PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلفیقی

mohsen1706
Wednesday 31 March 2010, 11:25 PM
سلام من محسن هستم یه کار تلفیقی تار_گیتار کلاسیک دارم که تارشو بنده زدم.میخواستم دانلود کرده و نظرتونو بدونم.
[/URL][url]You can see links before reply (file:///M:/Navid)

Nassim_Agha
Thursday 1 April 2010, 12:38 AM
محسن جان

نمی دونم چند وقته که ساز می نوازید د اما در هر حال به نظر من این کار مشترکتون زیباست و خیلی بدل میشینه.
بگی نگییکی دوجا نتی کمی فالش بگوش خورد که البته اصلا از زیبایی کارتون چیزی رو کم نمیکنه!

هر دو تا تون قشنگ نواختید.

تبریک میگم و امیدوارم به زودی اسم شما رو بالای آفیش های تالار " رودکی" ببینم.

با آرزوی آن روز

نسیم

mohsen1706
Thursday 1 April 2010, 01:00 AM
نسیم جون ممنون که لطف کردی و به این کار کاملا بداهه ما گوش دادی.من 10ساله که(یعنی از 10 سالگیم) وارد موسیقی شدم و 6ساله که تار میزنم.
من از کارهای تلفیقی نظیر این فقط برای پاسخ به خواسته های درونم بهره میبرم و صرفا یک تجربه شیرین زود گذر است.

باتشکر

alone_composer
Thursday 1 April 2010, 09:20 AM
دوست عزیز سلام و درود بر شما.

کارتان را شنیدم. بسیار زیبا و تاثیر گذار بود. اما چند نت خارج (فالش) در اواخر قطعه و در ساز گیتار شنیده می شود.

آکورد هایی که استفاده کرده اید می تواند بسیار متنوع تر باشد مخصوصا با توجه به زمان نسبتا طوانی قطعه این روال ایستایی طویل المدت بر روی آکورد تونیک خسته کننده می شود.

و در آخر یک سوال:
کارتان را با ایده قبلی ضبط کرده اید و یا اینکه کاملا بداهه نوازی بوده است؟

در هر صورت حس زیبایی در این حوزه دارید. به امید موفقیت روز افزون برای شما.

mohsen1706
Thursday 1 April 2010, 09:50 AM
دوست عزیز سلام و درود بر شما.

کارتان را شنیدم. بسیار زیبا و تاثیر گذار بود. اما چند نت خارج (فالش) در اواخر قطعه و در ساز گیتار شنیده می شود.

آکورد هایی که استفاده کرده اید می تواند بسیار متنوع تر باشد مخصوصا با توجه به زمان نسبتا طوانی قطعه این روال ایستایی طویل المدت بر روی آکورد تونیک خسته کننده می شود.

و در آخر یک سوال:
کارتان را با ایده قبلی ضبط کرده اید و یا اینکه کاملا بداهه نوازی بوده است؟

در هر صورت حس زیبایی در این حوزه دارید. به امید موفقیت روز افزون برای شما.

خیلی ممنون از نظری که گفته شد.همه نکات رو قبول دارم این کار کاملا بداهست و هیچ تنظیمی در اون صورت نگرفته.و خسته کنندگیش به همین خاطره

با تشکر

defectorsat
Thursday 1 April 2010, 11:13 AM
سلام كارتونو گوش دادم دل نشينه اما فكر كنم بداهه نوازي كردين
اگر اين و تنظيمش كنيد كار بهتري از آب در مياد در آخر قطعه گيتار چند تا آكورد اشتباه گرفت كه يه كم فالش كرد
اما در كل خوب بود ريتم و حفظ كردين .

ممنون .