PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور آناهیتا 79

آناهيتا 79
Sunday 21 February 2010, 11:36 AM
سلام .
بالاخره بعد از چند وقت تونستم يه نمونه كارم رو در سايت آپلود كنم . از اين بابت از دوستهاي خوبم mezrab ،razoniaz و choolack عزيز نهايت تشكر رو دارم كه تو اين مدت به من كمك كردن . من مديون دوستهاي خوبم هستم . فقط من يه توضيحي رو بدم :
1- من كمتر از يك ساله كه سنتور كار مي كنم .
2- اگه كيفيت ضبط صدا مناسب نيست واسه خاطر اينه اين سومين ميكروفني هستش كه من خريدم و اين كيفيت رو تونستم ازش بگيرم ، ديگه اينكه محل ضبط به case كامپيوتر نزديك هست و يه مقدار صداي فن رو مي گيره .
3- بهترين جائي كه تونستم ميكروفن رو بذارم كنار سيمهاي زرد بود و واسه همين يه مقدار صداي اون سيمها زياد شده .
من مشقم رو به شما بزرگواران جواب دادم . كمكم كنيد تا روزي بتونم افتخار شاگردي شما رو داشته باشم . ممنون.

saeed.pa
Sunday 21 February 2010, 01:08 PM
سلام
کارتون خوبه
مطمئنید 1 ساله سنتور کار میکنید؟
استادتون کیه
و تا حتات چقدر ردیف نوازی داشتید ؟
ممنون

david_santoori
Sunday 21 February 2010, 03:05 PM
آفرین برای یک سال خیلی خوبه . من اگه جای شما یاشم هزار بار دیگه این قطعه را میشنوم و هر بار و هر بار به دنبال یک رابطه ی معقول بین ارزش زمانی نت ها و رایطه ی احساسی بین اون ها میگردم و تا رسیدن به آرامش تمرین میکنم.

Mezrab
Sunday 21 February 2010, 08:08 PM
خوب من نه استادم، نه حرفه ای نوازم، نه در حد و اندازه آرش و محسن آقا و داوود جان و بقیه سنتوری ها و حتی خود شما هستم و ساز زدم(8 ماه).. خودم هم الان دارم توی سایت با محسن آقای گل کار میکنم، اما خوب تا اونجایی که اطلاعات من در مورد این درآمد بکشه نکاتی رو میگم، خوب کلا نتش و کیفیت ضبطش خوب بود، منتها فکر میکنم یکی از سیم ها، دو یا سی درست کوک نبود، حالا نمیدونم باز چون مطمئن نیستم. اما در مورد اجرا، خوب تمپو خیلی بالا بود، آواز در آمد و ... اصولا باید خیلی آهسته و با احساس نواخته بشن، نبود ریتم دلالت بر اینکه نت ها هر جور خواسته میشن اجرا بشن نیست، مثلا توی شروع درآمد که کلا شروع شور هست، وقتی سل رو میزنید و بعد سه نت(لا،فا،سل) رو اجرا میکنید نباید زمان بین اجرای این سه نت تفاوت داشته باشه، درسته بین لا و فا دو لا چنگ ولی بین فا و سل چنگ هست اما اجرا این سه نت هر سه، دو لا چنگه. جاهای دیگه هم باز چند جا ها مکررا ریتم اشکال داشت، مثلا سر نت هایی که شبیه نت تحریر میشه گفت بودند(همون نت کوچیک هایی که به صورت ریز نوشته شدند) شما باید این نت ها رو به هم بچسبونید نه اینکه مثل نت بعدیش زمان بینش بندازید. به کارتون بعد از اینکه اجراش درست شد حتما احساس بدید، این مشکلی هست که من خودم هم دارم، اجرا های من رو اگر گوش کرده باشید اصولا احساس ندارند. در کل اشکالات قطعه رو دوستان میگند، من در حدی نیستم که در مورد نکات نظر بدم چون به هر حال خودم دارم فرا میگیرمش.. پیشنهاد من اینکه اجرای این آهنگ رو گوش بدید زیاد، حالا یا مال استادتون یا نوار یا سی دی استاد ثابت، اجرای دوره ابتدایی که گوشتون آشنا بشه...موفق باشید.

dada_mehdi
Sunday 21 February 2010, 08:19 PM
درود

کارتون فوق العاده بود،

M8H
Sunday 21 February 2010, 09:46 PM
آناهیتا جان کارت خییلی قشنگ بود.
موفق باشی.

