PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره گلچین کردن چند فلش

shoroeno
Friday 19 March 2010, 12:05 PM
سلام دوستان
من چند تا بک آپ دارم و یک عدد فلش کارت من می خوام از هر بکاپم چند تا ریتمش رو تو یک فلشی که دارم گلچین کنم مثلا از M&H5 چند تا ریتمهای ساسی و ضربان و اشکین ملودی و بابا کرمش
از بکاپ E&N چند تا ریتم بندری و چند تا اهنگ دیگش و از یه بکاپ دیگه یه آهنگ .هموشن هم سمپل خورن به چه شکل می شه این کارو بکنی
اصلاامکان پذیر هستش:redguitar:

M8H
Friday 19 March 2010, 01:23 PM
سلام دوستان
من چند تا بک آپ دارم و یک عدد فلش کارت من می خوام از هر بکاپم چند تا ریتمش رو تو یک فلشی که دارم گلچین کنم مثلا از M&H5 چند تا ریتمهای ساسی و ضربان و اشکین ملودی و بابا کرمش
از بکاپ E&N چند تا ریتم بندری و چند تا اهنگ دیگش و از یه بکاپ دیگه یه آهنگ .هموشن هم سمپل خورن به چه شکل می شه این کارو بکنی
اصلاامکان پذیر هستش:redguitar:
سلام دوست عزیز!
این کارهایی که گفتی رو M&H6 هستش نه M&H5!

خوب این کار امکان پذیر هستش.
ولی نیاز به آموزش و تمرین داره.
شما تهران هستین؟!
راستی اگه کسی از دوستان برنامه ی TM5 رو خواستش به من پیام بده.

sunshine
Friday 19 March 2010, 01:45 PM
سلام دوست عزیز!

شما تهران هستین؟!

سلام آقای احمدیان
من هم راستش واقعا به این چیز یعنی گلچین کردن فلش کارت نیاز دارم چون تو هر فلش کارتی یه سری از ریتماشو دوست دارم واسم آرزو شد بتونم همشونو یه جا داشته باشم یه بارم زمانی که m&h6 شما رو خریدم تلفنی به آقای علی توکلی گفتم گفتش که باشه از دوستام میپرسم بهت خبرشو میدم دیگه هم خبری نشد ضمنا من شهرستان هستم اگه بتونید طریقه این کارو بصورت یک جزوه آموزشی(البته اگه کار خیلی سختی نباشه که لازم باشه حتما حضوری آموزش بدین) ارائه بدین کمک بزرگی به بچه های نوازنده کیبورد انجام دادین

M8H
Friday 19 March 2010, 01:51 PM
سلام آقای احمدیان
من هم راستش واقعا به این چیز یعنی گلچین کردن فلش کارت نیاز دارم چون تو هر فلش کارتی یه سری از ریتماشو دوست دارم واسم آرزو شد بتونم همشونو یه جا داشته باشم یه بارم زمانی که m&h6 شما رو خریدم تلفنی به آقای علی توکلی گفتم گفتش که باشه از دوستام میپرسم بهت خبرشو میدم دیگه هم خبری نشد ضمنا من شهرستان هستم اگه بتونید طریقه این کارو بصورت یک جزوه آموزشی(البته اگه کار خیلی سختی نباشه که لازم باشه حتما حضوری آموزش بدین) ارائه بدین کمک بزرگی به بچه های نوازنده کیبورد انجام دادین
دوست عزیز متاسفانه آموزش گلچین کردن به هیچ عنوان از طریق جزوه یا... نمیشه فهمید.

فقط این کار رو به صورت حضوری میشه آموزش داد.
چون گلچین کردن درام خییییلی مشکل هستش.
واقعا متاسفم.

shoroeno
Friday 19 March 2010, 03:30 PM
سلام دوست عزیز!

شما تهران هستین؟!

