PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي سايتهاي آموزش مجازي و انلاين پيانو

itmanager
Wednesday 17 February 2010, 10:02 AM
با سلام به دوستان هنرمند گروه پيانو

از اونجا که خودم يک مبتدي هستم و سر کار هم مي رم و زياد فرصت ندارم که تمرين کنم و اطلاعات موسيقي مو بالا ببرم و از طرفي هر روز سر کار ساعاتهايي پيش مي ياد که بتونم از اينترنت استفاده مفيد داشته باشم به ذهنم رسيد براي اون گروه از افرادي که مثل من هستند و يا کلا دلشون مي خواد اينترنتي پيانو يادبگيرند اين تاپيک رو باز کنم تا اگر سايتي رو مي شناسن که مفيد و ما ازش بي خبريم بهمون معرفي کنند.
من خودم براي شروع چند تا سايت معرفي مي کنم که براي من مبتدي واقعا جالبه

itmanager
Wednesday 17 February 2010, 10:32 AM
اموزش رايگان و با کيفيت اون هم در فضاي مجازي يک مزيت به حساب مي ياد براي خيلي ها که دوست دارند ياد بگيرند ولي وقت ندارند پول ندارند ولي اينترنت دارند .
با چنين انگيزه اي رفتم سراغ گوگل و نتيجه رسيدن به سايتي بود که اون هم با انگيزه اي ديگه 5 سايت رو معرفي کرده بود که وقتي ديدم خيلي خوشم اومد مخصوصا اينکه ابزارهاي جالبي داشتن که براي يادگيري تئوري هاي موسيقي و نت خوني و شروع مقدمات موسيقي براي هر سازي مي تونه مفيد باشه
اين سايتها به اين قرارند:

1- Zebra Keys: (You can see links before reply) ( هر چيزي که شما در زمينه اموزش پيانو نياز داريد در اين سايت اومده !)
اين سايت يکي از بهترين سايتهاي اموزش پيانو به حساب مي ياد که به با امکانات نرم افزاري و گرافيکي جالبي که براش در نظر گرفتن تونسته خيلي خوب با فراگير ارتباط برقرار کنه . حتي اين سايت يک پيانوي ديجيتال هم داره که مي توني از طريق اون با موس کامپيوترت يا کليدهايي که معرفي کرده پيانو بزني
اين سايت از طريق فلش طريقه نواختن نتها را در دست راست دست چپ و همزمان به زيبايي نشان مي ده
علاوه بر اين در اين سايت امکاني وجود داره که مي توني نت ها رو تمرين کني و 100 تا نت روي خطوط حامل ازت مي پرسه و جواب درست رو مي شمره :
اين هم ادرس بخش اموزش اين سايت :You can see links before reply
خيلي تلاش کردم عکسي از اين امکانات اينجا بگذارم ولي نمي دونم چرا نمي شه !!!!
( الان بايد برم جلسه 4 تا سايت ديگه رو بعدش معرفي مي کنم )
فعلا

Amir
Wednesday 17 February 2010, 12:01 PM
با سلام

سپاس از تاپیک زیباتون

دقت کنید در ادامه تاپیک از معرفی سایت های فارسی زبان خودداری کنید

با تشکر

itmanager
Sunday 21 February 2010, 08:50 AM
سلام مجدد

اين يک سايت ديگه اموزش مجازي پيانو هست به غير از اون 5 تاي بالا که قبلا توضيح دادم
گفتم لينکش رو بگذارم تا يادم نرفته شايد به درد بخوره
You can see links before reply

davud_moonlight
Friday 9 April 2010, 06:37 PM
You can see links before reply
آموزش آنلاین تئوری موسیقی بصورت توضیحات جامع و مثال های مربوطه تحت فلش!
بخصوص در بحث آکوردها (مثل آکورد های هفتم) و یا مبحث کادانس خیلی میتونه در درکشون مفید باشه.
البته به نظر من این وبسایت میتونه به نوعی تکمیل کننده تئوری مقدماتی باشه و در ادامه مطالعه کتاب هایی مثل تنوری بنیادی پرویز منصوری یا تئوری پورتراب میتونه استفاده بشه، تا نظر دوستان چی باشه؟
با تشکر