PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگی با فرمت mid از sina yanni

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 08:49 PM
سلام بچه ها .
بی مقدمه میرم سراغ اصل مطلب . این آهنگم بداهه نیست و کاملا به ذهنم اومد ... . مثل دفعه قبل ترسناک نیست !!! . فقط اشکالاتمو بازم بگین ، ممنون میشم ، اشکالای دفعه قبلم این بود که آهنگ مدتش کم بود و ریتم اصلی هی تکرار میشد ، سعی کردم بر طرفشون کنم . راستی ، این دفعه با جت آئودی اجراش کنین . یکمی اکو دار میشه ، آهنگ با کیفیت تر به نظر میاد . منتظر انتقاداتون هستم ... :) .

ممنون از همتون .

Amirrelax
Wednesday 10 February 2010, 08:56 PM
آفرین سینا جان بسیار عالی شده

DesironnA
Wednesday 10 February 2010, 09:01 PM
سینا تو باید موزیک متن فیلم کار کنی! جدی میگم!

Peddy
Wednesday 10 February 2010, 09:18 PM
درود

سینا جان خیلی عالی بود و همچنین اسمش هم خیلی تم آهنگ میاد
دسیرونای عزیز راست میگن میتونی موزیک متن های قشنگی برای فیلم ها بسازی این یکی هم من رو یاد فیلمهایی که دوره ی رنسانس و اون موقع ها رو نشون میدن انداخت

در کل عالی بود

violin_20
Wednesday 10 February 2010, 11:03 PM
اين يكي واقعا بهتر از اون يكي بود تبريك ميگم به علت پيشرفتي كه داشتي
فقط يه پيشنهاد ميدم اينو بيار توو اف ال استديو تكميلش كن به قول دوست arch ، چيز رديفي ميشه

Sina_Yanni
Thursday 11 February 2010, 07:55 AM
بچه ها ممنون . اشکالامم بگین خوب میشه .
راستی violin - 20 اف ال استديو چی هست ؟؟؟ نرم افزاره ؟؟؟

Amirrelax
Thursday 11 February 2010, 09:09 AM
سینا اف ال استديو یک نرم افزار آهنگسازی هست

Sina_Yanni
Thursday 11 February 2010, 11:57 AM
سینا اف ال استديو یک نرم افزار آهنگسازی هست

پس نرم افزار آهنگ سازیه ... . تا تعطیلم باید گیرش بیارم .

بقیه نظری ندارن ؟؟؟ اشکالا ؟؟؟ 14 نفر دانلود کردن ، 5 نفر نظر داده !!! منتظرم .

Sina_Yanni
Friday 12 February 2010, 02:40 PM
بچه ها ممنون میشم نظرات و پیشنهادات و اشکالامو بگین ، دفعه ی بعد دیگه اون اشکالامو تکرار نکنم ! ....

Porya
Friday 12 February 2010, 03:04 PM
افرین اقا سینا هارمونی خلوت ولی خوبی داشت
تبریک میگم اینده درخشانی داری

ایرادش که میدی بودن اهنگ بود همون اف ال استودیو رو گیر بیار با اون بساز خیلی بهتر میشه.

یه سوال : باچی ساختی و چجوری ساختی ؟
یعنی با علم سلفژ نت نویسی کردی ؟
یا با کیبورد زدی و رکورد کردی؟

بتهوون کبیر
Friday 12 February 2010, 03:11 PM
کارت حرف نداشت. با نرم افزار این آهنگ را ساخته بودی؟

M8H
Friday 12 February 2010, 03:43 PM
سینا جان من نتونستم دانلود کنم چرا؟!

Sina_Yanni
Friday 12 February 2010, 05:29 PM
مرسی reason و بتهوون کبیر ... . سلفژ چی هستش ؟؟؟ داشتم با ویولونم ور میرفتم ، یه دفعه ملودی کل آهنگ اومد به ذهنم ، با نرم افزار فاینال ، نتاشو نوشتم ( البته 3 روزی طول کشید !!! ) ، بعدشم به صورت میدی save کردم ... . چه طور مگه ؟؟؟

حسین جان چرا ؟؟؟؟ ارور میده ؟؟ حجمش که خیلی کمه ... . ؟؟؟!!!!

Porya
Friday 12 February 2010, 06:14 PM
سلفژ علمی هست که اگه یاد بگیری میتونی هر ملودی ای تو ذهنت اومد رو رو کاغذ بنویسی . معمولا کسایی میتونن به این شیوه (شیوه ای که شما انجام دادی) اهنگسازی کنن که علم سلفژ رو بدونن .

بعدش شما که سلفژ نمیدونی پس چجوری ، اینطوری اهنگ ساختی ؟؟ یعنی نت ها رو ، رو خطوط انقدر بالا پایین کردی تا ساختی ؟؟
حلا بی خیال ، موفق باشی.

Fereshteh_Baran
Friday 12 February 2010, 06:49 PM
سلام آقا سینا آهنگتون پر از احساس بود. موفق باشید

Sohrab Iwis
Friday 12 February 2010, 07:41 PM
كارت خيلي خوب شده و موردي هم براي توضيح نميمونه !

