PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های برترین درامر های دنیا

avm
Thursday 11 February 2010, 08:05 AM
سلام یه تاپیک جدید باز میکنم امیدوارم که خوشتون بیاد
عکسهای بهترین درامرهای دنیا البته درجه 1-2، نظر شخصی ام هم نیست. لطفا دوستان هم اگه عکسی میخوان بزارن، با تحقیق باشه که اول سعی بشه خدایان ابتدا معرفی بشن من که خودم سعی میکنم اینطوری باشه.
مرسی ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:13 AM
از قدیمتر ها شروع میکنم یه درامز جز قدیمی که هر کی درامز بزنه حتما اسمشو شنیده و کتابهای زیادی هم داره به نام Buddy Rich که الگوی بسیاری از درامرهای امروزی هست
You can see links before reply

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:16 AM
Louie Bellson اسم درامر قدیمی هست که اونم از بزرگان جز محسوب میشه

کتابهای زیادی داره مخصوصا مربوط به تمرین های اسنیر و مارچ پرکتیس که اتفاقا تو ایران تدریس هم میشه

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:19 AM
Gene Krupa

بازم از قدیمیها از درامز های بزرگ big band ها که اونم اتدهای فراوانی ازش هست

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:22 AM
Elvin Jones که سال 2004 از دنیا رفت و از hero های جز توی زمان خودش محسوب میشه

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:28 AM
Steve Gadd که به عنوان پدر مدرن درامرها محسوب میشه به دلیل نوع آوری هایی که انجام داده از بهترین های دنیا هست الگوی بسیاری از درامرهای امروزی هست از جمله خودم. فیلمهای زیادی ازش هست که در مورد تکنیک هایی که معرفی کرده صحبت میکنه هنوزم با این سنش میزنه و خوب از درامر های مطرح جز و بلوز محسوب میشه گرچه independent هست و میشه گفت همه چی میزنه.

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:35 AM
Dave Weckl که خیلی از درامر ها دوست داشتن نزدیک به اون بتونن ساز بزنن از تکنیکی ترین و با حس ترین درامر های تاریخ دنیا هست و الگوی تقریبا همه بوده و هست بسیار نوازنده خوش فکر و خوش سلیقه ای هست با بند خودش ساز میزنه و خوب هر چی ترین ممکنه وجود داشته باشه در این آدم هست سبک اش جز- فنک و خوب فیوژن هست از قدیمی ها محسوب میشه ولی هنوز واقعا جزء درجه 1 های دنیا هست. که کتابها و فیلمهای زیادی ازش هست.

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 08:44 AM
Dennis Chambers
بازم از بزرگان درامز هست وقعا نمیشه در مورد این نوازنده به این آسونی ها نظر داد چون هم در مورد پیچیدگی کاراش هم توانایی ساز زدنش به این آسونی ها نمیشه گذشت، چون در بعضی موارد اصلا نمیشه متوجه شد که چی میزنه!!! فیلم های زیاد و کتب فراوانی ازش هست با خیلی ها میزنه سبکش Funk و Jazz هست و البته فیوژن و از کسانی هست که الگوی درامر های funk امروزی محسوب میشه و در موردش باید گفت همه ترین ها هم در این نوازنده وجود داره و معروف هست به این که بسیار شلوغ ساز میزنه.

ارسلان

siamaks
Thursday 11 February 2010, 08:49 AM
درامر متاليكا چطور ؟ من تعريف اونم شنيدم .

avm
Thursday 11 February 2010, 08:51 AM
Vinnie Colaiuta

از پیجیده ترین نوازنده های درامز به حساب میاد میشه گفت استاد شکستن ضربها در آهنگها هست، و خوب به زیبایی اینکار رو انجام میده و خوب شاید یکی از دلایلی که کارش رو پیچیده میکنه تکنیک ها و ظرافتش در حین ساز زدن باشه و میشه گفت از درامر های مدن به حساب میاد و خوب ترکیبی از tony williams , steve gadd باشه (نقل قول) کتابهای و فیلم های زیادی در موردش یا ازش هست.

ارسلان

avm
Thursday 11 February 2010, 09:35 AM
درامر متاليكا چطور ؟ من تعريف اونم شنيدم .

سلام
والا در مورد Lars باید گفت که درامر معروفی هست خیلییی زیاد ولی جزء درامر های بزرگ جهان محسوب نمیشه به قولی اگه کسی 2-3 سال ساز زده باشه تمام کاراشو میزنه تو همین ایران هم خیلی ها کاراشو میزنن، من ابتدا از بزرگان شروع کردم، بعد میریم جلوتر و Lars رو هم معرفی میکنم، اول اساتید باشه بهتره.

