PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوازده آهنگ کاور از اينجانب (محمد احمدی)

nicebasic
Wednesday 31 March 2010, 02:53 PM
نام: محمد احمدی
شهر: مشهد
ساز: حنجره
نام هنری: آرش ايرانمهر
شغل: مدرس زبان انگليسی

از دوران کودکی می‌خوندم. در حال حاضر 37 سال سن دارم. متولد 1352 هستم. يک سری لينک از آهنگ‌هايی رو که خوندم، برای شما می‌گذارم تا ارزيابی کنين. البته تمام اين کارها کاور از کارهای خوانندگان ديگه است. کار ضبط اين آهنگ‌ها هم از خودم است. البته کارها رو از اين زاويه نگاه کنين که توسط يک نفر بدون هيچ مهارتی در نوازندگی انجام شده است. مطمئنا اگه با يه تيم خوب کار کنم، نتيجه ی بسيار خوبی به دست خواهد آمد.

اينها کارهايی است که در سال 1381 خوندم:

1ـ قبله (You can see links before reply)
2ـ چشم من (You can see links before reply)
3ـ ياد تو (You can see links before reply)
4ـ تنگ غروب (You can see links before reply)
5ـ جان مريم (You can see links before reply)
6ـ خيال تو (You can see links before reply)
7ـ حسود (You can see links before reply)

اينها کارهايی است که در سال 1388 خوندم (البته به زبان انگليسی):

From Russia with Love (You can see links before reply)
Love Story (You can see links before reply)
Yesterday (You can see links before reply)
Moon River (You can see links before reply)
Speak Softly Love (You can see links before reply)

اين هم يک Medley است با حجم کم که نمونه ی کوتاهی از 6 آهنگ فارسی قديمی مرا در بر دارد:

Medley (You can see links before reply)

ايميل من: nicebasic@yahoo.com (nicebasic@yahoo.com)

ar.rad.24
Monday 24 May 2010, 02:06 PM
آقا آرش تبریک میگم صدای بسیار قوی و رصایی دارید
فقط به نظرم بهتره از تحریر های بیشتری استفاده کنید

nicebasic
Monday 24 May 2010, 03:50 PM
از لطف شما سپاسگزارم.

در پاسخ به اين که فرموده ايد بهتر است از تحريرهای بيشتری استفاده کنم، بايد عرض کنم که بسيار علاقه داشته ام که تغييراتی در شيوه ی خواندن اين آهنگ‌ها بدهم و تحريرهايی به آنها اضافه کنم. اما مشکل در اينجا بوده که اين آهنگ‌ها همگی از پيش ساخته شده بوده اند و من هم فقط آنها را بازخوانی و با امکانات بسيار محدود خودم، ضبط و ميکس کرده ام. به همين دليل، توان آن را نداشته ام که تغييری در شيوه ی خواندن آنها بدهم. مشکل ديگر من هم اين است که فقط با نت‌خوانی مقدماتی آشنايی دارم و با هيچ سازی آشنا نيستم. اين امر باعث گرديده که فقط توان خواندن داشته باشم. به همين دليل، بسيار نياز دارم که يک شخص آشنا به فن را در کنار خود داشته باشم. متاسفانه چند سالی است که در مشهد برگزاری کنسرت موسيقی ممنوع شده است. به همين دليل، فضای موسيقی مشهد رو به نابودی است. من هم دارم سعی می‌کنم در مکانی که آب يافت نمی‌شود، به شنا کردن بپردازم. فعلا به دليل بالا بودن نرخ اجاره ی خانه قادر به ترک مشهد نيستم. اما در اولين فرصت، اگر عمر و توانی باقی باشد، از اين شهر ملکوتی به جای بهتری مهاجرت خواهم نمود.

از اين که لطف کرده ايد و در مورد اين کارها نظر داده ايد، سپاسگزارم.

کارهای ديگری نيز مد نظر دارم که اميدوارم زمان اجازه دهد به انجام برسانم.

موفق باشيد، دوست گرامی.

ar.rad.24
Monday 24 May 2010, 06:57 PM
اتفاقا میخواستم بپرسم که ساز هم میزنید یا نه که خودتون اشاره کردید
چون زدن ساز میتونه خیلی در خوندن تاثیرگذار باشه...
بی صبرانه منتظر کارهای بعدی شما هستیم

Mezrab
Monday 24 May 2010, 07:46 PM
بسیار زیبا، روی قطعات انگلیسی بیشتر باید کار کنید به هر حال باید خیلی به لهجه Native نزدیک شد، توی قطعات فارسی هم خیلی صداتون گرم بود و شیرین...موفق باشید.

hessamku
Tuesday 14 December 2010, 11:21 PM
سلام و خسته نباشید
فکر می کنم من قبلا یکی از کارهاتونو تو فروم پرشین ساینرس یا ارتعاش گوش داده بودم Love story
خیلی عالی . حتماً تو یه فرصت مناسب مجموعه نظراتمو می نویسم .