PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ارتقا pa50

shoroeno
Tuesday 6 April 2010, 10:36 AM
سلام به همه دوستان

عزیزان من یه راهنمایی می خوام که واقعا اصولی باشه من می خوام هزینه کنم ولی یه چیزی م ی خوام که هی خراب نشه و هنگ نداشته باشه

من 50 تبدیلی یک فلش خور بیرونی دارم .می خوام ارتقاش بدم .به 12 فلاش های جدید گرک ایران

چند تا سوال برام پیش اومده و دو دل شدم که کدوم کارو انجام بدم

1- هزینش برام مهم نیستش(من از بوشهرم و قیمت های تهران و اصفهان و شیراز رو گرفتم)
2- کاری که می خوام واسم انجام بدن می عالی باشه
3- کیت های استفاده شده اصلی باشه
4- 12 فلاشی بهتره یا 8 فلاشی؟(یکی از دوستام تو اصفهان کارش نصبه گفتش شرکتی که 8 فلاش رو درست می کنه برگشتی خیلی کمی داشته تا 12 فلاش کرگ ایران .من خودم یک چهار فلاش کرگ ایران البته تبدیل شده در شیراز بود دیدم موقع عوض کردن یوزراش صدا می داد. دوستم گفتش 8 فلاشه این صدا رو نمی ده و یه کیت الی دی دار نصب می شه و...)

حالا من توش موندم شیراز این کارو انجام بدم و یا برم اصفهان یا برم تهران.اگه یه وقت مشکلی داشت باید چی کار کنم

کدوم شرکت ها قطعات اصلی تری دارن.
چه کسی بشتر از همه در این مورد می دونه
وای دارم دیونه می شم از بس برام اهمیت داره این موضوع
اخه کیبوردم وصله به جونم:5:

M8H
Tuesday 6 April 2010, 10:53 AM
سلام به همه دوستان

عزیزان من یه راهنمایی می خوام که واقعا اصولی باشه من می خوام هزینه کنم ولی یه چیزی م ی خوام که هی خراب نشه و هنگ نداشته باشه

من 50 تبدیلی یک فلش خور بیرونی دارم .می خوام ارتقاش بدم .به 12 فلاش های جدید گرک ایران

چند تا سوال برام پیش اومده و دو دل شدم که کدوم کارو انجام بدم

1- هزینش برام مهم نیستش(من از بوشهرم و قیمت های تهران و اصفهان و شیراز رو گرفتم)
2- کاری که می خوام واسم انجام بدن می عالی باشه
3- کیت های استفاده شده اصلی باشه
4- 12 فلاشی بهتره یا 8 فلاشی؟(یکی از دوستام تو اصفهان کارش نصبه گفتش شرکتی که 8 فلاش رو درست می کنه برگشتی خیلی کمی داشته تا 12 فلاش کرگ ایران .من خودم یک چهار فلاش کرگ ایران البته تبدیل شده در شیراز بود دیدم موقع عوض کردن یوزراش صدا می داد. دوستم گفتش 8 فلاشه این صدا رو نمی ده و یه کیت الی دی دار نصب می شه و...)

حالا من توش موندم شیراز این کارو انجام بدم و یا برم اصفهان یا برم تهران.اگه یه وقت مشکلی داشت باید چی کار کنم

کدوم شرکت ها قطعات اصلی تری دارن.
چه کسی بشتر از همه در این مورد می دونه
وای دارم دیونه می شم از بس برام اهمیت داره این موضوع
اخه کیبوردم وصله به جونم:5:
سلام دوست عزیز.
خوب 100% 12 فلش بهتره!طرح این کار و سازنده ی کیت کار نمایندگی شرکت کرگ در ایران هستش یعنی همون شرکت KORG IRAN!
شما بیارید تهران 100% بهتره.چون نمایندگی معتبر شرکت کرگ در تهران هستش با مدیرت آقای اشکان نجف پور.

مطالبی در مورد تبدیل به 12 فلش

ويژگي‌هاي سمپلر ورژن چهار(12 فلش)
هنگامي كه شما دستگاه خود را با سمپلر ورژن چهار شركت كرگ‌ايران ارتقا مي‌دهيد:
1- دستگاه از حالت خاموش در كمتر از 25 ثانيه به طور كامل بارگذاري شده و پس از آن در هر لحظه امكان دسترسي سريع به بيش از 200 مگابايت سمپل ( حدود 13 فلش كارت ) فراهم مي‌گردد. اين مقدار ظرفيتي معادل تقريبا 600 ريتم مي‌باشد.

بنابراين از امكانات ناپايدار، آسيب‌پذير و محدود فلش‌كارت‌هاي قديمي كاملا بي‌نياز مي‌شويد
2- دستگاه قابليت اتصال كامپكت فلش (قطعه‌اي شبيه حافظه دوربين) با حجم 2 گيگابايت به بالا را پيدا مي‌كند و از اينرو

*** امكانات هارد ديسك دستگاه بدون محدوديت ظرفيت فعال مي‌شود ****
تا حد زيادي از امكانات كند فلاپي درايو بي‌نياز مي‌شويد
3- امكان اتصال كامپكت فلش دستگاه از طريق پورت USB به كامپيوتر از طريق خود كيبورد فراهم مي‌‌گردد.
4- امكان پخش سمپل‌هايي با كيفيت VST توسط دستگاه شما فراهم مي‌شود.
5- بك ‌آپ‌هاي TM5 و TM6 و TM7 و TMa وM&H Ft N&A.M&H7 و N&A2 با كيفيت VST در بخشي از حافظه 200 مگابايتي شما توسط شركت به رايگان لود مي‌شود.

تذكر مهم: با توجه به اينكه بعضي از اين بك‌آپ‌ها مراحل پاياني تهيه را مي‌گذراند، بديهي است در صورت آماده بودن ارائه خواهند شد.

6- در دستگاه‌هاي تبديلي كليه بردهاي اضافي حذف و يك برد مركزي قابل ارتقا جايگزين مي‌شود. همچنين كنترل سيستم سمپلر كاملا نرم‌افزاري شده و رله‌ها و سيم‌كشي‌هاي متعدد داخلي حذف مي‌گردند. از اينرو كيفيت سخت افزاري و پخش صداي دستگاه ارتقا يافته و ارزش ريالي آن افزايش مي‌يابد.

rezarmz
Tuesday 6 April 2010, 11:26 AM
سلام اگه میخوای بگیری هرچی باشه فلش هم بخوره من دوستم گرفته فلشخور نیست اما کمپک خوره معنیش اینه که هر فلشی که قلف باشه توی ارگ نمیتونی عوض کنی پس فلش دارشو بگیر چه 12فلشه چه 4 فلشه

shoroeno
Wednesday 7 April 2010, 03:04 PM
M&H Ft N&A و همه این بکاپ ها آماده شده یا نه

بعضی ها می گن برو بجای این خرج PA80 بگیر .مگه PA80 هم میشه کامپکت دارش کنی؟ می شه 12 فلاشه بشه؟

shoroeno
Wednesday 7 April 2010, 03:05 PM
راستی بهش می شه پخش MP3 هم اضافه شه ؟

رو دستگاه فشار نمی اد؟

M8H
Wednesday 7 April 2010, 03:11 PM
M&H Ft N&A و همه این بکاپ ها آماده شده یا نه

بعضی ها می گن برو بجای این خرج PA80 بگیر .مگه PA80 هم میشه کامپکت دارش کنی؟ می شه 12 فلاشه بشه؟

دوست من همه ی این بکاب ها حاضر نشده.فعلا:Tm5.Tm6.TMa.N&A2.M&H6.
M&H Ft N&A در حال ساخت هستش.چند وقت دیگه حاضر میشه.
---------------------
خوب دوست من Pa800 کلا بحثش جداست.
قیمت Pa800 کجا قیمت Pa50 sampeler ver4 کجا!!!!!!!

Pa800 دستگاه خوبیه ولی اصلا ساپورت ریتمی نداره.
بیشتر برنامه هاش همون تبدیلی های Pa80 هستش.

شما اگه خواستی بیاید تهران به من خبر بدید تا باهم بریم شرکت تا بتونم واسه شما تخفیف بگیرم.بلاخره مدیر شرکت از دوستان بنده هستش.

shoroeno
Wednesday 7 April 2010, 03:23 PM
PA800 نه PA 80

بقیه رو باهاتون خصوصی در میان میزاریم

babak-abbaspour
Wednesday 7 April 2010, 07:50 PM
دوست من همه ی این بکاب ها حاضر نشده.فعلا:Tm5.Tm6.TMa.N&A2.M&H6.
M&H Ft N&A در حال ساخت هستش.چند وقت دیگه حاضر میشه.
---------------------
خوب دوست من Pa800 کلا بحثش جداست.
قیمت Pa800 کجا قیمت Pa50 sampeler ver4 کجا!!!!!!!

Pa800 دستگاه خوبیه ولی اصلا ساپورت ریتمی نداره.
بیشتر برنامه هاش همون تبدیلی های Pa80 هستش.

شما اگه خواستی بیاید تهران به من خبر بدید تا باهم بریم شرکت تا بتونم واسه شما تخفیف بگیرم.بلاخره مدیر شرکت از دوستان بنده هستش.

سلام آقای احمدیان عزیز
اگه من هم بخوام بخرم حق تخفیفم محفوظه؟:30:

M8H
Thursday 8 April 2010, 11:19 PM
سلام آقای احمدیان عزیز
اگه من هم بخوام بخرم حق تخفیفم محفوظه؟:30:
سلام دوست عزیز.
بله.100% من با مدیر شرکت صحبت میکنم تا جایی که بتونن به شما تخفیف بدن.

farhadtrade
Saturday 22 May 2010, 05:16 PM
سلام
من pa50 با 12 فلش دارم usb هم داره اما نمی دونم چطور به کاپیوتر وصلش کنم وقتی وصل میکنم کامپیوتر نمیشناستش کمک کنید لطفا

M8H
Saturday 22 May 2010, 07:41 PM
سلام
من pa50 با 12 فلش دارم usb هم داره اما نمی دونم چطور به کاپیوتر وصلش کنم وقتی وصل میکنم کامپیوتر نمیشناستش کمک کنید لطفا
اگه دقت کنید در پشت کیبورد شما 2 تا جا داره.
زمانی که میخواهید به کامپیوتر وصل کنید باید دستگاه رو خاموش کنید و بعد کامپک رو در پایین بزنید تا Usb به کامپیوتر متصل بشه.بعد درایور سازی میکنه!

saead24
Tuesday 1 June 2010, 06:46 PM
جناب احمديان سلام،
بنده pa80 دارم كه مي خوام يك هارد روش بذارم كه قيمتش هم كم باشه، اگر امكانش هست راهنماي فرماييد در ضمن بنده شهرستان هستم و برايم مشكل هست كه دستگاه رو بيارم تهران و با توجه به اينكه تا حدودي به سخت افزار كامپيوتر آشنا هستم و حتي يكبار قسمت نصب هارد رو باز كردم و دو تا فيش رو ديدم آيا برد يا چيزي شبيه به آن هم بايد نصب بشه يا فقط هارد رو به اين فيشها اتصال مي دهيم و چون فكر ميكنم كار زياد مشكلي نباشه تصميم دارم كه خودم هارد رو روي دستگاه نصب كنم در صورت امكان راهنمايي كامل در اين مورد بفرمائيد و يا اينكه در اين مورد با چه كسي مي تونم هماهنگي كنم و هارد رو بخرم.
با تشكر

navidyam
Sunday 6 June 2010, 09:49 AM
سلام،
من به تازگی از شرکت کرگ ایران یک pa50 sd sampler ver.4 خریدم و ازش راضیم. آیا می تونم آنرا از طریق کابل usb-Midi به یک PC کامپیوتر متصل کنم یا راه اتصال دیگه ای وجود داره؟ در صورت امکان اتصال آیا می توان ریتم، صدا، میدی و غیره را انتقال داد؟
با تشکر....

ariyan
Monday 6 August 2012, 12:07 AM
سلام آقاي احمديان به نظرشما ارتقاي pa50 بهتره يا خريده pa80 ؟
با ارتقايpa50 ميشه (13فلشي كه گفتيد) 200 مگابايت را از طريق كامپيوتر پركرد؟
اين كار توبهترشدن خروجي صداي 50تاثير داره؟
ميشه حدودا قيمته اين ارتقارو بگين؟