PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک هواداران حسین و احسان خواجه امیری

Mehraneh
Thursday 11 February 2010, 10:24 PM
خوب دوسان دیگه واجب دیدم حتما این تاپیک رو راه بندازم که طرفدارای خوب آقای خواجه امیری بتونن جدید ترین اخبار رو از ایشون اینجا ببینن:
You can see links before reply

گزارش کنسرت ترنتو (You can see links before reply)

سلام دوستان تو این پست می خوام براتون یه گزارش کوتاه از کنسرت ترنتو بذارم البته اگه مطلب جدید دستم برسه حتما واستون می ذارم تو وب:

در حضور 3000 نفر؛
احسان خواجه‌اميری در تورنتو روی صحنه رفت

موسیقی ما - احسان خواجه‌امیری بعد ار اجراهای موفق تهران، کنسرت خود را در تورنتو و با حضور 3000 تماشاگر برگزار كرد. در این مراسم كه شب گذشته با حضور نزدیك به سه هزار تماشاگر در مترو كانونشن سنتر تورنتو برگزار شد، تماشاگران و رسانه‌های خارجی‌ از آن به عنوان یكی از منظم‌ترین مراسم هنری ایرانیان مهاجر یاد كردند.

شاهرخ بحرالعلومی مدیرعامل پرشیافیلم كانادا در آغاز برنامه، در جملاتی به این مهم اشاره كرد كه برخی‌ از رویداد‌های فرهنگی‌ هنری ظرفیت تبدیل شدن به مناسبت تاریخی‌ در تقویم زندگی‌ مهاجران را دارا هستند. او یادآور شد كه پرشیا فیلم به قصد نو آوری وارد میدان شده تا چنین رویداد‌هایی‌ به تجلی‌ برسد.

احسان خواجه‌امیری و گروه 10 نفره نوازندگان به اجرای نوزده قطعه پرداختند...You can see links before reply

خواجه‌امیری در پایان مراسم از مردم فهیم و اهل هنر تورنتو تشكر كرد و به دفعات خدای بزرگ را شكر كرد كه ایرانیان تا این حد ‌شأن فرهنگ و هنر ایران عزیز را گرامی‌ داشته‌اند.You can see links before reply

فیلم کامل کنسرت پر انرژی و فوق العاده زیبا و دیدنی احســـــان خواجه امیــــــــــری در برج میلاد در تاریخ 18 آذر 88

اجرای آهنگ شیرین (You can see links before reply)

Rapidshare (You can see links before reply)

اجرای آهنگ وقتی که عشق (You can see links before reply)

اجرای آهنگ دوستی (You can see links before reply)

اجرای آهنگ عشق می آد (You can see links before reply)

اجرای آهنگ گریه و آهنگ شوق سفر (You can see links before reply)

اجرای آهنگ تو چشمات مال من نیست (You can see links before reply)

اجرای آهنگ غریبانه (You can see links before reply)

اجرای آهنگ خیال تو (You can see links before reply)

اجرای آهنگ مثل هیچ کس (You can see links before reply)

اجرای آهنگ تفدیر امسالت منم (فال) (You can see links before reply(Faal).wmv)

اجرای آهنگ خوشبختی (You can see links before reply)

اجرای آهنگ خداحافظ (You can see links before reply)

Peddy
Tuesday 16 February 2010, 03:02 PM
درود

من هم خیلی ایشون رو دوست دارم هم آهنگهای زیبایی دارن هم شعر هاشون قشنگ و پر مفهوم و عمیق هستش هم با اخلاق هستن و از همه مهمتر مثل خودم آبانی هستن (لووول)

مهرانه جان ممنون بابت ویدیو ها

بازم اگه چیز جالبی داشتی بذار

Mehraneh
Thursday 18 February 2010, 07:48 PM
امروز می خوام چند تا ویدئو از کنسرت ونکوور آقا احسان بذارم هر کدوم دانلود کنید ضرر نمی کنید:
اینام لینک هاش:
You can see links before reply(ehsan-khajeamiri.net).mp4

You can see links before reply(ehsan-khajeamiri.net).3gp

Mehraneh
Monday 22 February 2010, 09:58 PM
دوستان عزیز نت آهنگی و هوادارن گل احسان خواجه امیری
این مژده رو بهتون می دم که ایشون 9 اسفند ساعت 21 داخل سالن وزارت کشور در بخش جنبی جشنواره شرکت کردند و اجرا دارن
امیدوارم امسال هم مثل سال های دیگه از بهترین ها باشن

Mehraneh
Wednesday 24 February 2010, 05:52 PM

کیش از 26 اسفند 88 تا 14 فروردین 89 میزبان هنرمندان سرشناس موسیقی پاپ ایران است. قرار است هر شب 2 برنامه در جزیره روی سن برود.

به گزارش خبرنگار سایت در برنامه اول که از 10:30 تا 12:00 شب است، جنگی با جوایز نفیس برگزار می‌شود و از ساعت یک تا سه بامداد هم کنسرت موسیقی پاپ اجرا می‌شود.

تا حالا حضور بنیامین بهادری، احسان خواجه‌امیری، محسن یگانه، گروه آریان، رضا صادقی، حمید عسکری و فرهاد جواهرکلام در این جشنواره نوروزی قطعی شده است.

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:41 PM

کنسرت احسان خواجه امیری خواننده خوش‌نام پاپ کشورمان، شب گذشته در بخش جنبی بیست و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزارشد. این کنسرت که در تالار وزارت کشور تهران و به همت شرکت آوای هنر برگزار شد با استقبال خوب هوادارن موسیقی پاپ مواجه شد. سری كامل عکس‌های این اجرا را اینجا ببینید ...

عكس شماره يك (You can see links before reply)
عكس شماره دو (You can see links before reply)
عكس شماره سه (You can see links before reply)
عكس شماره چهار (You can see links before reply)
عكس شماره پنج (You can see links before reply)
عكس شماره شش (You can see links before reply)
عكس شماره هفت (You can see links before reply)
عكس شماره هشت (You can see links before reply)
عكس شماره نه (You can see links before reply)
عكس شماره ده (You can see links before reply)
عكس شماره يازده (You can see links before reply)
عكس شماره دوازده (You can see links before reply)
عكس شماره سيزده (You can see links before reply)
عكس شماره چهارده (You can see links before reply)
عكس شماره پانزده (You can see links before reply)
عكس شماره شانزده (You can see links before reply)
عكس شماره هفده (You can see links before reply)
عكس شماره هيجده (You can see links before reply)
عكس شماره نوزده (You can see links before reply)
عكس شماره بيست (You can see links before reply)
عكس شماره بيست و يك (You can see links before reply)
عكس شماره بيست و دو (You can see links before reply)
عكس شماره بيست و سه (You can see links before reply)
عكس شماره بيست و چهار (You can see links before reply)
عكس شماره بيست و پنج (You can see links before reply)

دانلود كل عكس ها در يك فايل زيپ : دانلود فايل زيپ (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:46 PM

شب گذشته(یکشنبه 9 اسفند) احسان خواجه‌امیری در بخش ویژه پاپ؛ جشنواره موسیقی فجر در سالن همایش‌های وزارت کشور به روی صحنه رفت.

این کنسرت از ساعت 21 و 25 دقیقه شروع و تا 22 و 54 دقیقه ادامه داشت درصورتی‌که قرار بر اجرای آن راس ساعت 21 گذاشته شده بود ولی بنابه دلایلی که هیچ‌کس حاضر به بازگو کردن آن نیست؛ این کنسرت با حدود 30 دقیقه تاخیر اجرا شد.

خواجه‌امیری در این کنسرت، 8 آهنگ را از آلبوم‌هایش اجرا کرد و یک آهنگ را از آلبوم جدیدش که قول به بازار آمدنش را تا اواخر فروردین سال 89 را داد، روی صحنه اجرا نمود.

وی در مورد آهنگ آلبوم جدیدش توضیح داد: فکر می‌کنم این آلبوم تا فروردین سال آینده به بازار آید و مطمئنم این آلبوم بهترین آلبوم من است که تنظیم‌کننده آهنگ‌های آن میثم مروسی و بهرنگ بهادرزاده هستند.

نکته جالب در اجرای این آهنگ این بود که خواجه‌امیری ترانه‌اش را حفظ نبود و از روی برگه ترانه‌اش را خواند.

یکی از نکات مهم این کنسرت؛ حضور پرتعداد عوامل اجرایی و نیروهای حراست و راهنماهای کنسرت بود که به خاطر تردد بیش از حد در سالن بسیاری را از دیدن درست برنامه محروم کردند. تردد و حرکت این افراد باعث اعتراض‌هایی در سالن شد که باعث برهم خوردن نظم کنسرت نیز شد.

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:48 PM

احسان‌ خواجه‌اميري شب گذشته ـ 19 اسفند‌ماه ـ اجراي خود را در تالار وزارت كشور در شرايطي اجرا كرد كه برخلاف ساير اجراهاي بخش جنبي جشنواره‌ي موسيقي فجر سالن وزارت كشور كاملا پُر شده بود.

به گزارش خبرنگار موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در شرايطي كه مسوولين برگزاري جشنواره‌ براي خبرنگاران كارت صادر كرده‌اند تا بتوانند پوشش خبري مناسبي براي جشنواره داشته باشند، شب گذشته بليت برخي صندلي‌هاي دو رديف اختصاص داده شده به خبرنگاران به فروش رفته بود و براي خبرنگاراني جايي براي نشستن نبود.

عكاسان خبري هم در شرايطي كه چيدمان صندلي‌هاي سالن وزارت كشور به آنها اين امكان را مي‌دهد كه به‌راحتي در طول اجرا عكاسي كنند، تنها در 15 دقيقه‌ي ابتدايي و انتهايي برنامه حق عكاسي دارند و موجبات دل‌خوري‌برخي عكاسان خبري نيز در كنسرت‌هايي كه دراين سالن برگزاري مي‌شود را فراهم كرده است.

برخلاف كنسرت «خوان مارتين» در شب اول جشنواره‌ي موسيقي فجر در اين سالن كه فردي ناشناس بليت‌هاي مهمان را ميان مردم توزيع مي‌كرد، ديشب در مقابل درب تالار بازار سياه بليت‌فروشي براي اين كنسرت به راه افتاده بود.

احسان خواجه‌اميري نيز دراين اجرا بعد از خواندن ترانه‌ي «براي آخرين‌بار/ خدا كنه بباره/ تو اين شب كويري/ يه قطره از ستاره» از انتشار آلبوم جديد‌اش در اوايل فروردين‌ سال آينده خبر داد و گفت: اين آلبوم 9 قطعه دارد و اكنون در حال طي‌كردم مراحل پاياني مجوز در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است و فكر مي‌كنم كه بهترين آلبوم من باشد و تعدادي از قطعات گنجانده شده در آن سروده‌هاي افشين يداللهي است.

اين خواننده‌ي پاپ در ادامه ترانه‌اي را كه در تيتراژ پاياني سريال «ميوه ممنوعه» خوانده بود، اجرا كرد وافشين يدالهي ترانه‌سراي اين قطعه نيز در سالن حضور داشت.

خواجه‌اميري هم‌چنين يكي از قطعات آلبوم جديد‌ش را دراين كنسرت اجرا كرد:«دنيا ما رونخواست و ما نخواستيم/ بريم يه جا كه خورشيد‌اش دروغ نيست/ اونجا كه ماه مي‌خنده بي‌فروغ نيست/ اون جايي كه بي‌منت است زمونه/ زندگي را مي‌سازيم عاشقوني»

وي در ادامه به همراهي گروه‌اش، ترانه‌ي «هرچي آرزوي خوبه مال تو/ هرچي كه خاطر داريم مال من/ اون روزاي عاشقونه مال تو/ اون شباي بي‌قراري مال من» را اجرا كرد.

ترانه‌ي بعدي كنسرت خواجه‌اميري «هركسي دنبال خبر مي‌گرده / بهش بگين عشق داره بر مي‌گرده / عشق‌ مي‌ياد همين روزا خيلي زود / عشق مي‌ياد تازه مي‌فهميم كي بود» كه او يك‌بار آن را اجرا كرد و بعد از مردم خواست تا يك بار بدون ملودي آن را تمرين كنند و دفعه‌ي بعد با او همراهي كنند.

او در پايان با معرفي نوازندگان گروه گفت: بهرنگ بهادر‌زاده كه دراين اجرا نوازنده‌ي «كي‌برد» است، در سال 86 برگزيده‌ي آواز جشنواره‌ي موسيقي فجر شد و به‌زودي آلبوم او وارد بازار خواهد شد.

سپس ميثم مروستي نوازنده‌ي ويولون چيره‌دست اين گروه به همراه آرمين قرطاسي كه يك ساز اسكاتلندي در دست داشت، دونوازيي را با ريتم بسيار سريع اجرا كردند.

دراين اجرا كه برخي قطعات آن توسط بهرنگ بهادر‌زاده تنظيم شده بود، بابك مالكي گيتار الكترونيك، زايا سليمان درامز، هومن نامداري ساكسيفون، سيامك كريم‌پور ترومبون و سيامك پناهي‌پركاشن نواختند.

به گزارش ايسنا،در اين اجرا احسان‌خواجه‌اميري قطعه‌ي «پرنده» از قطعات ماندني «ايرج» را به درخواست مردم خواند.

سري دوم عكسها از اين كنسرت :

عكس شماره يك (You can see links before reply)
عكس شماره دو (You can see links before reply)
عكس شماره سه (You can see links before reply)
عكس شماره چهار (You can see links before reply)
عكس شماره پنج (You can see links before reply)
عكس شماره شش (You can see links before reply)
عكس شماره هفت (You can see links before reply)
عكس شماره هشت (You can see links before reply)
عكس شماره نه (You can see links before reply)
عكس شماره ده (You can see links before reply)

منبع : ايسنا

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:51 PM

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:54 PM

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:54 PM

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:55 PM

Mehraneh
Monday 1 March 2010, 05:55 PM

you3f
Monday 1 March 2010, 06:53 PM
بسیار عالی!!!
زنده باد مهرانه

Peddy
Monday 1 March 2010, 08:15 PM
ممنون خیلی عالی بود

Mehraneh
Monday 8 March 2010, 04:28 PM
سلام دوستان
اینم 4 تا پوستر از آقای خواجه امیری:

Mehraneh
Monday 8 March 2010, 04:32 PM
مژده به اونایی که برای عید به جزیره ی کیش سفر می کنن:

شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی از 27 اسفند 88 تا 14 فروردین 89 جشنواره نوروزی کیش را برگزار می کند. این جشنواره با حضور هنرمندان سرشناس موسیقی پاپ از جمله «احسان خواجه امیری» در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.
.:: زمان برگزاري كنسرت احسان خواجه اميري:

چهارشنبه شب ، بامداد پنجشنبه ۲۷/۱۲/۸۸
پنجشنبه شب ، بامداد جمعه ۲۸ /۱۲/۸۸

forever
Monday 8 March 2010, 06:58 PM
مژده به اونایی که برای عید به جزیره ی کیش سفر می کنن:

شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی از 27 اسفند 88 تا 14 فروردین 89 جشنواره نوروزی کیش را برگزار می کند. این جشنواره با حضور هنرمندان سرشناس موسیقی پاپ از جمله «احسان خواجه امیری» در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.
.:: زمان برگزاري كنسرت احسان خواجه اميري:

چهارشنبه شب ، بامداد پنجشنبه ۲۷/۱۲/۸۸
پنجشنبه شب ، بامداد جمعه ۲۸ /۱۲/۸۸

اوه مرسی عزیزم خیلی به موقع بود...
هنوز مکانش اعلام نشده؟؟؟

Mehraneh
Monday 8 March 2010, 07:54 PM
چرا دیگه مکانشون همیشه همون سالن بزرگ کیش هست
بهتون پیشنهاد می کنم سعی کنید جنگ های قبل از کنسرت رو از دست ندید خوش می گذره

Mehraneh
Saturday 13 March 2010, 09:22 PM
عکس های زیبای کنسرت فجر احسان خواجه امیری در سایت جام جم
برای دیدن عکس ها کلیک کنید (You can see links before reply)

Mehraneh
Wednesday 17 March 2010, 05:19 PM
سلام دوستان عزیز و طرفدارای گل احسان خواجه امیری:
اول از همه امروز می خوام پیام تبریک آقای خواجه امیری رو که برای سایت طرفداراشون نوشتند براتون بذارم + چند تا پوستر امیدوارم خوشون بیاد:

