PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از مسئول سابق بخش موسیقی پاپ

Khashayar
Tuesday 23 March 2010, 11:54 PM
درود
خانم گارفیلد(Garfield (You can see links before reply)) مسئول سابق بخش پاپ متعصفانه مدتی است به سایت نیامده و گویا بنا به دلایلی دیگر نمیتوانند به سایت بی آیند و نمیتوانند از این به بعد به عنوان مسئول بخش موسیقی پاپ در کنار ما باشند.
امیدوارم هرجا که هستند سلامت و پیروز و موفق باشند،و باز هم فرصتی پیش آید که در خدمت این دوست عزیز باشیم.
از تمام زحمات و کارهای مفیدی که در طول این مدت برای سایت انجام دادند سپاس فراوان آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان داریم.

Peddy
Tuesday 23 March 2010, 11:57 PM
درود

ظاهرا گارفیلد جان دیگه به سایت سر نمیزنن ولی خب بازم برای ایشون آرزوی پیروزی و موفقیت رو دارم

HamedSedighi
Wednesday 24 March 2010, 07:14 AM
زحمت کشیدند . پیروز باشند .

Amirrelax
Wednesday 24 March 2010, 08:40 AM
گارفیلد جان خسته نباشی امیدوارم هرجا هستی موفق باشی

Sina_Yanni
Wednesday 24 March 2010, 10:37 AM
منم خسته نباشید میگم به ایشون . البته من زیاد باهاشون آشنایی ندارم ، ولی هر کجا هستن ، انشاا... موفق باشن .

Sohrab Iwis
Wednesday 24 March 2010, 11:26 AM
خسته نباشید میگم به خانم گارفیلد

امیدوارم هرجا هستن سلامت و تندرست و در سایه ی حضرت حق باشند

سال نو را هم تبریک میگم و از زحمات ایشان هم تشکر میکنم.

سهراب.

Mona
Wednesday 24 March 2010, 12:33 PM
سلام

منم از زحماتشون تشکر می کنم

گارفیلد جان امیدوارم هر جا که هستی شاد و پیروز باشی و سالی پر از اتفاقات قشنگ در پیشروت باشه و باز هم این فرصت دست بده تا در کنار هم باشیم (همه اش شد "باشی ، باشه ، باشیم" ! D:) .

:53::53::53:

sam720
Wednesday 24 March 2010, 01:57 PM
منم بخاطر زحماتی که کشیدن ازشون تشکر میکنم و آرزوی موفقیت دارم براشون

moein babayee
Friday 26 March 2010, 04:00 PM
البته الان دیگه خیلی دیره...! ولی خوب منم آرزوی موفقیت در تمام زندگی رو واسشون می کنم!
ایشون ایده های جالبی رو (مثلا آهنگ های چند اجرایی) تو سایت پیاده کردن و واقعا در مورد سازمان دهی بخش موسیقی پاپ سعی زیاد و چشم گیری رو کردن!

امیدوارم موفق باشن.

mehdifulot
Sunday 19 June 2022, 12:27 AM
You can see links before reply