كوروش88
Monday 22 February 2010, 05:59 AM
من هم كمتر از يك سال هست كه دارم سنتور كار مي كنم . اما اين رو فهميدم كه تا حالا خيلي كم كاري كردم . در مقابل زماني كه كار كرديد خيلي خوب بود . من به اين درس نرسيدم و زياد متوجه وزن و زمان اون نشدم . فقط جرائت شما رو بعنوان يك خانم سنتور نواز كه تازه كار هم هست تحسين مي كنم . (يا حق).

Amir
Monday 22 February 2010, 06:25 AM
زیبا بود ...... مرسی

Razoniaz
Monday 22 February 2010, 09:55 AM
سلام .
بالاخره بعد از چند وقت تونستم يه نمونه كارم رو در سايت آپلود كنم . از اين بابت از دوستهاي خوبم mezrab ،razoniaz و choolack عزيز نهايت تشكر رو دارم كه تو اين مدت به من كمك كردن . من مديون دوستهاي خوبم هستم . فقط من يه توضيحي رو بدم :
1- من كمتر از يك ساله كه سنتور كار مي كنم .
2- اگه كيفيت ضبط صدا مناسب نيست واسه خاطر اينه اين سومين ميكروفني هستش كه من خريدم و اين كيفيت رو تونستم ازش بگيرم ، ديگه اينكه محل ضبط به case كامپيوتر نزديك هست و يه مقدار صداي فن رو مي گيره .
3- بهترين جائي كه تونستم ميكروفن رو بذارم كنار سيمهاي زرد بود و واسه همين يه مقدار صداي اون سيمها زياد شده .
من مشقم رو به شما بزرگواران جواب دادم . كمكم كنيد تا روزي بتونم افتخار شاگردي شما رو داشته باشم . ممنون.

سلام آناهیتا خانم
قطعه ای را که نواخته بودید گوش دادم. با توجه به مدت زمانی که سنتور رو شروع کردید پیشرفتتون خیلی خوب بوده. صدای مضرابهاتون دلنشینه و ریزها را هم خوب اجرا می کنید.
گذشته از این موارد چند نکته بود که گفتم خدمتتون عرض کنم:
1- همانطور که آرش و محسن عزیز گفتن به ارزش زمانی نتها باید دقت بیشتری بکنید. سعی کنید در تمام قطعه نتهای سیاه یا چنگ و یا دولاچنگ و ... با سرعت یکنواخت و مخصوص خودشون نواخته بشن.می دونید موسیقی دقیقا مانند نقاشی هستش و هر نت شبیه یکی از قسمتهای نقاشی. اگه توی نقاشی مثلا ماه را خیلی کوچیکتر و یا خیلی بزرگتر از اون چیزی که باید باشه بکشیم خب مسلما نتیجه کار زیاد جالب نمیشه. موسیقی هم دقیقا همینطوره اگه کشش یک نت بیشتر یا کمتر از ارزش واقعیش بشه خب زیاد جالب نمی شه.

2- مسئله بعدی مسئله احساس قطعه هستش. که داود عزیز هم به این نکته اشاره کردند. ببینید آناهیتا نباید به "نت" به دید یک مقدار جوهر خشک شده روی کاغذ! نگاه کرد. نگاه به نتها باید شبیه نگاه به یه موجود زنده باشه. باید برای تک تک نتها ارزش قائل شد. باید فهمیدشون. همینطور در مورد نوازندگی سعی کنید با احساس بیشتری نوازندگی کنید و سعی کنید از قطعه ای که می زنید لذت ببرید. یه نکته ای هست که پس از سالها نوازندگی بهش رسیدم "تا وقتی خودت از نواختن یک قطعه لذت نبری هیچکس از شنیدن اون قطعه لذت نخواهد برد."