پیام تبریک احسان خواجه امیری به مناسبت سال جدید :

" هرعید فرصتی است برای آنکه فکرکنیم ما هم جزئی از این طبیعت ودرحال نو شدن هستیم.دل هایتان بهاری باشد و ایام به کامتان وخوشحالم که فرصتی دست داد تا دراین روزهایی که بوی بهار همه جا را پرکرده ، باز هم با کارهای تازه میهمان خانه های مردم عزیز باشم.
نوروزتان پیروز
احسان خواجه امیری "

Mehraneh
Wednesday 17 March 2010, 05:20 PM

Mehraneh
Thursday 25 March 2010, 07:22 PM
سلام خدمت دوستان عزیز نت آهنگی
اینم یه آهنگ از آقای خواجه امیری که بسیار هم زیبا هستند برای دانلود روی لینک پایین کلیک کنید:

همراه عشق و آرزو... (You can see links before reply)

همراه عشق و آرزو خاتون رنج و آبرو

بشکن سکوت صبرتو احساستو با من بگو

با من بگو وقتی که من درگیر ایثار تو ام

وقتی که آزادم ولی بازم گرفتار تو ام

خوابای من طوفانیه از موجهای انفجار

آرامش دریای من قلبمو تا ساحل بیار

بال فرشته س دست تو محرم ترین مرهم تویی

حتی اگه نبینمت بازم میفهمم تویی

چیزی نمیخوام آدما از حرف خستم بس کنید

من هر قراری داشتم با عشق بستم بس کنید

بی ادعای خوب من تاوان عشقت سخت بود

زخمی ترین مرد زمین باصبر تو خوشبخت بود

Mehraneh
Thursday 25 March 2010, 07:24 PM
هنرنمایی خوانندگان مطرح موسیقی پاپ کشور در گرگان
کنسرت احسان خواجه امیری در گرگان ـ هفتم و هشتم فروردین

با اجرای کنسرت موسیقی احسان خواجه امیری و محسن یگانه در گرگان از 7 تا 10 فروردین 89 ، این شهر طی کمتر از بیست روز میزبان سه خواننده بزرگ پاپ کشور بوده است.
پیش از این رضا صادقی خواننده جنوبی در روزهای 22 تا 24 اسفند 88 در سالن ورزشی شرکت گاز به اجرای برنامه پرداخته بود لیکن با وجود مشغله های آخر سال شهروندان در زمان مذکور ، استقبال مناسبی از اجراهای خواننده مذکور در گرگان شده بود.
بماند اینکه با درج اخباری مبنی بر احتمال اجرای برنامه دیگر خوانندگان موسیقی پاپ در گرگان همچون حمید عسگری ، فرزاد فرزین ، بهنام علمشاهی ، سیروان خسروی و ... در روزهای آینده ، میتوان گفت مدیران برنامه های خواننده های پاپ کشور و نیز شرکت های مجری برگزاری کنسرت ها ، با شناخت ذائقه خاص مردم گرگان به خصوص جوانان این شهر ، این دیار را محل مناسبی برای اجرای برنامه های خواننده های شهیر موسیقی پاپ یافته اند.
در این بین ضمن اذعان به این نکته که اجرای کنسرت های مذکور با توجه به علاقه نسل جوان به خوانندگان مذکور سبب ایجاد شور و نشاط بسیار در بین هواداران آنها خواهد شد و از این رو حمایت از برنامه های مورد اشاره کاملا ضروری می باشد لیکن شرکت های مجری برنامه و نیز ادارات ناظر دولتی ، میبایست با احترام به ذائقه هنردوست گرگانیان ، با رفتاری کاملا حرفه ای تمهیدات لازم را در تمام مراحل برگزاری برنامه اعم از فروش بلیط ، محل استقرار تماشاگران و ... فراهم نمایند.
به عنوان مثال با وجود آنکه در بنرهای تبلیغاتی کنسرت های مذکور ساعت 17:30 به عنوان یکی از ساعت های اجرای برنامه ذکر شده لیکن فروشندگان بلیت کنسرت با تاکید شرکت مجری برنامه تا به اکنون از فروش بلیت های سانس مذکور خودداری می کنند.
همچنین آنکه هنوز گله های برخی شهروندان که با وجود تهیه بلیت موفق به استفاده از برنامه گذشته احسان خواجه امیری در محوطه هتل راه و ماه گرگان نشدند باقیست.
در این بین امید است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همانگونه که با دیدی مثبت زمینه اجرای برنامه های خوانندگان پرطرفدار مذکور را در گرگان فراهم میکند حمایت های لازم را از اجرای برنامه های گروه های موسیقی گرگان اعم از پاپ و سنتی نیز فراهم تا زمینه هنرنمایی فرزندان مستعد این دیار برای همشهریان هنردوست شان نیز فراهم شود . بماند آنکه در سال های گذشته چندین اجرای گروه های گرگان با وجود نصب بنرهای تبلیغاتی و توزیع تراکت ها با فشار عوامل غیراداری لغو و برخی گروه ها نیز استرس لغو برنامه هایشان و یا ایجاد مشکل را تا زمان پایان برنامه شان با خود به همراه داشتند.
لازم به ذکر است کنسرت احسان خواجه امیری در تاریخ های هفتم و هشتم فروردین و محسن یگانه نهم و دهم در سانس های 17:30 و 20:30 در سالن ورزشی کارگران واقع در خیابان شهید رجایی خیابان رازی برگزار می گردد.
در این بین این نکته قابل ذکر است که هر دوی خواننده های مذکور پیش از این یک بار در گرگان به اجرای برنامه پرداخته اند.
محسن یگانه متولد 23 اردیبهشت 64 و دانش آموخته رشته صنایع که اهل همین استان می باشد پیش از این در سینما بهمن گرگان به اجرای برنامه پرداخته بود و بنا بر شنیده ها از آن برنامه به عنوان یکی از برنامه های دوست داشتنی اش یاد میکند.
احسان خواجه امیری نیز که متولد 7 آبان 63 و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر می باشد چندی پیش در محوطه هتل راه و ماه گرگان به اجرای برنامه پرداخته بود و چنان در آن برنامه تحت تاثیر انرژی ایجاد شده از سوی مخاطبان قرار گرفته بود که با اذعان به متفاوت بودن گرگان ، سعی کرده بود چند جمله ای با گویش گرگانی سخن بگوید.
خدا رو شکر که من هر 4 سانسشو دارم می رم دوستانی که دوست دارند گزارش کنسرت رو بخونن می تونن به وبلاگم سر بزنن:
You can see links before reply (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 12 April 2010, 03:51 PM
سلام دوستان اینم دوتا ترک جدید از آقا احسان:

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
همراه عشق و آرزو... (You can see links before reply)
همراه عشق و آرزو... (You can see links before reply) لينك مستقيم

خوابای من طوفانیه از موجهای انفجار

آرامش دریای من قلبمو تا ساحل بیار

بال فرشته س دست تو محرم ترین مرهم تویی

حتی اگه نبینمت بازم میفهمم تویی

چیزی نمیخوام آدما از حرف خستم بس کنید

من هر قراری داشتم با عشق بستم بس کنید

بی ادعای خوب من تاوان عشقت سخت بود

زخمی ترین مرد زمین باصبر تو خوشبخت بود

Mehraneh
Monday 12 April 2010, 03:53 PM
ترانه زيباي " بهار " با صداي احسان خواجه اميري

دانـــــلود تــــرانــــه بـــهار (You can see links before reply) حجم بالا
دانــــلود تـــــرانـــه بـهـار (You can see links before reply) حجم پائين

دوباره سال وماه و روزی از نو .......... دوباره روز از نو و روزی از نو
خونه به خونه زندگی در زده ........... یکی یکی به آدما سر زده
تو چشم سبزه کوی دنیا حرفه ....... رو گونه هاش گریه ی شوق برف
برای رقص باد و برگ و بارون ........... ترانه خونده جنگل و بیابون
عید اومده دوباره بهاره آی بهاره ...... آخر انتظار بهاره آی بهاره
شبیه قلب روشنه ستاره .............. دله زمین این روزا بیقراره
همین روزا وقتشه که دوباره ........... رخت زمستونیشو در بیاره
روزا می ره فرصتا رو می بره .......... بخندی و گریه کنی می گذره
غصه نخور شادی رو مهمونی کن .... شادی کن و غصه رو زندونی کن
گذشته ها گذشته رفته و برنگشته.... آخر انتظاره ، بهاره آي بهاره
رو به خودت چشم و دلا رو وا کن ..... روز و شب مارو تو روبه راه کن
خدایا حاله ما رو خوب می دونی ..... بهتر از این کن که خودت می تونی

Mehraneh
Monday 12 April 2010, 03:53 PM
گزارش تصویری از کنسرت احسان خواجه امیری در جزیره کیش

موسیقی ایرانیان – احسان خواجه امیری در نیمه های شب 26 و 27 اسفند در جشنواره نوروزی کیش به اجرای برنامه پرداخت. این جشنواره که توسط شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی برگزار می شود، مورد استقبال جمع کثیری از مسافران نوروزی از سراسر ایران قرار گرفته است.

عکس ۱ (You can see links before reply)عکس ۲ (You can see links before reply)عکس ۳ (You can see links before reply)عکس ۴ (You can see links before reply)
عکس ۵ (You can see links before reply)عکس ۶ (You can see links before reply)عکس ۷ (You can see links before reply)عکس ۸ (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 26 April 2010, 12:06 PM
سلام
بعد از غیبتی طولانی؛ احسان خواجه‌امیری با آلبومی تازه و تور‌های کنسرت‌های جدید باز می‌گردد :

موسیقی ما - مینا آتشی: جدیدترین آلبوم احسان خواجه امیری اواخر فصل بهار منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار سایت «موسیقی ما» جدیدترین آلبوم احسان خواجه امیری که نام آن فعلا محفوظ است تا اواخر فصل بهار وارد بازار موسیقی پاپ خواهد شد.

در این آلبوم در بخش آهنگ‌سازی و تنظیم چهره‌‌های شاخصی چون؛ مهرداد نصرتی، بهرنگ بهادرزاده به اضافه خود احسان خواجه امیری و در بخش ترانه‌سرای نیز علی بحرینی، سید محمد‌کاظمی، دکترافشین یدالهی به اضافه یک ترانه‌سرایی جوان به همکاری پرداخته‌اند.

لازم به ذکر است که احسان بلافاصله بعد از انتشار آلبوم تور کنسرت‌های خود را از تابستان در سراسر کشور و همچنین خارج از کشور آغاز خواهد کرد.

این آلبوم در مرحله ضبط و میکس نهایی است و برخلاف گفته ‌های پیشین کلیه امور فنی آن در ایران انجام شده است.

Mehraneh
Monday 26 April 2010, 12:07 PM
گفت و گوی خواندنی با زایا سلیمان

" بهترین البوم احسان خواجه امیری در راه است "
او را بيشتر به عنوان يك نوازنده حرفه اي درام ميشناسيم ،ولي بدون شك يكي از موفق ترين مدير برنامه هايي است كه در پيشرفت موسيقي پاپ پس از انقلاب مثمر ثمر عمل كرده است.
در حال حاظر مسئوليت هماهنگي برنامه هاي پركارترين خواننده موسيقي يعني احسان خواجه اميري را عهده دار است
تو اين گفت گو زايا سليمان از البوم جديد احسان خواجه اميري ميگه :
زمان دقيقي را براي انتشار نميتونم اعلام كنم ولي فكر كنم خيلي زود البوم جديدمان راهي بازار شود.
راستش را بخواهيد فكر كنم اين البوم بهترين البوم احسان خواجه اميري است اين اعتقاد من است كه تصور ميكنم اين البوم و آهنگ هايش مخاطب را به ياد كارهاي ماندگار خواجه اميري مي اندازد .
تك تك قطعات البوم جديد ضمن رعايت سليقه مردم يك سر و گردن بالاتر از تمامي آثار قبلي احسان است.
مردم از فصل تازه انتظار يك البوم رويايي را داشتند ، و شايد اگر احسان هر كاري انجام ميداد اين انتظار براورده نميشد با اين اوصاف معتقدم آلبوم جديدمان از هردو آلبوم قبلي او دوست داشتني تر خواهد شد.

برنامه ي كنسرت هاي آينده احسان خواجه اميري :
به زودي قرار است براي برگزاري اجرهاي جديدتر به كشورهاي اروپايي و آمريكا برويم هرچند تمام اجراهايمان اعمم از داخلي و خارجي را به پس از آلبوم جديد احسان موكول كرديم .
::. براي خوندن مصاحبه به صورت كامل روي لينك زير كليك كنيد

صفحه اول (You can see links before reply)

صفحه دوم (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 26 April 2010, 12:11 PM
سلام

گزارش تصویری از کنسرت احسان خواجه امیری در اریکه ایرانیان با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون

موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: کنسرت احسان خواجه امیری جمعه شب از ساعت 9 تا 11:30 در سالن اریکه ایرانیان و با حضور هنرمندان سینما و موسیقی برگزار شد. گفتنیست که این برنامه حالت جنگ داشت و توسط شرکت پیوند هفته، با حمایت شرکت پارس خودرو برگزار شد، مجریگری برنامه هم برعهده محمود شهریاری بود.

Mehraneh
Monday 26 April 2010, 12:12 PM
گزارش تصویری از کنسرت احسان خواجه امیری در اریکه ایرانیان با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون

Mehraneh
Tuesday 4 May 2010, 06:43 PM
مختصری در مورد شما و رادیو

برای ایجاد تنوع در وبلاگ این بار دو برنامه از از سری برنامه های شما و رادیو از استاد ایرج و استاد منوچهر همایون پور را قرار دادم. همان طور که می دانید برنامه پر طرفدار شما و رادیو در سال های قبل از انقلاب پخش می شده و در بین برنامه های رادیویی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. تهیه کننده این برنامه جناب آقای شاهرخ نادری بوده اند و مجریان برنامه نیز در طی سال های متوالی چندین نفر بوده از جمله آقای مستجاب الدوه و فروزنده اربابی و علی تابش و ثریا قاسمی و ... .طبق صحبت هایی که آقای شاهرخ نادری در ختم استاد یاحقی بیان داشته اند اغلب برنامه های ساز و آواز تنهای شما و رادیو را استاد ایرج با همکاری استاد پرویز یاحقی اجرا کرده اند.
البته برنامه های بسیاری نیز استاد ایرج با اساتید مختلفی همچون: اسدالله ملک و فرهنگ شریف و سرخوش و بدیعی و شیرخدایی و ... اجرا نموده اند. بنده چندین بار با اقای شاهرخ نادری در مورد برنامه های رادیویی که کمتر کسی اسم آنها را می داند و یا شنیده است صحبت کرده ام ان شاالله در پست های بعدی مصاحبه کاملی با ایشان در این زمینه خواهم داشت و تقدیم دوستان می شود.

شما و رادیو
با همکاری هنرمندان :
ایرج- پرویز یاحقی -فرهنگ شریف - امیر بیداریان
دستگاه :سگاه
شعر:حافظ
دانلود (You can see links before reply)

Mehraneh
Tuesday 4 May 2010, 06:43 PM
توضیح : همان طور که می دانید استاد ایرج در دهه ی ۷۰ در خارج از کشور چندین کنسرت اجرا نمودند .از جمله آنها تور کنسرتی ۱۱ ماهه با همکاری هنرمندانی چون: استاد مجتبی میزاده و ناصر قریبی و جلیل عندلیبی و ... در سال ۱۳۷۵ بود که استاد ایرج در کنسرت آلمان همین تصنیف افسانه عشق را با این هنرمندان اجرا کرده اند که این تصنیف را برای دانلود قرار دادم.

عکس هایی در جریان کنسرت های استاد ایرج در استرالیا و ...

تصنیف: افسانه عشق
خواننده : استاد حسین خواجه امیری ( ایرج)
آهنگساز: استاد حسین یاحقی
شعر:پژمان بختیاری
دستگاه:ابوعطا
اجرا در کنسرت سال ۱۳۷۵ در المان

Mehraneh
Tuesday 4 May 2010, 09:31 PM

Mehraneh
Tuesday 4 May 2010, 09:31 PM

Mehraneh
Sunday 9 May 2010, 12:42 PM
خبر خوب!!!! (You can see links before reply)

سلام دوستان این آپ خیلی کوتاه فقط به بهانه ی دادن یه خبر خوب به شما دوستای گلم بود...
اینم از خبر خوب....