نه من تهران نیستم
مشکل همینه
مگه چه سختی داره که نمی شه غیز حضوری توضیحش بدین؟
بمن از بوشهر هستم

shoroeno
Thursday 25 March 2010, 02:58 PM
حالا چی میشه اینو اموزش بدید؟

M8H
Thursday 25 March 2010, 05:57 PM
حالا چی میشه اینو اموزش بدید؟
دوست عزیز به صورت نوشتاری نمیشه توضیح داد.

arash1star
Tuesday 27 April 2010, 08:42 AM
سلام
ولی من فکر میکنم خیلی راحت هم میشه گلچین کردن فلش کارت رو آموزش داد. فقط کافی مرحله به مرحله توضیح بدی. ضمن اینکه شما بالاخره یه نکاتی رو هم به بچه ها بگی لطف بزرگی کردی.

arash music85
Wednesday 5 May 2010, 10:54 AM
سلام
ولی من فکر میکنم خیلی راحت هم میشه گلچین کردن فلش کارت رو آموزش داد. فقط کافی مرحله به مرحله توضیح بدی. ضمن اینکه شما بالاخره یه نکاتی رو هم به بچه ها بگی لطف بزرگی کردی.

باسلام خدمت شمادوستان
بله من هم حرف شما رو قبول دارم
چشم دوست عزيز من آموزش گلچين كردن رو برايتان مي نويسم و به زودي در تاپيك مي زارم

alireza6614
Saturday 8 May 2010, 12:57 AM
اقا جون هر کی که دوست داریند اینو اموزش بدین برا من خیلی واجبه خدا شما رو موفق کنه انشا الله

ali_salemon
Wednesday 1 September 2010, 09:01 PM
آقا آرش منتظریم

arashkorg
Tuesday 14 September 2010, 01:34 PM
با سلام میخواستم بدونم چرا وقتی بکاپهای pa80 را با Pa80_CardConverter تبدیل میکنیم ریتمهاش در pa1 نمیخونه؟ اگر راهی هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر

من از این برنامه استفاده میکنم ولی فقط واسه اینکه بدونم یه بکاپ چه ریتم هایی توش هست
و تا حالا باهاش فایلی رو تبدیل نکردم که بخوام بذارم رو کیبوردم
اما به نظر نمیاد مشکلی داشته باشه
احتمالا بکاپ هایی که تبدیل کردی مشکلی داشته
چرا خود بکاپ هارو رو کیبوردت نمیذاری ؟
اون جوری فکر کنم بهتر باشه:am

arashkorg
Tuesday 14 September 2010, 01:40 PM
یه سوال تخصصی اگه میشه لطفا کمک کنین . من دارم یه فلش درست میکنم حالا بعد از یه مدت بعضی از ریتم ها که سمپل کردم خوب نیست و میخوام پاکش کنم و از یه ریتم دیگه استفاده کنم . وقتی با eraeseپاکش میکنم ار فلش کارت پاک میشه ولی فقط اسمش . یعنی هنوز حجمشو اشغال کرده اگه میشه کمکم کنین

وقتی با erase ریتم رو پاک میکنی فقط فایل ریتم از رو فلش پاک میشه ( چند کیلوبایت بیشتر نیست ) قسمت بیشتر اون فضارو صدای سمپل اشغال کرده. بنابر این وقتی یه ریتمی رو پاک میکنی باید صداهای سمپل استفاده شده در ساخت اون ریتم رو هم ( که حالا میتونه wave یا KMP باشه ) پاک کنی تا فضا خالی بشه
یعنی یه ریتم سمپل یه فایل ریتم داره که حجمش ناچیزه و فایل سمپل اون که حجم زیادی داره و باید دوتاشو پاک کنی
فقط مواظب باش که از اون فایل سمپل تو ریتم دیگه ای استفاده نکرده باشی چون پاک که شد اون ریتم هم خراب میشه
موفق باشی :am

48055
Wednesday 15 September 2010, 12:14 AM
وقتی با erase ریتم رو پاک میکنی فقط فایل ریتم از رو فلش پاک میشه ( چند کیلوبایت بیشتر نیست ) قسمت بیشتر اون فضارو صدای سمپل اشغال کرده. بنابر این وقتی یه ریتمی رو پاک میکنی باید صداهای سمپل استفاده شده در ساخت اون ریتم رو هم ( که حالا میتونه wave یا KMP باشه ) پاک کنی تا فضا خالی بشه
یعنی یه ریتم سمپل یه فایل ریتم داره که حجمش ناچیزه و فایل سمپل اون که حجم زیادی داره و باید دوتاشو پاک کنی
فقط مواظب باش که از اون فایل سمپل تو ریتم دیگه ای استفاده نکرده باشی چون پاک که شد اون ریتم هم خراب میشه
موفق باشی :am
دقیقا شما درست می گید . ومن هم همین مشکلو دارم میخواستم بودونم حالا که این فایل wav یا kmp رو که ریختم چه طور میشه از فلش کارت پاک کرد . اگه جوا ب بدین ممنون میشم :22:

arashkorg
Wednesday 15 September 2010, 12:17 PM
دقیقا شما درست می گید . ومن هم همین مشکلو دارم میخواستم بودونم حالا که این فایل wav یا kmp رو که ریختم چه طور میشه از فلش کارت پاک کرد . اگه جوا ب بدین ممنون میشم :22:

هر سمپل جدیدی خواستی بریزی رو فلش ، روی اون سمپل های قبلی ( که میخوای پاکش کنی ) لود کن
اینطوری اون قبلی خودش پاک میشه و اون سمپل جدید جای اون رو میگیره
موفق باشی:am

ziba87
Friday 17 September 2010, 11:09 PM
سلام چند وقت من نبودم از دستم راحت بوديد؟؟؟؟؟
يك سوال داشتم كارم خيلي خيلي خيلي گيره من دارم فلش گلچين ميكنم تمام مراحل گلچين كردن فلش هم ياد دارم ولي يك جارو ياد ندارم جايي كه دارم كيتي كه قبلا چيده شده و حالا ميشه بگيد چجوري بايد اون درام كيت هارو اكسپرت كرد تعكيد ميكنم درام كيت هايي كه قبلا روي كلاويه ها چيده شده انشا ا... وقتي فلش رو گلچين كردم ميزارم تو سايت واسه دانلود شمارو خدا كمكم كنيد

arashkorg
Saturday 18 September 2010, 12:07 PM
سلام چند وقت من نبودم از دستم راحت بوديد؟؟؟؟؟

يك سوال داشتم كارم خيلي خيلي خيلي گيره من دارم فلش گلچين ميكنم تمام مراحل گلچين كردن فلش هم ياد دارم ولي يك جارو ياد ندارم جايي كه دارم كيتي كه قبلا چيده شده و حالا ميشه بگيد چجوري بايد اون درام كيت هارو اكسپرت كرد تعكيد ميكنم درام كيت هايي كه قبلا روي كلاويه ها چيده شده انشا ا... وقتي فلش رو گلچين كردم ميزارم تو سايت واسه دانلود شمارو خدا كمكم كنيد

برای اکسپورت کردن یک فایل KMP توی بخش پروگرام وارد recording بشین. اونجا یکی از گزینه ها اکسپورت هست
موفق باشید
منتظر فلش هستیم:am

arashkorg
Saturday 18 September 2010, 12:13 PM
با تشکر از دوست عزیز
من هرجه کشتم لینگ دانلودش را پیدا نکردم میشه لطف کنید لینگ دانلودش رابزاریید فقط یک ست معمولی که در چند صفحه قبل بود دانلود کردم خیلی ممنون.
من با dial up میام و سرعتش جوری نیست که بتونم 12 مگابایت آپلود کنم
اگر دوستان کسی این فلش رو داره لطفا برای این دوست عزیز بذاره
اگر نشد میرم یه روز کافی نت براتون فایل هارو آپلود میکنم :am
اما تو نت بگردی حتما پیدا میکنی چون خیلی ها از pa50 استفاده میکنن:am

ziba87
Saturday 18 September 2010, 01:25 PM
برای اکسپورت کردن یک فایل KMP توی بخش پروگرام وارد recording بشین. اونجا یکی از گزینه ها اکسپورت هست
موفق باشید
منتظر فلش هستیم:am
دوست من من گفتم اكسپورت كردن رو ياد دارم نمي دونم درام كيت هاي از قبل چيده شده رو كلاويه ها رو چجوري بايد اكسپرت كنم در قسمت اكسپورت kmp اسم درام كيت ها نيست اين هم ميدونم كه يكي يكي صدارو بايد اكسپرت كنم وبعد رو كلاويه ها بچينم اين رو نميدونم كه اسم اون صدايي كه من ميخوام چي هست

arashkorg
Saturday 18 September 2010, 02:35 PM
برای اینکه بدونی اون صدایی که میخوای کدوم هست باید موقعی که یه ریتم رو انتخاب میکنی ببینی کدوم درام کیت ها فعال میشن. بعد همون سمپل هایی رو که اون درام هارو ساختن کپی کنی. معمولا اسم فایل های سمپل KMP رو جوری انتخاب میکنن که میشه فهمید کدوم سمپل مربوط به کدوم ریتم هست. راهی به ذهنم نمیرسه به جز سعی و خطا !!!