مرسی ارسلان:drumsplay2:

kamyar.m
Friday 5 March 2010, 07:03 PM
خیلی عالی بود ممنون

avm
Friday 5 March 2010, 07:19 PM
فکر میکردم که این تاپیک زیاد طرفدار نداره! چون زیاد در موردش حرفی زده نشد و خوب آمار بازدیدش هر زیاد بالا نبود ولی خوب اینطور پیداست معدود افرادی هستند که این تاپیک ها رو دنبال میکنند، پس سعی میکنم این تاپیک رو دنبال کنم!:23:

ارسلان
:drumsplay2:

khalseh
Friday 5 March 2010, 07:27 PM
سلام ارسلان جان نظرت در رابطه با استيو اسميت چيه؟
من كه واقعا از كاراش لذت مي برم.مخصوصا اگر ديده باشي يه فستيوال بيسيست و درامر ها هست كه تكنوازي و يه دونوازي با ويكتور ووتن هم داره فوق العادست.

avm
Friday 5 March 2010, 07:29 PM
اینم یکی دیگه از پدرهای درامز که خیلی از درامر های امروزی رو با اون مقایسه میکنن یعنی یه جورایی واحد سنجش هم میشه بهش گفت که البته سال 1997 هم از دنیا رفته و البته سبکش هم jazz بوده!

ارسلان

avm
Friday 5 March 2010, 07:33 PM
سلام ارسلان جان نظرت در رابطه با استيو اسميت چيه؟
من كه واقعا از كاراش لذت مي برم.مخصوصا اگر ديده باشي يه فستيوال بيسيست و درامر ها هست كه تكنوازي و يه دونوازي با ويكتور ووتن هم داره فوق العادست.

سلام
واقعا 100% Steve Smith یکی از بهترین دامرهای دنیا اونم از درجه 1 اش هست و سالهاست که بهترین معلم درامز انتخاب میشه و استاد دانشگاه موسیقی برکلی هم هست!
به اونم میرسیم اول از قدیمی تر ها شروع کردم

اگه توی فستیوال Drums Collective رو میگی البته توی چندتا فستیوال با جان پتیتوچی هم زده حالا نمیدونم کدومش رو میگی

ارسلان

khalseh
Friday 5 March 2010, 07:44 PM
آره درامر كالكتيو و مادرن درامرز رو مي گفتم واقعا آدم حس مي كنه داره ملودي مي زنه در كنار ريتم واقعا كار عجيب و محسور كننده اي داره.
راستي ارسلان جان خيلي ممنون به خاطر تاپيك خوبت فقط 1 پيشنهاد من به شخصه كاري از بعضي از درامر هايي كه معرفي مي كنيد رو نشنيدم فكر كنم اگه زحمت بكشي 1 نمونه كار هم ازشون بذاري خيلي عاي تر مي شه
ممنون از وقتي كه مي زاري.

avm
Friday 5 March 2010, 07:45 PM
خوب صحبتش پیش اومد میرم سراغ معرفی Steve Smith یکی از پدران در حال کار درامز در سبک Jazz هست که اون رو یکی مدرن تر کرده و بسیاری از فضاهای Jazz مدرن رو در مورد ساز درامز معرفی کرده و کتابها و فیلمهای بسیاری رو ارائه کرده و یک پای ثابت توی اکثر فستیوال های درامز هست و مستر کلاس های فراوانی در سرتاسر دنیا برگذار کرده. و بسیاری از درامر های دنیا از متدهای اون پیروی میکنن و بسیاری هم شاگرد مستقیم خود ایشان بودند و سرپرست گروه Steve Smith’s Jazz Legacy هم هست و با بسیاری از بزرگان ساز زده. آرتیست Sonor و Zildjian هم هست مدل سازش هم سونور دلایت هست.

ارسلان

avm
Friday 5 March 2010, 07:52 PM
خوب یه سوالی دارم!

درامرهایی رو که سبک JAZZ یا Latin هستند رو اول معرفی کنم یا به نظرتون اول درامرهای سبکها Rock یا Metal ؟ لطفا اگه نظری دارین زود تر بگین، و الا به سیقه خودم اول یکیشو خودم به ترتیب علاقه شخصی ادامه میدم.

