PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایخت یک کمپانی آهنگسازی

MA_Happy
Monday 8 February 2010, 09:45 PM
سلام،نظرتان در این موضوع چیست؟

Peddy
Monday 8 February 2010, 10:18 PM
درود

خب دوست عزیز دربارش توضیح بده ببینیم چی هست؟

HamedSedighi
Tuesday 9 February 2010, 04:44 AM
masood یه زحمتی بکش اول عنوان تاپیک رو تصحیح کن نوشتی سایخت فکر کنم که منظورت ساخت بوده و از آنجا که سریع تایپ کردی اینجوری شده

MA_Happy
Tuesday 9 February 2010, 04:08 PM
سلام،
آره من عجله داشتم و نتونستم کامل توضیح بدهم.
و خوب حالا شروع میکنم،ما(بچه های نت آهنگی)میتونیم برای اولین تو ایران یک کمپانی موسیقی(البته منظور برای اولین بار منظورم یک گروه بزرگ و شامل آهنگسازان زیاد)درست کنیم.
من سایتش را آماده میکنم،یک آرم و یک اسم برای کمپانی خود درست میکنیم و ...(ما هرکاری که باشد میتوانیم با همکاری انجام دهیم)
بعدش این سایت دررست شد،ما هر چند وقت یکبار یکسری آلبوم هایی به سبک New Age بیرون میدهیم و هر چند وقت یکبار آهنگ های مناسبتی و ...
حالا بخاطر اینکه زحماتمون هدر نره ما تو این راستا آهنگ هم میسازیم و برای خواننده های مختلف میفروشیم و مثلا تو هر آهنگ برند خودمون رو میزنیم و خلاصه یک کمپانی بزرگی چون کمپانی آونگ میسازیم.
ما هستیم،ما میتوانیم.
اگر به 10 تا 12 نفر برسیم ساخت کمپانی را آغاز میکنیم.

DesironnA
Tuesday 9 February 2010, 07:17 PM
ایده خیلی خوبیه! من هستم.

siamaks
Tuesday 9 February 2010, 07:35 PM
هستم ، واسه تموم سبكها مي تونين رو من حساب كنيد . بخصوص سبكهاي رپ و هيپ هاپ .

rumour
Tuesday 9 February 2010, 07:42 PM
در خدمتم ولی فقط راک و هوی متال میتونم بسازم( تو بقیش زیاد استعداد ندارم)

MA_Happy
Tuesday 9 February 2010, 07:52 PM
حدودا تا الآن با خودم 4 نفریم.خواهشا کسایی که میتونن از جمله حسین اگر وقت دارن بگن

rumour
Tuesday 9 February 2010, 08:01 PM
در ضمن نمونه کارهای من تو سایت هست.گوش کنید اگه خواستید و خوشتون آمد بعد من هم هستم.:guitarplay1:

DesironnA
Tuesday 9 February 2010, 08:25 PM
حالا 4 نفریم. به 4000 نفر هم می رسیم. میترکونیم! ایمان دارم!:ilovemusic:

violin_20
Tuesday 9 February 2010, 08:28 PM
نميخوام راي شما رو بزنم ولي ساخت كمپاني توو ايران يعني " پشيموني محض "

GameMaster
Tuesday 9 February 2010, 08:31 PM
براي چي؟

DesironnA
Tuesday 9 February 2010, 08:32 PM

خب این نظر شماست! رای من که به این سادگی ها زده نمی شه!!

GhazalMusic
Tuesday 9 February 2010, 08:35 PM
درود

ایده ی خوبیه ولی آیا قابل اجرا خواهد بود یا نه ؟ این یک حرکت خیلی بزرگ و پیچیده ایست که باید خیلی عمیق تر به اون پرداخت و تمامی جوانب رو در نظر گرفت در حد حرفه ای ..وقتی حرف از کمپانی میزنید فقط تو این خلاصه نمی شه که چند نفر بیان آهنگ ساخته بشه و کار تمومه بلکه کمپانی باید از حق و حقوق خوانندگانی که با هاش کار میکنند دفاع کنه ...حق انتشار , کپی رایت,آمار نسخه های فروش رفته, قدرت اجرای کنسرت ها و و و و و و .... باید براش وقت بیشتری گذاشت و در باره ش همفکری و گفتگو کرد
همه ی اینها یه طرف ..مجوز گرفتن روی دگر سکه..

..امیدوارم که قابل اجرا باشه.پیروز باشید.

rumour
Tuesday 9 February 2010, 08:43 PM

در هر صورت شروع یه کار هم بهتر از دست رو دست گذاشتن و نا امید بودنه!

