PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولد اولین کار مشترک ارکستر گروه مجازی نت آهنگ!!!

alone_composer
Thursday 4 March 2010, 01:55 AM
دوستان عزیز سلام. الان ساعت 3.5 نیمه شب به وقت ایران عزیز در تاریخ پنج شنبه سیزدهم اسفند ماه هست و من بسیار خوشحال و مفتخر هستم که اعلام کنم اولین کار گروه مجازی نت آهنگ در همین لحظه آماده انتشار است.

نام اثر: پدر خوانده

نوازندگان عزیز:

پدرام و علی عزیز مشترکا پیانو
سیامک عزیز گیتار بیس
آرش عزیز سنتور

و در آخر خودم (محمد) که کار تنظیم جدید و نوشتن پارتی تور و پارت نوازندگان و همچنین سمپلینگ و میکس رو بر عهده داشته ام.

و البته لازمه از نوازندگان عزیز گروه: سپهر سامان معین حامد و سجاد عزیز هم که با راهنماییهاشون کمک بزرگی برای من بودند صمیمانه تشکر کنم.

نسخه ای که در اختیار دوستان قرار می گیره واقعا بی نظیر و زیباست چرا که از یک طرف تنظیم پاپ ارکسترال هست و از طرف دیگه ساز سنتور آرش عزیز جلوه ای زیبا و شرقی به کار بخشیده. این اثر حاصل چند ماه زحمت گروه مجازی نت آهنگ هست. امیدوارم از شنیدن اون لذت ببرین.

مخصوصا به شدت منتظر شنیدن نظر مدیران سایت، امیر و حسام عزیز هستم.

این هم لینک موقت:
Game master عزیز گیتار
You can see links before reply (You can see links before reply)

امیر و حسام عزیز از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم این هم لیتک دانلود مستقیم از خود سایت:

scofild
Thursday 4 March 2010, 04:04 AM
ممنون محمد جان ! خیلی خوب شده خداروشکر !
به همه خسته نباشید میگم !

البته سه تا از بچه های گروه یکم کم لطفی کردن و وسطای کار مارو لنگ گذاشتن ، اما خب با اون حال کاره خیلی خوبی از آب در اومد ! این نشون میده که خواستن توانستن است ! حتی با اون همه مشکل که پیش رو بود !

محمد جان بخش اعظمی از کار هم که رو دوش شما بود و من ازت بی نهایت متشکرم و بهت خسته نباشید میگم !

persian girl
Thursday 4 March 2010, 05:41 AM
خیلی خیلی خوب شده
همتون خسته نباشید

موفق باشید

Amir
Thursday 4 March 2010, 06:19 AM
زیبا بود سپاس

امیدواریم هم تداوم داشته باشد و هم شاهد قطعات اختصاصی باشیم از گروه .. روی حمایت سایت حساب کنید

M8H
Thursday 4 March 2010, 06:59 AM
سلام دوستان لطفا از خود سایت آپلود کنید یا از سایت 4shared آپلود کنید.You can see links before reply
من نمیتونم از 2shared دانلود کنم.:33:
You can see links before reply

Mona
Thursday 4 March 2010, 07:47 AM
سلام

خسته نباشید، زیبا بود. به امید موفقیت های روزافزون :am:53::53::53::53:

سلام دوستان لطفا از خود سایت آپلود کنید یا از سایت 4shared آپلود کنید.You can see links before reply
من نمیتونم از 2shared دانلود کنم.:33:

متاسفانه من در خود سایت نتونستم آپ کنم، از اینجا (You can see links before reply)میتونید دانلود بفرمایید.

M8H
Thursday 4 March 2010, 08:01 AM
سلام

خسته نباشید، زیبا بود. به امید موفقیت های روزافزون :am:53::53::53::53:

متاسفانه من در خود سایت نتونستم آپ کنم، از اینجا (You can see links before reply)میتونید دانلود بفرمایید.

