PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال استاد پیانو در کرمانشاه

Acoustic
Tuesday 23 February 2010, 02:55 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز ...

در به در دنبال استاد پیانو (کیبرد نه) هستم ... کسی میتونه کمک کنه ؟

Siaavash
Saturday 3 April 2010, 03:35 PM
سلام.
منم دنبال استاد پیانو توی کرمانشاه می گردم.استادی که پشت پیانو بشینه و پیانو بنوازه نه کیبورد.
اگه پیدا کردید ممنون می شم همین جا خبر بدید که منم بتونم استفاده کنم.

Acoustic
Saturday 3 April 2010, 08:29 PM
سلام دوست عزیز ... والا من رفتم گشتم و در نهایت بهترین استاد در حال حاضر علی پریزاد هست در آموزشگاه بتوون که با پیانو درس میده و من پیانو شون هم رو رفتم دیدم شخصا.. فک کنم از سری YDP یاماها بود

Siaavash
Saturday 3 April 2010, 08:41 PM
سلام دوست عزیز ... والا من رفتم گشتم و در نهایت بهترین استاد در حال حاضر علی پریزاد هست در آموزشگاه بتوون که با پیانو درس میده و من پیانو شون هم رو رفتم دیدم شخصا.. فک کنم از سری YDP یاماها بود
هزینه کلاس ها رو می دونید چه طوره؟...

ایشون خصوصی هم تدریس می کنن؟...

Acoustic
Saturday 3 April 2010, 08:46 PM
والا اگه اشتباه نکنم 4 جلسه در ماه 20 هزار تومن ....

آره فک کنم خصوصی هم تدریس بکنه

Siaavash
Saturday 3 April 2010, 08:54 PM
والا اگه اشتباه نکنم 4 جلسه در ماه 20 هزار تومن ....

آره فک کنم خصوصی هم تدریس بکنه
شما کلاسش رو نرفتی؟

آدرس آموزشگاه رو داری؟

من اسم یه نفر دیگه رو شنیدم به نام استاد «سنگی». گویا قبلاً توی صدا و سیما کار می کردن. اگه بشه ایشون رو پیدا کرد فکر کنم گزینه مناسبی باشن. یکی دو جا تعریفشون رو شنیدم.

یه نفر هم بود که چند سال پیش استاد تئوری موسیقی(عبدالرضا تنهایی، آموزشگاه کوثر) در مورد کارش صحبت می کرد اما اسمش خاطرم نیست. آمار اون رو اگه در آوردم اینجا خبرش رو می دم.

Acoustic
Saturday 3 April 2010, 10:23 PM
والا هنوز نرفتم ولی دیگه میخوام شروع کنم ..

این استاد پریزاد اینجور که میگفت از 4 و 5 سالگی با پیانو آشنا شده

میدان آیت ا.. کاشانی رو که روبه بالا بری 2 تا کوچه رو که رد میکنی یه کوچه هست که بانک و اتاقک عابر بانک سرشه اونو میری پایین . وقتی رفتی پایین میخوری به یه خیابون که اسمش فک کنم خیابان سنگر هست . اونجا بپرسی آموزشگاه بتوون نشونت میدن ... طبقه 4 یه آپارتمانه تازه سازه

عجب آدرسیییییی :دی

Siaavash
Saturday 3 April 2010, 10:27 PM
والا هنوز نرفتم ولی دیگه میخوام شروع کنم ..

این استاد پریزاد اینجور که میگفت از 4 و 5 سالگی با پیانو آشنا شده

میدان آیت ا.. کاشانی رو که روبه بالا بری 2 تا کوچه رو که رد میکنی یه کوچه هست که بانک و اتاقک عابر بانک سرشه اونو میری پایین . وقتی رفتی پایین میخوری به یه خیابون که اسمش فک کنم خیابان سنگر هست . اونجا بپرسی آموزشگاه بتوون نشونت میدن ... طبقه 4 یه آپارتمانه تازه سازه

عجب آدرسیییییی :دی
:d
پیداش می کنم.

اگه رفتید یه آمار از نحوه تدریسش اینجا بذارید.

رامش
Thursday 17 June 2010, 09:04 PM
دوستان اقای علی رضا گوهر پریزاد استاد خوبی هستند که درآموزشگاه کوثر هم درس میده بجز پیانو سلفژ هم درس میده
ایشان چهار شنبه ها 3 به بعد اموزشگاه کوثر هستند

راستی اقای تنهایی در اصل استاد سنتور ه

Acoustic
Friday 18 June 2010, 06:10 PM
ممنون رامش عزیز .. توی آموزشگاه کوثر پیانو ندارند .. ولی بتهوون پیانو هست ..

راستی شما ایشون رو میشناسید . در چه حد هست آقای پریزاد

رامش
Friday 18 June 2010, 08:55 PM
سلام دوست عزیز راستش من برای سلفژ کلاسش میرفتم ولی کلا استاد خوبییه

sima11
Friday 18 June 2010, 09:55 PM
سلام
مطمئنید استاد تنهایی پیانو هم تدریس میکنن؟؟
من یه چند جلسه ای پیش استاد تنهایی کلاس سنتور رفتم
تا حالا چیزی از خوب بودن تدریس پیانوشون نشنیده بودم!!!!
استاد ویولونم آقای مرآتی میگفتن استاد پریزاد برای دوره های مقدماتی بد نیستن

Acoustic
Friday 18 June 2010, 10:31 PM
ممنون از رامش و سیما عزیز خیلی کمک کردین . اگر بازم اطلاعاتی داشتین تو همین تاپیک بگین ممنون میشم به دوستای دیگه هم کمک میشه

Siaavash
Saturday 19 June 2010, 02:48 PM
سلام
مطمئنید استاد تنهایی پیانو هم تدریس میکنن؟؟
من یه چند جلسه ای پیش استاد تنهایی کلاس سنتور رفتم
تا حالا چیزی از خوب بودن تدریس پیانوشون نشنیده بودم!!!!
استاد ویولونم آقای مرآتی میگفتن استاد پریزاد برای دوره های مقدماتی بد نیستن
آقای تنهایی پیانو تدریس نمی کنن...ایشون سنتور تدریس می کنن و تئوری موسیقی هم دیدم که تدریس می کنن...

بذارید واضح کنم جمله قبلیم رو...

یه نفر هم بود که چند سال پیش استاد تئوری موسیقی(عبدالرضا تنهایی، آموزشگاه کوثر) در مورد کارش صحبت می کرد اما اسمش خاطرم نیست. آمار اون رو اگه در آوردم اینجا خبرش رو می دم.
استاد تنهایی اون موقعی که پیششون می رفتم برای تئوری موسیقی یه استاد پیانو معرفی کردند که متاسفانه الآن اسمش خاطرم نیست...

sasan71
Friday 28 December 2012, 01:38 AM
سلم.راجع به استاد تنهایی بگم که استاد سنتورن و انصافا توی کرمانشاه بهترینن.چه اخلاق و رفتار چه تدریس سنتور.حتما امتحان کنین.تئوری موسیقیم تدریس میکنن.پیانو و چند ساز دیگه هم میزنن اما بعید میدونم پیانو تدریس کنن.