PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار فرشته باران

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 07:44 AM
سلام این کار اسمش هست شکار آهو
امیدوارم بپسندیدش
You can see links before reply

عمو تمبکی
Thursday 11 March 2010, 07:12 PM
سلام این کار اسمش هست شکار آهو
امیدوارم بپسندیدش

کارتون جالب بود فقط یکم با کیفیت پایین ضبط شده بود

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 07:35 PM
مرسی از نظرتون کارم رو بررسی میکنم

sam720
Thursday 11 March 2010, 07:40 PM
اجرای قشنگی بود ممنون
براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Sina_Yanni
Thursday 11 March 2010, 07:45 PM
ای ول آناهیتا خانم ، واقعا زیبا بود ... . عالی ... . بازم از این کارا بکنین :)

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 08:00 PM
این آهنگ بارون بارونه از ویگن است . منتظر نظرات شما هستم

ehsanmir
Thursday 11 March 2010, 08:46 PM

کارتون خوبه.فقط باید یه مقدار رنگ و لعابش رو بیشتر کنی.تنوع رنگ صداها.fill های به موقع.سکوت.
ولی به غیر از اینها دستتون به کیبرد مسلط هست.
موفق باشید.

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 08:49 PM
مرسی آقای سام و سینا خیلی لطف دارید

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 08:50 PM
مرسی آقای احسان حتما کارم رو بررسی می کنم

Sohrab Iwis
Thursday 11 March 2010, 09:36 PM
درود

خسته نباشيد
اين روزها نمونه كارهاي خيلي باحال زياد شده و كار شما هم يكي از اونها !

اما...
اميدوارم جسارت بنده رو ببخشيد ولي يه خورده صدا خيلي حالت تيز به خودش گرفته
نميدونم متوجه شديد يا نه ؟
منظورم اينه كه صدا باس نداره

اما به هر حال كار جالبي بود

+تبريك

Fereshteh_Baran
Thursday 11 March 2010, 10:15 PM
مرسی آقای سهراب که نظرتون را دادید. فکر کنم مشکل اینجاست که بیشتر کارهامو با صدای string کار میکنم. این بار صداهای دیگر رو هم امتحان میکنم.

Amir Akbari
Friday 12 March 2010, 12:53 AM
دوست عزیز بخاطر انتخاب آهنگهای زیبای قدیمی بهت تبریک میگم و اما آهنگها، هنگام اجرای ملودی به ریتم بیشتر توجه کن و فواصل رو رعایت کن، برای زیباتر شدن آهنگ از آکوردهای بیشتری استفاده کن امیدوارم شاد باشی و پیروز .

violonclub
Friday 12 March 2010, 08:59 AM
-20-
آفرین

M8H
Friday 12 March 2010, 11:12 AM
سلام دوست عزیز.

خوب دوستان بیشتر مشکلات رو گفتن.
فقط این چند نکته رو رعایت کنید رو کارتون خیلی تاثیر داره.

1_کارتون خوبه فقط یه خورده ملودی یا ووکال ها رو خشک مینوازین.

2_نوازندگیه هر آهنگی نیاز به یه شروع خوب و پایان زیبا داره.(دیگه حداقلش که ضعیفترینش میتونستید برای پایان از حالت Fade استفاده کنید.)

3_باید بیشتر روی هارمونیک و آکورد مسلت تر باشید!!

Fereshteh_Baran
Friday 12 March 2010, 11:38 AM
درود به همه دوستان
ضمن تشکر از همه دوستانی که به کارهای من توجه داشتند و اشکال های مرا بررسی کردند، من باید اینجا از آقای احسان هم تشکر کنم ، که مرا در ضبط کردن آهنگ ها و گذاشتن اونها توی سایت خیلی کمک کردند.
روز خوبی داشته باشید

Fereshteh_Baran
Thursday 18 March 2010, 06:17 AM
هفت سین موسیقی

سنتور ، سه تار ، سنج، ساکسیفون ، سرنا، ساز دهنی، سیتار

سال خوبی داشته باشید

hossein_faran
Thursday 18 March 2010, 01:38 PM
آناهیتا خانم مرسی از اجراتون

خوب زده بودین.همه چی عالی بود.فقط دوتا چیز

یکی این که سعی کنین ملودی رو سر ضرب تر بزنین.