مرسی دوست عزیز!
ولی متاسفانه از این سایت هم نشد.
من هم اول نمیتونستم از خود سایت دانلود کنم ولی فهمیدم به خاطر نصب نرم افزار Dap هستش.
اگه لطف کنید تو 4shared یا قسمت آپلود خود سایت موزیک رو آپلود کنید خیییییلی ممنون میشم.

rumour
Thursday 4 March 2010, 08:30 AM
خیلی خوب شده!!!
کاشکه من هم میزدم!!!!
کاره بعدی حتما!
محمد جان ممنون

Amirrelax
Thursday 4 March 2010, 08:37 AM
واقعا خیلی عالی شده
منتظر کار های بعدی تان هستیم

Amir
Thursday 4 March 2010, 08:43 AM
سلام

متاسفانه من در خود سایت نتونستم آپ کنم،

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم لینک دانلود تو سایت

soroosh_269
Thursday 4 March 2010, 08:47 AM
درود
خیلی عالی شده
منتظر ادامه فعالیت گره هستیم.

Arash-hadian
Thursday 4 March 2010, 09:24 AM
لازمه از محمد عزیز و بقیه دوستان گلم تشکر کنم که با اینکه مشکلاتی برامون بوجود اومد تا آخر پای کار ایستادند و حاصلش شد این کار زیبا.

به امید کارهای زیبای بعدی
ممنون از همه...

nazila68
Thursday 4 March 2010, 09:34 AM
خیلی قشنگ بود دست همتون درد نکنه موفق باشین منتظر کارای بعدی هستیم

Peddy
Thursday 4 March 2010, 10:13 AM
درود

ای بابا من که دیر رسیدم

واقعا خوشحالم !! از محمد عزیز بسیار تشکر میکنم که باید اعتراف کنم ایشون بزرگترین نقش رو به عهده داشتن استارت کار رو ایشون زدن و برای تنظیم و میکس و نوشتن پارتها برای نوازندگان خیلی زحمت کشیدن و شب و روز وقتشون رو گذاشتن روی کار و اینجا لازم که بگم:
محمد دوست داریم.....محمد دوست داریم.....محمد دوست داریم

بله همونطور که دوستان دیگر هم فرمودند بعضی دوستان کم لطفی کردن و ما به خاطر همین مقداری کارمون عقب افتاد و البته یه سری مشکلات طبیعی پیش اومد که به لطف خدا حل شد و الان داریم تولد اولین کار گروه موسیقی مجازی نت آهنگ رو میبینم

با سپاس از همگی دوستان

3pde
Thursday 4 March 2010, 10:38 AM
واقعاً قشنگ شده! خسته نباشید.
بهتون تبریک میگم!
به امید ساخت آهنگهای بیشتر و لذت بردن و افتخار ما به شما :)

Porya
Thursday 4 March 2010, 10:49 AM
درود بر دوستان هنرمند !!

براوو ! احسنت به خاطر این همکاری .
خیلی خوب بود مخصوصا تنظیم کار .

خسته نباشید

حسین جان مگه خبر نداری 4shared رفته تو لیست سیاه !

Mezrab
Thursday 4 March 2010, 11:14 AM
بسیار زیبا بود....دست اندر کاران رو هم اگر میشه معرفی کنید و بگید هنرمندی چه کسانی توی این آهنگ نقش داشته...

forever
Thursday 4 March 2010, 11:34 AM
آفرین:41:
آفرین :41:
آفرین:41:
واقعاً عالی بود...دست همگی درد نکنه:41::36:

siamaks
Thursday 4 March 2010, 11:42 AM
محمد جان تشكر فراوان و همچنين تمام دوستاني كه همكاري كردن و تشكر از تمام كساني كه محبت مي كنن گوش ميدن .

Sohrab Iwis
Thursday 4 March 2010, 11:58 AM
واااااااااااااااااااااي

عجب اسطوره اي شده اين كار !!!

واقعا زيبا شده بهتون تبريك ميگم (لوووووووووووووووووووول)

انشا .. كارهاي بعدي !

ممنون كارتون عالي شده.

Sina_Yanni
Thursday 4 March 2010, 12:03 PM
بچه ها خسته نباشین . واقعا زیبا شده ... . آفرین:41:. مرسی:41: . ممنون:41: . خیلی با حالین :41:. تشکر :41:... دیگه همه جور قدر دانی دیگه :21: .

قوی زیبا
Thursday 4 March 2010, 12:10 PM
واقعا تبریک میگم.