((یه خاطره از فردا)) جدیدترین آلبوم خواجه امیری

((جدیدترین آلبوم احسان خواجه امیری مراحل پایانی دریافت مجوز رادر دفتر موسیقیه ارشاد پشت سر می گذارد.
احسان خواجه امیری پس از چند هفته تاخیر سر انجام نام:
You can see links before replyیه خاطره از فرداYou can see links before reply
را برای آلبوم جدیدش انتخاب کرد.این آلبوم ده قطعه دارد و همکاران احسان آن را بهترین و کاملترین اثر این خواننده می دانند.
((یه خاطره از فردا))عنوان یکی از ترانه های افشین یداللهی است که در آلبوم جدید خواجه امیری 4 قطعه سروده است.
از احسان خواجه امیری خبر دیگر اینکه:You can see links before reply
او با پروژه تلویزیونیه ((زاینده رود))ساخته ی حسن فتحی نیز همکاری خواهد کرد.این سریال قرار است ماه رمضان از شبکه ی 1 روی آنتن برود.خواجه امیری و فتحی سه سال پیش در سریال به یاد ماندنیه ((میوه ممنوعه))همکاری درخشانی با یکدیگر داشتند.احسان که سال 87 آهنگساز و خواننده ی تیتراژه سریال((مثل هیچکس)) بود طی دو سال اخیر در هیچکدام از پروژه های صدا و سیما حضور نداشت و به نظر می رسد حالا شرایط مناسبی برای بازگشت او به رسانه ی ملی فراهم شده باشد.))
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اYou can see links before reply

hdhamid
Sunday 9 May 2010, 01:45 PM
منم کارای احسان خواجه امیری رو خیلی دوس دارم ... بنظرم از معدود افرادیه که از موسیقی پاپ تو ایران چیزی سرش میشه!!!

Mehraneh
Friday 14 May 2010, 06:51 PM
جمعه صبح تو برنامه ورزش و مردم ، با احسان خواجه اميري كه به تماشاي يه مسابقه ي تنيس رفته بود يه گفتگوي چند ثانيه اي شد كه از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد.
با تشكر از مريم عزيز.

لينك دانلود (You can see links before reply)
عکس های آقای خواجه امیری در این مسابقه

Mehraneh
Saturday 22 May 2010, 04:46 PM

با خوانندگی و آهنگسازي خودش برای سریال حسن فتحی
احسان خواجه اميري نماهنگ‌هايي براي «در مسير زاينده‌رود» مي‌سازد

احسان خواجه اميري نماهنگ‌هايي براي مجموعه تلويزيوني «در مسير زاينده ‌رود» با صدا و آهنگسازي خود مي‌سازد. حسن فتحي مجموعه تلويزيوني «در مسير زاينده رود» را هفته گذشته در جنوب تهران كليد زد و مسعود رايگان در كنار بازيگراني مثل حسين محجوب، مهرانه مهين ترابي، اشكان خطيبي، بهنوش طباطبايي، پرديس افكاري، مهرداد ضيايي، هومن برق نورد، افسانه پاكرو، مهدي سلطاني و الهه حسيني در اين سريال ايفاي نقش مي‌كند.
بنابراين گزارش، فتحي بنا دارد نيمي از سريال را در اصفهان تصويربرداري كند كه بخش‌هايي از آن مربوط به نماهنگي با صداي احسان خواجه‌اميري است.
مجموعه تلويزيوني «در مسير زاينده رود» براي پخش از شبكه اول سيما در ماه مبارك رمضان ساخته مي‌شود و در خلاصه داستان آن آمده است: مهران سارنگ فوتباليست جوان و با آتيه تهراني كه براي عقد قرارداد با يك باشگاه تازه تاسيس به اصفهان سفر كرده، طي تصادف با مسعود مصيب جوان نخبه اصفهاني، با او درگير مي‌شود و اين آغاز ماجرايي طولاني است...
عوامل مجموعه تلويزيوني « در مسير زاينده رود» عبارتند از: كارگردان: حسن فتحي، نويسنده: عليرضا نادري، مدير تصويربراري: مسعود كراني، طراح چهره پردازي: سعيد ملكان، مدير صدا: خسرو كيوانمهر، طراح صحنه و لباس: پيام فروتن، تدوين: بابك رضاخاني، آهنگساز: احسان خواجه اميري، مدير برنامه‌ريزي: مجتبي خادم‌زاده، دستيار اول كارگردان: علي مردانه، دستيار تهيه: نعمت گودرزوند چگيني، مدير تداركات: ناصر هاديان‌فر و مدير توليد: عليرضا احمدي‌كيا.
مجموعه تلويزيوني «در مسير زاينده رود» محصول گروه مجموعه‌هاي تلويزيوني شبكه يك سيماست
منبع: سینمای ما

Mehraneh
Sunday 23 May 2010, 09:24 PM
یه خبر خیییلییی خوب و جالب از آلبوم جدید آقای خواجه امیری....

اونم اینکه آلبوم جدیدشون 2 ترک بهش اضافه شده و قراره که در قالب 11 ترک عرضه بشه
و اما نکته ی جالب اینجاست که آقای خواجه امیری تنظیم آخرین قطعه ی آلبومشون به آقای سیروان خسروی سپردند...
قطعا همکاریه جالبی می شه...

narges22
Sunday 8 August 2010, 09:15 AM
احسان خواجه امیری همیشه بهترینه*

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 04:33 PM
::کنسرت کیش::
-گزارش تصویری سایت "موسیقی ایرانیان"از اجرای کیش رو میتونید درلینک زیرببینید"
گزارش تصویری::موسیقی ایرانیان (You can see links before reply)
-دراین کنسرت "احسان خواجه امیری" قطعات:فال٫خوشبختی٫میوه ممنوعه٫پرنده٫نمیدونی٫سلام آخر٬باور نمیکنم ٫را اجرا کرد.که قطعه پرنده دوبار اجرا شدوسلام آخر را اشتباه خواند وبعداز اجرااعتراف کرد که شعرسلام آخررا فراموش کرده است!
سایزاصلی (You can see links before reply)
عکس اول (You can see links before reply) عکس چهارم (You can see links before reply)
عکس دوم (You can see links before reply) عکس پنجم (You can see links before reply)
عکس سوم (You can see links before reply) عکس ششم (You can see links before reply)
عکس هفتم (You can see links before reply)

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 04:35 PM

احسان خواجه امیری امروز در گفتگو با سایت رسمی هواداران اعلام کرد:

"علت به تعویق افتادن انتشار آلبوم "یک خاطره از فردا" این است که هنوز موفق به دریافت مجوز نشده است و به محض اخذ آن از ارشاد ، این آلبوم منتشر می شود. هم چنین قرار نیست که دموی تصویری از این آلبوم تهیه شود."

در ادامه نیز در مورد فیلم کنسرت تهران در سال 1388 گفت:

"فیلم کنسرت تهران هم تکمیل شده و قرار است پس از انتشار آلبوم ، در سراسر کشور توزیع شود. در این فیلم فقط قطعات البوم "فصل تازه" گنجانده شده و قطعاتی که از سایر آلبوم ها اجرا شده ، وجود ندارد.
نماهنگ سریال "زاینده رود" هم آماده شده است و ان شاا... در ماه مبارک رمضان پخش می شود. "

خبر جديد :
احسان خواجه امیری : برای سریال " در مسیر زاینده رود " چند ترانه قرار است اجرا شود که در حال حاضر تیتراژ پایانی آن آماده است و تا چند روز آینده با کیفیت اورجینال بر روی همین سایت قرار خواهد گرفت.
هم چنین در روزهای اخیر آهنگی تحت عنوان "تو به من یاد دادی" از سایت های مختلف با نام من منتشر شده و عده ی زیادی آن را دانلود کرده اند ، در صورتی که این آهنگ اصلا توسط من اجرا نشده است.

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 04:36 PM
احسان خواجه اميري؛ اواخر آبان ماه در تهران كنسرت مي‌دهد.

ایلنا: زايا سليمان(سرپرست اركستر موسيقي احسان خواجه‌اميري) از برگزاري كنسرت خواجه‌اميري در تهران خبر داد و به ايلنا گفت: خواجه‌اميري در اين كنسرت قطعاتي از آلبوم جديد خود به همراه قطعاتي از آلبوم‌هاي گذشته خود خواهد خواند.
وي افزود: آلبوم جديد احسان خواجه‌اميري؛ شهريور ماه توسط موسسه آواي هنر منتشر مي‌شود.
به گفته سليمان،خواجه‌اميري جمعه اين هفته نيز در شهرك پرديس شهرستان بوم‌هن به صحنه مي‌رود.
در اين برنامه، ميثم مروستي به‌عنوان نوازنده ويلن، تنظيم تمام آثار را عهده‌دار هستند. همچنين بهرنگ بهادرزاده و محمد كاظمي(كيبورد)، بابك مالكي(گيتار الكتريك)، مهرداد هزارخاني(گيتار باس)، هومن نامداري، سيامك كريم پور(ترمبون)، علي ضرابي(ترومپت)، سيامك پناهي(پركاشن)، آرمين قيطاسي(فلوت) و زايا سليمان(سرپرست اركستر) صداي خواجه‌اميري را همراهي مي‌كنند.
پايان پيام

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 04:38 PM
سریال در مسیر زاینده رود پنجشنبه ساعت 22:30 از شبکه ی اول سیما پخش خواهد شد....
ترانه ی تیتراژ را افشین یداللهی سروده و احسان خواجه امیری خوانده است...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا، با پخش تیزرهای تبلیغاتی «در مسیر زاینده رود» پخش این سریال از شبکه اول به قطعیت رسید.

حسين محجوب، مهرانه مهين ترابي، مسعود رایگان، اشكان خطيبي، بهنوش طباطبايي، پرديس افكاري، مهرداد ضيايي، هومن برق نورد، افسانه پاكرو، مهدي سلطاني و الهه حسيني در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.

به گزارش برنا، داستان این مجموعه تلویزیونی درباره مهران سارنگ فوتباليست جوان و با آتيه تهراني است كه براي عقد قرارداد با يك باشگاه تازه تاسيس به اصفهان سفر كرده، طي تصادف با مسعود مصيب جوان نخبه اصفهاني، با او درگير مي‌شود و اين آغاز ماجرايي طولاني است...

عوامل مجموعه تلويزيوني «در مسير زاينده رود» که محصول گروه مجموعه‌هاي تلويزيوني شبكه يك سيما است، عبارتند از:
كارگردان: حسن فتحي، نويسنده: عليرضا نادري، مدير تصويربراري: مسعود كراني، طراح چهره پردازي: سعيد ملكان، مدير صدا: خسرو كيوانمهر، طراح صحنه و لباس: پيام فروتن، تدوين: بابك رضاخاني، آهنگساز: احسان خواجه اميري، مدير برنامه‌ريزي: مجتبي خادم‌زاده، دستيار اول كارگردان: علي مردانه، دستيار تهيه: نعمت گودرزوند چگيني، مدير تداركات: ناصر هاديان‌فر و مدير توليد: عليرضا احمدي‌كيا.

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 04:54 PM
مجلات (You can see links before reply) | مصاحبه احسان خواجه امیری با مجله همشهری جوان
احسان خواجه امیری : سه سال دیگر بازنشسته می شوم!

عکس روی جلد (You can see links before reply)
صفحه یک (You can see links before reply)
صفحه سوم (You can see links before reply)
صفحه چهارم (You can see links before reply)
دانلود کل صفحات در یک فایل زیپ (You can see links before reply)

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 05:00 PM
یه خاطره از فردا....
«آلبوم ده قطعه خواهد داشت که تنظیم قطعه دهم توسط سیروان خسروی صورت گرفته.
احسان: «اعتقاد من این است که آلبوم جدیدم بهترین کارم است و تصور می کنم این آلبوم و آهنگ هایش مخاطب را به یاد کارهای ماندگارم خواهد انداخت، مردم از من در وهله اول اجرای آهنگهایی چون «میوه ممنوعه» و «غریبانه» و در وهله دوم آثاری مثل «نمیدونی» و «شیرین» را انتظار دارند که فکر میکنم تک تک قطعات آلبوم جدیدم، ضمن رعایت سلیقه مردم، یک سر و گردن بالاتر از تمامی آثار قبلی ام است. نام آلبوم یعنی «یه خاطره از فردا» هم عنوان یکی از ترانه های افشین یداللهی است که در آلبوم جدیدم به عنوان ترانه سرای چهار قطعه حضور دارد.»
مژده به تمام دوستداران صدای زیبای احسان خواجه امیری....
آلبوم یه خاطره از فردا شهریور ماه وارد بازار می شود

Mehraneh
Wednesday 11 August 2010, 05:01 PM
تيزر تبليغاتي سريال در مسير زاينده رود

در چند روز اخير تيزر تبليغاتي سريال در مسير زاينده رود به روي آنتن رفت كه برخي از هواداران قادر به مشاهده اين تيزر نشدند.تنها سايت رسمي اطلاع رساني احسان خواجه اميري اين امكان را فراهم نمود كه اين تيزر را با كيفيت عالي دريافت فرماييد.
نكته : اين پست فقط تا چند روز ديگر فعال خواهد بود . نماهنگ هاي اين سريال به زودي با كيفيت اورجينال در اين سايت گذاشته خواهد شد.

دانلود تيزر تبليغاتي در مسير زاينده رود (You can see links before reply(You can see links before reply).wmv)

Mehraneh
Thursday 12 August 2010, 08:31 PM
دوستان عزیز تا 40 دقیقه دیگه می تونید سریال در مسیر زاینده رود رو از شبکه ی یک ببنیید

با تیتراژ زیبایی با صدای زیبای احسان خواجه امیری************

Mehraneh
Thursday 12 August 2010, 09:00 PM
لینک مستقیم دانلود تیتراژه سریال در مسیر زاینده رود با کیفیت اصلی....

داغ داغ:

دانلود آهنگ خلاصم كن (لينك مستقيم از سايت پرشين گيگ) (You can see links before reply(Ehsan-Khajehamiri.IR).mp3)

Mehraneh
Thursday 7 October 2010, 03:09 PM
البوم احسان خواجه اميري با نام "يك خاطره از فردا" منتشر شد

تازه ترین اثر احسان خواجه امیری با نام «یه خاطره از فردا»
چهارشنبه 31 شهریور ماه به بازار موسیقی کشور عرضه شد. این اثر که پنجمین آلبوم احسان خواجه‌امیری به شمار می رود، توسط موسسه آوای هنر منتشر شده و متشکل از 12 قطعه با نام‌های «نمیدونم»، «دارم میام پیشت»، «خودت خواستی»، «اعتراف»، «خواب و بیداری»، «بی کس»، «کاش عاشقت نمیشدم»، «مسری»، «دنیا»، «اتفاق»، «مسری(remix)» و «خلاصم کن» است که تنظیم قطعات توسط بهرنگ بهادرزاده، میثم مروستی، امید حجت، هومن نامداری، مهرداد نصرتی، سیروان خسروی و احسان خواجه امیری صورت گرفته است.

آهنگسازی قطعات آلبوم «یه خاطره از فردا» نیز بر عهده بهرنگ بهادرزاده، مهرداد نصرتی و خواجه امیری بوده و ترانه ها هم توسط افشین یداللهی، مجید افشاری، علی بحرینی، محمد کاظمی، مریم اسدی و نسترن شیر محمدی سروده شده اند.

عکس روی سی دی (You can see links before reply)
کاور سی دی (You can see links before reply)
کاور کاست (You can see links before reply)
عکس داخل البوم (You can see links before reply)

Mehraneh
Thursday 7 October 2010, 03:10 PM

علی بحرینی یکی از اولین روزنامه‌نگاران موسیقی پاپ ایران در سال‌های پس از انقلاب بود که فعالیت مطبوعاتی‌اش در این حوزه را همزمان با تولد دوباره موسیقی پاپ آغاز کرد. او در ماه‌های نخست، تنها روزنامه‌نگاری بود که از موسیقی پاپ می‌نوشت و تا اردیبهشت امسال با قلم زدن در نشریاتی مثل پیک آزادی، محک، اتفاق نو و. . . حضور پررنگ و ثابتی در این عرصه داشت. بحرینی این روزها همچنان برای موسیقی می‌نویسد اما حالا فقط در زمینه «ترانه» دست به قلم می‌برد. در این گفت‌وگو بحرینی از همکاری‌های جدیدش با احسان خواجه‌امیری حرف زده و درباره ترانه‌سرایی و وضعیت فعلی موسیقی پاپ دیدگاه‌های تازه‌ای را مطرح کرده است.

