PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای نوع ساز و زمان یادگیری

ney_7band
Saturday 13 March 2010, 06:39 AM
با درود فراوان به دوستان گیتاریست
من حدود چند ساله که موسیقی سنتی کار میکنم (سه تار ونی) ولی تا حالا حتی فکرشم نمی کردم که روزی بخوام به طرف موسیقی کلاسیک وپاپ کشیده بشم که تا چند وقت پیش به دعوت یکی از دوستانم خونشون رفتم . یکی از دوستام گیتار زد اصلان از اون موقع تا الان دارم از حرص خو دمو میخورم .واقعا کیتار ساز جوادو با کلاسیه.یادگیریش چقدر طول میکشه؟ . میگم من دانشجو هستم و پول زیادی برای خرید گیتار ندارم به نظر شما با 100/150هزار تومن سازه بدرد بخوری گیرم میاد اگه هست چه مدلی بخرم که خیلی سازه اموزشی نباشه و خوب باشه چون من میدونم ساز ضعیف چقدر حال ادمو میگیره.

با تشکر

ney_7band
Monday 15 March 2010, 06:31 AM
با درود مجدد
میخواستم بدونم شما که بعداز ویولن گیتارو شروع کردی چقدر طول کشید که تو گیتار راه افتادی؟

Mohsen_M
Monday 15 March 2010, 08:21 AM
درود،
همیشه می شه یاد گرفت، هر چی بیشتر یاد بگیری متوجه می شی که چیز های بیشتری هست که بلد نیستی!
اگه واقعا علاقه داشته باشی می تونی خیلی زود پیشرفت کنی!
من 1 سال گیتارو گوشی کار کردم، بعد رفتم سراغ نت خونی که تونستم اونو زود تر از حد معمول تموم کنم!
مدت زمان یادگیری شما بستگی به علاقه مندی شما داره!
من خودم با یه ساز 150000 تومنی شروع کردم که خیلی هم ازش راضی هستم!
مدلش Aria AK20 که هر کی صداش رو شنیده خوشش اومده!( البته یه خورده شانس هم تو این زمینه لازمه)
موفق باشید