ارسلان

avm
Friday 5 March 2010, 08:20 PM
فقط 1 پيشنهاد من به شخصه كاري از بعضي از درامر هايي كه معرفي مي كنيد رو نشنيدم فكر كنم اگه زحمت بكشي 1 نمونه كار هم ازشون بذاري خيلي عاي تر مي شه
ممنون از وقتي كه مي زاري.

ممنونم خلصه جان نظر لطفته! پیشنهاد بسیار خوبی رو دادی ولی مشکلی که اینجاست خیلی از نمونه کاهایی که دارم تصویری هست و DVD هست و حجمش بالاس و نیمتونم upload کنم و خوب ولی خوب سعی میکنم اونایی که solo صوتی دارم رو بزارم فقط مشکل اینجاست که کجا آپ کنم چون اینطور که پیداست سایتهای شیری دران میرن تو لسیت سیاه

پ.ن: بازم ممنون از پیشنهاد سازندت

ارسلان

avm
Sunday 7 March 2010, 01:33 PM
خوب یه سوالی دارم!

درامرهایی رو که سبک JAZZ یا Latin هستند رو اول معرفی کنم یا به نظرتون اول درامرهای سبکها Rock یا Metal ؟ لطفا اگه نظری دارین زود تر بگین، و الا به سیقه خودم اول یکیشو خودم به ترتیب علاقه شخصی ادامه میدم.

ارسلان

خوب همون جوری که گفته بودم اگه نظری نبود به سلیقه خودم شروع میکنم و از درامرهای راک و متال شروع میکنم

ارسلان

avm
Sunday 7 March 2010, 01:43 PM
Neil Peart یکی از بزرگان سبک راک هست که الگوی بسیاری از درامرهای راک امروزی هست Neil Peart درامر گروه افسانهای سالاهای گذشته در فضای پراگرسیو هست و میشه اونو به عنوان سولو آرتیست هم شناخت، فیلم های زیادی از اون هست، آرتیست DW هست و همینطور Roland و Sabian که یک نوع سنج کاستوم شده برای اون و به امضای اون و افتخار شرکت Sabian محسوب میشه که با اون همکاری میکنه و نوع ست او Paragon هست.

ارسلان

avm
Sunday 7 March 2010, 01:51 PM
Nick Mason که فکر کنم اسمش واسه خیلیها آشنا باشه چرا؟!! چون درامر گروه Pink Floyd بوده!!!
خیلی ها حسش رو توی ساز زدن تحسین میکنن و دوست دارن ساز زدنشو ببینن و لذت ببرن البته ماشین جزء علاقه شخصی اون هست و کلکسیون خودرو های فراری رو داره!!!!!

ارسلان

avm
Sunday 7 March 2010, 02:02 PM
Ringo Starr که بازم بسیار معروفه جون درامر گروه Beatles بوده و خوب ایشون هم الگوی بسیاری از درامرهای بزرگ امروزی بوده

ارسلان

قوی زیبا
Sunday 7 March 2010, 04:06 PM
چارلی آدامز(درامر یانی) در مقایسه با اینایی که میگین جایگاهش کجاس؟

avm
Sunday 7 March 2010, 08:27 PM
چارلی آدامز(درامر یانی) در مقایسه با اینایی که میگین جایگاهش کجاس؟

سلام
اتفاقا ایشون هم از درامر های معروفی هست، و آرتیست Sabian هم هست، در مورد قیاس هم باید بگم من زیاد به مقایسه کردن اعتقاد ندارم مگر اینکه نوازنده ها 1 آهنگ رو زده باشن! تا آدم بخواد مقایسه بکننشون مگر اینکه کسانی که فضا و سبک خاصی رو معرفی کرده باشه که اصولا اونا همهچی تکمیل باشه! شاید توی دنیا 5 تا درامر باشه که با بقیه فرق دارن اونم نه خیلی زیاد چون به هر صورت نوازنده ای که بتونه به اون Level جهانی برسه حتما خیییلیییی حرفه ای هست و عالی این در مورد چارلی آدامز هم صادق هست چون همه درامرها خصوصیت های خاصی دارن مثلا خصوصیت ایشون این هست که بسیار نوازنده تمیز زنی هستند.

مرسی ارسلان

avm
Sunday 7 March 2010, 08:31 PM
سلام
چون این تاپیک رو خودم ایجاد کردم و خوب اکثر پستهاشو خودم زدم، لازم دیدم این پست رو هم بزنم برای احترام به دوستانی که این تاپیک رو دنبال میکنن.
متاسفانه من به علت بیماری برای مدت نامعلومی که به خودم نگفتن باید فردا بیمارستان بستری بشم و نمیدونم کی مرخص میشم که بتونم ادامه بدم این تاپیک رو ایشالا اگه عمری باقی بود و برگشتم این تاپیک رو ادامه میدم...

مرسی
ارسلان وثوق مدرس

قوی زیبا
Sunday 7 March 2010, 09:18 PM
آرزوی سلامتی برات داریم تا برگردی

avm
Monday 15 March 2010, 06:27 PM
آرزوی سلامتی برات داریم تا برگردی
ممنونم قوی زیبا جان
فعلا که برگشتم خونه تا ببینم بعد عید کجا هستم
ارسلان

avm
Monday 15 March 2010, 06:30 PM
سلام مجدد
به دلیل اینکه دوستان پیشنهاد دادن که نمونه کارهای درامر ها رو هم بزارم، راستش انقدر زیاده که واقعا زمان آپلودش زیاد میشه! من فکر کردم که اسم گروه هایی باهاشون ساز زدن رو میزارم که دوستان اگه میخوان خودشون دانلود کنن

مرسی ارسلان

avm
Monday 15 March 2010, 06:35 PM
John Bonham ذرامر افسانه ای گروه Led Zeppelin که سال 1980 از دنیا رفته و خیلی ها بدلیل نوازندگی اون به درامز علاقه مند شدن

مرسی ارسلان

avm
Monday 15 March 2010, 06:39 PM
Keith Moon شاید با اسمش آشنا نباشید ولی درامر گروه مطرح the Who بوده و خوب سال 1978 هم از دنیا رفته

مرسی ارسلان

avm
Monday 15 March 2010, 06:43 PM
Ian Paice نوازنده گروه Deep Purple بوده و نوازنده چپ دست بسیار خوش سلیقه ای هست

مرسی ارسلان

avm
Monday 15 March 2010, 06:50 PM
Simon Phillips نوازنده استودیو البته بیشتر به غیر از راک توی سبکهای جاز و فیوژن هم کار کرده واقعا درامر خلاقی هست و با گروهای زیادی زده از جمله Jeff Beck, Jack Bruce, Peter Gabriel, Joe Satriani, Tears for Fears, Judas Priest, Roxy Music, Michael Schenker, Nik Kershaw, Phd., Al DiMeola, 801, Pete Townshend, Russ Ballard, Robert Palmer, Stanley Clarke, The Pretenders, Jon Anderson, Whitesnake, Dave Gilmour دیگه خودتون ببینین چه آدم بزرگی هست

مرسی ارسلان

TheGoldMAN
Monday 15 March 2010, 10:04 PM
از راب بوردون ولارس هم اگه ميشه عكس و اطلاعات بذارين
ممنون

avm
Monday 15 March 2010, 10:28 PM
از راب بوردون ولارس هم اگه ميشه عكس و اطلاعات بذارين
ممنون

سلام
باشه حتما

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 16 March 2010, 09:59 AM
Bill Ward درامر انگلیسی که نوازنده گروه Black Sabbath و خوب Ronnie James Dio زمانی که جداگانه ادامه داد بود

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 16 March 2010, 10:12 AM
Carmine Appice درامری که کتابش یکی از پر فروشترین کتابهای آموزشی سراسر دنیا هست و ابداع کننده ورییشنهای جدیدی در راک امروزی بوده اتفاقا از جمله کتابهایی که در ایران هم تدریس میشه

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 16 March 2010, 10:18 AM
Mike Portnoy درامر گروه افسانه ایی Dream Theater و لیکویت تنشن و نیل مورس هم هست 12 سال توی نظرخواهی مجله مدرن درامر 12 سال بهترین نوازنده پراگرسیو راک دنیا انتخاب شده، بعضی ها اعتقاد دارن بیشتر از نوازندگی، شو من بهتری هست ولی از قابلیت های اون نمیشه گذشت

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 16 March 2010, 10:22 AM
Phil Collins احتمالا خیلی ها اونو میشناسن ولی به عنوان خواننده ولی جالبه بدونین در اصل ابتدا ایشون یه درامر هست و از جمله درامر های چپ دست هست.