• اولین حضور جدی‌ات در عرصه ترانه را با آلبوم «یه خاطره از فردا» احسان خواجه‌امیری شنیده‌ایم؟
این آلبوم اولین آلبومی است که در وضعیت جدیدم با دو ترانه از من منتشر شده البته دو ترانه‌ای که در این آلبوم می‌شنوید را اوایل سال گذشته برای احسان نوشتم. یک قطعه دیگر هم برای او نوشتم که به خاطر ترافیک آهنگ‌های شش‌و‌هشت در این آلبوم جایی پیدا نکرد و احتمالاً در آلبوم بعدی احسان قرار خواهد گرفت.

• از همکاری با خواجه‌امیری رضایت داری؟
فکر می‌کنم رضایت احسان مهم‌تر باشد تا رضایت من!

• او حتماً راضی بوده که این ترانه‌ها را خوانده است.
این همکاری برای من خیلی جذاب بود. خصوصاً از این جهت که یک مدل همکاری جدید را در هر سه قطعه به وجود آوردیم. شاید در کارنامه حرفه‌ای احسان کمتر پیش آمده بود که برای تولید یک قطعه، هم ترانه، هم آهنگ و هم تنظیم به موازات هم جلو بروند. در هر سه قطعه ما کنار هم جلو رفتیم و به این ترتیب من تنها ترانه‌نویسی بودم که تمام ترانه‌هایم با ملودی و تنظیم‌های او پیش رفت. احسان خواننده باهوشی است که با انتخاب درست کارهایش هر رقابتی را به سود خودش تمام می‌کند. خیلی‌ها وقتی می‌خواهند احسان را کمرنگ کنند، بحث حضور او در تیتراژهای تلویزیونی را پیش می‌کشند و معتقدند او به خاطر تیتراژهایش جا افتاده است در صورتی که وقتی فرصت حضور در تیتراژهای تلویزیونی برای دیگران به وجود می‌آید می‌بینیم جز احسان و علی لهراسبی تقریباً هیچ خواننده دیگری نتوانسته با تیتراژهای تلویزیونی در چند سال اخیر خودش را مطرح کند. نمونه‌اش تیتراژهای سریال‌های ماه رمضان امسال. چرا نباید به این فکر کنیم که خواجه‌امیری برای چندمین بار توانسته رقابت را از خواننده‌های دیگر ببرد؟ وقتی دیگران از فرصتی که برایشان ایجاد می‌شود استفاده نمی‌کنند، به احسان چه ارتباطی پیدا می‌کند؟ در ماه رمضان تیتراژ «در مسیر زاینده رود» یک سر و گردن بالاتر از تمام تیتراژهای دیگر بود. رضا صادقی بعد از ترانه «نرو» در سریال «ارث بابام» تیتراژهایی خوانده که حتی طرفداران سینه چاک او هم آنها را دوست نداشته‌اند. محمد اصفهانی هم چند سال است مرتب در جا می‌زند و نه خودش از فرصتی که ایجاد شده استفاده می‌کند و نه به دیگران اجازه می‌دهد تا خودشان را نشان بدهند. اینکه یک تیتراژ با اقبال مواجه می‌شود، فقط مستلزم این نیست که به خواننده فضا بدهند بلکه به تفکر، استراتژی و مخاطب‌شناسی بستگی دارد. احسان خواجه‌امیری از این نظر آدم فوق‌العاده موفقی است.

• از بازتاب «خودت خواستی» و «کاش عاشقت نمی‌شدم» در آلبوم «یه خاطره از فردا» راضی هستی؟
به نظر من هر ترانه‌سرایی که با احسان همکاری کند، برنده است و باید میزان پیروزی‌اش را اندازه گرفت. من از «خودت خواستی» و «کاش عاشقت نمی‌شدم» رضایت دارم چون در میان نظرات ضدونقیضی که پیرامون این آلبوم منتشر شده، این دو قطعه مخالفان خاصی نداشته‌اند و در نظرخواهی‌ها هم جایگاه خوبی داشته‌اند. خودم شخصاً «خودت خواستی» را بیشتر دوست دارم. متأسفانه «کاش عاشقت نمی‌شدم» دچار ممیزی شد. این ترانه بسیار محکم شروع شد اما متأسفانه دو بیت اول در شورای شعر دفتر موسیقی ارشاد مردود شد و من فقط دو، سه دقیقه وقت داشتم تا با توجه به ابیات پایین، دو بیت اول ترانه را دوباره بنویسم. . .

• ارشاد، کدام دو بیت را حذف کرد؟
دلیلی نمی‌بینم دو بیتی را که ارشاد به آن مجوز نداده و برای انتشار مناسب ندانسته، مطرح کنم. فکر می‌کنم این کار یک جور «دهان کجی» باشد. به هر حال من در قالب موسیقی مجاز کار می‌کنم و به مقررات و محدودیت‌ها احترام می‌گذارم. ترانه‌هایم را به دفتر موسیقی ارشاد سپرده‌ام و به همین دلیل فکر نمی‌کنم جالب باشد که بخواهم «خودنمایی» کنم. «کاش عاشقت نمی‌شدم» می‌توانست اثر تأثیرگذارتری هم باشد اما متأسفانه خواننده‌ها هرچقدر بزرگتر باشند حساسیت هم روی کارهایشان بیشتر است.

• فکر می‌کنی «یه خاطره از فردا» برای معرفی بیشتر علی بحرینی در عرصه ترانه، تأثیر زیادی داشته باشد؟
صددرصد همین طور فکر می‌کنم. در شرایطی که خیلی از ترانه‌های خوب من به بدترین شکل توسط خواننده‌ها اجرا شده‌اند و به تیراژ بیست هزار هم نرسیده‌اند، حالا با خواننده‌ای همکاری کرده‌ام آلبومش سیصد، چهارصدهزار مخاطب دارد و انصافاً در اجرای ترانه‌ها هم فوق‌العاده است.

• «یه خاطره از فردا» با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شده؛ بعضی‌ها آن را بسیار دوست دارند و عده‌ای هم آن را یک فاجعه می‌دانند. از نظر تو «یه خاطره از فردا» در کارنامه احساس خواجه‌امیری چه جایگاهی دارد؟
به نظر من «یه خاطره از فردا» آلبوم روان، درست و استانداردی است که به مخاطب خواجه‌امیری احترام گذاشته است. فکر می‌کنم طرفداران همیشگی احسان از این آلبوم راضی شده باشند و احتمالاً مخالفان این آلبوم جزو شنونده‌های «گذری» کارهای او هستند. اما این را هم بگویم که در یک سال گذشته متأسفانه نگاه جامعه ما نسبت به آثار هنری بسیار مسموم شده و من از این نظر بسیار نگرانم. انگار ما همه منتظر اکران یک فیلم، پخش یک سریال یا انتشار یک آلبوم هستیم تا بلافاصله به آن بتازیم! من نمی‌توانم این پرخاشگری را توجیه کنم اما پیامدش قطعاً این خواهد بود که جامعه به زودی از هیچ اثر هنری لذت نخواهد برد. متأسفانه یاد گرفته‌ایم که «کلیت» آلبوم‌ها را هم هدف قرار بدهیم. به نظر من آلبوم «یه خاطره از فردا» حداقل پنج، شش قطعه بسیار خوب دارد که باعث می‌شود هیچ آدم منصفی آن را آلبوم فاجعه آمیزی نداند. از طرف دیگر این را هم می‌پذیرم که دو، سه قطعه در این آلبوم عملاً به آهنگ‌های دست و پاگیری تبدیل شده‌اند و مانع از آن هستند تا این آلبوم را یک اثر استثنایی بدانیم. من شخصاً فکر می‌کنم «یه خاطره از فردا» جزو یکی از سه، چهار آلبوم خوب موسیقی پاپ ایران در دو، سه سال گذشته باشد.

• به عنوان یک روزنامه‌نگار، کدام ترانه‌های این آلبوم را بیشتر دوست داری؟
«مسری» قطعه محبوب من است. «اعتراف» را هم فوق‌العاده دوست دارم و اعتقاد دارم در کنسرت‌های احسان مورد استقبال قرار خواهد گرفت. قطعه «نمی دونم» هم از نظر ترانه، آهنگ و تنظیم باب میل من است. خوشحالم که در «یه خاطره از فردا» نامم کنار افشین یداللهی ثبت شده است. در میان ترانه‌سرایان پس از انقلاب برای فرید احمدی و افشین یداللهی بیشترین احترام را قائل بوده‌ام و آنها را بابت جریان‌سازی در ترانه‌هایشان همواره ستایش کرده ام. امسال برای من اتفاق خیلی خوبی افتاده که در آلبوم راما (کم کم عاشقم شو) با فرید احمدی و در آلبوم احسان (یه خاطره از فردا) با یداللهی همسایه شده ام. برایم افتخار بزرگی است که در شناسنامه آلبوم «مدارا» با صدای شهرام شکوهی هم قرار است اسمم کنار اسم محمدعلی شیرازی ثبت شود. با فرید احمدی دوست هستم اما شیرازی و یداللهی را روی هم پنج دقیقه هم ندیده‌ام ولی این دلیل نمی‌شود که از تأثیر کارهایشان روی روح و ذهنم چیزی نگویم.

Mehraneh
Thursday 7 October 2010, 03:11 PM
احسان خواجه امیری : با پخش کلیپ هایمان زلزله می شود!

مطالبی در رابطه با آلبوم یه خاطره از فردا (You can see links before reply)

Mehraneh
Saturday 9 October 2010, 06:37 PM
كنسرت (You can see links before reply) | كنسرت هاي پاييزي احسان خواجه اميري تهران و شهرستانها

زايا سليمان :«روزهای 16، 17 و 18 مهر ماه برای سه شب و هر شب یک سانس در اصفهان، 22 و 23 مهر در شهر کرمان، 28، 29 و 30 مهر‌ماه و همچنین اول آبان‌ در تهران، 3 و 4 در منطقه آزاد بندر‌انزلی و در آخر هم در تاریخ‌های 6، 7 و 8 آبان مجددا در تهران و در سالن وزارت کشور روی صحنه خواهیم رفت.»
«اعضای گروه ارکستر هم عبارتند از میثم مروستی (ویلون)، بهرنگ بهادرزاده (کی بورد)، محمد کاظمی (کی بورد)، هومن نامداری (ساکسیفون)، سیامک کریم پور (ترومپن)، علی ضرابی (ترومپت)، مهرداد هزار خوانی (گیتار باس)، سامان امامی(گیتار الکتریک)، سیامک پناهی(پرکاشن)، و خودم به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه در این تور به اجرای گلچینی از قطعات آلبوم «یک خاطره از فردا» و قطعات دیگر می‌پردازیم.»

Mehraneh
Tuesday 12 October 2010, 04:58 PM
.:: گزارش کنسرت اصفهان

برنامه با تنها نیم ساعت تاخیر آغاز شد! گروه ارکستر با You can see links before replyهم روی صحنه آمدند و بعد از ادای احترام در جایگاه‌های مخصوص خود مستقر شدند. ارکستر شروع به نواختن قطعه‌ای با ریتمی تند می‌کند و بعد از چند دقیقه احسان خواجه‌امیری در میان تشویق حضار روی صحنه ظاهر می‌شود. گروه «برای آخرین بار» را به عنوان اولین قطعه اجرا کرد و بعد احسان خواجه‌امیری به حضار خوش آمد گفت و از حضور خود در شهر مهد تمدن اظهار شادمانی کرد. وی همچنین اعلام کرد امشب برنامه اشان بطور کامل تغییر پیدا کرده وقرار بر این شده تا تمامی قطعات به انتخاب مردم اجرا شود و روبه حضار کرد و گفت: شاد یا ملایم؟ مردم سرخوش شهر اصفهان هم همگی فریاد زدند: شاد! در نتیجه قطعه بعدی قطعه « دارم میام پیشت » انتخاب شد.

«نمی دونم» قطه بعدی بود که گروه اجرا کرد که از نکات جالب این بود که هیچ یک از حضار ترجیع بند این قطعه را از حفظ نبوده و در نتیجه احسان مجبور شد برای مدتی کوتاهی ارکستر را کات و بعد از هماهنگی کامل مردم مجدد کار را از سر بگیرد. پس از آن، تیراژ پرطرفدار سریال «میوعه ممنوعه» اجرا شد. سپس در ادامه برنامه این هنرمند یادی از ترانه‌سرای محبوب کشورمان یعنی دکتر افشین یدالهی کرد و بعد از کلی تعریف و تمجید قطعه ریتمیک «فقط تو» اجرا کرد.

یکی از سوپراز‌های این کنسرت اجرای تیتراژ پایانی سریال «در مسیر زاینده رود» با عنوان «خلاصم کن» بود و جالب اینجای داستان بود که با وجود عدم استقبال مردم اصفهان از این سریال، از اجرای آن استقبال کرده و از ابتدا تا انتهای این قطعه را یک‌نفس و بی‌وقفه از حفظ به همراه احسان هم‌خوانی کردند که در نوع خود قابل توجه بود.

بعد از گذران مدتی نوبت به تغییر در ظاهر ارکستر رسید و احسان خواجه‌امیری از مردم خواست تا یکی از قطعات پدرش (استاد ایرج) را برای اجرای انتخاب نمایند که سرانجام بعد از کلی چانه‌زنی بالاخره قطعه معروف «من یک پرنده‌ام » انتخاب شد و ویولونیست قهار موسیقی کشورمان یعنی میثم مروستی با اجرای تک‌نوازی خود حسابی در سالن غوغا به پا کرد بطوریکه احسان دائما از او تشکر و تمجید می‌کرد.

در ادامه به نوبت قطعات «پول کثیف،سلام آخر و خوشبختی» اجرا شدند و در آخر برنامه هم نوبت به معرفی اعضای ارکستر رسید و احسان خواجه امیری یک به یک معرفی کرده و هریک بعد از خواند اسامی‌شان شروع به تک نوازی با ساز های خود می کردند که اعضای گروه عبارت بودند از: میثم مروستی(ویلون)، محمد کاظمی(کی بورد)، بهرنگ بهادرزاده(کی بورد)، هومن نامداری(ساکسیفون)، سیامک کریم پور(ترومپن)، علی ضرابی(ترومپت) مهرداد هزار خوانی(گیتار باس)، سامان امامی(گیتار الکتریک)، سیامک پناهی(پرکاشن)،و زایا سلیمان به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه ارکستر.

Mehraneh
Tuesday 12 October 2010, 04:59 PM
یادداشت مهرداد نصرتی آهنگساز بهترین تراک آلبوم احسان خواجه امیری قطعه «نمی دونم»
مهرداد نصرتی: نباید موفقیت کار گروهی به پای فرد خاصی نوشته شود
چند هفته ای از انتشار آلبوم «یه خاطره از فردا» می گذرد و احسان خواجه امیری You can see links before replyخواننده این اثر در مصاحبه های خود، قطعه «نمی‌دونم» با ترانه ای از مونا برزویی، آهنگسازی مهرداد نصرتی و تنظیم سیروان خسروی را یکی از موفق ترین قطعات آلبومش معرفی کرده است. در همین زمینه مهرداد نصرتی آهنگساز این اثر یادداشتی را در اختیار موسیقی ایرانیان قرار داده و در آن از چگونگی ساخت این قطعه سخن گفته و از رسانه هایی که موفقیت این آهنگ را به شخص خاصی نسبت می دهند، گلایه کرده و توضیح داده در موفقیت کارهای گروهی همه عوامل سهیم هستند و نباید کار گروهی به پای فرد خاصی نوشته شود.
در ادامه می توانید یادداشت مهرداد نصرتی آهنگ ساز سه قطعه از آلبوم «یک خاطره از فردا»، پیرامون آهنگ اول این آلبوم با نام «نمی دونم» را بخوانید: ادامـــــــه (You can see links before reply)

Mehraneh
Tuesday 12 October 2010, 04:59 PM
You can see links before reply(3).jpg

Mehraneh
Wednesday 13 October 2010, 11:58 AM

Mehraneh
Wednesday 13 October 2010, 11:58 AM
نشست نقد آلبوم جديد «احسان خواجه‌اميري» برگزار مي‌شود
چهارمين نشست نقد و بررسي آلبوم جديد «يه خاطره از فردا» با حضور احسان خواجه‌اميري و عوامل توليد آلبوم برگزار مي‌شود.

