PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از مدیر کل سابق انجمن ها و معرفی مدیر کل جدید

Amir
Sunday 7 March 2010, 12:11 AM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم

همانطوری که کمابیش مطلع هستید جناب حسام رستمیان با آی دی ( Hes_r ) مدتیست درگیر مسائل مرتبط با ادامه تحصیل هستند و کمتر شاهد حضور ایشان در سایت هستیم . به همین سبب تا زمان آزاد شدن وقت ایشان در سایت دیگر به عنوان مسئول در خدمت ایشان نخواهیم بود .
حسام خان رستمیان در طی سال ها فعالیت در نت آهنگ بسیار زحمت کشیدند و می توان گفت فاروم سایت نت آهنگ کلنگ شکوفایی و نو آوریش توسط ایشان زده شد , امیدواریم یک مدرک دکترای افتخاری در همان چند روز شروع دانشگاه به ایشان بدهند تا بتوانیم خیلی زودتر شاهد حضور دوباره ایشان باشیم .

از این پس جناب Ashoo که قدیمی های سایت عموما ایشان را می شناسند مدیریت کل انجمن ها را به عهده خواهند داشت و دوستان و مدیران انجمن ها می توانند سوالاتشان را از ایشان بپرسند . همکاری دوستان در رده های مختلف علمی با ایشان مطمئنا باعث شکوفا تر شدن انجمن ها می شود و طبیعتا در درجه اول به سود خود کاربران خواهد شد .

با سپاس
موفق باشید

HamedSedighi
Sunday 7 March 2010, 12:14 AM
سلام

حسام ممنون.

تشکر از شما

تبریک به جناب ashoo

M8H
Sunday 7 March 2010, 12:17 AM
سلام.
حسام جان به شما خسته نباشی میگم.
Ashoo عزیز تبریک میگم.:41:

scofild
Sunday 7 March 2010, 12:49 AM
ممنون آقا امیر !
جای آقا حسام خیلی خالیه ! انشاالله که موفق باشن !

جناب asho من هم تبریک میگم بهتون !

Babak_mix
Sunday 7 March 2010, 08:15 AM
با سلام به همه دوستان...

در طول مدتي که از تولد نت آهنگ ميگذره، حسام جان زحمات زيادي در خصوص پا گرفتن سايت عزيزمون کشيدند، جا داره بنده به نوبه خودم از اين دوست گلمون هر چند کوچک ولي تشکر و قدرداني کنم، حسام عزيز در اين مدت تمامي مسئولين رو همراهي کردند، خود من که چيزهاي زيادي از ايشون ياد گرفتم، اميدوارم در تمام مراحل زندگي مخصوصاً تحصيلشون موفق و پيروز باشند و هر چه سريعتر به جمع ما بپيوندند... (انشاالله)

به آشوي عزيز هم تبريک عرض ميکنم و ميدونم که ايشون هم در کار و سمتشون موفق خواهند بود (به اميد خدا)

با آروزي سلامتي براي اين دو عزيز Babak

rumour
Sunday 7 March 2010, 10:43 AM
حسام جان ممنون
آشو جان موفق باشی!!!

Sina_Yanni
Sunday 7 March 2010, 12:03 PM
آقا حسام خسته نباشین . بابت زحماتتون ممنون .
آشو جان تبریک میگم . امیدوارم مدیریت تون همراه با موفقیتتون باشه .

endvb6
Sunday 7 March 2010, 12:26 PM
ممنون جناب حسام عزيز

اشوي مهربون...يا اون روزا تو بلوكس بخير.حال كرديم باهات همه جوره.مباركت باشه دوست به ياد موندني.به اميد ديدار

Acoustic
Sunday 7 March 2010, 01:54 PM
ممنون ... ایشالله نت آهنگ روز به روز پیشرفت کنه

sam720
Sunday 7 March 2010, 02:12 PM
منم تشکر میکنم از آقا حسام
تبریک میگم به ashoo عزیز
و برای هر دوشونم آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم

Peddy
Sunday 7 March 2010, 02:53 PM
درود

آقا حسام خیلی برای پویایی انجمن تلاش کردند و اما حیف چند وقتی هست که از وجود ایشون بی بهره ایم و تو این مدت انجمن یه جورایی بی سرپرست بود خوشحالم که جناب آشو که یکی از بهترین کاربران نت آهنگ هستن این مسئولیت رو به عهده گرفتن تا کمی انجمن در مدت غیبت حسام جان سر و سامان بگیره

آشو جان تبریک میگم

hichnafar
Sunday 7 March 2010, 03:00 PM
اميدوارم هردو پيروز باشيد

Sohrab Iwis
Sunday 7 March 2010, 03:06 PM
درود به بچه ها
آقا حسام خسته نباشيد مخصوصا يه چند باري من خيلي شما رو اذيت كردم
اميدوارم در تحصيلتان موفق باشيد

خوب آقا ashoo مديريت جديد شما رو نيز به نوبه ي خودم تبريك ميگم

موفق باشيد.

Amirrelax
Sunday 7 March 2010, 04:28 PM
حسام جان خسته نباشی امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی
ashoo جان مدریتتان را تبریک میگم

Nassim_Agha
Sunday 7 March 2010, 08:24 PM
حسام عزیز
من هم مثل همه بچه های سایت نت آهنگ برایت آرزوی موفقیت در زندگی و تحصیل را دارم و از زحماتت سپاسگزارم

شاد و پیروز باشی
نسیم