Peddy
Tuesday 9 February 2010, 10:02 PM
درود

منم هستم پیانو و تا حدودی آهنگسازی رو میتونید رو من حساب کنید
در ضمن هر کار بزرگ از کوچک شروع شده تا به این بزرگی رسیده ما هم همینطور به کمال میرسیم و فقط ایمان قوی میخواد

violin_20
Tuesday 9 February 2010, 10:21 PM
در هر صورت شروع یه کار هم بهتر از دست رو دست گذاشتن و نا امید بودنه!
با نظرت موافقم من فقط واسه طولاني بودن تكميل اين پروژه بزرگ نظرمو گفتم ولي خوشحال ميشم بچه هاي نت آهنگ به ماكسيمم هر چي كه دوست دارن برسند

siamaks
Wednesday 10 February 2010, 01:43 PM
آقا مسعود سايت اگه واقعاً مي خواين اين ايده به واقعيت بپيونده بايد سريعتر و محكم تر دنبالش كنيد .

به هر حال من از اين ايده بسيار استقبال مي كنم . اگه تا آخرش هستيد منم هستم . (;

Porya
Wednesday 10 February 2010, 03:01 PM
سلام
کار بسیار بزرگی رو شروع کردید امیدوارم موفق بشید.

اگه تو میکس و مسترینگ کسی رو ندارین میتونم کمکتون کنم .
اگه دارین که دیگه هیچی از دور دعاتون میکنم .

Sohrab Iwis
Wednesday 10 February 2010, 03:33 PM
همكاري خودمو اعلام ميكنم !

MA_Happy
Wednesday 10 February 2010, 04:38 PM
درود

ایده ی خوبیه ولی آیا قابل اجرا خواهد بود یا نه ؟ این یک حرکت خیلی بزرگ و پیچیده ایست که باید خیلی عمیق تر به اون پرداخت و تمامی جوانب رو در نظر گرفت در حد حرفه ای ..وقتی حرف از کمپانی میزنید فقط تو این خلاصه نمی شه که چند نفر بیان آهنگ ساخته بشه و کار تمومه بلکه کمپانی باید از حق و حقوق خوانندگانی که با هاش کار میکنند دفاع کنه ...حق انتشار , کپی رایت,آمار نسخه های فروش رفته, قدرت اجرای کنسرت ها و و و و و و .... باید براش وقت بیشتری گذاشت و در باره ش همفکری و گفتگو کرد
همه ی اینها یه طرف ..مجوز گرفتن روی دگر سکه..

..امیدوارم که قابل اجرا باشه.پیروز باشید.
سلام؛با حرف هایی که شما زدی ما پیر میشیم اما نمیتونیم یک گروه(البته تو ایران)بسازیم.ما یک سایت میسازیم و با همون سایت شرکت و ... همه چیزمان را در اینترنت تاسیس میکنیم.

و دوستان عزیز دیگر
من فکر کنم تو این تعطیلات بتونم یک کارایی انجام بدم و کار های کمپانی خود را پیش ببرم.فقط اسم مانده و اینکه هر کسی یک قطعه عکس بگذارد تا من با فتوشاب به عنوان همکاران درست کنم.
اسم به نظر خودم فروَهر خوبه،حالا دوستان همه اسم مورد علاقه شان را بگویند تا به رای گیری بگذاریم و بهترین انتخاب شود.:dw26i1:

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 05:57 PM
من با اسم فروهر کاملا موافقم. اسم خاصیه.

rumour
Wednesday 10 February 2010, 06:06 PM
فروهر خوبه

violin_20
Wednesday 10 February 2010, 06:25 PM
فر و هر فوق العاده س به نازم به اين انتخاب

Peddy
Wednesday 10 February 2010, 07:42 PM
درود

با شدت تمام از این اسم حمایت میکنم که بیانگر فرهنگ ماست

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 08:04 PM
درود

با شدت تمام از این اسم حمایت میکنم که بیانگر فرهنگ ماست

درود بر تو پدرام که عرب جماعت توی لفظ نام نیکوی تو ترمزش کشیده می شه.

سیاوش فریدونی
Wednesday 10 February 2010, 08:19 PM
در مورد کمپانی یکم بیشتر توضیح میدید ؟

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 08:23 PM
سیاوش جان از اول تاپیک اگه بخونی متوجه خواهی شد

siamaks
Wednesday 10 February 2010, 09:27 PM
با اسم كاملا موافقم .