دومم آکورداش یه سری جاها

البته شما وارد هستین.میبخشین نگه جسارت کردم

Fereshteh_Baran
Thursday 18 March 2010, 01:51 PM
آقای شادمهر مرسی از راهنمایی هاتون. در مورد آکوردها اگه زود یا دیر میگیرم یه مسئله است ولی اگه غلطه تقصیر من نیست من بیشتر آهنگ ها رو از روی نت میزنم

firzi
Tuesday 20 July 2010, 09:20 PM
کارتون خوبه بچه ها همه ی نظرها رو دادن...:41:
آرزوی موفقیت دارم براتون...:am

Fereshteh_Baran
Wednesday 28 July 2010, 07:02 PM
آقای رامتین مرسی از این همه توجه و ریز بینی که دارید. امیدوارم نمره اخلاق شما 20 بشه

saeed_national
Wednesday 28 July 2010, 07:10 PM
نه فرازی نه فرودی نه یک اینتروداکشنی
نه یک پایان خوبی
یه خط ملودی زدی زحمت کشیدی
البته اینهای که میگم ریز و جزییات کاره که اگر دقت میکردی و صداهای رو هم خوب انتخاب میکردی نتیجه بهتری میگرفتی
در کل من اگه بخوام نمره بدم از بیست به این کار 12.75 میدم .25.0 هم به خاطر اینکه اون اقای پست دومی میگه کیفیتش بد بود ازتون کسر میکنم.
تا دفعه بعد که اهنگ رو ساختین این نکات رو رعایت کنین
ضمنا 2 نمره هم به خاطر اون سرور مسخره ای که داخلش آپلود کردهبود ازتون کم میشه.
حالا ایشالا دفعه بعد ببینم چند میشی.
:24:
دوست عزيز ادب مرد به ز دولت اوست ،مهم نمونه كار نيست مهم ان جسارت و شهامتي هست كه ايشان با خود حمل ميكنن، اگه فكر ميكني به اندازه يك نوك سر سوزن از شهامت ايشان را داري بفرما وسط ميدون تا ببينيم چند مرده حلاجي.در ضمن اين را بدان كه عمل از تئوري غنيتر هست،

Mohammad_ngml
Wednesday 28 July 2010, 07:31 PM
هر دو کار رو گوش کردم دوست عزیزم. خب بی تعارف نقاط ضعفی داری که دوستان گفتن. مخصوصا چیزی که خیلی باید برای تمرینش وقت بذاری رعایت کردن زمان کشش نتهاست. حتما تمریناتی از استادت بگیر که ملودی زدنتو قوی کنه. تو آهنگ شکار آهو من احساس میکردم آهنگ بیشتر از باند سمت چپ شنیده میشه. پس پانوراما رو هم رعایت کن. در مورد سروری هم که آپلود کردی باید بگم 4shared تنها سروری هست که هیچکس در مورد دانلود باهاش مشکلی نداره. D: بیخیال حرف مردم D:

Fereshteh_Baran
Wednesday 28 July 2010, 07:39 PM
آقای محمد مرسی از وقتی که برای آهنگهای من گذاشتید. من همیشه به این امید ، آهنگ توی سایت میگذارم تا نقاط ضعفم رو بررسی کنم و همیشه از انتقاد های سازنده خوشحال میشم.

GhazalMusic
Wednesday 28 July 2010, 07:44 PM
آفرین برای مدت کمی که ساز میزنید خیلی هم خوبه به گفته های یه سری دوستان کم لطف که فقط حرف میزند و حتی طرز انتقاد سازنده رو آگاه نیستن توجه نکنید به قول آقا سعید این گوی و این میدان.
تنها پیشنهادی که دارم به عنوان عضو کوچیک ..روزی چند ساعتی با ریتمهای مختلف و سرعت کم گامها را بزنید تا آنجای که از حوصله خارج نشده این تمرین رو ادامه بدید هم تمرین برای انگشتانه هم ریتم قوی تر میشه هر چندباری که گامی را زدید سرعت ریتم رو 5 تا 5 تا بالا ببرید این تمرین رو خود بنده هنوز هر با قبل از ساز زدن انجام میدم .
مطمئن باشید تاثیر گزاره
برایتان بهترینها را آرزومندم.