ziba87
Saturday 18 September 2010, 02:56 PM
دوست من مثلا يك فلش دارم و درام كيتش اسمش هست درام كيت 1 ولي اثلا در قسمت اكسپورت kmp هچون اسمي نيست ميدوني كه دام كيتي كه رو كلاويه ميچينند در قسمت اكسپرت kmp تكي تكي اكسپورت ميشند

arashkorg
Saturday 18 September 2010, 08:44 PM
دوست من مثلا يك فلش دارم و درام كيتش اسمش هست درام كيت 1 ولي اثلا در قسمت اكسپورت kmp هچون اسمي نيست ميدوني كه دام كيتي كه رو كلاويه ميچينند در قسمت اكسپرت kmp تكي تكي اكسپورت ميشند

آره میدونم اما باور کن دوست عزیزم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :39:
امیدوارم یکی از اساتید بیان و کمک کنن :9:

ziba87
Saturday 18 September 2010, 09:00 PM
1 شما تاحالا فلش گلچين كردي دوست عزيز
2 باوركن اساتيد اينجا نميان

arashkorg
Saturday 18 September 2010, 09:14 PM
آره اما با این مشکل مواجه نشدم و اون فلش هایی که گلچین کردم اینجوری نبودن و معلوم بود که هر سمپلی مربوط به کدوم ریتم میشه

به هر حال تا جایی که بتونم کمک میکنم
امیدوارم موفق باشید

48055
Sunday 19 September 2010, 09:17 AM
شما باید set درام کیت رو load کنی توی فلش جدید و بعدش دو نه دونه صدا ها رو وارد اون کنی

ziba87
Monday 20 September 2010, 11:53 AM
شما باید set درام کیت رو load کنی توی فلش جدید و بعدش دو نه دونه صدا ها رو وارد اون کنی
دوست من من درام كيت هارو نميدونم چجوري اكسپورت كنم يعني مثلا صداي يك سنج در قسمت اكسپورت kmp اسمش هست m&h

ziba87
Tuesday 21 September 2010, 06:50 PM
دوست من من درام كيت هارو نميدونم چجوري اكسپورت كنم يعني مثلا صداي يك سنج در قسمت اكسپورت kmp اسمش هست m&h

M8H
Tuesday 21 September 2010, 11:54 PM
دوست من بنده تمام درام کیت ها رو به صورت KMP ساختم با نرم افزار! و هر ms رو تبدیل یه یه اسم خاصی کردم_برای راحتی کار و جلوگیری از کپی!تنها کسانی میتونن این درام ها رو گلچین کنن که شاگرد خود من بودن!چون بر اساس معادله میشه فهمید جاش کجاست

الانم بیشتر همکاار داارن از روش من تقلید میکنن تا کپی رایتش واسه هر کسی مقدرو نباشه!

beta66
Wednesday 22 September 2010, 09:31 AM
دوست عزیز ziba87 (You can see links before reply) همانطور که جناب احمدیان گفتند چیدمان سمپل های یک دارم کیت بر اساس یک معادله است و تقریبا پیچیده است مثلاخود بنده برای گلچین فلش golchin black& waite سه ماه صرف پیدا کردن محل سمپل ها و چیدمان اونا کردم و انصافا نتیجه کارنسبت به فلش های گلچین موجود بسیار عالی بود. من یک سی دی آموزش گلچین فلش کارت به صورت تصویری و نوشتاری آماده کردم که شامل اصلاعات پایه و پیشرفته در مورد ساختار یک ریتم و همچنین موقعیت سمپل ها و چگونگی استخراج ریتم ها از فلش کارت های مختلف و گلچین آنها بروی یک فلش کارت 16 می باشد . عزیزانی که این سی دی بکارشون میاد به بنده pm بزنند .