PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم سبک موسیقی رو می پسندی ؟

Hes_r
Friday 20 April 2007, 12:20 AM
هر کس یه سلیقه ای داره یا به یه دلیلی یه سبکی رو دوست داره شما بگید کدوم سبک رو بیشتر میپسندید و دوست دارید .

من خودم اول از همه سنتی چون هم موسیقی اصیل کشورمه هم این که ارضام میکنه

بعدش هم پاپ چون وا?عا با گوشی دادن بعضی آهنگاش آروم میشم

از رپ هم بدم نمیاد شاید به خاطر دیوونه بازیاش

n.jelveh
Friday 20 April 2007, 05:20 AM
aval: jane harki doost darin bebakhshid fingilish mizanam bekhoda cd windows nadaram font e ino rah bendazam

agha man nemitoonam begam az che sabki khosham miad pas age narahat nemishin behtare begam az har sabk che kasayi ro skhosham miad chon man beine sabkha fargh nemizaram va be nazaram hamashoon aliaaaaaaaan:
avval az hame neo classical rock:
too in sabk az hame bishtar malmsteen ro doost daram
alternative rock:
Red hot cjili pepper :D, Pink floyd
power metal:
Warmen , COB
Black metal:
Nile
Thrash Metal:
faghat karhaye ghadimie metallica
Nu-Metal:
Slipknot, in gorooh gonah dare engahdr foshwesh midan chon karaye jadidi karde
Space Rock:
bazi az karhaye Joe Satriani ro doost daram, Steve vai ham bad nist vali asab khoord kone enghadr ke noavari dare
Death Metal:
gorooh e hamishe azizam "Death"
Violin Solo:
Paganini
Classical:
Vivaldi , Mozart , Bach
Sonnat:
fekr nakonin ma booyi azin chiza nabordim:az tar zadan e alizade khosham miad
Pop:
man asheghe sedaye celine dion hastam:D
ye chizaye dige ham hastan ke hanooz daghighan nemidoonam chi mizanan:
Luca Turilli , bazi az karaye slayer ke shabih e thrash nist, Hans Zimmer

Folk Rock:
Blackmore's night
Blues:
Eric Clapton , Gary Moore

shbaharehs
Friday 20 April 2007, 05:37 AM
منم همه چي گوش ميدم چه قديمي چه جديد. هر چي خوب باشه البته!

Majed
Friday 20 April 2007, 07:23 AM
منم همه چی که آرامش بخش باشه گوش میدم..... بیشر آهنگ های استاد رو گوش میدم.... اما خارجی هم اسکارپین و سلن دیون و ایون سنس خیلی دوست دارم
به موسیقی ترک هم خیلی علاقه ارم.. ابته آهنگهای عشقولانه اون.... در مجموع از همه خوشم میاد اما از بعضی ها بیشتر

shbaharehs
Friday 20 April 2007, 09:35 AM
منم يه اهنگ تركي و خيلي دوست دارم! ?كر كنم اسمش "كوچه لره" باشه كه از وقتي "مارمولك" و ديدم دنبالش بودم كه تقريبا 3/2 ماهه كه پيداش كردم. خيلي قشنگه حتما گوش كنيد.
مرسي

Hmd_N
Saturday 21 April 2007, 01:59 AM
منم سنتي رو اول از همه ترجيح ميدم مخصوصا كارهاي بي كلام كه ويولن داشته باشه‌!‌

بعدش بعضي از آهنگاي پاپ كه قابل گوش دادن باشه !!!

از موسيقي slow rock هم خيلي خوشم مياد !

جديدا هم با موسيقي Rap حال ميكنم ! بد نيست، در جاي خودش حال ميده !

موسيقي ?لامنكو هم زياد گوش ميدم !

sara
Saturday 21 April 2007, 08:22 AM
?قط پاپ و سنتی و کلاسیک ?قط همینا

Hes_r
Saturday 21 April 2007, 01:19 PM
خداییش بی کلام ویولن خیلی زیباست ( سنتی )

kaka
Friday 31 August 2007, 06:55 AM
منم متال و رپ و پاپ رو تر جيح مي دم سه تاشون معركن

Majed
Friday 31 August 2007, 09:19 AM
کلا من موسیقی بیکلام رو هم خیلی دوست دارم.... به خصوص آهنگ های یانی و ونجلیس

Guitaro
Friday 31 August 2007, 10:55 AM
من هم از بیکلام بیشتر خوشم میاد ، البته کلا آهنگی که زیبا باشه رو دوست دارم.