عااااالي شده

ممنون.

Sina_Yanni
Friday 12 February 2010, 08:24 PM
سلفژ علمی هست که اگه یاد بگیری میتونی هر ملودی ای تو ذهنت اومد رو رو کاغذ بنویسی . معمولا کسایی میتونن به این شیوه (شیوه ای که شما انجام دادی) اهنگسازی کنن که علم سلفژ رو بدونن .

بعدش شما که سلفژ نمیدونی پس چجوری ، اینطوری اهنگ ساختی ؟؟ یعنی نت ها رو ، رو خطوط انقدر بالا پایین کردی تا ساختی ؟؟
حلا بی خیال ، موفق باشی.

دوست من مگه آهنگم خیلی قویه ؟؟؟؟؟ یعنی بدون سلفژ اصلا راه نداشت درست کنم ؟؟؟؟ واللا دروغ چرا ، 4 5 بار فقط جای نت هارو خودشم یه پرده جابهجا کردم ، نه زیاد . چون ملودیش یه دفعه تو ذهنم شکل گرفت واسه همون راحت تر بودم !!!!! ... .

M8H
Friday 12 February 2010, 09:15 PM
حسین جان چرا ؟؟؟؟ ارور میده ؟؟ حجمش که خیلی کمه ... . ؟؟؟!!!!
ارور نمیده کامل دانلود میشه.ولی موزیم نیست یه چیز با پسوند پی اچ پی هستش که بازش میکنم دوباره بر میگرده به حالت دانلود.

Sina_Yanni
Friday 12 February 2010, 10:11 PM
ارور نمیده کامل دانلود میشه.ولی موزیم نیست یه چیز با پسوند پی اچ پی هستش که بازش میکنم دوباره بر میگرده به حالت دانلود.

والللللا نمیدونم !!!!!!

Amirrelax
Saturday 13 February 2010, 09:15 AM

حسین جان من تو خود نت آهنگ آپلود کردم از این جا دانلود کن

You can see links before reply

Grand_Piano
Saturday 13 February 2010, 10:51 AM
من نمیدونم شما چند سال موسیقی کار کردید
شاید ملودیش قشنگ باشه ولی تنظیمش خیلی آماتوره
شما که اسمتو گذاشتی سینا یانی باید تنظیم و انتخاب سازهاتو خیلی قوی کنی
بعضی جاها آکورد ها و زیر ساختها به ملودی نمیخورد و گوشو اذیت میکرد
اگه تعداد بیشتری ساز انتخاب کنید اهنگ پرتر و زیباتر میشه
در دقیقی 01:10 قسمتی از اهنگ تکرار میشه که نت سومش اصلا به کل آهنگ نمیخوره
گوشو اذیت میکنه
آخه آهنگ های یانی خیلی گوشنوازه
شما باید اهنگسازه فیلم های ترسناک بشید

Sina_Yanni
Saturday 13 February 2010, 02:21 PM
من نمیدونم شما چند سال موسیقی کار کردید
شاید ملودیش قشنگ باشه ولی تنظیمش خیلی آماتوره
شما که اسمتو گذاشتی سینا یانی باید تنظیم و انتخاب سازهاتو خیلی قوی کنی
بعضی جاها آکورد ها و زیر ساختها به ملودی نمیخورد و گوشو اذیت میکرد
اگه تعداد بیشتری ساز انتخاب کنید اهنگ پرتر و زیباتر میشه
در دقیقی 01:10 قسمتی از اهنگ تکرار میشه که نت سومش اصلا به کل آهنگ نمیخوره
گوشو اذیت میکنه
آخه آهنگ های یانی خیلی گوشنوازه
شما باید اهنگسازه فیلم های ترسناک بشید

دوست من سال چیه ؟؟؟ دومین آهنگیه که ساختم . تازه کارم . من اسممو به خاطر این سینا یانی نذاشتم که مثل یانی هستم !!!!!!!!!!!! اصلا سازم پیانو نیست !!!! ویولونه . خودشم 6 7 ماهه شروع کردم . به خاطر این گذاشتم چون خیلی آهنگشو دوست دارم . نمی خوام هم زاد پنداری کنم . در حدش هم نیستم . آهنگسازی زیاد بلد نیستم . آماتورم دیگه ... . فقط ملودیش اومد به ذهنم ، سریع تبدیل به نتش کردم . و دیگر هیچ ... . البته از راهنمایی هاتون ممنون . چشم ، دفعه ی بعد ، چند تا ساز بهش اضافه می کنم تا شلوغ شه آهنگ ... . درامز و ...

راستی یه سوال . این آهنگ کجاش ترسناک بود ؟؟؟؟؟ !!!!!!!!

Black_Violin
Sunday 14 February 2010, 06:49 AM
زیبا بود.موفق باشی.

