو بر پایه ی
چهار چهارم میسازند" و بهمین خاطر گاهی آهنگها رو باید از قسمت پایانی Fill In شروع کرد تا هارمونی
آهنگ بهم نخوره .

sunshine
Monday 10 May 2010, 07:14 PM
سلام
امين جان حالا كيبوردتون كورگ pa80 هستش؟ در ضمن در مورد سازهاي استفاده شده توي اهنگاتون يك كم توضيح دهيد.و اينكه سازهاتون به سازهاي استفاده شده در خود اهنگ خيلي شباهت داره ( بعبارتي خود خودش) اينها از صداهاي خود pa80 هست؟ و يا اينكه سمپل شده؟ اصلا امين جان اين سمپل چيه ؟من تا حالا كيبورد سمپل دار نداشتم.واقعا صداهاي استفاده شده در اهنگات خيلي زيباست ( البته از زيبايي نوازندگيتان هر چقدر بگيم كم گفتيم ) .در ضمن از قيمت pa80 خبر داري؟

بله سعید جان الان من سازم korg pa80 هستش. کلیه صداهایی که من استفاده میکنم صداهای اصلی خود دستگاهه و تو این آهنگهایی که زدم تاالان از سمپل استفاده نکردم.

سمپل صدایی هستش که خارج از کیبورد ضبط شده و بعد به اصطلاح به کیبورد تزریق شده حالا این صدا میتونه صدای هر نوع سازی باشه مثل تار گیتار یا سنتور یا هر ساز دیگه ای. یا میتونه درام کیت های ساخته شده توسط ریتم ساز باشه یا حتی یه قطعه از موسیقی. به همین دلیل هستش که کیبوردهایی که سمپل رو ساپورت میکنن دست ریتم ساز رو خیلی باز میزارن واسه خلاقیت چون هرچیزی که برای چه زمینه اصلی ریتم و چه طبیعی تر شدن ریتم از نظر کیفیت بخواد میتونه بصورت سمپل وارد کیبورد بکنه و اگه خود دستگاه صدای سازی رو نداشته باشه میتونه اون صدا رو خودش ضبط کنه و بصورت سمپل وارد دستگاه بکنه

در ضمن در مورد اهنگ سيه چشمون به يك نكته بيشتر توجه كن و اون اينه كه واريشن را به موقع نمي زني براي همين فاصله ايجاد شده بين واريشنها متفاوت عمل كرده.لطفا دو تا زمان 1.23 و 2.55 را باهم مقايسه كنيد.اولي زيبا شده ولي دومي فاصله اش زيادتر شده و از زيبايي فاصله ريتميك كم كرده. و همينطور در زمانهاي1.51 و2.32 و3.21 بعبارتي هر جا كه فاصله دو ريتميك يك كمي زياد شده از زيبايي اهنگ كاسته. موفق باشين

بله دقیقا درست میفرمایین. کاملا مشخصه همگی نوازنده های دقیقی هستین چون اکثر بچه ها به نکاتی اشاره میکنن که مشخصه گوشهای تیزی دارن و حتی به ریز ترین صداهای پشت زمینه آهنگ هم توچه میکنن. ممنونم از نظراتتون.

sunshine
Monday 10 May 2010, 07:18 PM
باز هم امین عزیز و یک کار عالی، خیلی زیبا و با احساس این آهنگ رو اجرا کردی سپاس فراوان برای
زحمتی که برای نواختنش کشیدی فقط یک پیشنهاد در کارهای بعدی برای آهنگ ملودیهای خواننده از
سازهای متنوع تری استفاده کن و خودت رو محدود به استرینگ نکن مانند کار قبلت که قسمت اوج رو
به خوبی انتخاب و اجرا کرده بودی،
آفرین بر سعید نازنین که به نکته ی خیلی خوبی اشاره کرد، "در پستی که دوست خوبم ادریس نوشته
بود خوندم دلیل این اتفاقها در اجراها این هست که سازندگان ریتم، ریتمهای شش هشتم رو بر پایه ی
چهار چهارم میسازند" و بهمین خاطر گاهی آهنگها رو باید از قسمت پایانی Fill In شروع کرد تا هارمونی
آهنگ بهم نخوره .
ممنون امیر جان بابت لطفی که داری چشم حتما در آهنگهای بعدی سعی میکنم صدای ملودی متنوع باشه.

sunshine
Monday 10 May 2010, 10:28 PM
یک کار لایت کوتاه دو دقیقه ای. البته فکر کنم بچه ها همه تو این سبک کارها استاد هستند.

ملودی اصلی با تک صدای گیتار اصلی pa80 نواخته شده که من خیلی صداشو به خاطر شفافیتش دوست دارم. زیاد شاخ و برگی به آهنگ ندادم ساده و بدون افکت خاصی ضبط شده قسمت پایانی آهنگ رو هم از نظر کشش نت ها در میزان یه تغییر کوچیکی خودم دادم.البته مربوط به الان نیست قبلا اینو زدم.

نام آهنگ: غریب آشنا
نت از کتاب چهل سال پاپ

ehsanmir
Monday 10 May 2010, 10:55 PM
عالی ی ی ی ی ی یه
مخصوصا صدای گیتارش که خیلی شفافه.......

Amir Akbari
Wednesday 12 May 2010, 12:30 AM
یک کار لایت کوتاه دو دقیقه ای. البته فکر کنم بچه ها همه تو این سبک کارها استاد هستند.
نام آهنگ: غریب آشنا
نت از کتاب چهل سال پاپ

آفرین بر امین عزیز کارت خیلی زیبا بود بخصوص انتخاب سازهات فقط ای کاش این آهنگ رو بروی ریتم باسوآ
اجرا میکردی اونوقت تفاوتش رو حس میکردی و تغییراتی که در ملودی اعمال کردی بیشتر و بهتر خودنمایی
میکرد سپاس از زحمتی که برای اجرای این آهنگ زیبا کشیدی امیدوارم شاد باشی دوست خوبم .

sunshine
Friday 28 May 2010, 12:07 AM
یک آهنگ ملایم از خواننده بزرگ ایران داریوش
قبلا اینو آقای بشرویه هم اجرا کرده بود البته همراهش هم خونده بود الان من فقط آهنگش رو اجرا کردم

molka
Friday 28 May 2010, 12:27 AM
سلام molka صحبت میکنه : ببین دوست عزیز سعی کن تریل رو بعنوان کلام خود خواننده استفاده کنی .سعی کن آکورد رو به موقع بگیری. کارت درسته

m_abdi
Saturday 29 May 2010, 06:05 PM
درود
امین جان خیلی خوب بود. fill in ها و سکوت ریتم خیلی به موقع بود. فقط آکورد مربوط رو دوثانیه زودتر بگیر

آهنگ غریبه آشنا هم که حرف نداشت. کارت درسته

Amir Akbari
Sunday 13 June 2010, 06:29 PM
امین عزیزم بسیار خوب این آهنگ رو نواختی انتخاب سازهات خیلی بجا بود بخصوص سازهای زیر
صداها که مشخص بود خیلی براش وقت صرف کردی،
فقط چند مورد بنظرم رسید که میگم :
اول اینکه پیشنهاد میکنم برای طبیعی تر شدن اجراهات در حین نواختن سازهای بادی کمی سکوت
برای نفس گرفتن در نظر بگیر و بدون وقفه نتها رو اجرا نکن،
دوم ریتمی که برای این آهنگ انتخاب کردی برای قسمت اوج اون مناسب نیست بهمین خاطر نتها
خوب روی ریتم سوار نمیشن،
سوم هم یک نکته ی کوچک و اون ملودی ابتدا و انتهای آهنگ بود که در اجرای آهنگ اصلی کمی
متفاوت هست ولی تو دوست نازنین هر دو رو یکسان اجرا کردی .
سپاس فراوان از تو دوست خوبم که زحمت فراوانی برای این اجرا کشیدی، امیدوارم شاد باشی و پیروز .