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 16 March 2010, 10:28 AM
Dave Abbruzzese درامر گروه Pearl Jam هست که طرفداران زیادی داره

مرسی ارسلان

cont_shahab
Saturday 7 August 2010, 12:11 PM
سلام دوست عزیز
مرسی از فعالیتهات بابت انجمن
مرسی که اطلاعات میدی. الان یه کلیپ می خوای تو سایتها ببینی همش ***** .
امیدوارم همه بچه های هنرمند تو ایران به آرزوشون برسند .
بازم ممنون

rumour
Saturday 7 August 2010, 12:15 PM
نیکو مک برین چه جوریاست؟؟؟؟

symphony-x
Saturday 7 August 2010, 01:08 PM
Mike Portnoy درامر گروه افسانه ایی Dream Theater و لیکویت تنشن و نیل مورس هم هست 12 سال توی نظرخواهی مجله مدرن درامر 12 سال بهترین نوازنده پراگرسیو راک دنیا انتخاب شده، بعضی ها اعتقاد دارن بیشتر از نوازندگی، شو من بهتری هست ولی از قابلیت های اون نمیشه گذشت

مرسی ارسلان
این بابا عشق منه جیگر خودمه :36:
واقعا بهترینه !! از ست درامز عجیبی استفاده میکنه دو تا ست میچینه کنار هم بصورت خفن!!!
راستی نظرتون در مورد jason rullo درامر سیمفونیکس چیه همچنین از این درامر اپث اکسنروت خفن خوشم میاد

Murderdolls
Thursday 7 June 2012, 03:16 PM
پس Joey Jordison???????????

STIESTO
Tuesday 14 August 2012, 12:45 PM
ارسلان جان ما منتظریم ادامه بده داداش.
تا اینجا حرف نداشت

arash_gh
Tuesday 14 August 2012, 03:15 PM
Billy Cobham?
(Narada) Michael Walden?

Yngwie_5
Tuesday 14 August 2012, 03:38 PM
لطفا از george kollias هم عکس و اطلاعات بزارید
مرسی

soheil_moradi
Tuesday 14 May 2013, 01:47 PM
پس joey Jordison چی؟ :33:

scal3r
Friday 29 November 2013, 11:47 AM
سلام. من تازه اومدم تو این سایت. میخواستم بگم اینایی که عکساشونو گذاشتن درسته که بهترین بودن ولی دوره شون تموم شده شده. 30 سال درامر گروه tool داره خدایی میکنه (danny carey) برید ببینید. فوق العادست این آدم.

ChrisAdler
Saturday 28 December 2013, 11:02 PM
فقط همینا
Chris Adler
Danny Carey
Mike Portnoy
درامر Pink Floyd و Led Zeplin هم خوب بودن

یکیو تو دنیا بیارید که بتونه مثل آقام Chris Adler دوبل پدال بزنه

avm
Tuesday 31 December 2013, 01:48 AM
سلام
خیلی ها هستن مثل Chris Adler پدال بزنه حتی بهتر حالا تو کجا میخوای این درامر و؟ ایران یا جای دیگه؟ تا معرفی کنم

ChrisAdler
Tuesday 31 December 2013, 10:43 AM
اصلا این حرف خیلی خنده داره
شما هر جای دنیا می خوای مثال بزن
تو لد وایر یه نگاهی بندازی بد نیست
این مطلبو خود مایک پورتنوی عزیز هم که عشقمه قبول داره که تو دوبل پدال بزرگ تر از آقا کریس ادلر نیست

FMETAL
Tuesday 31 December 2013, 12:27 PM
آقا اگه کسی‌ پیدا بشه که با Single مثل، و شاید بهتر از Double بزنه قبوله یا نه؟

ChrisAdler
Tuesday 31 December 2013, 01:32 PM
هیچ درامری تو سبک متال مخصوصا سبک های تکنیکی و قدرتی مثل Groove Metal همچین کاریو نمی کنه
چون صدای کیک به هر کجای هد با جای دیگه فرق می کنه و همه از دوبل استفاده می کنن
در ضمن اصل کار اینجاست که کریس ادلر از دوبل پدال برای ریف استفاده می کنه در صورتی که بقیه درامر ها حتی عجوبه هایی مثل مایک پورتنوی و دیو لامباردو هم از دوبل پدال نمی تونن استفاده کنن و نمی کنن یعنی هیچکس اینکارو نمی کنه
اگر دقت کنید تمام ریف هایی که معمولا تو سبک هایی مثل Thrash یا Death استفاده می شه از Stroke Sweap هست در صورتی که فقط بعضی از ریف های کرس ادلر از این تکنیک استفاده می کنه و همیشه دوبل کیک هاش در جریان کارش هست
تمام خاص بودن و عجیب بودن Lamb of God به چند فاکتور بر می گرده:
1. کوک گیتار ها روی D هست نه E ( دو نیم پرده کوک گیتار اومده عقب که باعث تواتر بیشتر سیم ها می شه )
2. استفاده کریس ادلر از ریف های دوبل پدال به جای Stroke Sweap
3. Scream غیر عادی Randy Bylth
4. آهنگسازی بر روی گام های کروماتیک به جای دیاتونیک
-----------------------------------------------------------------------------
مطالب بالا هیچ کدام حرف بنده نیست
همه نوشته های لود وایر و رولینگ استونز هست

FMETAL
Tuesday 31 December 2013, 01:32 PM
من منکر توانایی ایشون در نوازندگی درامز نشدم. ولی‌ هستند و بودند کسانی‌ که از ایشون هم بهتر زده باشند. اینکه روی Riff درامز Kick بزنه که محدود به این درامر نمیشه. D کوک کردن گیتار هم که از دهه ۷۰ میلادی انجام می‌شده، Kiss یکی‌ از این گروه هاست. Black Sabbath هم قبل از Kiss از این کوک استفاده میکرده. Screm اگه میخوای کار‌های Ian Gillan رو تو Deep Purple و Black Sabbath گوش بدین بد نیست.

این لینک یه تاپیکه که بنده راهش انداختم. پستش اول و ششم رو دوست داشتی بخون و آهنگ هایی‌ که لینک دادم رو گوش بده. ضرر نداره.

You can see links before reply C%E2%80%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B1-Drums

ChrisAdler
Tuesday 31 December 2013, 01:45 PM
بله شما درست می گید بنده نگفتم که Lamb of God خالق این هاست کوک گیتار رو قبول دارم ولی اسکریم Randy Bylth نظیر نداره
اتفاقا ریف با کیک محدود به این درامر بوده ( گفتم حتی لود ولیر و رولینگ استونز این هارو گفتن )
از طرفی وقتی تمام اجزای یک سیستم با هم کار کنن اون سیستم به کار می افته, وقتی بنده اون 4 مورد رو ذکر کردم یعنی همه اونها باهم دیگه باعث خاص شدن Lamb of God شدن هرچند که کوک گیتار ها نظیر داشته ولی اسکریم وکال و شیوه نواختن درامر بی مانند بوده حتی استفاده از این نوع گام ها هم محدود به این گروه نیست
Slayer هم روی کروماتیک آهنگ می سازه با این تفاوت که از اونجایی که این گام یک گام فوق العاده دشوار برای آهنگسازی هست نوازنده های Slayer 0 میزنن در صورتی که نوازنده های Lamb of God ...
به هر حال بنده 2 گزینه رو قبول دارم که محدود به این گروه نیست و از طرفی هم 2 گزینه دیگر هم قبول دارم که فقط محدود به این گروه هست

FMETAL
Tuesday 31 December 2013, 02:17 PM
والا اگه بگیم این گروه یکی‌ از گروه‌های عالی‌ هست که این موارد رو در خودش با هم جمع کرده شاید بهتر باشه. صرف نظر از Scream, مابقی موارد رو میشه در کار‌های گروه‌های بسیاری همچون Venom, Anthrax, و خیلی‌‌های دیگه مشابهش رو دید. این گروه‌ها مال دهه ۱۹۸۰ هستند.

avm
Friday 3 January 2014, 02:54 AM
من با صحبتهای دوست عزیز fmetal بیشتر موافقم و خوشحالم افراد با تجربه اینجا پیدا شدن، درمورد صحبتهای مایک پورتنوی باید بگم ایشون تو مصاحبهای متعددی افراد بسیاری رو بهترین حالا تو هرزمینه معرفی میکنه، که البته نشون میده که آدم با فهمی هست، لازمه بدونین خود کریس ادلر خودشوبهترین توی دبل بیس درامینگ نمیدونه و خودشو مدیون افرادی مثل جرج کولیاس و امثال میدونه، از نظر ریتمیک من واقعا از ریتمهایی که ادلر استفاده میکنه لذت میبرم ولی از اونجایی که چندین کارمتفاوت از lamb of god کاور کردم، و البته خیلی اذیتم نکرد ولی وقتی خواستم کارهایی از مشوگا بزنم واقعا برام شختتر و البته بعضی رو نتونستم بزنم، واقعیت هست که نظرمن تعصب باعث میشه پیشرفتی وجود نداشته باشه، پس اگه پایه باشین توی تاپیک مجزا به تحلیل کارهای درامرهای خوب بپردازیم تا یه چیزی به داشته هامون اضافه بشه

مرسی ارسلان