توی بیکلام :

اول کلاسیک ، بعد اسپانیش ، بعدش هم هر چی You can see links before reply

با کلام هم :

داریوش ، عارف ، شجریان و ...

فقط از اینا You can see links before reply خوشم نمیاد You can see links before reply

خره
Friday 31 August 2007, 11:32 AM
با داريوشو شجريانت حال كردم
ولي خدايش اول كلاسيك ؛ واقعا يه دنياي ديگست
بعدش سنتيه خودمون
از باكلام خارجي با rock اونم slow rock حال مي كنم

Sina_Eftekhari
Friday 31 August 2007, 12:07 PM
سوال سختي است.
من نمي توانم بگويم كدام سبك را بيشتر از همه دوست دارم. تعدادي آهنگساز و نوازنده مورد علاقه دارم كه در مورد آنها هم همه آثارشان را گوش نمي كنم.
بيشتر ار همه حسين عليزاده كه خب اكثر آثار او را بايد جزو موسيقي سنتي به حساب آورد. بخصوص تكنوازي هاي ايشان.به عقيده خيلي ها آثاري از ايشان هم جزو موسيقي سنتي به حساب نمي آيند مثل "به تماشاي آبهاي سپيد" و "راز نو" و "ني نوا" و "آواي مهر" و ... . مي خواهيد آنها را سنتي بناميد يا نيو ايج يا فيوژن. مهم نيست.
از بقيه نوازنده ها و آهنگسازهاي موسيقي سنتي لطفي و مشكاتيان و داريوش طلايي( كه كلا سه تكنوازي از ايشان بيشتر ندارم!!!).
مدتي هم است كه به شدت علا قه مند به تكنوازي هاي اساتيد قديمي شده ام: استاد عبادي شهناز شهنازي صبا هرمزي پايور و ... .
و بعد در مورد موسيقي مدرن: فعلا فقط آقاي مشايخي را واقعا دوست دارم و تعداد قابل توجهي از آثار ايشان را تهيه كردم.
كلاسيك : اول از همه بتهوون! بخصوص سوناتهاي ايشان. بعد هم جناب دبوسي عزيز!(حالا مدرن يا كلاسيك!). باخ موزارت شوپن و .... اما راستش فعلا در حال آشنايي با موسيقي كلاسيك هستم و آثار خيلي از آهنگسازان اين دوره را يا گوش نكردم يا نهايتا دو سه اثر را گوش كردم. بنابراين نظر من در اين مورد به شدت متغير است!

از معرفي آهنگسازان و همينطور سبكهاي جديد هم استقبال مي كنم!
چه در سبك سنتي چه در سبك كلاسيك چه مدرن. همينطور علاقه زيادي به آشنايي با ساير سبكها و موسيقيدانان آنها دارم: راك ومتال و زيرشاخه هايش. جز و فلامينكو و بالاخص موسيقي ملل و يا هر سبك ديگري.

ببخشيد طولاني شد خيلي ممنون.

.t.A.T.u
Friday 31 August 2007, 12:37 PM
من اصولا از سبک راک و آلترناتیو خوشم میاد، نیو ایج و کلاسیک را هم می پسندم.

Hes_r
Friday 31 August 2007, 07:50 PM
یعنی سینا جان تو یانی رو دوست نداری ؟

Sina_Eftekhari
Friday 31 August 2007, 09:49 PM
نسبت به ايشان احساس خاصي ندارم. شايد به اين خاطر كه كارهاي زيادي را از ايشان گوش نكردم.

hichnafar
Tuesday 4 September 2007, 07:50 PM
سلام
موسیقی سنتی بی کلام روخیلی دوست دارم خصوصا"اگه سازاصلی آهنگ ویولن باشه (تازگی هاعلاقم به سنتی بیشترشده )
ازکلاسیک هم خیلی خوشم میادخصوصا"بعضی آهنگ های یانی مثله one man's dream و...البته آهنگسازان قدیمی هم که کارشون عالی بوده (چقدرسراین موضوع فکرکردم:D)
ازبعضی آهنگ های رپ هم خوشم میادوهمین طوربعضی ازپاپ.
ازسبک های دیگه هم قشنگاشوگوش می دم.

Hes_r
Tuesday 4 September 2007, 10:34 PM
نسبت به ايشان احساس خاصي ندارم. شايد به اين خاطر كه كارهاي زيادي را از ايشان گوش نكردم.
سینا جان پیشنهاد میکنم حتما کارای این آهنگساز و نوازنده ی بزرگ رو ببین

akanani
Wednesday 5 September 2007, 12:04 PM
آهنگهای بی کلام فرقی ایرانی و کلاسیک برام نداره
از ویالن بیژن مرتضوی
از پیانو فريبرز لاچينی

fanoos
Thursday 6 September 2007, 12:06 PM
سلام

به نظر من توی هر سبکی یه قطعه هایی هست که بیشتر مورد توجه و آدم و مجذوب میکنه
و هم چنین قطعه های ضعیف هم تو هر سبک زیاده

کسی که بخواد موسیقی گوش بده به این فکر نمیکنه که چه سبکی داشته باشه ... در واقع هر کسی یه هدفی از گوش کردن موسیقی داره که مهمترینش کسب ارامشه حالا این اهنگ میخواد سنتی باشه ..پاپ باشه ...رپ باشه و یا هر سبک دیگه ای.....فکر نمیکنم حتی کسانی که شدیدا یه سبکی و دوست دارن موسیقی سبکای دیگرو گوش نکنن ..... این شرایط که ایجاب میکنه چه موسیقی گوش بدیم

من همه سبکارو دوست دارم ... ولی شدیدا از موسیقی که گوش دادنش طپش قلب و زیاد میکنه و یه جوری هیجان وبالا میبره و بهم استرس میده خیلییییییییییییی بدم میاددددددد

alireza-metal
Thursday 6 September 2007, 08:53 PM
مطمئنا فقط راک و متال

ولی موسیقی سنتی اصیل رو هم از لحاظ قدرت در نوازندگی و سبک بسیار حرفه ای اون بسیار قبول دارم -چون براستی موسیقیه سخت و دارای پیچیدگی های خاصی هست با آلات موسیقی منحصر بفرد و فوق العاده

Masoud_Nine
Monday 10 September 2007, 11:15 PM
1
Anthem Trance
2
Psychedelic Trance
3
Acid Trance
4
پاپ (شادمهر عقیلی، سیاوش قمیشی، منصور{بعضی هاش}، رضا صادقی)
5
سنتی ایرانی
6
رپ (50 سنت، هیچ کس، ریویل)

akanani
Tuesday 11 September 2007, 07:23 AM
فقط موسیقی سنتی و پاپ ایرانی

Hes_r
Tuesday 11 September 2007, 09:24 AM
من به متا هم یه کم علاقه مند شدم ( قابل توجه علی )

bahare
Thursday 13 September 2007, 08:35 PM
فقط کلاسیک اونم بیشتر قطعاتی که solo ویولون یا پیانو داشته باشه از موسیقیه سنتیم هیچ لذتی نمی برم و ا ارتباطیم تا حالا باهاش برقرار نکردم.

Mojtaba
Thursday 13 September 2007, 09:32 PM
البته باید دید اهنگ روی ذهن فرد چه اثری میذاره مثلا گریه لیلی ملک روی کسانی که حتی اهنگهای متال گوش میکنند ممکنه اثر حالا برای ما بچه های ویلنیست یه جور دیگه یا چهارمضراب سگاه معروف یاحقی مو رو بر تن آدم سیخ میکنه

Hes_r
Thursday 13 September 2007, 10:23 PM
فقط کلاسیک اونم بیشتر قطعاتی که solo ویولون یا پیانو داشته باشه از موسیقیه سنتیم هیچ لذتی نمی برم و ا ارتباطیم تا حالا باهاش برقرار نکردم.

فک کنم بهتر باشه یه کم به موسیقی های سنتی که توش ویولن داره توی دستگاه های ایرانی گوش کنی بعد این طوری در مورد موسیقی اصلی کشورت صحبت کنی

Amir
Thursday 1 November 2007, 04:31 PM
سلام

به این تاپیک یک نظرسنجی هم اضافه کردم

دوستان لطفا رای دهید و خواهشا کم لطفی نکنید و نظراتتون رو هم در مورد سبک های مختلف بازگو کنید

با تشکر

Amir
Thursday 1 November 2007, 11:03 PM
ماشاالله چه قدر همه دارن نظر میدن

MonaLisa
Thursday 1 November 2007, 11:09 PM
آها خوب من پاپ رو انتخاب کردم خوب یه سبک عامه پسنده دیگه خودمم چون یک سری از خواننده ها رو دوست دارم و کار اونها هم پاپ هست به خاطر همین سعی میکنم از این سبک خوشم بیاد ....خوب بیش از یک انتخابم که نمیشه کرد ولی خوب بعدش کلاسیک غرب و رپم دوست دارم ....

.t.A.T.u
Friday 2 November 2007, 11:14 PM
من قبلا گفتم، راک و آلترناتیو اما چرا نمی تونم توی نظر سنجی شرکت کنم؟ فقط به من نتایج را نشون میده!
در ضمن در نظر سنجی جای ترنس هم خیلی خالیه!

Amir
Friday 2 November 2007, 11:26 PM
تاتو جان ترنس از زیر مجموعه های الکترونیک هست و الکترونیک هم از سبک های اصلی و پایه موسیقی نیست چون خودش توسط سبک های دیگه به وجود میاد

shbaharehs
Friday 2 November 2007, 11:47 PM
ميگم يه انتخاب هم ميشه باشه براي همه ي سبكها؟
ممنون

خره
Saturday 3 November 2007, 12:23 AM
واسه من كه خيلي سخته بين كلاسيك غرب و سنتي ايران يكي رو انتخاب كنم ولي ديگه چاره چيه يه انتخاب بيشتر نمي شه كرد .كلاسيك رو انتخاب مي كنم چون اگه يه روز موسيقي كلاسيك گوش نكنم ميميرم.اي كاش مي شد يه امتياز منفي هم به رپ بدم:ai

Amir
Saturday 3 November 2007, 12:49 AM
ميگم يه انتخاب هم ميشه باشه براي همه ي سبكها؟
ممنون

اضافه شد :ak

Hes_r
Saturday 3 November 2007, 01:43 PM
منم که عاشق کلاسیک ایرانی هستم.

fanoos
Friday 9 November 2007, 10:56 AM
بله واقعا کلاسیک ایرانی از همه قشنگ تره

ولی خوب بقیه رو هم گوش میکنم ولی هیچ کدوم به قشنگی کلاسیک خودمون نیست

E_h_s_a_n
Sunday 20 January 2008, 02:53 AM
اکثرا کلاسیک ایرانی و پاپ ایرانی گوش میدم

Guitaro
Sunday 20 January 2008, 04:57 AM
به نظر من توی هر سبکی آهنگ قشنگ هست ، حالا اون آهنگ میتونه تو سبک سنتی باشه ، میتونه تو سبک رپ باشه !
البته من شخصا زیاد طرفدار رپ نیستم ولی تو سایر سبک ها خواننده ها ، آهنگساز ها یا گروه هایی هستن که دوست داشته باشم ...

sina trance
Wednesday 30 January 2008, 11:25 PM
پیشنهاد می کنمInfected_Mushroom-Vicious_Delicious-2007 رو گوش کنید بعد ببینید موسیقی یعنی چی

AliB
Thursday 31 January 2008, 12:01 AM
دوستان عزیز سلام
تاپیک جالبی هست و با توجه به موضوع در نظر گرفته شده توسط حسام گرامی ایجاد کننده ی جستار هر کس نظر شخصی خودش رو اعلام بکند . به هر حال هر کسی از یک نوع و یک سبک موسیقی بیشتر لذت می برد و دوست دارد.
من موسیقی ملی ایران(به یک تعبیر سنتی به یک تعبیر دستگاهی) و بعد موسیقی کلاسیک غربی .
و بعد خوشبختابه با برخی کارهای پاپ ایرانی و غربی هم ارتباط برقرار می کنم. موسیقی رپ آگاهانه رو هم تحسین می کنم اما خیلی نمی تونم گوش بدم.
با تشکر

kimiya_mf
Thursday 31 January 2008, 07:45 AM
من خودم شخصا جز موسیقی سنتی ایرانی هیچ چیز دیگه ای گوش نمیدم مخصوصا همنوازی تار ، سه تار ، سنتور و کمانچه با تنبک . از موسیقی های پر سر و صدا هم بدم میاد حتی ارکسترال رو هم زیاد نمی پسندم چون دلم می خواد وقتی به آهنگی گوش می کنم بتونم صدای سازها رو از هم تفکیک کنم

Mohi_Liebert
Sunday 21 December 2008, 04:51 PM
من هم بیشتر بیکلام گوش میدم مخصوصا یانی و اوتمار لیبرت که مخلوط فلامنکو و پاپه!

bamdadonline
Monday 22 December 2008, 11:12 AM
من سبک کارهای جواد معروفی رو میپسندم که باید جزو کلاسیک ایرانی به حساب بیاد. البته این سبک تلفیق کلاسیک و سنتیه.

Black_Violin
Monday 22 December 2008, 10:49 PM
سبک اول که مسلما کلاسیک
بعدش سنتی خودمون اونم فقط با صدای استاد شجریان
سبک رپ و فلامنکو هم بد نیست گه گاهی می گوشیم.
دیگه همین

violin-m
Monday 22 December 2008, 10:59 PM
اول از همه کلاسیک ایرانی
دوم کلاسیک غربی
سوم جاز و بلوز
چهارم پاپ

amireza2000
Friday 26 December 2008, 11:50 PM
من عاشق ياني،كيتارو، و ونجليس هستم
البته از ژان ميشل هم خوشم مياد. كلا عاشق new age هستم.

piottel
Thursday 24 April 2014, 04:36 PM
از پست مدرن "جان گاربارک" تا دوتار "حاج قربان".......هر موسیقی که به دلم بچسبه..... راک...جز... اپرا......سنتی شش موتوره...... همه چی!.

virtuoso
Thursday 24 April 2014, 05:13 PM
من سابقه ی چندانی توی موسیقی ندارم و تازه کار محسوب میشم.
با موسیقی مدرن (New Age) و مشخصا "یانی" با موسیقی آشنا شدم (یا به بیان بهتر به موسیقی علاقمند شدم ... هنوز هم به کارهای یانی عشق می ورزم)
با توجه به اینکه موسیقی یانی، مایه های کلاسیک غربی داره به موسیقی کلاسیک علاقمند شدم و خیلی زود به کارهای ویوالدی، یتهوون و ... علاقمند شدم.
به طور کاملا تصادفی (به نوعی میشه گفت "اجباری") با موسیقی کلاسیک ایرانی (سنتی) آشنا شدم و خیلی زود عاشق موسیقی ایرانی، به ویژه ویلن ایرانی (نوازندگی اساتید ملک، یاحقی، بدیعی و ...) شدم و این عشق تا الان هم ادامه داره به طوری که هنرجوی سبک ایرانی شدم و موسیقی ایرانی جزء لاینفک زندگی من شد. (البته هنوز عشق به سبک های دیگه هم وجود داشت...)
توی این مدت موسیقی پاپ هم گوش میدادم و قطعات خوب توی این سبک رو خیلی دوست دارم.
...
حالا هم که بعضی وقتا کنسرتوهای چایکفسکی، مندلسون، خاچاطوریان و سمفونی های بتهون و ... رو گوش میدم و بعضی وقتا ایرج، شجریان، بنان و تکنوازی های ویلن و ... گوش میدم. :5:

(البته اینو بگم که برای کسی که ویلن می زنه عشق به سبک سنتی ایرانی و کلاسیک غربی بصورت توامان، در بعضی مواقع میتونه مشکل ساز بشه و سردرگمی ایجاد کنه...)

FMETAL
Thursday 24 April 2014, 05:20 PM
تا ۲۰ سال پیش از من این سوال رو میپرسیدید، می‌گفتم فقط Hard Rock, Progressive Rock, Metal, و Krautrock. الان متمایل به Blues, Blues Rock. اگه ۲۰ سال دیگه ازم بپرسی‌ میگم "سبک نوازندگی بوق صوراسرافیل".

سلیقه آدمیزاد همیشه در حال تغییره.

leilyruzbahany
Thursday 24 April 2014, 05:50 PM
در بدو ورود باید عرض کنم : سنتی ، سپس کلاسیک و پاپ. دیگر سبکها هم به ذات خوبن و این دیگه بسته به سلیقه و حال و هوای آدم داره.