به گزارش گروه فرهنگي «شبكه خبر دانشجو»، مديريت فرهنگي - هنري منطقه 11در ادامه سلسله نشست‌هاي ادبي اقدام به برگزاري نشست چهارمين نقد و بررسي آلبوم موسيقي «يه خاطره از فردا» كار احسان خواجه اميري كرده است.

اين برنامه با هدف ارج نهادن به موسيقي اصيل ايراني و آشنايي هر چه بهتر جوانان با هنر موسيقي با حضور عوامل توليد آلبوم از جمله افشين يداللهي، محمد كاظمي، علي بحريني، مونا برزويي، بهرنگ بهادرزاده به اجرا در خواهد آمد

بنا بر اين گزارش، در اين برنامه منتقدان و شاعران كشور از جمله عبدالجبار كاكايي، بهروز ياسمي، محمود اكرامي، فرزاد حسني حضور خواهند داشت.

«يه خاطره از فردا» آخرين و جديدترين آلبوم موسيقي اين هنرمند است.
علاقه‌مندان به اين برنامه مي‌توانند ساعت 17 امروز، چهارشنبه، 21 مهر ماه به نشاني بزرگراه نواب ، خيابان كميل شرقي - فرهنگسراي انقلاب سالن فجر مراجعه كنند

Mehraneh
Sunday 17 October 2010, 10:44 PM
گزارش و 30 تصویر از کنسرت مهر ماه 89 در دیار نصف جهان

احسان خواجه امیری ، خواننده محبوب و خوش صدای کشور ، شانزدهم ، هفدهم و هجدهم مهر ماه 89 در در شهر اصفهان به روی صحنه رفت ، که مانند اجرای سال گذشته ، آقای محمد مرشدی ، برگزار کننده این برنامه بودند.
گزارش زیر از شب اول اجرای این برنامه تهیه شده است :

16 مهرماه – ساعت 18:30 – تالار رودکی
استقبال مردم از این برنامه بی نظیر بود ، به طوری که حضار از ساعتی قبل در یک صف طویل در انتظار ورود به سالن بودند. برنامه با نواختن آهنگ آغازین گروه توسط نوازندگان آغاز شد ، پس از آن ملودی اهنگ "برای آخرین بار" در سالن طنین انداز شد و همزمان احسان خواجه امیری به روی سن آمد و شروع به اجرای این قطعه نمود. پس از اتمام ، به حضار خوش آمد گفت و از اینکه مجددا برای اجرای برنامه به اصفهان دعوت شده ، ابراز خوشنودی کرد. قطعه دوم ، آهنگ شیرین بود که با استقبال و تشویق حضار مواجه شد. بعد از آن احسان از مردم نظر خواهی کرد که ترانه های شاد بیشتری را اجرا کند یا ملایم! و چون صدای تشویق طرفداران هر دو گروه یکسان بود ، قرار شد از همه ی ترانه ها به یک میزان اجرا شود.
برنامه با اجرای قطعات "نمی دونی" ؛ "دارم میام پیشت" و "نمی دونم" دنبال شد. تقریبا در طول اجرای همه ی آهنگ ها ، مردم با احسان همخوانی می کردند. پس از آن نوبت به اجرای ترانه های در خواستی رسید. هر چند نفر در یک گوشه از سالن ، نام آهنگ محبوب خود را فریاد می زدند و حتی برخی با حرکات دست و پانتومیم سعی در فهماندن آهنگ مورد نظر خود داشنتد، مانند بال زدن مثل یه پرنده !!! که احسان به سرعت متوجه منظور آنها شد ! چون صدای فریاد های یک گروه به نشانه در خواست آهنگ "خیال تو" بلندتر بود ، قطعه بعدی که اجرا شد این قطعه بود. ترانه های درخواستی بعدی "خوشبختی" و "مسری" بودند. در طول اجرای آهنگ "خوشبختی" تمام سالن با احسان هم صدا شده بودند. بعد از آن خواجه امیری اشاره کرد که به ادامه اجرایشان می پردازند و در آخر مجددا ترانه های در خواستی حضار را اجرا خواهند کرد، پس کار با اجرای آهنگ "دنیا" که از کارهای آلبوم جدید بود ، از سر گرفته شد.
پس از اتمام قطعه ، خواجه امیری خطاب به حضار گفت :" اجرای کنسرت موسیقی در شهر اصفهان به شدت دشوار است ، چون همه ی مردم این دیار هنرمند و هنرشناس هستند و موسیقی را خوب می شناسند. به همین منظور یه قطعه در دستگاه اصفهان اجرا خواهیم کرد" و از حضار سوال کردند که کدامیک از قطعات را در این دستگاه می پسندند. یک نفر از میان سالن فریاد زد :"کاش عاشقت نمی شدم." !! احسان خواجه امیری با خنده گفت :"آخه کاش عاشقت نمی شدم دستگاهه ؟؟!!!". صدای خنده سالن را پر کرد و سپس صدای ویلون میثم مروستی در فضا طنین انداز شد و "آوازصفاهان" به زیبایی هر چه تمام تر توسط خواجه امیری اجرا گشت که با استقبال شدید مردم اصفهان مواجه شد. در ادامه نیز به دلیل فریادهای یک صدای مردم که "پرنده ، پرنده" می کردند ، قطعه "من یه پرنده ام" از کارهای استاد ایرج ، بار دیگر توسط پسرشان اجرا گشت.
کم کم به پایان این سانس نزدیک شدیم و احسان خاطر نشان کرد که تنها برای اجرای دو قطعه دیگر زمان باقی است و از حضار برای آن دو قطعه نظرخواهی کردند. چون سلیقه ها و درخواست ها متنوع بود، قرار بر این شد که از هر ترانه ، یک بخش کوتاه اجرا شود. بنابراین خواجه امیری برنامه را با اجرای بخش های کوچک و پی در پی قطعات "سلام آخر" ، "خواب و بیداری" ، "باور نمی کنم " و "غریبانه" به پایان برد و با گفتن " به امید دیدارهای مجدد در کنسرت های آتی " از مردم خداحافظی کرد.
در پایان از جناب آقای محمد مرشدی بسیار سپاس گذاریم بابت تمامی زحماتی که برای اجرای مجدد این برنامه در شهر اصفهان کشیدند و عکس های این اجرا را در اختیار ما قرار دادند.
پریا کرمی- مهرماه 89

عکس شماره 1 (You can see links before reply)
عکس شماره 2 (You can see links before reply)
عکس شماره 3 (You can see links before reply)
عکس شماره 4 (You can see links before reply)
عکس شماره 5 (You can see links before reply)
عکس شماره 6 (You can see links before reply)
عکس شماره 7 (You can see links before reply)
عکس شماره 8 (You can see links before reply)
عکس شماره 9 (You can see links before reply)
عکس شماره 10 (You can see links before reply)
عکس شماره 11 (You can see links before reply)
عکس شماره 12 (You can see links before reply)
عکس شماره 13 (You can see links before reply)
عکس شماره 14 (You can see links before reply)
عکس شماره 15 (You can see links before reply)
عکس شماره 16 (You can see links before reply)
عکس شماره 17 (You can see links before reply)
عکس شماره 18 (You can see links before reply)
عکس شماره 19 (You can see links before reply)
عکس شماره 20 (You can see links before reply)
عکس شماره 21 (You can see links before reply)
عکس شماره 22 (You can see links before reply)
عکس شماره 23 (You can see links before reply)
عکس شماره 24 (You can see links before reply)
عکس شماره 25 (You can see links before reply)
عکس شماره 26 (You can see links before reply)
عکس شماره 27 (You can see links before reply)
عکس شماره 28 (You can see links before reply)
عکس شماره 29 (You can see links before reply)
عکس شماره 30 (You can see links before reply)

دانلود تمامی عکس ها در یک فایل زیپ (You can see links before reply)

Mehraneh
Tuesday 19 October 2010, 01:37 PM

Mehraneh
Friday 22 October 2010, 04:22 PM
گزارش متنی و تصویری از کنسرت تهران احسان خواجه امیری

هنرمندان زير ذره بين مردم

وي «نمي دوني» را به عنوان اولين ترانه خواند و گفت: «با بالا رفتن سليقه كار هنرمندان سخت شده است و ما زير ذره بين هستيم.»

خواجه اميري همچنین به اجرای سه سال پیش در تالار وزارت کشور اشاره کرد و گفت: «کار حرفه‌ایم را از تالار وزارت کشور آغاز کردم و در همان زمان، 4 شب اجرا پشت سر هم در همین سالن داشتم و افتخار می‌کنم که خوش‌سلیقه‌ترين شنوندگان موسیقی ایران در اینجا حضور دارند» همين نكته تشويق مكرر مخاطبان را برانگيخت.

خواجه‌اميري در ادامه گفت: «مي‌خواهم آهنگي بخوانم كه شما بايد من را همراهي كنيد» و بعد "دارم ميام پيشت" را از آلبوم تازه خود خواند و مردم نيز با او هم‌خواني كردند و استقبال بسيار خوبي از اين قطعه شد.نكته قابل توجه اين كنسرت اين بود كه قطعات آلبوم «يه خاطره از فردا» كه از ورودش به بازار موسيقي كمتر از دوماه مي‌گذرد توسط مردم زمزمه مي‌شد و اكثر مخاطبان ترانه‌هاي اين آلبوم را حفظ بودند.

احسان خواجه‌اميري كه در اجراي زنده از انرژي بسياري استفاده مي‌كند و با هيجان كنسرت خود را پيش مي‌برد از زايا سليمان كه سرپرستي اركستر را به عهده داشت قدرداني كرد و گفت: «اين چند روز زايا سليمان زحمات بسياري براي اين كنسرت كشيد» وي همچنين از ميثم مروستي نيز قدرداني كرد از او به عنوان هنرمند نابغه ياد كرد.»

از ترانه هاي پدر بخوان !

در همين حين فردي مسن از ميان جمعيت با صداي بلند گفت: «به افتخار پدر بزرگوارتون!» جمعيت حاضر نيز به تشويق ايرج خواجه‌اميري پرداختند و مدام از خواجه‌اميري پسر درخواست خواندن ترانه‌هاي پدر را مي‌كردند.
«هرچي آرزوي خوبه مال تو» ترانه بعدي احسان خواجه‌اميري بود كه در فضاي تالار بزرگ كشور طنين انداخت و خاطرات بسياري از مردم را زنده كرد و استقبال خوبي از آن شد.

وي بعد از خواندن قطعه «اعتراف»، «خلاصم کن» تيتراژ درمسير زاينده را خواند و از دكتر افشين يداللهي ياد كرد و مردم اين ترانه سرا را تشويق كردند . خواجه اميري اين قطعه را به مادرش تقدیم کرد.احسان خواجه اميري در مقابل تقاضاهاي پي‌در‌پي مردم ترانه «پرنده» از آثار ماندگار ايرج خواجه‌اميري را خواند و اين قطعه به شدت مورد توجه و اقبال مردم قرار گرفت و شور خاصي در سالن ايجاد كرد.

این خواننده جوان همچنین قطعه «خدایا» سروده محمدعلی شیرازی و به آهنگسازی همایون خرم، که از ترانه‌های پدرش بود را نیز اجرا کرد که با استقبال مردم مواجه شد. خواجه‌اميري قطعات «سلام آخر»، «باورنمي كنم» را خواند . ميثم مروستي كه در حال كوك‌كردن ساز باقلاما بود كه خواجه‌اميري گفت: «=اين باقلواست و همين باعت خنده‌هاي ممتد از سوي تماشاگران شد.»

ترانه‌هاي درخواستي با احسان

خواجه‌اميري ترانه «مسري» از آلبوم تازه خود خواند و گفت: «معمولا اسم سرايت مي‌آيد ياد مريضي و درد مي‌افتيم اما چيزهاي خوب مسري هم وجود دارد مثل عشق و آدمي كه عاشق نيست آدم نيست اميدوارم هيچكس بدون عشق نباشد.»وی در ادامه قطعات به یاد ماندنی «نه این قرارمون نبود»، «میوه ممنوعه»، «سلام آخر»، «دلگیرم از دست خودم» را خواند.

میثم مروستی (ویلون و باقلاما)، محمد کاظمی(کی‌بورد)، بهرنگ بهادرزاده(کی‌بورد)، هومن نامداری(ساکسیفون)، سیامک کریم پور(ترومپن)، علی ضرابی(ترومپت) مهرداد هزار‌خوانی(گیتار باس)، سامان امامی(گیتار الکتریک)، سیامک پناهی(پرکاشن)، و زایا سلیمان به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه ارکستر خواجه اميري را در اين اجرا همراهي كردند.

در حاشيه :

• ميثم مروستي به يكي از قدرترين نوازندگان كشور تبديل شده در اين كنسرت نيز نقش بسزايي را ايفا مي كرد.

• خواجه‌اميري هيجان بسياري را در كنسرت خود ايجاد مي كند و همين باعث مي شود مردم با رضايت از سالن خارج شوند.

• احسان خواجه‌امیری در پایان کنسرتش از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مديران و كاركنان تالار وزارت كشور، اداره اماكن و شركت آواي هنر تشکر و قدرداني کرد.

• ترافيك شديد خيابان‌هاي اطراف تالار وزارت كشور و نبود پاركينگ ويژه اين سالن از جمله مشكلات برگزاري كنسرت در اين سالن است.

DesironnA
Friday 22 October 2010, 04:56 PM
اون گیتار مال منهههههههههههههه !!!!! :(((((((((((((((

HamedSedighi
Friday 22 October 2010, 06:32 PM
دو سه سال پیش ویدیوی یکی از کنسرت ها منتشر شد . آیا این کنسرت های اخیرا هم به صورت ویدیو منتشر شده اند ؟ از کدام موسسه یا شرکت یا .... میشه خرید ؟:39:

Mehraneh
Friday 22 October 2010, 08:16 PM
دو سه سال پیش ویدیوی یکی از کنسرت ها منتشر شد . آیا این کنسرت های اخیرا هم به صورت ویدیو منتشر شده اند ؟ از کدام موسسه یا شرکت یا .... میشه خرید ؟:39:

اون ویدئویی که می گید مال آذر ماه سال 86 در همین سالن وزارت کشور بود...
در سه سال گذشته هم کنسرت های داخل سالن برج میلاد برگزار شد اما امسال کنسرت ها دوباره سالن وزارت کشور بود...
هنوز خبری مبنی بر منتشر شدن فیلم کنسرت داده نشده...
اما در اولین لحظه ای که خبری باشه حتما اونو منعکس می کنم...

Mehraneh
Friday 22 October 2010, 08:18 PM
اون گیتار مال منهههههههههههههه !!!!! :(((((((((((((((

کدوم گیتار؟؟
گیتار سامان امامی با گیتار مهرداد هزارخانی؟؟؟؟
از چه لحاظ ماله شماست؟؟؟

Mehraneh
Friday 22 October 2010, 08:20 PM
گزارش متنی و تصویری از کنسرت تهران احسان خواجه امیری -برنا

خواجه‌اميري تیتراژ «در مسیر زاینده رود» را به مادرش تقدیم کرد
به گزارش خبرنگار موسیقی برنا، کنسرت «احسان خواجه‌اميري» شب گذشته 29 مهرماه در حالی برگزار شد که این هنرمند جوان در میان تشویق انبوه تماشاگران و طرفدارانش، تمام قطعات آلبوم جدید «یه خاطره از فردا» و گلچینی از قطعات آلبوم های قبلی اش را اجرا کرد.

خواجه‌اميري در بدو ورود به روی سن، گفت: خوشحالم که بار دیگر در میان شما مردم خوب هستم و انگار برای اولین بار است که به روی صحنه آمدم. امیدوارم که آن خاطره رویایی که به دنبالش می گشتم را امشب پیدا کنم.

این هنرمند جوان با اشاره به اینکه قرار است اگر فرصت شود، 20 قطعه را اجرا کنم، بیان کرد: در کارهای جدیدم سعی کردم که با سلیقه مردم پیش روم؛ چراکه با بالا رفتن سلیقه مردم، کار ما خواننده ها نیز خیلی سخت شده است.

او همچنین به اجرای سه سال پیشش در تالار وزارت کشور اشاره کرد و گفت: کار حرفه ای ام را از تالار وزارت کشور آغاز کردم و در همان زمان، 4 شب اجرا پشت سر هم در همین سالن داشتم و افتخار می کنم که خوش سلیقگان موسیقی ایران در اینجا حضور دارند.

خواجه امیری، درابتدای کار، قطعه ای از آلبوم فصل تازه را اجرا کرد و سپس به سراغ آلبوم «یه خاطره از فردا» رفت و قطعات «دارم میام پیشت»، «نمی دونم»، «خودت خواستی»، «کاش عاشقت نمی شدم»، «مسری» و «اعتراف» که بهرنگ بهادرزاده آن را در سال 86 درجشنواره موسیقی فجر اجرا کرده بود را نیز اجرا کرد. (قراربود که بهادرزاده این قطعه را خودش اجرا کند که این کار را به شب دوم کنسرت موکول کرد.)

«خلاصم کن» یا قطعه نام آشنایی که خواجه امیری بر روی تیتراژ سریال «در مسیر زاینده رود» خوانده بود، قطعه ای بود که او در ادامه اجرا کرد و آن را به مادرش تقدیم کرد.

این خواننده جوان همچنین قطعه «خدایا» سروده محمدعلی شیرازی و به آهنگسازی همایون خرم، که از ترانه های پدرش بود را نیز اجرا کرد که با استقبال خوبی از حضار روبرو شد.

وی در ادامه قطعات به یاد ماندنی «نه این قرارمون نبود!»، «میوه ممنوعه»، «سلام آخر»، «دلگیرم از دست خودم» و «پرنده» را خواند.

در کنسرت شب گذشته احسان خواجه امیری، «میثم مروستی» با سازهای ویلن و باقلاما، «هومن نامداری» با ساکسیفون، «زایا سلیمان» که سرپرستی گروه را برعهده داشت با درام، «سامان امامی» با گیتار، «سیامک کریم پور» با ترومبون و «علی ضرابی» با ساز ترومپت، این خواننده جوان را همراهی می کردند.

احسان خواجه امیری در پایان کنسرتش از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر کرد.

به گزارش برنا، ترافیک و شلوغی بیش از حد خیابان های اطراف تالار وزارت کشور یکی از دلایلی است که همیشه مانع برگزاری سر وقت کنسرت هایی که دراین سالن برگزار می شوند.

You can see links before reply You can see links before reply (You can see links before reply)
You can see links before reply You can see links before reply (You can see links before reply)

Mehraneh
Saturday 23 October 2010, 06:59 PM
سری سوم عکس های شب اول کنسرت - 29 مهر

Mehraneh
Saturday 23 October 2010, 07:01 PM
.:: گزارش متنی و تصویری از شب دوم کنسرت احسان خواجه امیری در تهران -۳۰ مهر
کنسرت احسان خواجه امیری به همت موسسه آوای هنر روز جمعه 30 مهرماه با حضور هنرمندانی چون حسن فتحی، اسماعیل عفیفه، سیروان خسروی و حضور پرشورهواداران این هنرمند جوان در تالار بزرگ کشور برگزار شد
کنسرت احسان خواجه امیری که قرار بود ساعت 20:30 برگزار شود طبق معمول همه کنسرت ها با نیم ساعت تاخیر آغاز شد. احسان خواجه امیری جز خواننده هایی است که کنسرت هایش با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان مواجه می شود شب گذشته نیز انبوه جمعیت مشتاق در تالار بزرگ کشور گواه همین مسئله بود. خواجه امیری بعد از ورود به سالن گفت:ماه گذشته آلبوم “یه خاطره از فردا” با صدای من منتشر شد و امیدوارم آن خاطره رویایی که دنبالش می گشتم را امشب با شما تجربه کنم.»
این خواننده جوان همچنین قطعه «خدایا» سروده محمدعلی شیرازی و به آهنگسازی همایون خرم، که از ترانه‌های پدرش بود را نیز اجرا کرد که با استقبال مردم مواجه شد. وی بعد از خواندن قطعه «اعتراف»، «خلاصم کن» تیتراژ درمسیر زاینده را خواند و از دکتر افشین یداللهی یاد کرد و مردم این ترانه سرا را تشویق کردند .
احسان خواجه امیری در مقابل تقاضاهای پی‌در‌پی مردم ترانه «پرنده» از آثار ماندگار ایرج خواجه‌امیری را خواند و این قطعه به شدت مورد توجه و اقبال مردم قرار گرفت و شور خاصی در سالن ایجاد کرد. خواجه‌امیری ترانه «مسری» از آلبوم تازه خود خواند و گفت: «معمولا اسم سرایت می‌آید یاد مریضی و درد می‌افتیم اما چیزهای خوب مسری هم وجود دارد مثل عشق و آدمی که عاشق نیست آدم نیست.»
وی در ادامه قطعات به یاد ماندنی «نه این قرارمون نبود»، «میوه ممنوعه»، «سلام آخر»، «دلگیرم از دست خودم» را خواند. نوازندگان این گروه شامل: میثم مروستی (ویلون و باقلاما)، محمد کاظمی(کی‌بورد)، بهرنگ بهادرزاده(کی‌بورد)، هومن نامداری(ساکسیفون)، سیامک کریم پور(ترومپن)، علی ضرابی(ترومپت) مهرداد هزار‌خوانی(گیتار باس)، سامان امامی(گیتار الکتریک)، سیامک پناهی(پرکاشن)، و زایا سلیمان به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه ارکستر خواجه امیری می شدند که او را همراهی کردند.
گزارش متنی و تصویری شب دوم کنسرت احسان خواجه امیری-30مهر

DesironnA
Saturday 23 October 2010, 07:14 PM
این گیتار مال من "باید" باشه !! :پی
منظورم این "مارک" و "مدل" گیتاره ! نه خود همین یک دونه گیتار جانم !

Mehraneh
Saturday 23 October 2010, 09:56 PM
این گیتار مال من "باید" باشه !! :پی
منظورم این "مارک" و "مدل" گیتاره ! نه خود همین یک دونه گیتار جانم !

پس گیتار سامان امامی رو می گید...
انشاا...شما این گیتار رو داشته باشید منم اون پیانو رو....:25:

Mehraneh
Thursday 4 November 2010, 05:33 PM
گزارش تصویری از کنسرت مهرماه احسان خواجه امیری در اصفهان

--------
عکس شماره 11 (You can see links before reply)
عکس شماره 12 (You can see links before reply)
عکس شماره 13 (You can see links before reply)
عکس شماره 14 (You can see links before reply)
عکس شماره 15 (You can see links before reply)

دانلود کل عکس ها در فایل زیپ فقط برای اعضای سایت :

دانلود کل عکس ها در یک فایل زیپ (You can see links before reply)

mohammad7
Thursday 4 November 2010, 06:40 PM
سلام. حسین برادرشه؟

Mehraneh
Thursday 4 November 2010, 11:52 PM
سلام. حسین برادرشه؟

حسین خواجه امیری(استاد ایرج) پدر احسان خواجه امیری هستن...

mohammad7
Friday 5 November 2010, 09:46 PM
حسین خواجه امیری(استاد ایرج) پدر احسان خواجه امیری هستن...

آهان...

ولی یه برادرم نداشت تو این کارا؟

Mehraneh
Thursday 11 November 2010, 06:49 PM
آهان...

ولی یه برادرم نداشت تو این کارا؟

نه...ایشون فقط یه خواهر دارن(خانم الیکا خواجه امیری)
شما احتمالا آقای مهرزاد خواجه امیری رو می گید که پسر عموشون هستن

Mehraneh
Thursday 11 November 2010, 07:05 PM
کنسرت تهران احسان خواجه امیری - آبان ۸۹
تاريخ : 25 آبان 1389 You can see links before reply
محل برگزاري : سالن همایش‌های برج میلاد تهران
ساعت : 18 و 21:30
قيمت :25، 30، 35، 45 و 50 هزار تومان

خرید بلیت:
موسیقی ما: 22948683 - 22955747 (تحویل در محل)
پاسداران، .میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان جوانشیر، واحد‌های تجاری ساختمان پزشکان فارابی، کانون فیلم هشت‌و‌نیم

Mehraneh
Saturday 13 November 2010, 07:32 PM
کنسرت احسان خواجه امیری در آمل - ۲ آذر ۸۹

برای مشاهده سایز اصلی کلیک کنید
فروش بلیط ؛ بزودی

قیمت بلیط : ۱۵ - ۲۰ - ۲۵ - ۳۰هزار تومان
مکان فروش بلیط : دانشگاه شمال

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 05:50 PM
مصاحبه احسان خواجه امیری با مجله زندگی ایرانی و ایده آل+کانون خانواده

----
زندگی ایرانی...
عکس شماره یک (You can see links before reply)
عکس شماره دوم (You can see links before reply)

زندگی ایده آل...
صفحه شماره یک (You can see links before reply)

کانون خانواده...

برای دانلود کل مجلات در یک فایل زیپ :
اینجا کلیک کنید (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 05:52 PM
احسان خواجه امیری در کما نیست.به دنبال خبر کذبی که در سایت های رسمی کشور، صبح امروز منتشر شد، احسان خواجه امیری در این گفت و گو اعلام کرد: حال من خوب است و هیچ مشکلی ندارم. نه تصادف کرده ام و نه به چالوس رفته ام که بخواهم در راه برگشت تصادف کرده و به کما بروم.
وی در ادامه درخصوص اینکه چه کسانی به انتظار چنین اخباری می پردازند، گفت: واقعا نمی دانم چه کسانی به چنین کارهایی اقدام می کنند اما احساس می کنم اینها یا با من دشمن اند یا با موسیقی!در این خبر آمده بود: احسان خواجه امیری به کما رفت. به نقل از سایت خبر نگاران باشگاه جوان خواننده محبوب مردم ایران عصر دیروز در جاده چالوس بر اثر سبقت غیر مجاز تصادف بسیار هولناکی کرد.به نقل از شاهدان عینی ماشین وی ۶معلق زد. وضیعت جسمانی وی بسیار وخیم گزارش شده و به دلیل کمبود امکانات وی را به بیمارستان امیراعلم تهران منتقل کرده اند.
ادامه متن در ادامه مطلب مشاهده فرمایید...

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 06:05 PM
گزارش تصویری از کنسرت گرگان احسان خواجه امیری 29 بهمن 89

-----

عکس : امیرحسین یاوری

من خودم به شخصه هر 2 سانس این کنسرت رو بودم!
جای همه خالی خییییییییلییییییی خوش گذشت!

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 06:20 PM
مهرداد نصرتی : ناصر گفت هوای احسان وصادقی را داشته باشم.

-----
صفحه شماره 1 (You can see links before reply)
صفحه شماره 2 (You can see links before reply)
صفحه شماره 3 (You can see links before reply)
صفحه شماره 4 (You can see links before reply)
صفحه شماره 5 (You can see links before reply)
صفحه شماره 6 (You can see links before reply)
صفحه شماره 7 (You can see links before reply)
صفحه شماره 8 (You can see links before reply)
صفحه شماره 9 (You can see links before reply)

دانلود کامل مجله در یک فایل زیپ برای اعضای سایت :

دانلود فایل زیپ (You can see links before reply)

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 06:25 PM
احسان خواجه امیری امروز در گفت و گویی کوتاه با سایت رسمی اطلاع رسانی ، مطالبی در مورد آلبوم آتی اش و حضورش در برنامه ی نوروزی امسال عنوان کرد. به گفته ی او ، آلبوم جدیدش بعد از ماه مبارک رمضان وارد بازار می شود و در حال حاضر وی مشغول آماده سازی و کار بر روی ترک های این آلبوم می باشد.
هم چنین خواجه امیری اشاره کرد که به احتمال زیاد در برنامه ی نوروزی امسال که از شبکه تهران پخش می شود ، حضور پیدا خواهد کرد و به اجرای یک قطعه جدید خواهد پرداخت. مجری گری این ویژه برنامه بر عهده آقای شهریاری می باشد.

امروز انگاری توی روزنامه همشهری اعلام کردن که سال تحویل احسان با فرزاد حسنی شبکه سه برنامه داره

M_T
Monday 14 March 2011, 09:18 PM
سلام
احسان خواجه امیری قشنگ می خونه.
حسین داداششه؟
یه کلیپ هست از پدرش ایرج اجازه می گیره و شعر من یه پرندهم رو می خونه. دیدید؟
مال کی و کجاست؟

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 09:47 PM
سلام
احسان خواجه امیری قشنگ می خونه.
حسین داداششه؟
یه کلیپ هست از پدرش ایرج اجازه می گیره و شعر من یه پرندهم رو می خونه. دیدید؟
مال کی و کجاست؟

سلام دوسته من!
حسین خواجه امیری پدر احسان خواجه امیری هستند که متخلص هستند به ایرج!
اون کلیپی هم که فرمودید مال آذر 86 هستش کنسرت تهران!
فیلم اون کنسرت در فروشگاه های عرضه ی محصولات فرهنگی به صورت اورجینال موجوده!
سپاس!

M_T
Monday 14 March 2011, 09:54 PM
سلام دوسته من!
حسین خواجه امیری پدر احسان خواجه امیری هستند که متخلص هستند به ایرج!
اون کلیپی هم که فرمودید مال آذر 86 هستش کنسرت تهران!
فیلم اون کنسرت در فروشگاه های عرضه ی محصولات فرهنگی به صورت اورجینال موجوده!
سپاس!

آهان چه جالب.
کنسرته اسم خاصی نداره؟

Mehraneh
Monday 14 March 2011, 10:25 PM
آهان چه جالب.
کنسرته اسم خاصی نداره؟
نه اسم خاصی نداره!
اینم از عکسه کاورش!

Mehraneh
Thursday 17 March 2011, 07:24 PM
.:: گفتگوی نوروزی با استاد ایرج و الیکا خواجه امیری - مجله اطلاعات هفتگی

You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)

Brilliant
Thursday 17 March 2011, 07:29 PM
جالب بود...
ممنون

Mehraneh
Thursday 17 March 2011, 07:30 PM
: احسان خواجه امیری و گروهش در کنسرت محسن یگانه
You can see links before reply You can see links before reply You can see links before reply

Mehraneh
Monday 21 March 2011, 02:09 AM
اولا سال نو همگی مبارک!
دوما اینکه آقای خواجه امیری تا این لحظه 2 آهنگ رو به صورت زنده با ارکستر کامل از برج میلاد اجرا کردن در شبکه ی تهران و اینکه در ادامه 2 آهنگ دیگه هم اجرا می کنن!
بهارش اینجوری باشه امسال سال ماست:دی

metal-militia
Monday 21 March 2011, 07:33 AM
سلام

اولا ممنون بابت عکسها و اطلاعاتتون
ثانیا بهتر نیست بالای عکسها یه معرفی بنویسید مکه چه اشخاصی توی این عکس حاضر هستن؟
ثالثا این آقای خواجه چرا یا ریشش رو نمیزنه یا ریش مردونه نمیزاره؟

Mehraneh
Monday 21 March 2011, 03:54 PM
سلام

اولا ممنون بابت عکسها و اطلاعاتتون
ثانیا بهتر نیست بالای عکسها یه معرفی بنویسید مکه چه اشخاصی توی این عکس حاضر هستن؟
ثالثا این آقای خواجه چرا یا ریشش رو نمیزنه یا ریش مردونه نمیزاره؟

سلام ممنون!
از این به بعد اسم ها رو هم می نویسم!
بعدشم اینکه ریششون خیلی هم خوبه:45:

Mehraneh
Monday 21 March 2011, 03:55 PM
پخش اختصاصی آهنگ "سرمه ریز " از تنها سایت رسمی اطلاع رسانی احسان خواجه امیری با کیفیت اصلی

پیام احسان خواجه امیری به بازدیدکنندگان سایت و هدیه نوروزی به سایت رسمی اطلاع رسانی
سلام
آخرین کاری که در واپسین لحظات سال 1389 به صورت زنده ضبط شد که قرار بود از شبکه 5 پخش شود ولی....
این اهنگ را تقدیم میکنم به دل ناخوشی اون عزیزانی که تو این لحظات غمگینن.
به امید خدا اگر زنده بودم کامل این کار رو در البوم بعدیم اماده میکنم
به امید بهترین لحظات برای همه ی دنیا
احسان خواجه امیری -سایت رسمی اطلاع رسانی 1390/01/01

------
دانلود آهنگ

Mehraneh
Tuesday 22 March 2011, 09:11 PM
این هم از لینک دانلود اجرای آقای خواجه امیری برای ویژه برنامه عید در شبکه تهران!

معرفی گروه و صحبت های ابتدایی احسان خواجه امیری
.:: معرفی گروه (You can see links before reply) ::.

.:: صحبت (You can see links before reply) های ابتدائی (You can see links before reply) (You can see links before reply)::.
اجرای اول : ترانه خلاصم کن

.:: لینک دانلود (You can see links before reply) ::.
اجرای دوم : ترانه مژده بده

.:: لینک دانلود (You can see links before reply) ::.

