PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای آزاد_نوای لا _AliB

AliB
Monday 1 March 2010, 01:00 PM
دوستان سلام
یکی از دوستان ازم خواست که چند تا کوک جدید بهش معرفی کنم و منم یکی از کوکای متفاوتی که می دونستم رو برای زدن نوای لا بهش معرفی کردم و برای اینکه فضای کوک رو بگیره یه کم با ساز بازی کردم درواقع ! قبلا هیچ وقت بطور جدی با این کوک کار نکرده بودم و خلاصه در حد بازی با پرده هاست .
کیفیت ضبط خوبه چون تقریبا حالت استویی داره فقط حجم بالاست که از این بابت شرمنده ام.
چون حالت آزاد داشت همینجور در حال ادامه بود که ناگهان به خودم اومدم و فکر ارسال دیتای پر حجم به اینترنت از ادامه ی کار منصرفم کرد برای همین یهو کار تموم میشه :))
از اینجا (You can see links before reply) دانلود کنید

Razoniaz
Monday 1 March 2010, 02:19 PM
سلام دوست عزیز
واقعا دوست داشتم کارتون رو دانلود کنم چون نمونه کارهای قبلیتون مثل چهارمضراب نوا از استاد علیزاده را گوش دادم و واقعا زیبا بوده، ولی متاسفانه حجمش خیلی زیاده اگه زحمت تبدیلش رو به فایل کم حجم تر بدید ممنون می شم.

AliB
Monday 1 March 2010, 09:33 PM
سلام دوست عزیز
واقعا دوست داشتم کارتون رو دانلود کنم چون نمونه کارهای قبلیتون مثل چهارمضراب نوا از استاد علیزاده را گوش دادم و واقعا زیبا بوده، ولی متاسفانه حجمش خیلی زیاده اگه زحمت تبدیلش رو به فایل کم حجم تر بدید ممنون می شم.
محسن جان مرسی از توجهت
:دی
یکی از راه هایی که آدم کار بذاره و کسی نتونه نظر بده همینه :)) کار با حجم بالا :دی
البته زمان کار هم طولانی تره 10 دقیقه است .
ولی چشم برای دوستانی که نمی تونن با این کیفیت (128 کیلو بیت بر ثانیه) کیفیت رو نصف می کنم .
مخلصیم.

AliB
Monday 1 March 2010, 10:26 PM
دوستان کیفیت 64 کیلو بیت در ثانیه و فرمت ویندوز مدیا رو از اینجا (You can see links before reply) دانلود کنید
توضیح اینکه هر چه با کیفیت بهتر بشنوید مسلما بهتره ولی اینترنت دایال آپه و هزار زحمت (از جمله خودم که دایال آپ وصل میشم به شبکه)

endvb6
Sunday 7 March 2010, 12:33 PM
علي جان دست مريزاد. بسيار لذت برديم. نامرديه مذكور هم انجام شد.استاد بازم ازت تعريف كرد.خوشش اومد از كارت.اما داشت باز از رديف و رديف نوازي تعريف ميرد گفت مثلا اگه آقاي بدري جلوي آقاي طلايي يه همچين ويبره اي بده معلوم نيست استاد طلايي چجوري ميندازتش بيرون.:ad

AliB
Sunday 7 March 2010, 03:11 PM
aval sharmande ke fengilish type mikonam tu raham ba gushi am)
:)) pas belakhare kare khodeto kardi!
albate shoma maqsude ostad ro khub dark nakardi! ishun qasdeshun hedayate shoma be rahe raste vagarna in sohbata az sha'ne ostad tala'i be dure! chun in harfa neshane ta'assobe va ta'asobam az jahle! va jahl ham nesbati ba OSTAD Tala'i (va albate ostad Adib ham) nadare(maqsudam birun kardan az kelase).
nokteye dige ine ke hamuntor ke gofti sohb
ate ostad adib darbareye radifnavazie unam be surate khas radif zadan dar ejraye sabk navazi bayad qava'ed ro ro'ayat kard.
in kar tu shiveye
aqaye shoari zade shode ba hamin did bayad behesh negah kard. taze man vibre ha ro khub ejra nakardam :)) :D
Bazam salam eradat va khaksarie man ro be khedmat ostad beresun.

Kamanche
Friday 12 March 2010, 01:25 AM
سلام
من به لطف علی جان تونستم این اجرا رو در حضور خودش بشنوم و لذت ببرم . واقعا که شنیدنی و زیباست .
الان هم دانلود کردم .
علی جان سپاس و دست مریزاد .
به همه پیشنهاد میکنم گوش کنند .

AliB
Friday 12 March 2010, 08:49 AM
سلام بر ویشتاسب عزیز و دوست داشتنی و خوش تیپ . خوشحالم که به سلامت برگشتی .
بالاخره یک نفر (که خودش صد نفر می ارزه) نظری داد که ما کنف نشیم اینجا :)) . بزرگواری و مثل همیشه نفس گرمت پشتوانه ی راه من و دیگر دوستانت هست.
خودت میدونی که خیلی مخلصتم.

heiran
Wednesday 17 March 2010, 09:24 PM
موهبتیست اگه پستت درست پشت سر ویشتاسب بزرگ و علی گرامی بیاد...

عرض مهری بکنم خدمت دوستان جانی...

علی جان زیبا و "نوا" بود !!

میگم این مضرابهای ریز رو از کجت میاری میزنی؟:دی منم میخوام :دی

ایشالا اگه جسارت نباشه و پررویی بحساب نیاد منم این روزا تو این کوک یه صداهایی در میارم از ساز و پیشکش میکنم

لذیذ و شیرین بود ..........

AliB
Thursday 18 March 2010, 12:02 PM
سلام بر محمد حسین کم پیدا و بعضا ناپیدا ی عزیز و دوست داشتنی ، دوست و یار مهربان و همراه من .
مثل همیشه ، همراه با مهر و نیکویی نظر دادی نسبت به کار . مضراب های ریز من قابلی نداره :دی این مضراب ها رو از آقای شعاری دزدیدم به کسی نگو ولی :دی
حتما منتظر کار زیبات هستم .
مثل همیشه دوست دارت
علی

santoorist
Tuesday 8 June 2010, 04:37 AM
سام علی آقا
من وقتی کار های استادان بزرگ رو مثل استاد ذوالفنون یا ناظری رو گوش می دم یه حس توپسی بهم دست میده و الان هم با آهنگ شما همون حال رو داردم الان که مینویسم هدست توی گوشمه و دارم کار شما رو ازش فیض میبرم . واقعا شاهکار بود.

AliB
Wednesday 9 June 2010, 03:08 PM
البته نظر شماست و از این بایت برای من محترم و عزیزه ولی از دید خودم ، دارای نقص ها و ضعف های فراوانیست و امیدوارم تا چند سال دیگر ، بتونم در حد این تعریف شما ساز بزنم.
باز هم مرسی از محبت و لطف ات
ارادتمندم

Avazekhan
Monday 2 August 2010, 12:46 PM
من تاحالا صدای سازتو نشنیده بودم...
واقعا عالی بود علی آقا
زخمه هات واقعا استادانه هست
کم نظیر بود

Avazekhan
Monday 2 August 2010, 12:49 PM
ایراد دندان گیری وارد نیست...
فقط بعضی جاها توی تصنیف نوایی از ریتم میافتاد....
تقریبا همین...

Lonely3tar
Monday 2 August 2010, 12:56 PM
علی باید همین باشه دیگه !!!
بیست !

Mohammad_ngml
Monday 2 August 2010, 03:34 PM
به به چه با احساس و حرفه ای! واقعا تبریک میگم. موفق باشی

AliB
Monday 2 August 2010, 04:13 PM
دوستان خوبم مرسی از محبتتون .
مخلص همه