PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : yamaha psr-or700tr v2

HamedSedighi
Sunday 21 March 2010, 05:50 AM
در جستجوهای زیادی به ورژن 2 ترکیه ای این مدل برخورد کردم .:39:

چی درباره اش می دانید ؟:22:

چند ویدئو که دیدم مولتی پد ها سمپل پخش می کردند !!!!!!!!!!!!!!1:23:

جالب تر اینکه یک ورژن هم پیش از این داشته که اینجوری نوشتند : yamaha psror700 tr

آخرین ورژنی که سایت music.yamaha.com گذاشته 1.06 بوده

در ضمن tr مخفف turkey هست و برای مدل های مثل a1000 و a300 هم بکار می برند .

مثلا می نویسند : yamaha psr-a300tr

حالا یعنی یه عده ای ورژن دلخواهشون به عبارتی نرم افزار خاصی رو طراحی کردن ؟:22:

ehsanmir
Sunday 21 March 2010, 10:50 AM
کورگ pa 500 هم همچین چیزی داره.یعنی شما به غیر از pa 500 معمولی میتونید pa500 turkey و pa500 persian و pa 500 ort رو هم ببینی. احتمالا یاماها هم همچین کاری رو کرده.حالا چه امکاناتی بیشتر داره, نمیدونم........

HamedSedighi
Sunday 21 March 2010, 02:11 PM
کورگ pa 500 هم همچین چیزی داره.یعنی شما به غیر از pa 500 معمولی میتونید pa500 turkey و pa500 persian و pa 500 ort رو هم ببینی. احتمالا یاماها هم همچین کاری رو کرده.حالا چه امکاناتی بیشتر داره, نمیدونم........

درسته کرگ توی سایت مربوطش اون مدل ها رو هم به عنوان محصولش معرفی کرده

اما توی سایت های اصلی یاماها چنین چیزی معرفی نشده

اینکه شخص یا اشخاصی چنین نرم افزاری تولید کردن تقریبا قطعی است .

ali_16282
Wednesday 24 March 2010, 11:25 PM
با سلام و خسته نباشید
یک سوال، آیا این ارگ یاماها او آر 700 که در مراسم ترکیه ای ها میزنند همینه که ما داریم اگه اینطوره چرا ریتم و voice کیبوردشون فرق میکنه مثلا سازهای ترکیه ای هم دارند ولی من هرچه گشتم برای ارگم پیدا نکردم

شهرام11
Thursday 25 March 2010, 02:46 PM
آيا از دوستان كسي اطلاعي از or700سمپل دارد؟ بنا به گفته فروشنده اين دستگاه ريتمهاي تايروس را اجرا ميكند ومثل
pa50با تفاوت اينكه اين دستگاه فابريك است قابليت اجراي سمپل را دارد

ast1356
Thursday 25 March 2010, 03:54 PM
آيا از دوستان كسي اطلاعي از or700سمپل دارد؟ بنا به گفته فروشنده اين دستگاه ريتمهاي تايروس را اجرا ميكند ومثل
pa50با تفاوت اينكه اين دستگاه فابريك است قابليت اجراي سمپل را دارد

700 سمپل نمي خوره ولي از اونجايي كه درام كيت هاش تقريبن با T3 يكي هستش اگه ريتمي با درام كيت هاي فابريك T3 ساخته بشه 700 اون رو بدون مشكل اجرا ميكنه و همچنين اگه ريتمي با درام هاي فابريك 700 ساخته بشه T2 اون رو درحالت ديفالت نمي تونه اجرا كنه ولي در T3 مشكلي پيش نمياد.

m_abdi
Monday 29 March 2010, 12:50 AM
سوال، آیا این ارگ یاماها او آر 700 که در مراسم ترکیه ای ها میزنند همینه که ما داریم؟

جواب بله.
اولا در قسمت صدا های اورینتال صدای ساز های ترکی هست. ریتم ترکی هم که داره.

دوما صدا سازی و ریتم سازی رو واسه همین وقت ها گذاشتن که اگر صدا ها و ریتم ها باب دل نبود بسازیشون.