Mehraneh
Sunday 3 April 2011, 12:28 PM
کلیپ نمیدونم - کنسرت نور
| پخش اختصاصی از سایت رسمی هواداران احسان خواجه امیری |

دانلود کلیپ

سرور اول (You can see links before reply)

Mehraneh
Wednesday 6 April 2011, 06:54 PM
گزارش تصویری از اجرای ویژه نوروز احسان خواجه امیری
| عکس ها : سعید عبدالهی |

دانلود تمامی عکس ها در یک فایل زیپ (You can see links before reply)

Mehraneh
Wednesday 6 April 2011, 06:56 PM
گزارش تصویری از کنسرت کیش - 10 فروردین 90

عکس اول (You can see links before reply)
عکس دوم (You can see links before reply)
عکس سوم (You can see links before reply)
عکس چهارم (You can see links before reply)
عکس پنجم (You can see links before reply)
عکس ششم (You can see links before reply)
عکس هفت (You can see links before reply)
عکس هشتم (You can see links before reply)
عکس نهم (You can see links before reply)
عکس دهم (You can see links before reply)
عکس یازدهم (You can see links before reply)
عکس دوازدهم (You can see links before reply)
عکس سیزدهم (You can see links before reply)
عکس چهاردهم (You can see links before reply)
عکس پانزدهم (You can see links before reply)
عکس شانزدهم (You can see links before reply)
عکس هفدهم (You can see links before reply)
عکس هجدهم (You can see links before reply)
عکس نوزدهم (You can see links before reply)
عکس بیستم (You can see links before reply)

Mehraneh
Thursday 7 April 2011, 12:00 PM

Mehraneh
Thursday 14 April 2011, 10:19 PM
گزارش تصویری از اجرای احسان خواجه امیری در 23 فروردین - قزوین

----

احسان خواجه امیری و گروهش به رهبری زایا سلیمان شب گذشته در سالن شهید بابایی قزوین در ۲ سانس روی صحنه رفتند. این کنسرت هم مانند کنسرت‌های قبلی این خواننده با استقبال خوبی همراه بود.احسان خواجه امیری و گروهش بعد ازاجرای این برنامه راهی تهران و فرودگاه امام ***** شدن تا برای تور کنسرتهای آمریکا به این کشور سفر کنند. عکس‌های این اجرا را این‌جا ببنید ...

----
عکس 1 (You can see links before reply)
عکس 2 (You can see links before reply)
عکس 3 (You can see links before reply)
عکس 4 (You can see links before reply)
عکس 5 (You can see links before reply)
عکس 6 (You can see links before reply)
عکس 7 (You can see links before reply)
عکس 8 (You can see links before reply)
عکس 9 (You can see links before reply)
عکس 10 (You can see links before reply)

برای دانلود کل گزارش تصویری در یک فایل زیپ اینجا کلیک کنید (You can see links before reply)

عکس : محسن هردان

Mehraneh
Thursday 14 April 2011, 10:23 PM
گزارش تصویری اختصاصی وبسایت از کنسرت احسان خواجه امیری در قزوین _ فروردین 90 (سری اول)

سری دوم گزارش تصویری به همراه گزارش متنی این کنسرت بزودی ...

مشاهده عکس ها در ادامه مطلب

عکس ها : مجید مدنی

عکس 1
(You can see links before reply)

عکس 2

عکس 3

عکس 4

عکس 5

عکس 6

عکس 7 (You can see links before reply)

عکس 8

عکس 9

عکس 10 (You can see links before reply)

عکس 11 (You can see links before reply)

عکس 12 (You can see links before reply)

عکس 13 (You can see links before reply)

عکس 14

عکس 15 (You can see links before reply)

عکس 16 (You can see links before reply)

عکس 17 (You can see links before reply)

عکس 18 (You can see links before reply)

عکس 19 (You can see links before reply)

عکس 20 (You can see links before reply)

Mehraneh
Thursday 14 April 2011, 10:26 PM
سری دوم گزارش تصویری کنسرت قزوین به همراه گزارش متنی - اختصاصی

گزارش متنی و تصویری در ادامه مطلب ...
body { background-color: white; font-family: "Tahoma"; font-size: x-small; direction: rtl; }

عکس ۱ (You can see links before reply)

عکس ۲ (You can see links before reply)

عکس ۳ (You can see links before reply)

عکس ۴ (You can see links before reply)

عکس ۵ (You can see links before reply)

عکس ۶ (You can see links before reply)

عکس ۷ (You can see links before reply)

عکس ۸ (You can see links before reply)

عکس ۹ (You can see links before reply)

عکس ۱۰ (You can see links before reply)

عکس ۱۱ (You can see links before reply)

عکس ۱۲ (You can see links before reply)

عکس ۱۳ (You can see links before reply)

عکس ۱۴ (You can see links before reply)

عکس ۱۵ (You can see links before reply)

عکس ۱۶ (You can see links before reply)

عکس ۱۷ (You can see links before reply)

عکس ۱۸ (You can see links before reply)

عکس ۱۹ (You can see links before reply)

عکس ۲۰ (You can see links before reply)

عکس ۲۱ (You can see links before reply)

عکس ۲۲ (You can see links before reply)

عکس ۲۳ (You can see links before reply)

عکس ۲۴ (You can see links before reply)

عکس ۲۵ (You can see links before reply)

عکس ۲۶ (You can see links before reply)

عکس ۲۷ (You can see links before reply)

گزارش متنی کنسرت قزوین احسان خواجه امیری

مهدی - در حالی که همه ی خیابونای شهر قزوین پوسترهای کنسرت بزرگ احسان خواجه امیری به چشم میخورد، مردم برای ورود به سالن صف بسته بودند.

بعد از ورود مردم طبق معمول نیم ساعت بعد از ساعت روی بلیت یعنی ساعت 18:30 دقیقه ارکستر احسان تک تک روی صحنه اومدند

بعد از اجرای یک ملودی کوتاه توسط گروه ، احسان خواجه امیری روی استیج اومد.

با یه سلام و احوال پرسی گرم طبق سنت دیرینه کنسرتها آهنگ برای آخرین بار رو به عنوان اولین آهنگ اجرا کرد.

بعد از اولین آهنگ احسان دنبال اونایی میگشت که صداشون خوبه تا با همراهی اونا آهنگ دارم میام پیشت رو اجرا کنه

این آهنگ با همراهی بسیار خوب مردم اجرا شد.

بعد از اون ترانه ی خلاصم کن اجرا شد ، و احسان از هومن نامداری، نوازنده ی توانای ساکسیفون به خاطر تنظیم این آهنگ تشکر کرد.

غریبانه و شیرین و باور نمیکنم آهنگای بعدی بود که احسان خواجه امیری اجرا کرد

یه نفر چندین بار قطعه ی من و بابا رو درخواست کرد ، احسان هم گفت : من و بابا ، بدون بابا که نمیشه

آهنگ بعدی نمیدونم بود که با همراهی خوب مردم اجرا شد.

یه عده تو سالن چندین بار گفتند سایه به سایه که احسان گفت این آهنگ قدیمیه ، یادم نیست، احسان رو کرد به سامان امامی، نوازنده ی گیتار، به شوخی بهش گفت تو سایه به سایه رو یادته ؟

اونم گفت نه ، ولی دیگه احسان نتونست این آهنگو نخونه

شروع کرد سایه به سایه رو اجرا کرد، وسط آهنگ به ذهنش فشار میاورد که شعرش یادش بیاد

از بقیه گروه هم داشت تقلب میگرفت ، ولی خداروشکر درست خوند

ولی تا آخر نخوند ، که بعد از اتمام آهنگ گفت ریسک بود

که منظورشو شاید خیلیا متوجه نشدن ، منظورش این بود که شاید شعر کامل یادش نمیومد، واسه همین ریسک نکرد و تا آخر نخوند

قطعه ی بعدی ، قطعه ی شاد خیال تو بود که با همراهی خیلی خوب حضار همراه شد.

آهنگ بعدی نمیدونی بود، که وسط این آهنگ هم اتفاق جالبی افتاد، چند بار احسان وسط این آهنگ خندش گرفت که کل گروه هم میخندیدند

یه جایی از آهنگ احسان دیگه خیلی خندش گرفت و یه مقداری رو نخوند و در حال خندیدن بود

بعد این قطعه هم به زایا سلیمان گفت: زایا جان اینقدر ریتمو تند نکن ، بزار بهت برسیم

نوبت به تکنوازی های گروه رسید، آرمین قیطاسی و میثم مروستی تکنوازی معروفشون رو با همکاری هم اجرا کردند که فوق العاده مورد تشویق حضار قرار گرفتن به خاطر اجرای خیلی زیباشون

نوبت به نوازنده های ترومبون و ترومپت و ساکسیفون رسید و بعد از اجرای زیبای اونا، نوازنده ی پرکاشن هم هنرنمایی زیبایی کرد و به دلیل زیغ وقت تک نوازی ها تموم شد

بعد از تکنوازی ها حضار ترانه های درخواستیشونو روی کاغذ مینوشتن و به احسان میدادن

احسان هم آهنگ خوشبختی و کاش عاشقت نمیشدم رو که درخواستی بودن خوند

پرنده رو هم که از اول زیاد درخواست میشد گذاشت آخرین آهنگ

دیگه آخرای کنسرت بود ، یکی مونده به آخرین آهنگ رو احسان اجرا کرد

شاهکار به یاد موندنی احسان با نام سلام آخر که با فلوت زنی بسیار زیبای آرمین قیطاسی شروع شد و با اجرای زیبای احسان خواجه امیری و ویلن زیبای میثم مروستی همراه شد

و نوبت رسید به آخرین آهنگ که کل سالن همه میگفتن پرنده ، پرنده ...

پرنده هم با ویلن زیبای میثم مروستی اجرا شد و احسان خواجه امیری ابراز امیدواری کرد تا بازم سالهای آینده مردم این شهر رو تو سالن کنسرت ببینه

در طول اجرای برنامه هم احسان خواجه امیری و گروهش و مردم از صدابردای ناراضی بودن که کم کم مشکلات برطرف شد

احسان خواجه امیری از این اینکه تو کل کشور به اندازه ی انگشتان یه دست سالن استاندارد موسیقی وجود نداره ابراز نارضایتی کرد و از اینکه کنسرت تو سالن ورزشی اجرا میشد و صدا میپیچید هم ناراضی بود.

ولی کنسرت با شور و هیجان بسیار بالای مردم برگزار شد و این باعث شد کنسرت بسیار خوبی برگزار بشه.

Mehraneh
Thursday 14 April 2011, 10:29 PM
فتگوی دکتر یداللهی با مجله کوچه ما :
با خواجه امیری هم برد و هم باخت سنگین تر است!

مصاحبه در ادامه مطلب...

فرستنده : سارا علی مدد; }

صفحه سوم (You can see links before reply)

صفحه چهارم (You can see links before reply)

Mehraneh
Saturday 16 April 2011, 10:17 PM

Mehraneh
Saturday 23 April 2011, 07:27 PM

بالاخره انتظارها به پايان رسيد و بعد از 10 سال احسان خواجه اميري اولين خواننده ای بود كه در شهر ساري به اجرای برنامه پرداخت. بهای بالاي بليت، تبليغات ضعيف و ساعت نامناسب سانس اول همه دست به دست هم داد تا از این سانس آنطور که باید استقبال نشود و موجب نارضایتی مردم و احسان خواجه امیری گردد . واما سانس دوم :
این سانس مانند اکثر كنسرت ها با نيم ساعت تاخير اغاز شد. مسئول برگزاري این مراسم ، استاد جعفري ملقب به سارو به روي سن امد و پس از خوش آمد گویی از گروه درخواست کرد تا روي صحنه حاضر شوند.اعضای گروه با لباس يك دست سفيد به روي سن امدند و جالب اينجا بود كه مردم بيشتر از همه ميثم مروستی را تشويق کردند.بعد از نواختن قطعه ی آغازین ، احسان با تشويق جمعيت بر روی صحنه حاضر شد و پس از تبریک سال نو به حضار ،كنسرت را با قطعه براي اخرين بارآغاز کرد. بهرنگ بهادر زاده نیز در حین اجرای تمامی قطعات با احسان همخوانی می کرد.اهنگهاي كه احسان اجرا كرد به ترتیب (براي اخرين بار،دارم ميام پيشت،نميدوني،خيال تو،اعتراف،نميدونم،اتفاق،ش يرين،ميوه ممنوعه ،خلاصم كن،باور نميكنم،غريبانه،سلام اخرو پرنده بود.اتفاق جالبی که هنگام خواندن قطعه نميدوني افتاد این بود که گروه گیج شده بودند و نمی دانستند قطعه اي كه قرار است نواخته شود نميدوني هست يا نميدونم.براي همين احسان خطاب به حضار گفت" : ما دو تا قطعه داشتيم كه اسمشون نميدوني و نميدونم هستش، بچه ها الان دچار اشتباه شدن و نميدونن كدومه" كه مردم هم همگی گفتند كه هر دو قطعه را باهم اجرا کن.وقتي اهنگ نميدونم اجرا شد گروه حين اجرا بارها تشويق شدند و جوي كه در سالن به وجود امده بود باور نكردني بودبه طوری که همه یک صدا می گفتند:" دوباره، دوباره ".يكي از نكات جالب اين بود كه گروه مدام در حال خنديدن بودند و خيلي خوشحال بودند. معلوم نبود كه چرا ميخنديدند ولي هر چه كه بود از نگاه ها میشد فهمید كه دليل اصلي اش بهرنگ بهادرزاده است.در حين خواندن قطعه خلاصم كن احسان انقدر خنده اش گرفته بود كه نتوانست شعر را براي لحظاتی كوتاه بخواند و مردم به جاي او به خواندن مشغول شدند ، احسان هم با علامت سر از مردم عذر خواهي كرد. اتفاقات و شور و شوق مردم در سانس دوم باعث شده بود که احسان اتفاقات ناخوشایند سانس اول را به کلی فراموش کند. خواجه امیری درحين اجرا گفت : "من تا حالا ساري نيومده بودم واولين بارهست كه ميام.واقعا يه تكه از بهشته. هم حسرت ميخورم وهم خوشحالم. اميدوارم سالي كه پيش رو داريد سال خوبي باشه و هر كس مشكلي داره و مريضي داره امسال مشكلاتش حل بشه و حالش هم خوب شه." و پس از آن به معرفی اعضای گروه پرداخت . اول از نوازنده فلوت و ويلن ارمين قيطاسي و ميثم مروستي شروع كرد. و گفت:"ميخوايم قطعه اي اسكاتلندي براي شما اجرا كنيم." انقدر اين قطعه را به قشنگي اجرا كردند و سرعت نواختن هم بالا بود كه جمعيت فقط تشويق ميكردند. سرعت ويلن ميثم مروستي به حدی بالا رفته بود كه به راحتي ميشد حركت موهاي ايشان را از فاصله دور ديد.بعد از اجرا هم احسان با لحني خندان گفت :"بچه ها اونقدر تند ميزدند كه نزديك بود پرواز كنند!" بعد از تکنوازی تمامی اعضای گروه ، احسان گفت:" نوازنده هاي اين گروه از بهترين نوازنده هاي ايران هستند".در اين كنسرت بارها از زايا سليمان و ميثم مروستي تشكر كرد.و گفت" توي اين جمع كسي هست كه از همون روز هاي اول كارهام به من كمك كرد و حمايتم كرد و براي من مثل يه استاد موسيقي بود و من خيلي چيز ها از ايشون ياد گرفتم.ايشون ميثم مروستي هستند". همچنين گفت" زايا سليمان عزيز واسه اين گروه زحمت زيادي ميكشه و اگر اون نبود اين گروه هم وجود نداشت."همچنين از افشين يدالهی هم يادي كرد.مردم در حين اجراي قطعات با احسان هم صدا ميشدند مخصوصا در اجرای آهنگ غریبانه که تقریبا تمام سالن با احسان همصدایی کردند. در اخر هم بالاخره انتظارها به پایان رسید و احسان آهنگی که حضار از ابتدای کنسرت مدام درخواست می کردند اجرا کرد و گفت:"دوست دارم براي حسن ختام برنامه همان اهنگي كه از اول ميخواستين بخونم رو بخونم. بياين اين اهنگ رو با هم بخونيم تا هم براي من يه خاطره بشه و هم براي شما." و حضار نیز از ابتدا تا آخر قطعه را هم صدایی کردند. در پایان اجرا خواجه امیری گفت.:"خيلي ممنون كه از من دعوت كردين تا تا بيام به شهرتون اميدوارم باز هم فرصتي براي من حقير پيش بياد تا براي شما بزرگان اجرا كنم." پس از اتمام برنامه هيچ كسي ناراضي از سالن بيرون نرفت و همه قيمت بالاي بليت را به کلی فراموش کرده بودند !

تهيه گزارش:سينا گوران

------

عکاس : اسماعیل انصاری

توضیح اینکه خودم به شخصه در این کنسرت حضور داشتم!(سانس دو)
واقعا عااااااااااالی بود!
دقیقا یه ماه قبلش گرگان هم کنسرت بود اما اجرای ساری به نظرم خیلی بهتر بود!
جای همه ی دوستان خالی!
خیلی خوش گذشت!

Mehraneh
Saturday 23 April 2011, 07:31 PM
پوستررررررررررررررررررررر ! ( سری اول)

Mehraneh
Saturday 23 April 2011, 07:36 PM
پوسترررررررررررررررررر(سر دوم)

Mehraneh
Saturday 23 April 2011, 07:37 PM

Mehraneh
Friday 13 May 2011, 08:28 PM

Mehraneh
Friday 13 May 2011, 08:29 PM

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 07:23 PM
ویدئو های کنسرت احسان خواجه امیری در دالاس

پرنده

دانلود ویدئو با فرمت mp4 (You can see links before reply)
حجم : 8 مگابایت

-------------------

نابرده رنج

دانلود ویدئو با فرمت wmv (You can see links before reply)
حجم : 16 مگابایت

دانلود ویدئو با فرمت mp4 (You can see links before reply)
حجم : 24 مگابایت

دانلود نابرده رنج با حجم و کیفیت پائین

دانلود ویدئو با فرمت 3gp (You can see links before reply)
حجم : 2 مگابایت

-------------------

ایران

با فرمت wmv (You can see links before reply)
حجم : 22 مگابایت

با فرمت mp4 (You can see links before reply)
حجم : 33 مگابایت

دانلود ایران با حجم و کیفیت پائین

حجم : 3 مگابایت

-------------------

فصل بارونی - حقیقت داره دلتنگی

با فرمت wmv (You can see links before reply)
حجم : 28 مگابایت

دانلود فصل بارونی - حقیقت داره دلتنگی با حجم و کیفیت پائین

حجم : 4 مگابایت

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 07:24 PM
سری دوم ویدئوهای کنسرت دالاس

صحبت های آغازین

دانلود فرمت wmv (You can see links before reply)

خلاصم کن

دانلود فرمت wmv (You can see links before reply)

حجم 8 مگابایت

فال
دانلود با فرمت wmv (You can see links before reply)
حجم 10 مگابایت

نمیدونی
حجم 16 مگابایت

سلام آخر
حجم 14 مگابایت

دانلود با فرمت 3gp (You can see links before reply)
حجم 4 مگابایت

صحبت های قبل اجرای پرنده و معرفی گروه (کنسرت لس آنجلس)
حجم 10 مگابایت

.:: دوستانی که تو دانلود فایل ها مشکل دارن , از نرم افزار flashget یا نرم افزار های مشابه برای دانلود ویدئوها استفاده کنن .::

دانلود نرم افزار FlashGet به همراه آموزش

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 07:27 PM
ویدئوهای کنسرت orange county

نمیدونم
دانلود با فرمت mp4 (You can see links before reply)
حجم 10 مگابایت

حجم 10 مگابایت

جان بابا
حجم 6 مگابایت

حجم 4 مگابایت

سلام آخر
حجم 17 مگابایت

حجم 14 مگابایت

خیال تو
حجم 14 مگابایت

حجم 13 مگابایت

پرنده
حجم 14 مگابایت

حجم 13 مگابایت

خودت خواستی
حجم 12 مگابایت

حجم 16 مگابایت

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 07:29 PM

.:: America Concert Tour ::.

28 Aug

Los Angeles

4 Sep

Dallas

10 Sep

Washington, DC

17 Sep

orange county

24 Sep

New York City

1 Oct

San Jose

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 07:31 PM

عکس ۱ (You can see links before reply)

عکس ۲ (You can see links before reply)

عکس ۳ (You can see links before reply)

عکس ۴ (You can see links before reply)

عکس ۵ (You can see links before reply)

عکس ۶ (You can see links before reply)

saram
Wednesday 28 September 2011, 08:16 PM
دوستان من با صدای بابای احسان(حسین خواجه امیری معروف به ایرج) خاطرات زیادی دارم.تا حالا تو عمرم کسی رو ندیدم که صداش به بلندی و قدرت صدای ایرج باشه .حتی کسی رو ندیدم بتونه مثل ایرج چند دقیقه بدون نفس گیری چه چه بزنه!!!!! خوب معلومه از این پدر همچین پسری هم (احسان) در میاد دیگه!

Mehraneh
Wednesday 28 September 2011, 10:10 PM
دوستان من با صدای بابای احسان(حسین خواجه امیری معروف به ایرج) خاطرات زیادی دارم.تا حالا تو عمرم کسی رو ندیدم که صداش به بلندی و قدرت صدای ایرج باشه .حتی کسی رو ندیدم بتونه مثل ایرج چند دقیقه بدون نفس گیری چه چه بزنه!!!!! خوب معلومه از این پدر همچین پسری هم (احسان) در میاد دیگه!

استاد ایرج پارسال لقب پهلوان آواز ایران رو به خودش اختصاص داد که واقعا برازنده ی ایشون هم هست!
این نوید رو هم می تونم بدم که به زودی به فیلم 120 دقیقه ای قراره از زندگی ایشون وارد شبکه ی خانگی بشه!
استاد ایرج واقعا از پدیده های موسیقی ایران بوده و هست! و احسان هم داره عالی اقدام می کنه!
در آخرین اجرای احسان داخل تهران آهنگ جان بابا که هم خونیه استاد ایرج و احسان هست اجرا شد!
احسان صبح اون روز پدر رو به استدیو خودش می بره و صدا و تصویر پدر رو ضبط می کنه و داخل کنسرت زمانی که احسان پایه پیانو داشت می نواخت می خوند تصویر استاد ایرج پخش شد و حضار ایستاده استاد رو تشویق می کردن و این پدر و پسر آهنگ جان بابا رو اجرا کردند...:25:

Mehraneh
Thursday 29 September 2011, 12:24 PM

در موسسه شكوفا فيلم به تهيه‌كنندگی داريوش باباييان؛
«پهلوان آواز»؛ مستند زندگی «حسین خواجه‌امیری» (ایرج) ساخته شد

فیلم مستند «پهلوان آواز» با موضوع زندگی حسین خواجه‌‌امیری ساخته شد.فیلم مستند «پهلوان آواز» در موسسه شكوفا فیلم به تهیه كنندگی داریوش باباییان ساخته شد.
بنابراین گزارش، این فیلم سینمایی «پهلوان آواز» به بخش‌های مختلف زندگی حسین خواجه امیری (ایرج) می‌پردازد و زندگی این خواننده را مورد بررسی قرار می‌دهد.
حسین خواجه‌امیری متخلص به ایرج متولد 1313 در كاشان و یكی از موفق‌ترین خوانندگان عرصه موسیقی سنتی است. او پدر احسان خواجه‌امیری خواننده پاپ است.

منبع : فارس

Mehraneh
Friday 23 December 2011, 06:56 PM
مصاحبه احسان خواجه امیری با مجله زندگی ایده آل

صفحه 1 (You can see links before reply)

صفحه ۲ (You can see links before reply)

صفحه ۳ (You can see links before reply)

صفحه ۴ (You can see links before reply)

Mehraneh
Thursday 23 February 2012, 08:27 PM
دانلود ترانه کجایی با کیفیت اصلی

کجایی
حجم 5 مگابایت

ترانه :‌ روزبه بمانی
ملودی : احسان خواجه امیری
تنظیم : هومن نامداری

Mehraneh
Sunday 11 March 2012, 11:17 AM
کنسرت احسان خواجه امیری 25 و 26 اسفندماه 1390 ,شیراز"
دو سانس :ساعت 18:30 و 21:30
برای دیدن اطلاعات بیشتربه سایت زیرمراجعه کنید.

shirazartist.ir

کنسرت موسیقی پاپ احسان خواجه امیری 25 و 26 اسفندماه 1390 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ برگزار می گردد.

این کنسرت در دو سانس ساعت 18:30 و ساعت 21:30 در هر دو روز به اجرا در می آید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره روابط عمومی شهر آفتاب 6474238 تماس حاصل فرمایید.

بلیت برنامه از سایت You can see links before reply (You can see links before reply) به فروش می رسد.

بهای بلیت این کنسرت در بخش های گوناگون به شرح زیر است:

VIP: 45.000 تومان

A1,A2,B1,B2: 40.000 تومان

C1,C2: 35.000 تومان

بالکن D: 25.000 تومان

بالکن E1,E2,F: 20.000 تومان

لیست نمایندگان فروش این کنسرت به شرح زیر است:
موسسه فرهنگی هنری شهر آفتاب (چهارراه ملاصدرا): 9-6474238
آموزشگاه موسیقی آبنوس (فلکه گاز): 2272347
آموزشگاه موسیقی ماهور (ستارخان): 6269893
آموزشگاه موسیقی سارنگ (فرهنگ شهر): 6303921
آموزشگاه موسیقی باریتون (چمران-نبش ابیوردی3): 6269804
محصولات فرهنگی شهر آهنگ (پل معالی آباد): 6250630

منبع:بانک اطلاعاتی هنرمندان فارس

پی نوشت:
به احتمال زیاد 27 و 28 اسفند هم کنسرتی در اهواز برگزار میشه.
اخبار دقیق متعاقبا اعلام میشه....

M_T
Sunday 11 March 2012, 07:09 PM
سلام

یک قطعه ای هست که احسان و ایرج بمناسبت روز معلم با هم خوندن، لینکشو دارین؟
اسمش صفای استاد هست.
من فقط یه کلیپ ازش دیدم.
کامل و تمیزشو میخوام.

Mehraneh
Friday 23 March 2012, 02:20 PM
دوست عزیز اون آهنگ رو استاد ایرج با احسان فدایی خونده نه احسان خواجه امیری!

من کلیپشو ندارم اما پیدا می کنم براتون!

Mehraneh
Friday 23 March 2012, 02:22 PM
آهنگ زیبای تحویل بهار با صدای احسان خواجه امیری

ترانه ای از فرزاد حسنی

و آهنگسازی و تنظیم میلاد ترابی

به مناسبت عید نوروز

می خوام باور کنم تا آخر عمر کنارت سالها تحویل میشه

جهان با عشق ما آغاز میشه جهان بی عشق ما تعطیل میشه

M_T
Friday 23 March 2012, 07:57 PM
دوست عزیز اون آهنگ رو استاد ایرج با احسان فدایی خونده نه احسان خواجه امیری!

من کلیپشو ندارم اما پیدا می کنم براتون!

منم گفتم این احسان خواجه امیری نیست اما منو به اشتباه انداخت چون زیرش نوشته بود احسان خواجه امیری.

Thank you

Mehraneh
Wednesday 3 October 2012, 07:45 PM
7 و 8 آبان ...
برج میلاد

کنسرت احسان خواجه امیری...

از این سایت می تونید بلیت بگیرید

saeedd
Wednesday 3 October 2012, 08:31 PM
ایرج خواجه امیری بزارید شناخته شده تره :am

Mehraneh
Wednesday 3 October 2012, 10:30 PM
دیگه چون اسمشون کنار هم اومده معلومه کدومه دیگه!
از طرفی داخل بیوگرافی نوشتم که همون استاد ایرج هستند...

Mehraneh
Friday 26 October 2012, 07:08 PM
کنسرت احسان 9 و 11 و 13 آبان هم تمدید شد!

جاتون خالی 7 و 8 آبان رو من هستم!

7 آبان مصادف شده با : تولد احسان ، رو نمایی از آلبوم عاشقانه ها ، و کنسرت...

Mehraneh
Friday 9 November 2012, 09:24 PM

مصاحبه ی احسان خواجه امیری و زایا سلیمان در پشت صحنه ی کنسرت تهران با قطعاتی از اجرای کنسرت :)

r_e_z_a
Friday 11 January 2013, 02:31 PM
9125
گفت‌وگوی مفصل سایت موسیقی ما با احسان خواجه‌امیری از مسیر هنری که طی کرده تا عاشقانه‌ها و خیلی چیزهای دیگر؛
آخرین بازمانده دایناسور‌ها (You can see links before reply)

negarmoshari
Thursday 14 February 2013, 01:15 AM
کلیپ نمیدونم - کنسرت نور
| پخش اختصاصی از سایت رسمی هواداران احسان خواجه امیری |

دانلود کلیپ

سرور اول (You can see links before reply)

این لینک که خرابه!

:17:

- - - Updated - - -

خوب دوسان دیگه واجب دیدم حتما این تاپیک رو راه بندازم که طرفدارای خوب آقای خواجه امیری بتونن جدید ترین اخبار رو از ایشون اینجا ببینن:

گزارش کنسرت ترنتو (You can see links before reply)

سلام دوستان تو این پست می خوام براتون یه گزارش کوتاه از کنسرت ترنتو بذارم البته اگه مطلب جدید دستم برسه حتما واستون می ذارم تو وب:

در حضور 3000 نفر؛
احسان خواجه‌اميری در تورنتو روی صحنه رفت

موسیقی ما - احسان خواجه‌امیری بعد ار اجراهای موفق تهران، کنسرت خود را در تورنتو و با حضور 3000 تماشاگر برگزار كرد. در این مراسم كه شب گذشته با حضور نزدیك به سه هزار تماشاگر در مترو كانونشن سنتر تورنتو برگزار شد، تماشاگران و رسانه‌های خارجی‌ از آن به عنوان یكی از منظم‌ترین مراسم هنری ایرانیان مهاجر یاد كردند.

شاهرخ بحرالعلومی مدیرعامل پرشیافیلم كانادا در آغاز برنامه، در جملاتی به این مهم اشاره كرد كه برخی‌ از رویداد‌های فرهنگی‌ هنری ظرفیت تبدیل شدن به مناسبت تاریخی‌ در تقویم زندگی‌ مهاجران را دارا هستند. او یادآور شد كه پرشیا فیلم به قصد نو آوری وارد میدان شده تا چنین رویداد‌هایی‌ به تجلی‌ برسد.

احسان خواجه‌امیری و گروه 10 نفره نوازندگان به اجرای نوزده قطعه پرداختند...You can see links before reply

خواجه‌امیری در پایان مراسم از مردم فهیم و اهل هنر تورنتو تشكر كرد و به دفعات خدای بزرگ را شكر كرد كه ایرانیان تا این حد ‌شأن فرهنگ و هنر ایران عزیز را گرامی‌ داشته‌اند.You can see links before reply

فیلم کامل کنسرت پر انرژی و فوق العاده زیبا و دیدنی احســـــان خواجه امیــــــــــری در برج میلاد در تاریخ 18 آذر 88

اجرای آهنگ شیرین (You can see links before reply)

اجرای آهنگ وقتی که عشق (You can see links before reply)

اجرای آهنگ دوستی (You can see links before reply)

اجرای آهنگ عشق می آد (You can see links before reply)

اجرای آهنگ گریه و آهنگ شوق سفر (You can see links before reply)

اجرای آهنگ تو چشمات مال من نیست (You can see links before reply)

اجرای آهنگ غریبانه (You can see links before reply)

اجرای آهنگ خیال تو (You can see links before reply)

اجرای آهنگ مثل هیچ کس (You can see links before reply)

اجرای آهنگ تفدیر امسالت منم (فال) (You can see links before reply(Faal).wmv)

اجرای آهنگ خوشبختی (You can see links before reply)

اجرای آهنگ خداحافظ (You can see links before reply)

این لینکا که خرابن! ای بابا چرا من هر چی رو میخوام دانلود کنم نمیشه؟؟!!!

r_e_z_a
Tuesday 8 March 2016, 12:38 PM
You can see links before reply۲۰۱۶۰۳۰۶_۲۲۱۲۰۵_thumb.jpg (You can see links before reply۲۰۱۶۰۳۰۶_۲۲۱۲ ۰۵.jpg)
حتما رای بدید ... این عکسو تو هر گروهی هستین پخش کنین به دوستاتونم بگین رای بدن

r_e_z_a
Wednesday 8 March 2017, 06:52 PM