منم اگه یکم توی نوازندگی پیشرفت کردم حتما بهتون ملحق میشم....

setareh_hk
Thursday 4 March 2010, 01:16 PM
کلی تبرییییییییک

خیلی خوشم اومد.
منتظر بقیه کارهاتون هستیم.

بچه ها مچکریم ... بچه ها مچکریم

sam720
Thursday 4 March 2010, 04:31 PM
کار خیلی زیبا و شنیدنی شده.
تبریک میگم و تشکر میکنم از تمامی کسانی که برای اینکار زحمت کشیدن مخصوصا آقا محمد گل

ehsanmir
Thursday 4 March 2010, 06:34 PM
فوق العاده ست.افرین بر همگی شما.

fatemeh.1994
Thursday 4 March 2010, 06:58 PM
خيلي عالي بود.
دستتون درد نكنه و خسته نباشيد

Don_Ramtin
Thursday 4 March 2010, 08:27 PM
بچه ها دستتون درد نکنه . قشنگ و دل نشین بود . امیدوارم که بازم کارهای خوبی ازتون بشنوم و امیدوارم که یه روزی هم منم بتونم بهتون کمکی بکنم . خوش باشید !

hmd_kro
Friday 5 March 2010, 11:41 AM
بسیار زیبا. خسته نباشید.

ای کاش سمپلها و vst هاتون رو هم نام میبردید که از چی استفاده کردین.

Cellist
Friday 5 March 2010, 11:49 AM
سلام.
عالی بود.
واقعا عالی بود...
خسته نباشید.

M8H
Friday 5 March 2010, 12:14 PM
کارو گوش کردم.خیلی خوب و عالی شده.
واقعا واسه اولین کار خیلی خوبه.مخصوصا زمانی که از هم دور هستین.
چون دور بودن از هم کارو خیییییلی سخت میکنه.
:41:

Acoustic
Saturday 6 March 2010, 06:17 PM
سلام به همگی ...
فکر کنم من اولین نفری بودم که این کارو دانلود کردم ولی وقت نشد نظر بدم .... کار خیلی خوبی شده به عنوان اولین کار دست همگی درد نکنه

violin-m
Sunday 7 March 2010, 01:24 AM
سلام به همه کسانی که واسه این کار زحمت کشیدن

من تازه دارم دانلود میکنم 50% رسیده ولی تو این فرصت نظرات دوستان را دیدم واقعا" اشتیاقم واسه شنیدن این کار 100 برابر شد.......
پیشاپیش ( قبل از شنیدن) از همه اونهایی که تلاش کردن تشکر میکنم چون مطمـنم کار خیلی خیلی توپی شده.
امیدوارم تداوم داشته باشه

مرسی مرسی مرسی مرسی

Black_Violin
Sunday 7 March 2010, 06:37 AM
باید بگم چیزی ماورای اون چیزی بود که انتظار داشتم.نت اهنگ بهترینه و کاربرانش هم برترین...امیدوارم پایدار باشید.

شاهرخ11
Sunday 7 March 2010, 08:54 AM
خيلي خوب بود
تو كاراي بعدي تون منم ميتونم ويلون بزنم البته اگه دوست داشتيد

violonclub
Sunday 7 March 2010, 09:15 AM
بهتون خدا قوت میگم چون واقعا عالی بود

obvious
Sunday 7 March 2010, 01:21 PM
واي بچه ها فوق العاده بود... مرسي... فكر اين كه اين قطعه كار شما بود اونم تو يه محيط مجازي بي اونكه كنار همديگه قرار گرفته باشيد... فوق العاده بود... من كه احساس خييييييلي خوبي داشتم. صميمانه بهتون تبريك ميگم و البته خدا قوت...(... شما بخونيد چشمك!!!!(چشمك))
موفق و پايدار باشيد

moein babayee
Sunday 7 March 2010, 03:09 PM
محمد جون شرمندمون کردی! من نامرذی کردم ولی عکس العملی بر خلاف اون رو دیدم!

هم شنیدم که کار در اومده اومدم تو سایت ولی نتونستم وارد بشم! تا امروز! -دیگه شما به بزرگی خودتون این سرعتای نجومی رو ببخشین!-

سیامک کارت عالی بود!

محمد جان واقعا شرمندم کردی! من که فقط اسباب زحمت و اعصاب خورد کنی بودم! دیگه ....

به امید بقیه ی کارا....

یاعلی

arashe_kamangir
Monday 8 March 2010, 01:56 PM
تبریک می گم
آفرین !!! عالی بود

alone_composer
Tuesday 9 March 2010, 10:24 AM
دوستان عزیزم درودی دگر بار.

اولین باری که این ایده در ذهن من ایجاد شد و جرقه زد هیچگاه حتی تصورش را هم نمی کردم که کار تا این حد زیبا و جذاب عملی باشد. حتی در اجرایی بودن این کار نیز شک داشتم اما من و دوستان عزیزم توانستیم ثابت کنیم که خواستن واقعا توانستن است حتی اگر فرسنگ ها از هم دور باشیم حتی اگر کیفیت ضبط هر کدام از ما در شهر خودمان متفاوت باشد حتی اگر...

اما فکر کنم نتیجه کار ما خود گویای این "توانستن" و همکاری زیبای ما بوده باشد.

در اینجا ضمن تشکر و قدردانی مجدد از همه دوستانم می گویم که در این گروه دست همه شما هنرمندان و نوازندگان عزیز را به گرمی می فشاریم و در صورتی که تمایل دارید با گروه ما همکاری داشته باشید می توانیم با هم در تماس باشیم.

بدیهی است که این ایده نو که شاید تا کنون شخص دیگری در هیج جا آن را انجام نداده باشد با حضور شما تبدیل به یک اسطوره جاودان در دنیای موسیقی گردد...

با سپاس از همه شما عزیزان

محمد 18/12/1388

mtb
Wednesday 29 September 2010, 06:29 PM
دوستان من اتفاقی این تاپیک رو دیدم و خیلی خوشم اومد میگم چرا ادامه ندادید من همه جوره در خدمتم.
با تشکر...

ehsan-m57
Wednesday 29 September 2010, 07:07 PM
درود بی کران

زدید رو دست کلایدرمن. همه چیز عالی بود.:41:

فقط می تونم بگم بهتون افتخار می کنم!! همین و بس.

بدرود

alone_composer
Wednesday 29 September 2010, 10:43 PM
دوستان من اتفاقی این تاپیک رو دیدم و خیلی خوشم اومد میگم چرا ادامه ندادید من همه جوره در خدمتم.
با تشکر...

دوست خوب و عزیزم درود بر شما...

چرا ادامه پیدا نکرد؟؟؟...... راستش همه ما برای ادامه مسیرمان احتیاج به حمایت داریم.

ضمن اینکه از زحمات مدیران در این سایت واقعا تشکر می کنم اما انتقاد کوچکی هم دارم و آن این است که از روز اول احساس نشد که کار ما جدی گرفته می شود. من چندین بار با امیر عزیز مدیر سایت تماس گرفتم و درخواست کردم که بخشی اختصاص داده شود تا کارهای ما آن جا در معرض دانلود راحت همه اعضای عزیز قرار بگیرد. اما نشد... فکر کردیم شاید کار ما جدی گرفته نمی شود به این دلیل که اولین اثرمان متولد نشده از این رو کار اول یعنی (پدر خوانده) را آماده ساختیم که مدیران را دلگرم کنیم که ابتکار ساختن (اولین گروه (((((مجازی))))) در دنیا کاملا جدی است و ما همیشه هستیم) مدیران لطف کردند و این کار را برای مدتی در لینک زرد رنگ بالای سایت گذاشتند ولی به زودی فراموش شدیم.

البته من نمی خواهم تقصیری را به گردن کسی بیاندازم. تقصیر از کم کاری خود بنده هم بوده است. ولی انتظار داریم در شرایطی که هیچ کس به فکر موسیقی سالم پر زحمت و با تفکر نیست و مسیر رو به سقوط موسیقی دل همه ما را می آزارد حد اقل (خود ما) که از یک خانواده هستیم هوای جوان هایی را که تفکرات مثبت و سازنده آن هم بدون هیچ چشم داشت مادی و مالی دارند، هوایشان را داشته باشیم و آن ها را تشویق کنیم.

امیدوارم با یاری و همت همه شما باز هم امیدی برای استارت دوباره باشد.

