PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به همنواز

قوی زیبا
Wednesday 24 March 2010, 11:45 AM
من اصفهانیم و ویلن می زنم. (سطح:ل ویلن 2 ، پسر)

اگه کسی باشه بتونیم با هم همنوازی کنیم خیلی خوب میشه تا باهم پیشرفت کنیم. اگه کسی هست بگه تا بقیه ی کارا انجام بدیم.

violon13
Wednesday 24 March 2010, 01:10 PM
من ویلنیستم و 7 ساله ویلن میزنم منم دوس دارم همنواز داشته باشم اما تهرانم خیلی حیف شد

Cellist
Wednesday 24 March 2010, 03:46 PM
سلام.
منم اصفهانم.
قبلا ویلن کلاسیک میزدم.
دوره ل ویلن رو زدم.
الان هم ویلنسل میزنم.
فقط یه مشکل،من پسر نیستم.

قوی زیبا
Thursday 25 March 2010, 10:53 PM
آخه مشکلی که با دخترا هست اینه که خونشون که نمیشه بری، خونتم که نمیشه برین توی پارک و اماکن عمومی هم که نمیشه زد... حیف.

کاش یکی پیدا شه. همسایمون پیانو میزنه ولی اونم دختره و به شدت روم نمیشه بهش بگم که همنواز می خوام.

Cellist
Friday 26 March 2010, 09:01 AM
متاسفانه مشکل همینه فعلا!

Mehrdadgh4
Wednesday 14 April 2010, 10:38 AM
سلام من 2 ساله ويلن ميزنم (سنتي)
اصفهانم هستم . اگه خواستي كارامو توي بخش كارهاي اعضا گوش بده ، بعد خربم كن

DesironnA
Wednesday 14 April 2010, 11:49 AM

اگه کسی باشه بتونیم با هم همنوازی کنیم خیلی خوب میشه تا باهم پیشرفت کنیم. اگه کسی هست بگه تا بقیه ی کارا انجام بدیم.

بهت پیشنهاد میدم سری به خانه سوره (نبش خیابان آمادگاه) بزنی.
اونجا به احتمال بسیار قوی بتونی هم نواز خوب و البته پسر پیدا کنی
مرسی

masoudshao
Sunday 9 May 2010, 05:22 PM

سلام
من مسعود هستم
سه ساله تمبک میزنم البته دو سه ماه از سال بیشتر اصفهان نیستم چون دانشجوی اهوازم. ولی خیلی خوشحال میشم یه هم نوازی با هم داشته باشیم
masoudshao@yahoo.com

cont_shahab
Tuesday 10 August 2010, 03:52 PM
سلام دوستان عزیز شهباز هستم 8 ساله درامز میزنم خواستم یه سلامی خدمت بچه های هنرمند عزیز عرض کنم.....