3- مسئله سوم بحث تکیه هاست. فکر کنم نیازه که دوباره سراغ کتاب "دستور سنتور" بروید و قسمت آخر که مربوط به تکیه ها می شه را مجددا مرور کنید و تمرین کنید. چون توی تکیه ها و نتهای زینت مشکل دارید.

آناهيتا 79
Monday 22 February 2010, 12:24 PM
از همه دوستهاي خوبم تشكر مي كنم . خوشحال شدم نظرهاي زيباتون رو داديد . فهميدم تو اين راه تنها نيستم . و از دوستهائي كه ازم جواب خواستند (saeed.pa) هم واقعا معذرت مي خوام من از خونه نمي تونم به اينترنت وصل بشم ( دلايل شخصي ) واسه همين يه مقدار تاخير شد ببخشيد :
1- اول از همه از choolack عزيز به خاطر يه سوء تفاهم عذر مي خوام . و واقعا از ايشون واسه خاطر آپلود اون آهنگ تشكر مي كنم .
2- من كمتر از يك ساله كه سنتور كار مي كنم ( ارديبهشت مي شه يه سال ).
3-اجازه بديد اسم استادم رو نگم . شايد ايشون راضي نباشن.
4- من تاحالا رديف نوازي نداشتم ( فقط دوره ابتدائي آقاي پايور و آقاي پشنگ كامكار . اونم انتخابي استاد رو زدم .).
5- نمي دونم سنتورم از چه نوعي هست . خودم خريدمش ( تنها ) فروشنده توضيح نداد منم نمي دونستم بايد اينجور چيزها رو سئوال كنم .( اما مي دونم سل كوك هست و سيمهاش آلماني ، در ضمن اون سوراخي ( تو رو خدا نخنديد ) كه همه سنتورها دارن ، همون گرده كه جاي خود نوازنده هست رو نداره.
6- مضرابم نمد داره ، يه لايه نمد داره سفيد رنگ و روش يه لايه قهو ه اي رنگ خيلي نازك .
7-تا حالا استادم يه درس رو واسه من نزده . همش مي گه برو بزن و بيا اجراء كن . دروغ نگم يه بار سرحال بود يه چهار مضراب كه نمي دونم مال كي بود رو واسم زد . همين . !
8- استادم هم مي گه روي سكوتها، و سرعتم بايد دقت كنم . مي گه اهل سكوت كردن كه نيستي ، سرعتت هم كه توي تموم آهنگها زياده .
9-ممنون mezrab عزيز خيلي با احساس و هنرمندانه گفتيد . درسته . الان دوباره برگشتم و دركنار درسهام دارم تكيه ها و زينت رو كار مي كنم . مي دوني اصلا دوستشون ندارم .
10- mezrab عزيز در مورد كوك سنتور من نمي دونم . هر چند وقت يه بار مي برم استادم كوك مي كنه .
11- فكر مي كنم استرسم بيشتر ازاحساسم بود.
12- M&H از شما هم ممنون.
درضمن كوروش خان من جرائت نكردم ، جسارت كردم.
ممنون از همه شما . از همتون . شما خيلي خوب و مهربونيد و سعي ميكنم اين نكاتي رو كه گفتيد انجام بدم . خيلي خيلي ممنون.

آناهيتا 79
Thursday 6 May 2010, 09:55 AM
سلام
يه نمونه كار از خودم مي ذارم ( چهار مضراب شهناز در دستگاه شور از كتاب مقدماتي آقاي پايور )، اين آهنگ واسه من زدنش خيلي سخت بود ، چون سكوت نداشت و تقريبا تمومش با دست چپ بود .
راجع به صداي سازم هم بگم : سازم خيلي معمولي هست و مارك دار نيست ، كوك رو هم خوب نگه نمي داره ، نمد مضرابهام هم داغونه و وقت نكردم عوضشون كنم ، سازم رو هم خودم كوك كردم ( با تيونر ) كه شايد خوب كوكش نكردم و آخرش كه جايي كه موسيقي كار مي كنم و ضبط مي كنم خيلي ناجوره و صداها رو بدجوري به هم مي ريزه .
مرسي كه توجه كرديد و نمونه كارم رو گوش مي ديد و نظرتون رو واسه بهتر شدن كارم مي فرمايئد .
مرسي.

