PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختر گیتاریست

Parisa-Delbar
Wednesday 10 March 2010, 02:46 PM
با عرض سلام
من به تازگی نوازندگی گیتار رو شروع کردم
ولی همه میخوان یه جوری نا امیدم کنن. از دوستام گرفته تا دخترعموم و بقیه
میگن کار هر دختری نیست که بتونه تو موسیقی موفق بشه
میگن تعداد کمی از دخترها موفق شدن مخصوصا گیتار
ولی من به حرفشون گوش نمیدم. به نظر شما کار درستی میکنم یا نه؟
میتونم موفق بشم؟!!! یا چون دخترم...

M8H
Wednesday 10 March 2010, 02:58 PM
با عرض سلام
سلام.به شما تبریک میگم به خاطر شروع موسیقی.

اصلا نباید به حرف کسی گوش بدی.
همه چیز به علاقه ی خودت مربوط میشه.باید تمرین زیادی داشته باشی تا موفق تر بشی.

موفقیت در موسیقی ربطی به دختر بودن یا پسر بودن نداره.این علاقه و پشتکار ماست که میتونه ما رو موفق کنه.

rumour
Wednesday 10 March 2010, 03:05 PM
وقتی علاقه داری به یه چیزی بالاخره راهشو پیدا من کنی. حالا هر کی هر چی خواست بگه!

violonclub
Wednesday 10 March 2010, 03:57 PM
با عرض سلام
سلام خوشحالم که به موسیقی رو آوردی:41:
من اصلا با این حرفای خاله زنکی که آی موسیقی به دردت نمیخوره ومگه دختر ساز میزنه و... موافق نیستم.اگه خودت بخای به همه جا میرسی.من چهار سال گیتار کار کردم و اینو میگم که اگه علاقه داشته باشی از قدم زدن هم راحت تره:redguitar:
موفق باشی

MEHRNAM
Wednesday 10 March 2010, 04:12 PM
سلام. اصلا" خودتو نگران حرفهای دیگران نکن من از الان دارم پیشرفتت رو میبینم عزیزم.

Amirrelax
Wednesday 10 March 2010, 04:13 PM
با عرض سلام

شما اصلا به حرف اونا توجهی نکنید و با پشتکارتون به اونا نشون بدین که موفقیت در موسیقی ربطی به دختر یا پسر بودن نداره

Mehrshad_PRS
Wednesday 10 March 2010, 04:52 PM
با عرض سلام
با علاقه پشتکار همه چیز حل میشه خودتو نگران نکن:30:

panii60
Wednesday 10 March 2010, 05:23 PM
با عرض سلام

سلام عزیزم
کی گفته که اینجوریه
کی گفته خانما استعداد کمتری دارند
به نظر من اینحرفا به این خاطره که خانما بعد از مدتی به خونه داری رومیارند و.............
خیلیاشون بعد از ازدواج دیگه این اجازه روندارند اگه هم داشته باشند کارای خونه خیلی بهشون اجازه تمرینات بی وقفه و بیشتر رنسبت به خانم مجرد نمی ده
من که خودمبه شخصه خیلی موفقم

Parisa-Delbar
Wednesday 10 March 2010, 05:25 PM
از همه ممنونم
منم تصمیمم رو گرفتم و تلاش میکنم.
از همه تون تشکر میکنم بابت لطفی که به من دارین

farid_64
Wednesday 10 March 2010, 05:34 PM
بنظر من بر عکس چون خانم ها وقت بیشتری دارن چون معمولا بیرون خونه کار نمی کنن و زیاد فکر درآمد نیستن ذهنشون رو راحت تر می تونن رو موسیقی بذارن
موفق باشین

hossein_faran
Wednesday 10 March 2010, 05:39 PM
پریسا خانم تبریک میگم بهتون که ساز تاره ای رو شروع کردین.

راجع به این تفکرتون منم با حسین آقا و سایر دوستان موافقم که اصلا ملاک جنسیت نیست.شما میدونین که لیلی افشار که اگه نشه گفت اولین یکی از بهترین گیتاریستای ایران که دکترای گیتار کلاسیک داره.

ملاک به نظر من سه چیزه.

علاقه داشتن به موسیقی

عاشق و شیفته بودن به سازت

پشت کار و استمرار(به نظرم این مهمترینشه)

Sina_Yanni
Wednesday 10 March 2010, 05:52 PM
ببین دلبر ایرانی عزیز ، این حرفت که همه می خوان ناامیدم کنن ، نباید روت تاثیر بذاره . شما به حرف دیگران گوش میدی ؟؟؟ به عقلت رجوع کن ، نه به حرفای دیگران به قول دوستان ، علاقه شرط اوله . اگه داری بسم الله .
حضرت علی (ع) فرمودن ، با ترسو مشورت نکن . چون تو را از کاری که می خواهی انجام بدی ، باز می دارد ( جسارت نشه ، ولی وقتی دیدی کسی بهت فاز منفی میده ، بی خیال فاز منفی هاش شو :)
یاد یه ضرب المثل افتادم !!!! درباره همین که به حرف ملت گوش کنی ، آخرش چه بلایی سرت میاد :
یه روز یا بابایی با یه ( دور از حضور ) گوش دراز و بچه ش داشت بار میبرد یه جایی . اول همین بابا سوار گوش درازه بود ، بارم گوش دراز جان حمل می کرد ، پسره هم پیاده داشت کنارشون میرفت ، رسیدن به یه روستا ، مردم گفتن : مرد گنده خجالت نمی کشه پسر کوچیکه رو پیدا می بره ، خودش سواره . این بابا سوار کرد پسر کوچیکشو . بعد رسیدن به یه روستای دیگه ، بازم ملت گفتن : مرد ، به این حیوون زبون بسته رحم کن ، بارش بس نیست با پسرت نشستی رو حیوون دارین حال می کنین واسه خودتون ؟؟ مرد خودش پیاده شد ، ولی بچه موند رو گوش درازه . خلاصه رسیدن به یه روستای دیگه ، این بار ملت به مرد گفتن : داداش کرکره هاتو دادی پایین ؟؟ اون بچه رو سوار کردی ، خودت داری پیاده میری ؟؟ تازه بچه چقدر بی ادبه حرمت کوچیک تر بزرگتر سرش نمیشه .
این بابای ما هم آخرش ریخت به هم گفت : به کدوم ساز شما برقصم ؟؟؟ !!!!

شرمنده زیاد حرف زدم . ولی اون چیزی که به نظرت درسته رو انجام بده ::))
موفق باشی .

persian girl
Wednesday 10 March 2010, 06:22 PM
سلام پریساخانوم
نمیدونم چرابه حرفای دیگران توجه کردی ولی من الان 5ساله که گیتارمیزنم و به نظرخودم پیشرفتم خوب بوده که درکنارش هم کرال وهم آکاردئون کارمیکنم خداروشکر الانم که دارم تو بند خودمون با دوستام کارمی کنم.همه اینارو گفتم که به اینجا برسم خیلی ها سعی کردن منو پشیمون کنن خیلی ها سعی کردن نا امیدم کنن ولی ناامیدنشدم وهنوزم که هنوزه دارم باعلاقه موسیقی کار میکنم.

عزیزم خیلی ها هستن این وسط که هم میخوان موسیقی پیشرفت نکنه هم زن همون پایین بمونه خودت باید یادت بمونه که چه استعداد و چه ارزشی داری
درضمن ورودت رو به دنیای پاک موسیقی تبریک میگم

موفق باشی

ehsanmir
Wednesday 10 March 2010, 07:58 PM
سلام
بزارید یه داستان بگم.البته خیلی ها شنیدند.اما این رو برای اون یه نفری میگم که نشنیده.
داستان اینه......
یه روز 2 تا قورباغه میفتند تو یه چاه.همه قورباغه ها دور این چاه جمع میشند.تمام اون قورباغه ها که بالا بودند به اون 2 تا که پایین بودند میگفتند شما خواهید مرد.چون نمیتونید بیایید بالا.اما هر دو قورباغه تلاش میکردند که بیان بالا.بعد از مدتی یکی از قورباغه ها خسته و نا امید شد.و کلا دست از تلاش برداشت.چون تحت تاثیر حرف اون قورباغه ها قرار گرفته بود.ولی قورباغه دوم دست از تلاش بر نداشت و ادامه داد تا موفق شد.وقتی از چاه اومد بالا قورباغه های دیگه متوجه شدند این قورباغه کر هست و نمیشنوه.

بعضی اوقات انسان باید کر بشه و توجهی به حرفهای منفی دیگران نداشته باشه تا موفق باشه.
من و تمام دوستان این سایت برای شما ارزوی موفقیت و پیروزی میکنیم.
احسان میر

Sohrab Iwis
Wednesday 10 March 2010, 09:33 PM
درود

چه ربطي داره خانم ؟

كي گفته كه دخترا نميتونن استاد و موزيسيين و ... از اين چيزها بشن ؟

مگر شما توي كنسرت ياني نديدين كه اون دختره چه ويلوني ميزنه ؟(ربطي نداشت ولي كلا گفتم)

پس اصلا به حرف هاي ديگران توجهي نكنين و با پشتكار به هدفتون ادامه بدين

به اميد روزهايي كه شيريني استاديتونو بخوريم(لووووووووووووووووو ووووووووووووول!!!!)