joojefarary
Wednesday 28 July 2010, 07:45 PM
چیزی که منو ناراحت میکنه به مضحک گرفتن دوستان که شما باید از این کارت خجالت بکشی . اینجا همه کارهاشون میزارند که دوستان نظر بدن تا ایراداتشون بگن . هر چقدم اگر کاری ضعیف باشه با انتقاد مثبت طرفمون به سمت جلو سوق بدیم نه اینکه بزنیم تو سرش . فرشته باران جان من اسم کوچیکتون نمیدونم به نظر من کارت خوب بود من کارتون تا حالا گوش نکرده بودم . با اون پشتکاری که من ازتون دیدیم مطمعا موفق میشید . به نظر من کارتون خوب بود فقط سعی کن هر آهنگی دم دست میاد بزنی زیاد به این فکر نکن حتما درست بزنی تا حدی که بتونی درست بزنی کافی بعدا خودش درست میشه . راستی سعی کن فعلا گوشی زدن بذاری کنار فقط نتی کار کنی . الان چه کتاب کار میکنی ؟

Fereshteh_Baran
Wednesday 28 July 2010, 08:19 PM
مرسی از این همه محبتی که دوستان به من دارند. چشم حتما گام ها رو بیشتر تمرین میکنم. در ضمن من از ابتدای کار، با نت کار کردم و هیچ گاه گوشی نزدم. موفق باشید

ehsanmir
Wednesday 28 July 2010, 08:26 PM
نه فرازی نه فرودی نه یک اینتروداکشنی
نه یک پایان خوبی
یه خط ملودی زدی زحمت کشیدی
البته اینهای که میگم ریز و جزییات کاره که اگر دقت میکردی و صداهای رو هم خوب انتخاب میکردی نتیجه بهتری میگرفتی
در کل من اگه بخوام نمره بدم از بیست به این کار 12.75 میدم .25.0 هم به خاطر اینکه اون اقای پست دومی میگه کیفیتش بد بود ازتون کسر میکنم.
تا دفعه بعد که اهنگ رو ساختین این نکات رو رعایت کنین
ضمنا 2 نمره هم به خاطر اون سرور مسخره ای که داخلش آپلود کردهبود ازتون کم میشه.
حالا ایشالا دفعه بعد ببینم چند میشی.
:24:

سلام
رفیق , اینطور نظر دادن تو این سایت جایی نداره.همه بچه ها اینجا رفیق هستند.تنها چیزی که من رو پا بند به این سایت کرده ولاغیر.اگر فکر میکنید با اینجور طرز بیان بشه راهنمایی کرد و یا کسی رو دلگرم کرد کاملا در اشتباه هستید.این ایراداتی که شما گفتید همه دوستان حتی خود ایشون هم بهش واقفند.ولی هیچ کس اینطور مثل شما انتقاد نکرده.پس بد نیست به حرفی که میخوایم بزنیم و یا کاری که میخوایم انجام بدیم کمی فکر کنیم که بعد پشیمونی سودی نداره.
ممنون.......

GhazalMusic
Wednesday 28 July 2010, 09:28 PM
مرسی از این همه محبتی که دوستان به من دارند. چشم حتما گام ها رو بیشتر تمرین میکنم. در ضمن من از ابتدای کار، با نت کار کردم و هیچ گاه گوشی نزدم. موفق باشید

پیشت رفت قابل توجه شما به قول دوستمون حاصل پشتکار و جدیت شماست و البته عشق به موسیقی .بله کاملا درست فرمودید هنرجو هائی که از اول با نت آغاز کردن در قسمت گوشی در ابتدا کمی به تمرین احتیاج دارند ولی در مورد دو آهنگی که شما اجرا کردید باید دوباره آفرین گفت ..به مرور البته با تمرین زیاد حساسیت گوش حتی به تشخیص کمترین اختلاف هرتز میرسه برای تمرین همونطور که دوستمون گفتن تا می تونید آهنگ بزنید همینطور گامها هنگام نواختن به نتها عمیق تر گوش فرا دهید با پشتکاری و علاقه ای که دارید مطمئنم با جدیت در عرض 5 تا 6 ماه در حد یک نوازنده ی بسیار خوبی خواهید شد .
پیروز باشید.

Khashayar
Wednesday 28 July 2010, 11:01 PM
درود
به بحث اصلی تاپیک برگردید هر کسی میتونه انتقاد کنه و این سایت فقط برای تشویق درست نشده این رو همه ی دوستان میدونند و آگاه هستند.ولی لطفا در انتقادهاتون از لحن ملایمتری استفاده کنید و اینتقادتون دوستانه باشه تا هم باعث پیشرفت دوستان بشه هم حساسیت به وجود نیاره که باعث کدورت بشه..
به بحث اصلی برگردید تمام پست های بی ربط قبلی پاک خواهد شد..
.

joojefarary
Thursday 29 July 2010, 12:06 AM
. اگه دوستان وارد جزییات نشدن دلیلی نداشت و احتیاج نبود . از مدیر ممنون که پستها رو ویرایش کردن . منم پست خودم ویرایش کردم . دوستان دیگه این بحث بذارید کنار اگه چیزی هم گفتن اهمیت ندین هدف بحث چیز دیگریست . موفق باشید .

ravi
Thursday 29 July 2010, 01:05 AM
من نوشته های دوستان رو خوندم و فکر میکنم که به ramtin_designer داره بی لطفی میشه.....

من با نظر ایشون موافقم اگه یه نفر ضعفی داره باید بهش گفت تا تکلیفش مشخص بشه اگه میتونه بهتر کار کنه که تمرین میکنه و اگر هم نه تصمیم میگیره که شاید دیگه وقت برای این رشته صرف نکنه....
حالا من اگه الکی بگم که مثلا این کار عالی بود ولی یه ضعف های کوچکی هم داشت در واقع به اون فرد خیانت کردم و جایگاه واقعی خودش رو هیچگاه پیدا نخواهد کرد پس بهتر است که با حقایق روبرو شود.....

اینهمه حمله به یک شخص بی طرف اصلا کار درستی نیست....

ramtin_designer
Thursday 29 July 2010, 01:14 AM
من نوشته های دوستان رو خوندم و فکر میکنم که به ramtin_designer داره بی لطفی میشه.....

من با نظر ایشون موافقم اگه یه نفر ضعفی داره باید بهش گفت تا تکلیفش مشخص بشه اگه میتونه بهتر کار کنه که تمرین میکنه و اگر هم نه تصمیم میگیره که شاید دیگه وقت برای این رشته صرف نکنه....
حالا من اگه الکی بگم که مثلا این کار عالی بود ولی یه ضعف های کوچکی هم داشت در واقع به اون فرد خیانت کردم و جایگاه واقعی خودش رو هیچگاه پیدا نخواهد کرد پس بهتر است که با حقایق روبرو شود.....

اینهمه حمله به یک شخص بی طرف اصلا کار درستی نیست....
ممنون از شما:41::am

Khashayar
Thursday 29 July 2010, 01:25 AM
درود
دوستان لطفا بعد از این پست من به موضوع اصلی تاپیک بپردازید...
قبلا هم گفتم باز هم میگم هر کسی میتونه نظرش رو بده حتی اگر نظرش مخالف باشه و نقد باشه...فقط و فقط بی احترامی نکنه و لحنش مناسب باشه....
خود رامتین گرامی هم در پست شماره 30 به این موضوع پی بردند ....
پس بیشتر از این کش ندید این داستان رو ...
بعد از این پست من هر پستی در ادامه ی این جریان زده بشه و کش داده بشه ماجرا و بی ربط به موضوع تاپیک باشه اخطار دریافت میکنه و پستش پاک میشه...
به بحث و گفتگو و نقد و بررسی بپردازید..
پاینده باشید

Fereshteh_Baran
Thursday 29 July 2010, 06:38 AM
آقای رامتین من این آهنگ رو حدود 6 ماه پیش توی سایت گذاشتم که اولین تجربه من بود. تمام نکاتی رو هم که شما امروز یاد اوردی کردید مثل fade دو صدایی ، تعویض ریتم و ... و خیلی نکاتی که شما اصلا متوجه آن نشدید رو قبلا دوستان خوبم بهم گفته بودند و الان هم روی اونها کار میکنم. در ضمن فکر نکنید که با گفتن دو اصطلاح موسیقی من از میدان در میرم . فقط یه سوال برای من پیش اومده که در طول این 6 ماه ، این استاد رامتین کجا بودن؟ چرا زودتر اجازه ندادید که من و دوستان از دانش شما استفاده کنیم؟ در آخر دوست دارم معنی این جمله شما رو بدونم (متاسفانه حواستون به چیزای ظریف دیگری است !!!! ) واقعا براتون متاسفم با این طرز تفکری که دارید. اگر دوستان خوبم اجازه بدن این بحث رو در همین جا به پایان ببریم. مرسی از این همه دلگرمی تون، همه موفق باشید.