violon13
Thursday 6 May 2010, 10:09 AM
اون کاری که تو پست اول گذاشتی رو گوش دادم خیلی قشنگ زدی با این که من ویلن کلاسیک کار میکنم خوشم اومد
اما منم که دقت کردم دیدم بعضی جاها به مدت کشش نت دقت نکردی.اما زیبا بود کارت
ببخشید که تو کارتون فضولی کردماااااا

merh1367
Thursday 6 May 2010, 10:20 AM
درود . شما چرا این قدر نسبت به سنتور و کارتون بدبین هستسد ؟! اتفاقا چهار مضراب شهناز رو خیلی عالی زدی ، منم که یک سال بود کار میکردم به این خوبی نمی تونستم بزنم ، بالاخره از ما هنرجوها که انتظار نمیره همه چی رو عالی و بی نقص بزنیم . فقط در ابتدای کار در اتصال دو سفید به زرذ یه کم مکث اضافه داشتید که در انتهای کار بر طرف شد . یه چند تا نت هم خوب به سیم نخورد . کلا خیلی عالی بود . موفق باشید

آناهيتا 79
Thursday 6 May 2010, 10:25 AM
اون کاری که تو پست اول گذاشتی رو گوش دادم خیلی قشنگ زدی با این که من ویلن کلاسیک کار میکنم خوشم اومد
اما منم که دقت کردم دیدم بعضی جاها به مدت کشش نت دقت نکردی.اما زیبا بود کارت
ببخشید که تو کارتون فضولی کردماااااا
سلام
مرسي كارم رو گوش داديد . مي شه نظرتون رو راجع به چهار مضراب شهناز هم بدي .
مرسي.

violon13
Thursday 6 May 2010, 10:50 AM
اگه فضولی نباشه چشم الان دانلود میکنم

violon13
Thursday 6 May 2010, 10:51 AM
این کار هم بسیار زیبا بود مثل قبلی اما حس میکنم بازم همون مشکلاتو داری اما بازم میگم قشنگ بود

david_santoori
Friday 7 May 2010, 02:50 PM
به به . مرسی .خیلی خوب بود.
ببینید تازه یه کم دستتون داره جون میگیره . به نظر من روزی 20 دقیقه این فرم مضرابی را روی میز سنتورتون تمرین کنید (با همین سرعت اصلا نمیخوام تند بزنید) و هفته ی آینده دوباره این قطعه رو ضبط کنید اون موقع خودتون متوجه تغییرات خواهید شد.
راستی اینکه خودتون سازتونو کوک میکنید خیلی خیلی قابل تحسینه آفرین .

violon13
Friday 7 May 2010, 04:56 PM
من نمیدونستم خودتم کوک میکنی.واقعا کارت تحسین داره

morteza3164
Friday 7 May 2010, 08:14 PM
سلام آناهیتا جان کارهای بسیار جالبی بود من با کار اولت بیشتر حال کردم چون حال و هوای شاعری بیشتری داشت و منو برد تا اوج افلاک و باعث شد کمی فکر کنم. دست و پنجت درد نکنه منتظر کارهای قشنگ بعدیت هستم فقط مثل شعر گفتن سالی یکی نشه ههههههه

saeed.pa
Saturday 8 May 2010, 10:37 AM
با سلام
کارتون خیلی خوب بود. منتظر کارای جدیدتون هستیم . موفق باشید

Razoniaz
Saturday 8 May 2010, 12:04 PM
سلام
يه نمونه كار از خودم مي ذارم ( چهار مضراب شهناز در دستگاه شور از كتاب مقدماتي آقاي پايور )، اين آهنگ واسه من زدنش خيلي سخت بود ، چون سكوت نداشت و تقريبا تمومش با دست چپ بود .
راجع به صداي سازم هم بگم : سازم خيلي معمولي هست و مارك دار نيست ، كوك رو هم خوب نگه نمي داره ، نمد مضرابهام هم داغونه و وقت نكردم عوضشون كنم ، سازم رو هم خودم كوك كردم ( با تيونر ) كه شايد خوب كوكش نكردم و آخرش كه جايي كه موسيقي كار مي كنم و ضبط مي كنم خيلي ناجوره و صداها رو بدجوري به هم مي ريزه .
مرسي كه توجه كرديد و نمونه كارم رو گوش مي ديد و نظرتون رو واسه بهتر شدن كارم مي فرمايئد .
مرسي.

سلام آناهیتا
قبل از اینکه به بحث در مورد اجرای شما بپردازم یه نکته ای بگم. شاید فیلم "راز" را دیده باشید. توی اون فیلم با شواهد و مدارک بسیاری ثابت می کنه که درحقیقت انسان همون چیزی رو جذب می کنه که بهش فکر می کنه.
بیا با همدیگه یه نگاهی به توضیحاتی که در مورد قطعه نوشتید بندازیم: "اين آهنگ واسه من زدنش خيلي سخت بود " - "سازم خيلي معمولي هست و مارك دار نيست ، كوك رو هم خوب نگه نمي داره" - "نمد مضرابهام هم داغونه و وقت نكردم عوضشون كنم " - "جايي كه موسيقي كار مي كنم و ضبط مي كنم خيلي ناجوره و صداها رو بدجوري به هم مي ريزه" ... !!!
مطمئنم وقتی میخواستی قطعه رو اجرا کنی تمام این نکات منفی ذهنت رو مشغول خودش کرده بود درسته؟ خب انتظار داری با این همه استرس و فشاری که روی شما هست قطعه ای که اجرا می کنی چطور از آب در بیاد؟
خب یکی اینکه مضرابها به طور مطمئن روی سیم فرود نمیاند و یه نوع احساس لرزش و عدم اطمینان در قطعه ایجاد میشه که به خوبی برای شنونده قابل درکه. من وقتی قطعه رو گوش می دادم حس کردم که الان دستات هرکدومش 50 کیلو شده و مثل سنگ سفت شده :)
دیگه اینکه مضراب به سیمی که باید بخوره نمی خوره. و یا یه جاهایی مثل ثانیه 47 یه دفعه قطعه ماست مالی می شه و یه تیکش غیب می شه :)
مطمئنم اگه قرار بود قطعه رو برای دل خودت اجرا کنی خیلی خیلی بهتر از اینی می شد که الان هستش. شما توانایی اجرای خیلی بهتر از این رو دارید.
پس لطفا یه بار دیگه قطعه رو بدون هیچ استرسی اجرا کنید همونجور که برای خودتون اجرا می کنید و دوباره اینجا قرار بدید. اونموقع هست که می شه روی اجرای شما نظر دقیقتری داد.