سیاوش فریدونی
Wednesday 10 February 2010, 10:17 PM
:8ysyvb:منم هستم البته اگر مزاحم نباشم

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 10:27 PM
مزاحم که هستی اما مزاحم بی نقطه!
خوش اومدی دوست من

MA_Happy
Thursday 11 February 2010, 09:53 AM
سلام،من کامل فتوشاپ بلد نیستم ولی حالا با این اندک دانش خود یک طرحی را طراحی کردم و براش آن را نیز آماده کردم تا راحت باشیم و راحت روی هر عکس بزنیم،فقط از شما نظر میخواهیم که ببینید آیا قشنگ هست یا نه؟
ببینید خوبه:You can see links before reply

Rumba
Thursday 11 February 2010, 10:18 AM
خیلی قشنگه ولی اگه تونستی بعضی از حروف کلمات Company یا Music را با اشکال سازها بنویس مثلا می گم به جای s عکس ساکسیفون بذار....

با تشکر ...

siamaks
Thursday 11 February 2010, 12:38 PM
خيلي شلوغ پلوغه .

Sohrab Iwis
Thursday 11 February 2010, 12:59 PM
درود دوستان عزيز

كاري از دست من بر مياد ؟

من هم هستم !

راستي اسمش عااااااااااااااليه ! + طراحي

MA_Happy
Thursday 11 February 2010, 02:41 PM
دوستان گل من متاسفانه فردا دارم میرم مسافرت تا فردا هر کاری تونستم میکنم و بعد از اینکه از مسافرت برگشتم بقیه کار ها را انجام میدهم.
و در آخر من میخواهم یک چیزی بگم،بیایید قرار بگذاریم در هر فصل،10 درصد از تمام پولی که بدست آوردیم را به صرف بچه های بی بضاعت کنیم،من که اگر خدا بخواهد این کار را میکنم و هر کسی هم که با این کار راضی هست بگوید.

Peddy
Thursday 11 February 2010, 02:44 PM
اگر انسانیت در وجود ما هست پس در انجام کار خیر اما و اگری وجود نداره ... موافقم

alone_composer
Thursday 11 February 2010, 05:41 PM
حدودا تا الآن با خودم 4 نفریم.خواهشا کسایی که میتونن از جمله حسین اگر وقت دارن بگن

دوست عزیز در سبک ارکسترال هستم.

نمونه کاری که به سفارش واحد موسیقی صدا و سیمای تهران ساختم و خودم هم خوندم این است:

You can see links before reply

منتها من با ساختن هر کاری با سطوح پایین نظیر پاپ و رپ های موجود در ایران و یا برای هر خواننده ای (نظیر این صداهای نازک و بی خاصیت که تماما اتوتیون شده اند) ابدا موافق نیستم.

کار در هر سبکی است باشد! اما درست علمی دقیق و نت نویسی شده.

Sohrab Iwis
Thursday 11 February 2010, 09:41 PM
دوستان گل من متاسفانه فردا دارم میرم مسافرت تا فردا هر کاری تونستم میکنم و بعد از اینکه از مسافرت برگشتم بقیه کار ها را انجام میدهم.
و در آخر من میخواهم یک چیزی بگم،بیایید قرار بگذاریم در هر فصل،10 درصد از تمام پولی که بدست آوردیم را به صرف بچه های بی بضاعت کنیم،من که اگر خدا بخواهد این کار را میکنم و هر کسی هم که با این کار راضی هست بگوید.

درود
خوب حرف خيلي قشنگيه اما اگر من ميتونستم اين درصد رو افزايش ميدادم !
حتي تا 100 درصد باور كن !

عوضش توي سايت توي مجله تلويزيون و هر چيز ديگه اي كه فكرشو بكنيد از ما تجليل خواهند كرد كه آره همچين گروهي وجود داره كه داره اين كارو ميكنه !

در واقع كار يونيسف رو ادامه داديم با اهداف عالي تر !

موفق باشيد.

MA_Happy
Friday 12 February 2010, 09:00 AM
خداحافط فعلا تا 3 یا 4 روز دیگر،ما رفتیم مسافرت،باشه اصلا به نظر من 35 درصد بکنیم

MA_Happy
Wednesday 17 February 2010, 08:36 PM
سلام،من با تاخیر برگشتم،من همش تو مسافرت فکر این را میکردم که این تاپیک الآن به صفحه 10 خودش(البته اگر تو خواب میدیدم) سیده،حالا دوباره کار های عضو گیری جدید و کمپانی را آغاز میکنیم.
پس یا علی

SupremeDigital
Thursday 18 February 2010, 12:20 AM
سلام،من با تاخیر برگشتم،من همش تو مسافرت فکر این را میکردم که این تاپیک الآن به صفحه 10 خودش(البته اگر تو خواب میدیدم) سیده،حالا دوباره کار های عضو گیری جدید و کمپانی را آغاز میکنیم.
پس یا علی

من يه pm برات فرستادم . حتما بخون .

سیاوش فریدونی
Thursday 18 February 2010, 02:06 AM
خوب از کجا استارت بزنیم ؟

siamaks
Thursday 18 February 2010, 11:52 AM
سايت به كجا رسيد ؟