nanani
Thursday 29 July 2010, 11:10 AM
فرشته باران عزیز همینکه با وجود مبتدی بودن شهامت ارایه نمونه کار داشیتد ستودنی است.هرگز با این گفته ها دلسرد نشوید.موفق و سربلند باشید.
----------------------------------------------------------
در برابر چشمانی که عظمت را نمی فهمد اوج نگیر چون هرچه بالاتر روی در نظرش کوچکتر خواهی شد.

شهریور
Thursday 29 July 2010, 11:16 AM
هر کاری حتی اگه خیلی خوب هم اجرا نشه چون براش زحمت زیادی کشیده میشه لایق تشویقه
من خیلی از سازهای دیگه سر در نمیارم ولی معلومه براش زحمت کشیدی
بهر حال من که لذت بردم زیبا نواختی

saeed_national
Thursday 29 July 2010, 11:27 AM
سلام،دوستان گلم اين را بايد بدونيم كه، همه چي را همگان دانند و همگان هم از مادر زاده نشدند.بزرگترين استاد موسيقي بتهوون اقرار كرد كه موسيقي يك درياست و من هنوز يك قطره از ان را بلد نيستم .اين حقير نزديك به 22 و23 ساله كه موسيقي كار ميكنم، ولي اشكالاتم در مورد پيانو و موضوع ارپژ را از همين دوست گلم فرشته باران ياد ميگيرم.بچه هاي كيبورد هميشه و همه زمان منتظر انتقاد هستند،اصلا تا انتقادي نباشه پيشرفتي حاصل نميشه،اما عزيزان بحث انتقاد با استهزا دو مقوله جداست.پس بايد در تفكيك اين دو بيشتر حساسيت بخرج بديم،

و اينهم يكي از كارهاي زيباي فرشته باران گل هست كه براي اموزش ارپژ به اين حقير فرستاده بودن ،اضافه كنم كه اين يك ضبط معمولي براي نشان دادن اكورد هست مسلما اگر قصد نمونه كار و گذاشتن توي تاپيك مي بود بهتر از اينها اجرا ميكردن.اما من از اين اجرا خيلي خوشم مياد و خيلي هم گوش ميدم.

جان مريم
كيبورد a1000
نوازنده فرشته باران

GhazalMusic
Thursday 29 July 2010, 03:00 PM
جان مريم
كيبورد a1000
نوازنده فرشته باران

You can see links before reply (You can see links before reply)

این اجرا بعد از اجرای آهنگها با کیبورد هست؟ بعد از چند وقت نازنین مریم رو اجرا کردید؟
دست چپ خیلی خوبه آفرین هماهنگی دو دست و سینک نواختن هم خیلی خوبه .
جا داره از آکودهای بیشتری استفاده کنید ولی اجرا خیلی خوبه

و یه پیشنهاد دیگه اگه اجازه داشته باشم بدم اینه که با روح آرامتر بنوازید منظورم اینه که به قول خارجیها ریلکس تر .دست چپ شما خیلی خوبه نگزارید تنبل بشه ادامه ادامه و ادامه بدید
پیروز باشید.

rezaranjbaraan
Tuesday 3 August 2010, 01:57 PM
فرشته باران عزیزمن گوش کردم کارتو البته ببخشی دیر تاپیکو دیدم...
شما یه نقطه قوت داری که همون نقطه قوتت باعث شده کارت یه نموره خشک باشه و من فکر میکنم اون چیزی نیس جز نت نوازی که همه کسانی که نت میزنند تا مدتها بعد از شروع کارشون این مشکل رو یدک میکشن راه حلی که من برای این مشکلت پیدا کردم و خودم هم استفاده میکنم گوش ددن ب کارای تاریخی و به یاد موندنیه برای شما مثلا shine on you crazy diamond وبیشتر کارای پینک فلوید که فضاسازیهای خوبی دارن
البته نقاط قوت دیگری هم هست و اون توانایی ارائه کار در هر سطحی هست که شما دارین و اعتماد به نفس خوب و اینکه از افکتهای خوبی استفاده کردین و تنظیم مستر صداها خوب بود....:41: