PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از مسئول سابق بخش کمانچه

Khashayar
Wednesday 17 March 2010, 12:03 PM
درود
متعصفانه دوست عزیزمون ,ویشتاسب گرامی( Kamanche (You can see links before reply) ) مدیر بخش کمانچه و یکی از دوستان قدیمی نت آهنگ بنا بر دلایل شخصی و مشغله های کاری به درخواست خودشون دیگر به عنوان مسئول بخش کمانچه نمیتوانند در کنار ما باشد. امیدوارم شرایطی پیش بیاد که باز هم در خدمت این دوست عزیز باشیم.
از زحمات و کارهای مفیدی که طی این مدت انجام دادند سپاس فراوان داریم.امیدوارم در همه ی مراحل زندگی شاد و سبز و پیروز باشند.

Mezrab
Wednesday 17 March 2010, 12:33 PM
کمانچه جان موفق باشی! سنتور نوازی و ها و قطعاتی که خودت همه ساز هاش رو نواختی هنوز به یاد دارم..توی عرصه سنتی سایت خیلی زحمت کشیدی...

Peddy
Wednesday 17 March 2010, 12:52 PM
درود

ویشتاسب عزیز خسته نباشی امیدوارم همیشه در همه جا پیروز و پاینده باشی

Babak_mix
Wednesday 17 March 2010, 01:11 PM
دوست عزيزم ما خيلي با هم برخورد نداشتيم، ولي شک ندارم که شما يکي از بهترين مديرهاي سايت عزيزمون بودي و هستي و در آينده نيز خواهي بود...
اميدوارم مشکلات شما هم به زودي مرتفع بشه، برات آرزوي سلامتي و پيروزي دارم...

ارادتمندت Babak

nabegheh95
Wednesday 17 March 2010, 02:46 PM
كمانچه عزيز اميدوارم هرجا كه هستي موفقيت همراهت باشه

MEHRNAM
Wednesday 17 March 2010, 03:06 PM
ویشتاسب جان، شما علاوه بر یک نوازنده ی قدر و با احساس مدیر توانایی نیز بودید! امیدوارم موفق باشید.

Amirrelax
Wednesday 17 March 2010, 04:28 PM
ویشتاسب جان امیدوارم در تمام مراحل زندگی ات موفق باشی

rumour
Thursday 18 March 2010, 08:37 AM
موفق باشی...

AliB
Saturday 20 March 2010, 10:28 PM
دوستان سلام
در ابتدا نوروز رو به همه ی شما تبریک میگم و در ادامه سپاس دارم از خشایار گرامی برای قدردانی از زحمات دوست خوبم ویشتاسب مسوول سابق بخش کمانچه ی سایت نت آهنگ .
من هم باید به سهم خودم از ویشتاسب عزیز بابت همراهی مستمر و مسوولانش در این مدت نسبتا طولانی که عهده دار این مسوولیت در بخش انجمن های سایت بود ، سپاسگزاری کنم .
مطلب بعد که باید به عرض دوستان برسونم این هست که دو شب قبل ، ویشتاسب عزیز با من تماس گرفت و در صحبتی که با هم داشتیم ، متوجه شدم که متاسفانه حادثه ای براش پیش اومده و به همین خاطر برای پاسخ دادن به مهر و محبت دوستان در این تاپیک نمیتونه شاید برای چند روز آنلاین بشه به همین خاطر از من خواست تا ضمن تشکر از همه ی دوستانی که محبت کردن در این تاپیک ، این مساله رو به اطلاع برسونم و البته من هم به دلیل مشغلات زیاد تا الان نتونسته بودم این کار رو انجام بدم.
باز هم متشکرم

HamedSedighi
Sunday 21 March 2010, 06:17 AM
پیروز و موفق باشی ای ویشتاسب .

Sohrab Iwis
Sunday 21 March 2010, 07:23 AM
اولا به ویشتاسب عزیز که خیلی زحمت کشیدن خسته نباشید میگم
و ثانیا سال نوی شما هم مبارک باشه و برایت آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی میکنم.

سهراب.

Kamanche
Sunday 21 March 2010, 07:29 PM
سلام و درود به همه ی دوستان
ببخشید که خیلی دیر دارم جواب میدم .همونطور که علی جان لطف کردند و نوشتند اواخر سال اتفاقی برام پیش اومد و پیامدش چند روزی دسترسی ام به اینترنت قطع شد الان هم دستم وبال گردنمه و سخت دارم می نویسم. تا وضعم بهتر بشه کم پیدا خواهم بود .
اما
خواستم تشکر کنم از مدیران ارشد سایت که این دو سال در خدمتشون بودم و همیشه لطف داشتند به بنده .
همینطور همه ی دوستان جان . به خصوص بزرگ ترها جناب آرین و جناب بردیا .
شبیه پیام خداحافظی شد اما بیشتر قصد من تشکر بود از دوستانی که همراهم بودند در این دو سال .
مطلبی نیست جز ارزوی سلامتی و تبریک سال نو .

تا توانی مده از کف به بهار ای ساقی
لب جوی و لب جام و لب یار ای ساقی

Nassim_Agha
Sunday 21 March 2010, 08:40 PM
کمانچه عزیز
من بی نهایت از دانلود آهنگهای زیبای کمانچه که در اثر تالش و زحمات شما امکانپذیر شد سپسگزارم.

واقعا زحمت کشیدید.
برای شما تندرستی و بهروزی را در این سال نو آرزو دارم
شاد و پیروز باشید

نسیم