PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سعيد محوي

ميناسيما
Saturday 27 February 2010, 09:51 AM
کسي تا به حال شاگرد سعيد محوي تو کار گيتار کلاسيک بوده؟اگر جواب مثبت است تدريس ايشون چطوربوده؟وآخر اينکه چطور ميشه با ايشون تماس گرفت؟:redguitar:

sabayi
Friday 30 May 2014, 12:21 PM
کسي تا به حال شاگرد سعيد محوي تو کار گيتار کلاسيک بوده؟اگر جواب مثبت است تدريس ايشون چطوربوده؟وآخر اينکه چطور ميشه با ايشون تماس گرفت؟:redguitar:
سلام دوست عزیز. بله من ایشونو میشناسم .شاگردشون بودم . از کارشون خیلی راضی هستم. ایشون تدریسشون به صورت آکادمیک بوده و به همراه تدریس نت خوانی هم دارن به طوری که بعد از یه مدت شما میتونین خیلی از نت هارو خودتون به تنهایی بزنید .شماره ی ایشون :09199146152
ایمیل: saeed.mahvi@yahoo.com
من حتی تو دوتا از کنسرت های ایشون شرکت داشتم. یکیش به نفع زلزله زدگان بود. من که خیلی راضی بودم

Vidaiiiiiiiiiii
Tuesday 12 May 2020, 04:46 PM
استادی مهربان و دلسوز که آموزش ایشان همراه با نت خوانی و دروس تئوری می باشد. روش تدریس بی نظیره. من قبل از اینکه با آقای سعید محوی آشنا شم با استادای دیگری کار کردم و هیچ کدوم به اندازه تدریس آقای سعید محوی نتیجه بخش نبود