سوم دوست عزیز: برای or700 متاسفانه یا خوشبختانه ریتم عربی و ترکی به وفور ساخته شده و میشه توسط ترکان و اعراب همچنین صدا. توی اینترنت فراوان هست چون اونا مثل ما

کورگ زده نشدن و از آخرین تکنولوژی شرقی یاماها کمال استفاده رو میکنن. واینجاست که or700 رو در اندازه واقعیش میشه دید.

من هم مثل شما از این بابت ناراحتم.

HamedSedighi
Tuesday 1 June 2010, 07:36 AM
متوجه نشدید من گفتم یک ویدیو دیدم که پدها چیزی افکت های وکال مانندی را پخش می کردند.

حالا این فایل رو دریافت کنید .

گوش کنید که کیت های ریتم منطبق بر or700 نیستند و حتی با اینکه شما دستی کیت رو تعویض می کنید در برخی موارد اصلا همخوانی ندارد کیت های or700 با این ریتم ها .

اگر که or700trv2 همان or700 خودمان است پس چرا این ریتم ها درست پخش نمی شوند ؟

HNESFEJI
Tuesday 1 June 2010, 08:39 AM
سلام
به نظر من OR700 معمولي با OR700 ورژن 2 حتما" فرقهايي دارد. پسوند فايلهاي ريتم اين دو باهم فرق مي كند. به نظر شما مي شود از نظر نرم افزاري و سخت افزاري كاري كرد كه OR700 هم قابليت پخش سمپل كلام را داشته باشد و فقط بتواند سمپلهاي كلامي (نه سمپل سازها) كه در اينتروها مورد استفاده قرار مي گيرد را پخش كند. ويا اينكه بتوان از طريق مولتي پدهاي آن افكتهاي صوتي وكلامي خارج از دستگاه را پخش نمود. اگر OR700 اين توانايي را داشته باشد و شخصي نيز بتواند اينرا عملي سازد خيلي عالي مي شود. از دوستان كسي را سراغ نداريد؟

tomate
Thursday 26 August 2010, 04:23 PM
دوستان عزیز or700که من میشناسم هیچگونه سمپل نمیگیره . البته دوستان خلاق ریتم ساز هستند که با ساز و قابلیت تغییر pitch bend در ریتم سازی صداهایی رو تا حدی شبیه صدای آدم باسازی کردن به این میگن خلاقیت.شایدم مال این ترکا همین باشه البته من ندیدم این کلیپ رو ولی ریتمهایی در 2000 و 2100 دیدم که تا حدی مثل وکال عمل می کرد

HamedSedighi
Sunday 29 August 2010, 09:33 AM
خب آنگونه که بر می آید پست اول را به دقت نخوانده اید :

چند ویدئو که دیدم مولتی پد ها سمپل پخش می کردند !!!!!!!!!!!!!!1:23:

ببینید :

You can see links before reply

حالا چه تفسیری برای آن مولتی پد دارید ؟

قطعا آن دکمه پد یک فایل خیلی کم حجم رو اجرا می کنه اما چگونه؟ با چه پسوندی است ؟

پکیج هایی را که به نام or700tr v2 ساخته شده را دنلود کردم . روی or700 من خیلی از ریتم ها ناقص اجرا می شوند . به صورتی که درام کیت ها تعریف شده نیستند .

علت چیست ؟

اصل مطلب رو دریافتید ؟

mkh8586
Saturday 11 December 2010, 10:03 PM
من یه سمپل یا همون مولتی پد هی و سوت دارم که سوتش از pa1x بهتره !

الان اهواز که من زندگی میکنم یکی رو میشناسم که اوآر 700 سمپل میذاره

alborzrazmava
Friday 24 December 2010, 09:09 AM
با سلام. فروشگاه آریا چنگ در جمهوری، or700 آکبند را سمپلر دار 128 مگابایت کرده، با قیمت 115000 تومان میفروشد. البته هنوز معلوم نیست چه کارایی داره و باید خریداران آن را تست و امتحان نمایند. فروشندگان آریا چنگ میگفتند که از pa50 سمپلردار بهتره.

firzi
Friday 24 December 2010, 12:39 PM
سلام دوست عزیز.
شما با این کیبوردی که میگی سمپلرش کردن کار کردی؟:39:
اگه راسته یه ویدئو تصویری بزار.
از این شایعات خیلی وجود داره.
همه این حرف ها دروغه:44:
تا آدم با چشم خودش نبینه نمی تونه باور کنه.:23: