PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علامت پرواز !

infrequent88
Sunday 4 April 2010, 01:42 AM
سلام
قبلا آهنگ نفس نفس ابی رو گداشته بودم
شرمنده ام ولی بازم میخوام سرتونو درد بیارم!
البته اینبار جفتشم آهنگای شادمهر هستن منتها یکم متفاوت با اون چزی که همه شنیدن! :21ox66r:
ممنون میشم اگه گوش کنین
و فقط خوهشا یه کوچولو نظر لطف کنین بدین که مشکلاتمو بفهمم
مرسی

1- علامت سوال 2

You can see links before reply

2- پر پرواز

You can see links before reply

Mohsen_M
Sunday 4 April 2010, 09:03 AM
دردود بر شما دوست عزیز،
همی گویم و گفته ام بار ها، که صدای قشنگی داری، امااا!!!
یه مقدار فالش می خونی، احساس می کنم که سعی داری شبیه کسی بخونی!( بین شادمهر و یگانه) که اینکار اشتباهه، نکن اینکارو داداشم! خودت باش و با صدای خودت بخون، تحریر هات رو زیادی کش نده!
آفرین
بدرود

infrequent88
Sunday 4 April 2010, 09:55 AM
دردود بر شما دوست عزیز،
همی گویم و گفته ام بار ها، که صدای قشنگی داری، امااا!!!
یه مقدار فالش می خونی، احساس می کنم که سعی داری شبیه کسی بخونی!( بین شادمهر و یگانه) که اینکار اشتباهه، نکن اینکارو داداشم! خودت باش و با صدای خودت بخون، تحریر هات رو زیادی کش نده!
آفرین
بدرود

سلام alfred جان
واااااای
نه خداوکیلی قصد تقلید از کسی رو ندارم!!!
خیلیا گفتن که پرپرواز رو شبیه یگانه خوندی ولی فقط و فقط حس خودم بوده!!!

Mohsen_M
Sunday 4 April 2010, 10:24 AM
سلام alfred جان
واااااای
نه خداوکیلی قصد تقلید از کسی رو ندارم!!!
خیلیا گفتن که پرپرواز رو شبیه یگانه خوندی ولی فقط و فقط حس خودم بوده!!!

:39: شاید لازمه که یکم از احساس کم کنی، آخه حس می کنم یه خورده کار اینجوری داره شل می شه، قبلا هم بهت گفتم که یکم سعی کن قدرت به کارت اضافه کنی، با آهنگ های ابی تمرین و همسرایی کن!:redguitar:
صدات رو بار ها ضبط کن و گوش کن! حتی می تونی بری وایسی جلوی دیوار و بخونی اینجوری بهتر صدای خودت رو میشنوی ( با فاصله کم)
موفق، پیروز و سر بلند باشی :41:

infrequent88
Sunday 4 April 2010, 06:42 PM
:39: شاید لازمه که یکم از احساس کم کنی، آخه حس می کنم یه خورده کار اینجوری داره شل می شه، قبلا هم بهت گفتم که یکم سعی کن قدرت به کارت اضافه کنی، با آهنگ های ابی تمرین و همسرایی کن!:redguitar:
صدات رو بار ها ضبط کن و گوش کن! حتی می تونی بری وایسی جلوی دیوار و بخونی اینجوری بهتر صدای خودت رو میشنوی ( با فاصله کم)
موفق، پیروز و سر بلند باشی :41:

ممنونم از لطف و راهنماییت