PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی یک فروشگاه

قوی زیبا
Thursday 4 March 2010, 11:59 AM
سلام دوستان
من آدرس یه فروشگاه توی شهر تهران یا شهر اصفهان رو می خوام که بتونم از یه مجموعه ی کامل از آهنگ های کلاسیک رو بخرم.
چند وقت پیش اصفهان یکم گشتم ولی فقط اپرای دستبرد به حرمسرا گیرم اومد!

اگه کسی یه فروشگاه اینترنتی هم به من معرفی کنه که همچین چیزی داشته باشه ممنون میشم.

حالا اگه مجموعه ای از کامل موسیقی کلاسیک نبود هم مشکلی نیست مثلا مجموعه ی کاملی از موزارت یا بتهوون یا دیگر آهنگ سازان هم باشه خوبه.

avm
Thursday 4 March 2010, 12:40 PM
سلام دوستان
من آدرس یه فروشگاه توی شهر تهران یا شهر اصفهان رو می خوام که بتونم از یه مجموعه ی کامل از آهنگ های کلاسیک رو بخرم.

اگه کسی یه فروشگاه اینترنتی هم به من معرفی کنه که همچین چیزی داشته باشه ممنون میشم.

حالا اگه مجموعه ای از کامل موسیقی کلاسیک نبود هم مشکلی نیست مثلا مجموعه ی کاملی از موزارت یا بتهوون یا دیگر آهنگ سازان هم باشه خوبه.

سلام
شهر کتاب نیاوران یه سر بزنین شاید چیزی که میخواین رو پیدا کنین. کامل بودنش رو البته خبر ندارم

ارسلان

3pde
Thursday 4 March 2010, 02:14 PM
من بتهوون رو به شما پیشنهاد میکنم:

فروشگاه و مرکز موسيقي بتهوون :
خيابان کريمخان - خيابان سنــايي - شماره 23

تلفن : ( 88313868 - 021 ) - ( 88313869 - 021 )

ساعت کار : شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 10 شب - جمعه 5صبح تا 10 شب

قوی زیبا
Friday 5 March 2010, 01:05 PM
بسیار ممنون . عید که اومدم تهران حتما دست پر بر میگردم.

Vala Music
Wednesday 2 June 2010, 08:28 AM
سلام دوستان

سلام دوست عزیز

اگه همچنان دنبال موسیقی کلاسیک هستی من می تونم کمکت کنم ... آرشیو خوبی از موسیقی کلاسیک دارم:21ox66r:

قوی زیبا
Wednesday 2 June 2010, 12:44 PM
Vala Music
عزیز ساکن کجایی؟

mersedes
Wednesday 2 June 2010, 01:56 PM
اينجام جاي بدي نيست/هم نتهارو داه هم اجراشونو
خيابان انقلاب/روبه روي دانشگاه تهران/مجتمع فروزنده/طبقه ي زيرين/شماره ي116/كتاب نارون
021-66648572

Vala Music
Wednesday 2 June 2010, 02:54 PM
Vala Music
عزیز ساکن کجایی؟

من ساکن اردبیلم .. یه سایت تخصصی فروش موسیقی دارم .. در زمینه موسیقی کلاسیک و نیو ایج
بی کلام و ارامش بخش ... البته اگه تبلیغ حساب نشه اسم سایتمو بزارم ؟

قوی زیبا
Saturday 5 June 2010, 08:23 PM
سایتت رو دیدم. با ما یکم راه نمیای؟ من فقط کالکشن کامل ونجلیس و کیتارو رو میخوام. قیمت کالکشن این دو تا آهنگ ساز روی یه دی وی دی رو برام pm کن.

Vala Music
Saturday 5 June 2010, 09:25 PM
سایتت رو دیدم. با ما یکم راه نمیای؟ من فقط کالکشن کامل ونجلیس و کیتارو رو میخوام. قیمت کالکشن این دو تا آهنگ ساز روی یه دی وی دی رو برام pm کن.
هر دو این آثارشون رو به صورت پک گذاشتم از طریق سایت می تونی ثبت کنی .از طریق سایت ثبت کنی بهتره خرید پستی برات می فرستم .. هر دی وی دی 600 تومانه خیلی ارزون می دم تا همه داشته باشن و لذت ببرن ..

قوی زیبا
Sunday 6 June 2010, 06:49 PM
اینا کامله کامله دیگه؟ یعنی اینو خریدم خیالم از کامل بودم آرشیوم راحت باشه؟