PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت حذف تاپیک!!!

bamdadonline
Wednesday 24 February 2010, 01:32 PM
با سلام. بنده دیروز لینک داونلود جدیدترین اثر شادمهر رو قرار دادم ولی بسرعت این تاپیک بسته شد.
از مدیران محترم خواهش میکنم بطور صریح دلیل بسته شدنش رو اینجا توضیح بدید تا همه بدونن. مخصوصا پیام خصوصی نزدم تا خیلی شفاف مدیرای فروم دلیل بسته شدن این تاپیک رو برای همه کاربرا توضیح بدن. یعنی اگه یه خواننده محبوبی برای همراهی با هموطناش یه اهنگ س ی ا س ی می خونه و من اینجا قرارش میدم باید تاپیک بسته بشه؟؟؟

قضاوت رو می زارم بعهده کاربرای نت آهنگ...

Wieniawski
Wednesday 24 February 2010, 02:23 PM
خب فضای ایران کاملا بستست و سیستم *****ینگ اولین اولویت دولتمردان عزیز کشور ماست و مطمن باش هیچ سایت و رسانه ای استقلال تام نداره, البته فکر نمیکنم این آهنگ جدید شادمهر باعث ***** شدن سایت بشه ولی فکر کنم با توجه به اساسنامه سایت بشه تاپیک شما رو حذف کرد جالب خود کلمه ف ی ل ت ر هم*****ه.

Amir
Wednesday 24 February 2010, 03:23 PM
خیلی شفاف و صریح خدمت شما باید عرض کنم که اون آهنگ به همان دلایلی که خودتان فرمودید پاک شد و باز هم به همان دلایل آهنگ های مشابه دیگر هم پاک خواهد شد ... آهنگ استاد شجریان که داخل هم هستند پاک شد چه برسد به شادمهر عقیلی ... برای ما در درجه اول اصل سایت مهم است .. لطفا به این بحث های بیهوده ادامه ندید . سپاس

Parisa-Delbar
Wednesday 24 February 2010, 04:41 PM
شادمهر آهنگ سیاسی خونده؟!!!!!!!!!!!!!!

bamdadonline
Wednesday 24 February 2010, 05:17 PM
بنده با تمام احترامی که برای شما amir خان قائلم اما این خودسانسوری سایت برام قابل هضم نیست. ترجیح می دم دیگه هیچ تاپیکی در نت آهنگ نزنم و فعالیتی نکنم...
همه دوستان موفق باشن.

Amir
Wednesday 24 February 2010, 06:33 PM
بنده با تمام احترامی که برای شما amir خان قائلم اما این خودسانسوری سایت برام قابل هضم نیست. ترجیح می دم دیگه هیچ تاپیکی در نت آهنگ نزنم و فعالیتی نکنم...
همه دوستان موفق باشن.

اگر شما می خواهید همین یک فاروم موسیقی هم که سرش به تنش می ارزد از بین برود و از کار باز ایستد به کار خود ادامه دهید ..

rumour
Wednesday 24 February 2010, 06:40 PM
همه دوستان موفق باشن.

دوست عزیز قهر کردن نداره. بعضی چیزا در بعضی شرایط باید رعایت کنیم. این سایت هدفش که مبارزه با احذاب یا طرفداری نیست که بخواد بخاطر این مسائل از دست بره که.

violin_20
Wednesday 24 February 2010, 06:51 PM
به نظر من هنرمند بايد به همون رسالتي كه عهده دارش هست بپردازه و از سياست فاصله بگيره و الا خودشو زير سوال برده