از مدیران عزیز هم عذر می خواهم اگر جسارتی کردم.

mtb
Thursday 30 September 2010, 11:29 AM
دوست خوب و عزیزم درود بر شما...

چرا ادامه پیدا نکرد؟؟؟...... راستش همه ما برای ادامه مسیرمان احتیاج به حمایت داریم.

ضمن اینکه از زحمات مدیران در این سایت واقعا تشکر می کنم اما انتقاد کوچکی هم دارم و آن این است که از روز اول احساس نشد که کار ما جدی گرفته می شود. من چندین بار با امیر عزیز مدیر سایت تماس گرفتم و درخواست کردم که بخشی اختصاص داده شود تا کارهای ما آن جا در معرض دانلود راحت همه اعضای عزیز قرار بگیرد. اما نشد... فکر کردیم شاید کار ما جدی گرفته نمی شود به این دلیل که اولین اثرمان متولد نشده از این رو کار اول یعنی (پدر خوانده) را آماده ساختیم که مدیران را دلگرم کنیم که ابتکار ساختن (اولین گروه (((((مجازی))))) در دنیا کاملا جدی است و ما همیشه هستیم) مدیران لطف کردند و این کار را برای مدتی در لینک زرد رنگ بالای سایت گذاشتند ولی به زودی فراموش شدیم.

البته من نمی خواهم تقصیری را به گردن کسی بیاندازم. تقصیر از کم کاری خود بنده هم بوده است. ولی انتظار داریم در شرایطی که هیچ کس به فکر موسیقی سالم پر زحمت و با تفکر نیست و مسیر رو به سقوط موسیقی دل همه ما را می آزارد حد اقل (خود ما) که از یک خانواده هستیم هوای جوان هایی را که تفکرات مثبت و سازنده آن هم بدون هیچ چشم داشت مادی و مالی دارند، هوایشان را داشته باشیم و آن ها را تشویق کنیم.

امیدوارم با یاری و همت همه شما باز هم امیدی برای استارت دوباره باشد.

از مدیران عزیز هم عذر می خواهم اگر جسارتی کردم.

صحبت های خوبی کردید. اما حالا دیگه به قول معروف گذشته ها گذشته به فکر آینده باشیم بهتره. پس اگه هنوز تمایلی در وجودتان برای ادامه کار دارید ما در خدمتیم. ایشاا... دوستان دیگر هم دوباره باز می گردند.
با تشکر...

alone_composer
Thursday 30 September 2010, 11:41 AM
برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش...شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست

دوست مهربان و عزیزم درود. امضای شما بسیار زیبا و امیدوار کننده است. من دوباره کار را با همکاری شما و دوستان عزیزم شروع می کنم. شاید این بار ....

راستی ساز شما چیست؟

sahandmsh
Thursday 30 September 2010, 12:00 PM
معرکه بود.... خیلی خوب بود و از همه خوب تر اینکه ثابت کردین دوری از هم نمیتونه کار رو سخت کنه و اگه اراده و علاقه به موزیک باشه میشه هر کاری رو کرد... دم همتون گرم!!!! امیدوارم با این کار بقیه اعضا هم بجنبن( من به نوبه ی خود دارم رو چیزی کار می کنم...)

symphony-x
Thursday 30 September 2010, 12:11 PM
ایول دمتون گرم منم الان دانلود کردم خیلی خوب بودخسته نباشید

mtb
Thursday 30 September 2010, 12:12 PM
دوست مهربان و عزیزم درود. امضای شما بسیار زیبا و امیدوار کننده است. من دوباره کار را با همکاری شما و دوستان عزیزم شروع می کنم. شاید این بار ....

راستی ساز شما چیست؟

ممنون دوست عزیز. من الان بیش از دو ساله که ویلن میزنم اما هنوز ادعایی در حد یه ویلنیست حرفه ای ندارم . یه مدتی هم هست دستی تو گیتار دارم و میتونم تو اجرای ملودی ها کمک کنم. البته گیتار الکتریکه. در مورد ویلنم هم باید بگم که هنوز اونقدر سرمایه نداشتم و هنوز دارم با یه ساز آماتی دست و پا شکسته تمرین میکنم. اما همه جوره تو هر زمینه ای پایم. در کل آقا ما آماده به خدمتیم.
شما شروع کنید...:am