خسته هم نباشيد !!

hks
Wednesday 10 March 2010, 09:52 PM
سلام
من تو زندگی به یه چیز خیلی اعتقاد دارم اون هم اینه که اگه به یه کار یا چیزی علاقه داری برو دنبالش
اگه واقعا گیتارو دوست داری بهتر ادامش بدی مطمئن باش هیچ وقت ضرر نمی کنی

Mohsen_M
Thursday 11 March 2010, 08:12 AM
درود،
دوست عزیز در مقابل حرفهای اونها "کر" باش! یعنی از این گوش بگیر از اون گوش بده بیرون. اگه واقعا علاقه داشته باشی می تونی خیلی موفق باشی!
من که پسرم، پدرم هر روز بهم تیکه میندازه اونم بعد از 1 سال!
پس کاری که می دونی درسته رو اجام بده تا بعدا حسرتش رو نخوری!
موفق باشی

كوروش88
Thursday 11 March 2010, 08:47 AM
اين چيزي كه شما نوشتي داره عدم اعتماد به نفس شما رو مي رسونه . والا اگه شما به خودت مطمئن باشي حرف مردم نبايد اينقدر روي شما تاثير بذاره كه بخواي با ما درميون بذاري ! راهت رو انتخاب كردي ؟ پس ديگه نبايد لحظه اي شك كني . هنر و تلاش زن و مرد نمي شناسه . فرهنگ بايد عوض بشه و شما هم بايد در عوض كردنش سهم داشته باشي ( يادت باشه شيرين عبادي كه جايزه صلح نوبل رو برد يك خانمه ! ). يا حق.

Ahmad vivaldi
Thursday 11 March 2010, 09:22 AM
همه چیز به خوده آدم بستگی داره (خواستن توانستن است) تو الان نماینده تمام دختر هایی هستی که این مشکل رو دارن پس با موفقیت که به دست میاری تمام فکرای تاریخ گذشته را تسلیم می کنی پس سعی کن

كوروش88
Thursday 11 March 2010, 09:59 AM
دختر گيتاريست !، الان يك گفته جناب آنتوني رابينز يادم اومد خالي از لطف نديدم بگم . بد نيست گاهي اوقات حرفش يادمون باشه :
انديشه هاي خود را شكل ببخشيد درغير اينصورت ديگران انديشه هاي شما را شكل مي دهند ، خواسته هاي خود را عملي سازيد و گرنه ديگران براي شما برنامه ريزي مي كنند.

Parisa-Delbar
Thursday 11 March 2010, 08:45 PM
خوشحالم که حداقل در این سایت کسانی هستند که منو درک و تشویق کنن.
من تازه شروع کردم و کسی رو ندارم که بهم کمک کنه. امیدوارم ناراحت نشید اگه سوالامو تو این سایت بپرسم.
بازم از همه ممنونم.
پیشاپیش عید همتون مبارک باشه عزیزان

Parisa-Delbar
Thursday 11 March 2010, 09:13 PM
راستی- یه تاپیک هم برای تیونر ایجاد کرده بودم که گویا تکراری بوده و حذف شد.
من تو سایت تازه واردم زیاد به رسم و رسوم اینجا آشنا نیستم یعنی آشنا نبودم.
فکر نکنید دختر تنبلی هستم
از همه معذرت میخوام. شرمنده

008
Sunday 14 March 2010, 08:31 AM
دشمنت شرمنده خانوم پریسا.هر وقت هر سوالی در رابطه با نوازندگی داشتید در انجمن مربوطه بپرسید دوستان کمکتون میکنن.در ضمن از اونجایی که تازه کار هستید پیشنهاد میکنم برای افزایش معلوماتتون وتسریع در پیشرفتتون سری به سایتهای تخصصی گیتار بزنید.موفق باشی

MEHRNAM
Sunday 14 March 2010, 09:42 AM
تا استادی مثل من اینجاست سؤال جای دیگه نبرین...ههههه شوخی بود بابا چشم غره نرین به من...
من خودمم مثل شما ، هر چی خواستیم از هم بپرسیم دیگه...مهم اینه که ما توی این سایت اگر همه افکارمون مثل هم نیست ولیکن حداقل میتونیم بگیم یک دغدغه ی مشترک داریم: عشق به موسیقی.بدرود و سپاس.

Haamed
Sunday 14 March 2010, 12:00 PM
گرفت مطلبو