PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنسرت دوئت پیانو - 28،29و30بهمن

bahar_f777
Tuesday 16 February 2010, 08:46 PM
کنسرت دوئت پیانو

(پیانو چهار دستی)

آلوین آوانسیان

کارن مهرابیان

اجرای قطعاتی از شوبرت – برامس – باخ – گریگ – بیزه – دوژاک – خاچاطوریان

28، 29 و30 بهمن 1388سالن رودکی ساعت 21

محل فروش بلیط گیشه تالار وحدت 5-66705101

قیمت بلیط 10000 تومان

آلوین آوانسیان (تهران، 1360)
فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
از سال 1371 نزد خانم رزا کشیشیان به فراگیری ساز پیانو پرداخت و در سال 1381 به عضویت ارکستر استاد محمد نوری درآمد و از همان سال تا کنون با گروه کر نوری به عنوان کنسرت مایستر همکاری می کند؛ همچنین با کرهای دیگری ازجمله نائیری ، اوراردو، خانه موسیقی و چند کر کودکان همکاری نموده ‌است. او به عنوان نوازنده‌ی ارگان و پیانو همراه گروه کر نوری در فستیوال موتزارت به رهبری لوریس چکناواریان و علیرضا شفقی‌نژاد به اجرای برنامه پرداخت. از دیگر فعالیت‌های وی می توان به آهنگسازی در زمینه کلاسیک برای پیانو سولو، پیانو دوئت، دوئت ویولن و پیانو و همچنین تنظیم برای آنسامبل‌های مختلف سازی و آوازی اشاره کرد. او در کنسرت‌های زیادی به عنوان سولیست پیانو و همراهی‌کننده درفرم‌های دوئت و تریو با ویولن، پیانو، ویولونسل، فلوت و آواز حضور داشته ‌است. وی در سال 1386 به همراهی مانا کاشیان در سالن رودکی به اجرای آثاری از خود پرداخت.

کارن مهرابیان (1358، تهران)

از کودکی علاقه خاصی به موسیقی داشت و نواختن پیانو را با تلاش خود و بدون آموزگار در سن شش سالگی آغاز کرد.درهشت سالگی نزد خانم روزا کشیشیان نواختن پیانو را به صورت علمی آغاز کرد وسپس نزد خانم میگانوش گالستیان و خانم لیدوش اصلانیان کلاس های خود را ادامه داد و سرانجام نزد پروفسور امانوئل ملیک اصلانیان نواختن پیانو را بصورت جدی دنبال کرد.

از فعالیت های وی میتوان به برگزاری کنسرت های متعدد در انجمن های مختلف ارامنه از جمله آرارات ،همکاری با گروه های مختلف کر، سازها و سولیست ها ، رسیتال فلوت و پیانو در سالن رودکی ، شرکت در فستیوال موتزارت در تالار وحدت به رهبری لوریس چکناوریان ، همکاری با گروه کر نوری در اجرای قطعه کارمینا بورانا به رهبری علیرضا شفقی نژاد ، برگزاری شب موتزارت با خواننده اپرا هادی قضات در انجمن فرهنگی اتریش و همچنین رهبری و نوازندگی گروه کر کلیسا اشاره کرد.وی هم اکنون مشغول تدریس به هنرجویان پیانو می باشد.

Sohrab Iwis
Tuesday 16 February 2010, 08:50 PM
خيلي سپاسگزارم بهار جان خيييليييييي دمت گرم !!

احتمالا پنجشنبه در آنجا حضور خواهم داشت

بروبكس پييييييييانو كجااااايييييييييييييين ؟؟؟

Mehraneh
Tuesday 16 February 2010, 09:23 PM
خیلی ممنون که بهمون خبر دادید
ای کاش بتونیم بریم

keeps_gettin_better
Tuesday 16 February 2010, 09:35 PM
من فردا صبح می رم تالار وحدت اگه برا جمعه بلیت بود بلیت می گیرم.

Sohrab Iwis
Wednesday 17 February 2010, 07:09 PM
متاسفانه بايد بگم كه بليط براي فردا و پس فردا هم تموم شد و به من هم بليط نرسيييييييييييييييييييييي يييييد

خيلي دوست داشتم توي اون كنسرت شركت كنم ...

اما نشد ...!

keeps_gettin_better
Wednesday 17 February 2010, 08:21 PM
متاسفانه بايد بگم كه بليط براي فردا و پس فردا هم تموم شد و به من هم بليط نرسيييييييييييييييييييييي يييييد

خيلي دوست داشتم توي اون كنسرت شركت كنم ...

اما نشد ...!

فردا و پس فردا منظورتون پنج شنبه و جمعه است؟! مطمئنید؟ من امروز ظهر زنگ زدم گیشه گفت برا جمعه بلیت هست.

Sohrab Iwis
Wednesday 17 February 2010, 08:27 PM
فردا و پس فردا منظورتون پنج شنبه و جمعه است؟! مطمئنید؟ من امروز ظهر زنگ زدم گیشه گفت برا جمعه بلیت هست.

درود

من ساعت حدود 4 زنگ زدم گفت داريم

بعد كلاس داشتم مجبور شدم بمونم خونه !

بعد از كلاس حدود ساعت 6 زنگ زدم گفت فقط امشب داريم و فردا و پس فردا تموم شده !!

f28
Wednesday 17 February 2010, 10:44 PM
خوب حالا هر کی به اون کنسرت رفته برای کسانی که نتونستن برن تعریف کنن چه طور بود؟؟؟ خوب بود یا نه؟؟؟

keeps_gettin_better
Wednesday 17 February 2010, 11:17 PM
درود

من ساعت حدود 4 زنگ زدم گفت داريم

بعد كلاس داشتم مجبور شدم بمونم خونه !

بعد از كلاس حدود ساعت 6 زنگ زدم گفت فقط امشب داريم و فردا و پس فردا تموم شده !!

ای بابا! چه بد! من خیلی دوست داشتم برم. البته همیشه دم در قبل اجرا در حد دو 3 بلیت پیدا می شه .....

justnooryes
Friday 19 February 2010, 12:43 AM
با اینکه بلیت نداشتم اما به توصیه keeps_gettin_better عزیز امشب یک بلیت اضافی در درب ورودی از یک نفر گرفتم.

معرکه بود ، هیجان انگیز و زیبا
هزار آفرین به این دو جوان برومند که همه حضار را محسور تکنیک ، مهارت و هنرمندی خود نمودند.

به همه دوستان عزیز توصیه میکنم تا وقت باقیست (جمعه شب ) این کنسرت فراموش نشدنی را از دست ندهند.
اگر بلیت ندارید شاید مثل من خوش شانس باشید و بتوانید یکی تهیه کنید. امشب در بالکن سه چهار تا صندلی خالی بود. شاید جمعه شب هم همین طور باشد