Ardogan
Monday 15 February 2010, 02:50 PM
ای ول سینا ... بابا دمت گرم . دومین آهنگت اینجوری باشه ، ببین در آینده چی میشی ... . ببخشین دیگه خیلی زود خودمونی شدم و آقا سینا نگفتم ، همون سینا گفتم ... .
راستی اگه به قول بچه ها ، از اف ال استدیو استفاده میکردی ، چیزه توووووووووپ تری میشد ... . یه ذره هم اون یکی آهنگاتو شلوغ تر کن ، البته اگه قصد داشتی ، رو این که فک نکنم اگه درامز و ... بیاد ، چیز جالبی میشد ، همین خوبه ... .
انشاا... همیشه پیشرفت کنی ... .

amir1055
Tuesday 16 February 2010, 11:32 AM
سلام دوست خوبم سینا جان. راجع به کارت زیاد میشه حرف زد ولی فکر کنم اینکه بگم خوب بود یا بد بود زیاد بدردت نمیخوره. خلاصه وار میگم ملودی بسیار سادست. دقت کن این ضعف نیست بلکه قدرت ولی بشرطی که بتونی یه ملودی هر چند ساده رو گسترش بدی. برای گسترش یک تم تکنیک های زیادی وجود داره که جاش اینجا نیست راجع بهش بحث کنیم میتونی یه جستجوی مختصر در اینترنت کنی (البته مطمئنا نه به فارسی). فواصل نا مطبوع رو خیلی خوب بکار گرفتی و اینکه خودت رو کاملا دربند فواصل مطبوع ندونستی کار با ارزشیه ولی ببین پیانو از میزان 35 بطور خیلی خیلی محسوسی شبیه به آثار مدرن اولیه( مثل آثار دبوسی بزرگ). ایده گرفتن از یک آهنگساز و حتی طرز فکر مربوط به یک دوره خاص بد نیست ولی نباید اجازه بدی اینکار باعث از هم گسیختگی کل کار بشه. البته میشه به چیزای دیگه هم اشاره کرد مثله مدولاسیون نسبتا ضعیف، فقدان ایده مناسب بخاطر تلفیق تم های نسبتا متضاد و ..... در آخر چیزی که میخوام بهشه اشاره کنم اینه که برای ساخت این موسیقی 2 ساز فلوت و پیانو کافی بوده. و یه چیزه خیلی مهمتر این که حتما حتما حتما کارت رو ادامه بده.
در پایان هم برای اینکه بدونی کارت برام مهم بوده اون رو یکم واقعی تر ولی بدون هیچ دستکاری اجرا کردم. که لینکش هم میزارم.
موفق باشی.

amir1055
Tuesday 16 February 2010, 11:43 AM
You can see links before reply

Sina_Yanni
Wednesday 17 February 2010, 08:17 AM
اوه اوه ... . مرسی امیر آقا ... بابا دستتون درد نکنه . ببخشین دیر سر زدم ... . با چی درستش کردین ؟؟؟ خیلی زیبا شده ... .
بچه ها اگه وقت کردین ، پست بالاییه رو دانلود کنین ... . خیلی زیبا شده ... من که حال کردم ... .

amir1055
Wednesday 17 February 2010, 08:21 AM
خواهش میکنم دوست من.
اینو با edirol orchestral در محیط fl studio 8 درستش کردم.

Sina_Yanni
Wednesday 17 February 2010, 01:20 PM
دیگه باید این اف ال استدیو رو بخرم . مرسی امیر جان که کارم رو نقد کردین ... . راستی کی هستن ؟؟؟ من که نمیشناسمشون !!! آره اون قسمتی که میگین : فقدان ایده مناسب بخاطر تلفیق تم های نسبتا متضاد رو خودمم قبول دارم ... باید روش کار کنم ... . آقا هر چی اشکال دیگه داشتم ، رو کنییااا . رو در وایسی نداریم ... . می خوام آهنگای بعدیم ، تکرارشون نکنم ، فقط یه خورده عامیانه بگین ، چون خیلی از سولفوژ و ... سر در نمیارم ... . !!!!!!!!!

amir1055
Saturday 20 February 2010, 08:30 AM
راستی کی هستن ؟؟؟ من که نمیشناسمشون !!!

کیا کی هستن عزیزم؟

Sina_Yanni
Monday 22 February 2010, 10:16 PM
امیر جان ایشون !!!! : دبوسی .

amir1055
Tuesday 23 February 2010, 07:38 AM
خب ایشون آهنگساز بزرگ اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم و یکی از پایگذاران امپرسیونیسم در موسیقی هستن. اگه به آهنگ هاشون گوش بدین متوجه میشید ایشون خیلی پایبند به قوانین وصل آکوردها و بکار گیری فواصل مطبوع نبودن و این خودش سرمشق خیلی از آهنگسازان مدرن بعد یا هم عصر خودش شد. (مثل موریس راول، خالق بولرو).

Sina_Yanni
Tuesday 23 February 2010, 08:38 AM
wow !!!! مرسی امیر جان . دنبال آهنگاشون میرم ببینم چه جوریاس . :)