PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رده بندی قطعات بر اساس سختی

keeps_gettin_better
Sunday 21 March 2010, 11:16 PM
یه پست مشابه در بخش گیتار قرار داده شده، دیدم بد نیست ما هم همچین چیزی اینجا شروع کنیم. قطعاتی که تا حالا نواختید رو بر اساس سختی از 10 امتیاز بدید و اینجا بنویسید. فکر کنم خیلی کار خوبی باشه و به همه برای انتخاب یه قطعه برای نواختن کمک بزرگی بشه. فرض می کنیم 10 برای قطعاتی مثل راپسودی مجار شماره 2 لیست یا بالاد شماره 1 شوپن باشه.

سونات مهتاب بتهوون: موومان اول 4/10 - موومان دوم 6/10 - موومان سوم 7/10

امپرمپتوی 4 شوپن: 8/10

والس 6 شوپن: 5/10
والس 7 شوپن: 6/10
والس 10 شوپن: 4/10

گردباد در خران لاچینی: 5/10
تنهایی لاچینی: 4/10
دل مبهم لاچینی: 4/10

سونات اپوس 40 شماره 2 کلمنتی: 8/10
سونات اپوس 25 شماره 2 کلمنتی: 5/10

مارش ترک موتزارت: 5/10
سونات K545 موتزارت: موومان اول 5/10 - موومان دوم 3/10 - موومان سوم 5/10

victory ماکسیم: 6/10

فعلا همین ها یادم اومد. امیدوارم دوستان استقبال کنن؛ اگر هم کسی درباره قطعاتی که من نوشتم نظر متفاوتی داره خوشحال می شم بگه.

arsalan212
Friday 4 June 2010, 09:05 PM
بعنوان کسی که بی اغراق اکثراین قطعات روزدمبایدبگم امپرومپتو وسونات مهتاب البته قلقش بیاددستت وکشیدگی بین انگشتات جابیفته راحته.البته اینا اونقدرام سخت نیست کارای موسورسکی وپیانو مدرن واتودوپولنز شوپن یه رده سخت ترن.

arsalan212
Friday 4 June 2010, 09:08 PM
رمزنوازندگی پیانو ارام زدن وبا سرعت کم وتفکروکارمغزی است.کارل لایمر کتابی هست باعنوان کوتاهترین راه درنوازندگی پیانو اثر کارل لایمر که استاد کزه کین پیانیست بنام بوده خیلی کمکت میکنه.

r_a_m_i_n
Friday 4 June 2010, 09:18 PM
caprice 24 از پاگانيني بنظر من خييييلي سخته

mersedes
Friday 4 June 2010, 11:57 PM
به نظر من مارش ترك اصلا سخت نيست.سخت قسمت اروم و شدت اهنگاست كه سخته البته اهنگ ژاله سخت اونم فقط از نظر طولاني بودنش كه حفظ كردنش كار شب و روزه و اخر دست ادم ميره تو گچ ميخوابه و خود ادمم تو تخت خواب.

you3f
Saturday 5 June 2010, 12:54 AM
"پرواز زنبور عسل" ریمسکی کورساکف(شاید به دلیل سرعت و دولاچنگ بودن و حرکتهای کروماتیکوار ملودی)
و اکثر قطعه های فرانس لیست...

keeps_gettin_better
Saturday 5 June 2010, 11:12 AM
بعنوان کسی که بی اغراق اکثراین قطعات روزدمبایدبگم امپرومپتو وسونات مهتاب البته قلقش بیاددستت وکشیدگی بین انگشتات جابیفته راحته.البته اینا اونقدرام سخت نیست کارای موسورسکی وپیانو مدرن واتودوپولنز شوپن یه رده سخت ترن.

راجع به ایمپرمتو 4 بگم که همون "تو دست اومدن" این قطعه کار راحتی نیست و وقت می بره. در ضمن اگه لطف کنید همین قطعاتی که خودتون می گید رو از 10 امتیاز بدید که همه بدونن یه پولونز مشخص از شوپن نسبت به یه قطعه دیگه چقدر دشوارتره.

"پرواز زنبور عسل" ریمسکی کورساکف(شاید به دلیل سرعت و دولاچنگ بودن و حرکتهای کروماتیکوار ملودی)
و اکثر قطعه های فرانس لیست...

از 10 امتیاز بدید لطفا. من مخصوصا اون همه قطعه رو اول پست امتیاز دادم که دوستان از کلی گویی پرهیز کنن!!

در جواب دوستی هم که می گن مارش ترک اصلا سخت نیست، من هم از 10 امتیاز 5 رو دادم که قاعدتا معنی سخت نمی ده.

r_a_m_i_n
Wednesday 9 June 2010, 01:57 AM
مارش ترك فقط 5 خطش سخته
ولي كاپريس 24..........واويلا..........وحشتناكه ...البته اين نظر منه...ممكنه واسه شما حرفه اي ها آسون باشه:دي