PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز خواني مراببوس

zamannoorani
Saturday 3 April 2010, 10:05 AM
حذف پیام

mohsen1706
Saturday 3 April 2010, 10:26 AM
عالی بود آقا لذت بردم چه صدایی:41:صدای کیه؟

DesironnA
Saturday 3 April 2010, 10:29 AM
براوو! آفرین. جدی این صدای کیه؟؟

zamannoorani
Saturday 3 April 2010, 11:20 AM
سلام و مرسی از لطفتون
با اجازتون صدای این حقیر بود
مرسی

sam720
Saturday 3 April 2010, 01:06 PM
عالیه کلاس میری؟
صدای خیلی خوبی داری همینجوری پیش بری آینده روشنی در انتطارت استعدادش رو هم که داری
فقط یه نکته کوچیک اینه که کلمات رو باید کامل بگی بعضی از جاها آخر کلماتت خورده میشه.

zamannoorani
Saturday 3 April 2010, 04:35 PM
سلام سام عزيز
مرسي دوست عزيز...دقيقا ايرادت مورد قبول منه...البته بخصوص در اين اهنگ به علت عدم تمرين كافي پيانيست براي اين اهنگ در بعضي قسمتها منو دچار مشكل در خوندن كرد..
اهنگ ديگري هم چند هفته پيش در همين تاپيك گذاشتم ..اون اهنگ بازخوني ..عاشقم من ...از بانو دلكش بوده...وقت و حوصله داشتي خوشحال مي شم در مورد اون هم نظر بدي...باز هم از وقتي كه گذاشتي و بخصوص دقتت بينهايت سپاسگزارم...در مورد سوالت هم عرض كنم...سالهاست براي دل خودم مي خونم ولي در سال اخير كلاس سلفژ و صداسازي مي رم..اگه دوست داري در مورد خودت هم حتما برام بنويس استاد..

sam720
Saturday 3 April 2010, 05:07 PM
سلام سام عزيز
مرسي دوست عزيز...دقيقا ايرادت مورد قبول منه...البته بخصوص در اين اهنگ به علت عدم تمرين كافي پيانيست براي اين اهنگ در بعضي قسمتها منو دچار مشكل در خوندن كرد..
اهنگ ديگري هم چند هفته پيش در همين تاپيك گذاشتم ..اون اهنگ بازخوني ..عاشقم من ...از بانو دلكش بوده...وقت و حوصله داشتي خوشحال مي شم در مورد اون هم نظر بدي...باز هم از وقتي كه گذاشتي و بخصوص دقتت بينهايت سپاسگزارم...در مورد سوالت هم عرض كنم...سالهاست براي دل خودم مي خونم ولي در سال اخير كلاس سلفژ و صداسازي مي رم..اگه دوست داري در مورد خودت هم حتما برام بنويس استاد..

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم صدات که عالیه آهنگ زیبایی هم برای اجرا انتخاب کردی خیلی خوبه که داری روی صدات کار میکنی ممنون که کاراتو برامون میزاری که استفاده کنیم.
در مورد خودم من 10/11ساله که سازهای کوبه ای میزنم 2سال هم هست که ویولن میزنم.
شما ساز هم مینوازید؟

zamannoorani
Saturday 3 April 2010, 05:40 PM
[quote=sam720;107544]سلام دوست عزیز
خواهش میکنم صدات که عالیه آهنگ زیبایی هم برای اجرا انتخاب کردی خیلی خوبه که داری روی صدات کار میکنی ممنون که کاراتو برامون میزاری که استفاده کنیم.
در مورد خودم من 10/11ساله که سازهای کوبه ای میزنم 2سال هم هست که ویولن میزنم.
شما ساز هم مینوازید؟[/quo
سلام مجدد و باز هم سپاس
بله اخیرا پیانو رو شروع کردم..و کاملا مبتدی هستم..خوشحال می شم اگه کارای ضبط کرده ای بشنوم.مرسی