آناهيتا 79
Saturday 8 May 2010, 12:43 PM
سلام آناهیتا
قبل از اینکه به بحث در مورد اجرای شما بپردازم یه نکته ای بگم. شاید فیلم "راز" را دیده باشید. توی اون فیلم با شواهد و مدارک بسیاری ثابت می کنه که درحقیقت انسان همون چیزی رو جذب می کنه که بهش فکر می کنه.
بیا با همدیگه یه نگاهی به توضیحاتی که در مورد قطعه نوشتید بندازیم: "اين آهنگ واسه من زدنش خيلي سخت بود " - "سازم خيلي معمولي هست و مارك دار نيست ، كوك رو هم خوب نگه نمي داره" - "نمد مضرابهام هم داغونه و وقت نكردم عوضشون كنم " - "جايي كه موسيقي كار مي كنم و ضبط مي كنم خيلي ناجوره و صداها رو بدجوري به هم مي ريزه" ... !!!
مطمئنم وقتی میخواستی قطعه رو اجرا کنی تمام این نکات منفی ذهنت رو مشغول خودش کرده بود درسته؟ خب انتظار داری با این همه استرس و فشاری که روی شما هست قطعه ای که اجرا می کنی چطور از آب در بیاد؟
خب یکی اینکه مضرابها به طور مطمئن روی سیم فرود نمیاند و یه نوع احساس لرزش و عدم اطمینان در قطعه ایجاد میشه که به خوبی برای شنونده قابل درکه. من وقتی قطعه رو گوش می دادم حس کردم که الان دستات هرکدومش 50 کیلو شده و مثل سنگ سفت شده :)
دیگه اینکه مضراب به سیمی که باید بخوره نمی خوره. و یا یه جاهایی مثل ثانیه 47 یه دفعه قطعه ماست مالی می شه و یه تیکش غیب می شه :)
مطمئنم اگه قرار بود قطعه رو برای دل خودت اجرا کنی خیلی خیلی بهتر از اینی می شد که الان هستش. شما توانایی اجرای خیلی بهتر از این رو دارید.
پس لطفا یه بار دیگه قطعه رو بدون هیچ استرسی اجرا کنید همونجور که برای خودتون اجرا می کنید و دوباره اینجا قرار بدید. اونموقع هست که می شه روی اجرای شما نظر دقیقتری داد.
سلام
اول اينكه خيلي ممنون كه تشريف آورديد و كارم رو گوش داديد ، بعدش خيلي ممنون كه نظر داديد و اما آخرش : كاملا درست گفتي ! واقعا استرسم واسه زدن اين آهنگ زياد بود و دقيقا حرفي رو زدي كه استادم زد گفت : دست چپت وسط آهنگ يهو قفل ميشه و اين از استرس زيادت هست كه مي خواي اين قطعه رو درست بزني و برعكس خرابش مي كني ! اما به جون خداي خوشگلم قصد ماست مالي كردن نداشتم ( تو رو خدا اينجوري نگو . ارزش شما خيلي بيشتر از اين حرفهاس كه من بخوام يه قطعه نيم بند رو واسه گوشهاي نازنين شما بذارم ) شايد دستم كشش اينو نداشته كه اون نت رو بزنم . بعدش هم دوباره كه گوش دادم فكر كنم يه دونه نت هستش كه نمي خوره ! اما باشه چشم . دوباره اجراش مي كنم.
مرسي.

Razoniaz
Saturday 8 May 2010, 12:58 PM
سلام
اول اينكه خيلي ممنون كه تشريف آورديد و كارم رو گوش داديد ، بعدش خيلي ممنون كه نظر داديد و اما آخرش : كاملا درست گفتي ! واقعا استرسم واسه زدن اين آهنگ زياد بود و دقيقا حرفي رو زدي كه استادم زد گفت : دست چپت وسط آهنگ يهو قفل ميشه و اين از استرس زيادت هست كه مي خواي اين قطعه رو درست بزني و برعكس خرابش مي كني ! اما به جون خداي خوشگلم قصد ماست مالي كردن نداشتم ( تو رو خدا اينجوري نگو . ارزش شما خيلي بيشتر از اين حرفهاس كه من بخوام يه قطعه نيم بند رو واسه گوشهاي نازنين شما بذارم ) شايد دستم كشش اينو نداشته كه اون نت رو بزنم . بعدش هم دوباره كه گوش دادم فكر كنم يه دونه نت هستش كه نمي خوره ! اما باشه چشم . دوباره اجراش مي كنم.
مرسي.

ممنون بابت اینکه قطعه رو دوباره اجرا می کنید. در مورد اون واژه نامعمول "ماست مالی" :) هم بنده عذر می خوام. منظورم این نبود که عمدی بوده بلکه به خاطر استرسی که داشتید ناخودآگاه ایجاد شده که البته این امر طبیعی هستش.
البته ممنون می شم قبل از اجرا سازتون رو به خصوص سیم "ر" زرد را کوک کنید.

Mezrab
Saturday 8 May 2010, 04:56 PM
یادمه اولین کاری که گزاشتم تو سایت همین شهناز بود، هنوزم هست برید ببینید، اولش با چنان سرعتی اجرا کردم(راز و نیاز عزیز یادشونه) که وقتی به اون انتهای قطعه میرسید و باید هر دو مضراب روی سیم زرد ها میرفتند دل و روزدم ریخت تو حلقومم! یعنی رو سنتور میخوابیدم کلا! منظور از این حرف این بود که استرس و سرعت دو تا چیز بیخودی هستند توی ردیف، حالا استرس جدا ولی سرعت تو ردیف اصلا معنا نمیده! یادمه یکی از همکلاسی های سنتورم که خودش یه پا استاده الان یه بار بهم گفت که از یه استادی شنیده(!!!!) شاگردای من اونقدر ضعیفند که نمیتونند یه قطعه سرعتی رو با سرعت پایین بزنند(واقعا هم مشکل هست)!

آناهيتا 79
Sunday 9 May 2010, 06:02 AM
سلام
من فقط اومدم تا از راز و نياز عزيز عذر خواهي كنم ، ايشون درست فرمودند كه يه قسمت از چهار مضراب شهناز در ثانيه 47 كم هستش ، من ديروز با هدفن گوش كردم و به نظرم اومد يه نت رو كم زدم ، اما ديشب تو خونه با كتاب مطابقت كردم ديدم آره راز و نياز عزيز درست گفتند و متاسفانه سه ميزان رو در ثانيه 47 جا انداختم : ( ر-مي) ( دو- ر) (سي- ر) . از اين بابت از ايشون و همه دوستان عذر خواهي مي كنم و از دقت نظرشون تشكر . ( اما به خدا ناآگاهانه بود !! ) من رو ببخشيد و سعي مي كنم اصلاحش كنم .
مرسي.

violon13
Sunday 9 May 2010, 07:04 AM
اما دیدی که بازم بچه ها لذت بردن

كوروش88
Sunday 9 May 2010, 07:27 AM
درود
دوست عزيز مهم آن شهامت شما و تلاشتان است كه حداقل من ندارم ، تلاش در زدن اين درس و گذاشتنش در سايت و شهامت شما در پذيرش اشتباه و عنوان نمودن آن . شما مثل من حقير تازه كار هستيد و اينجور اشتباهات براي ما قابل بخشش است . و بدانيد حتي جا انداختن آن نتها چيزي از زيبايي كار شما كم نكرد. به حق كه گفتار نيك و كردار نيك داريد .
يا حق.

redhorizon
Sunday 9 May 2010, 01:13 PM
سلام،خسته نباشي ،خوب بود اما اگه سازت كوك بود زيباتر ميشدبهرحال موفق باشي.

sam720
Sunday 9 May 2010, 10:13 PM
سلام دوست عزیز کارتون رو گوش کردم تبریک میگم خیلی زیبا اجرا کردی:x

DesironnA
Sunday 9 May 2010, 11:55 PM
درود آناهیتا جان!
من که سبک موسیقیم اصلا ربطی به سبک شما نداره! اما فضولم دیگه! همه جا سرک میکشم!
دوتا کاری که گذاشته بودی رو دانلود کردم و با اجازه اساتید جسارتا گوش کردم!
عالی بود!!!!
من از لحاظ فنی موسیقی (به قول رامتین) دستگاهی اطلاعات بخصوصی ندارم ولی صدای سنتور رو خیلی دوست دارم.
امیدوارم موفق و پیروز باشی.

hdhamid
Monday 10 May 2010, 08:08 AM
درود آناهیتا جان!
من که سبک موسیقیم اصلا ربطی به سبک شما نداره! اما فضولم دیگه! همه جا سرک میکشم!
دوتا کاری که گذاشته بودی رو دانلود کردم و با اجازه اساتید جسارتا گوش کردم!
عالی بود!!!!
من از لحاظ فنی موسیقی (به قول رامتین) دستگاهی اطلاعات بخصوصی ندارم ولی صدای سنتور رو خیلی دوست دارم.
امیدوارم موفق و پیروز باشی.

سلام ... منم کلا مثل مهیار هستم از این جهت .. سبک من پاپ و new age هست و کلا از این تیپ موسیقی و اصطلاحاتش سر در نمیارم :43: ..
ولی در کل قشنگ بودن هر دوتا شون .... :41:

شاد باشی و اکتیو .... :redguitar: