PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفي استاد سنتور در مشهد

stamina89
Wednesday 7 April 2010, 07:22 AM
دوستان سلام
خواهش مي كنم يك استاد سنتور در مشهد به من معرفي كنيد . من تازه مي خوام نوازندگي سنتور را شروع كنم . خيلي ممنون.

mb.q
Wednesday 7 April 2010, 08:27 AM
آقای عباس خمر یکی از بهترین هاست

stamina89
Wednesday 7 April 2010, 09:01 AM
آقای عباس خمر یکی از بهترین هاست
ممنون. اما آقاي خمر به خونه من خيلي دور هست . من در بلوار ملك آباد مي شينم. (حالا اگر شماره تلفن ايشون رو هم داريد بديد . ممنون مي شم. )

mb.q
Saturday 8 May 2010, 07:14 AM
سلام خیلی هم دور نیست ایشان هم در بلوار وکیل آباد ساکنند تلفن 09153141012

stamina89
Saturday 8 May 2010, 08:56 AM
ممنون دوست من .
اما من شنيدم يكي از شاگردان آقاي مشكاتيان در بلوار سجاد ساكن هستند ، و دارم دنبال اين آقا مي گردم . البته مي گن خيلي كم شاگرد قبول مي كنه و سبك كارش هم متفاوت با استادهاي ديگه هست . اگر اسم يا تلفنش رو داشتي بذار روي سايت . ( البته استادي كه شما فرمودي خوبه و ظاهرا پدرشون شاگرد استاد صبا بودند و خودشون هم به چندين ساز مسلطند و آقاي جواهري هم از شاگردان ايشون بودند . خيلي ممنون .:am

hrhgroup
Thursday 2 September 2010, 08:16 PM
سلام
اگه کسی پیدا کردین به ما هم معرفی کنین...من هنوز خیلی مبتدی هستم، الان یک آموزشگاه کلاس میرم که هفته ای یک جلسه هست و زیاد استاد وقت نمیزاره...میخواد زیر نظر یه استاد بهتر و بیشتر کار کنم...
ممنون

soheila.y
Thursday 14 October 2010, 09:50 PM
دوستان سلام
خواهش مي كنم يك استاد سنتور در مشهد به من معرفي كنيد . من تازه مي خوام نوازندگي سنتور را شروع كنم . خيلي ممنون.

سلام به همه ي دوستان
من يك سال و نيم با استاد شهاب نطاق كار ميكردم و واقعا هم از كارشون راضي بودم
آموزشگاهشون بين چهار راه فرامرز و چهار راه بهار!
پدرشونم تدريس ميكنن آقاي علي اكبر نطاق
اگه خواستيد و تا حالا كلاس نرفته بوديد شمارشونو واستون ميزارم

hrhgroup
Saturday 16 October 2010, 07:36 AM
سلام

بله اگه ممکنه شماره تماسشون رو بدین؟
امکانش هست یکم درباره نحوه تدریسشون هم توضیح بدین؟

mahdi_vahidi
Wednesday 20 October 2010, 10:26 AM
نحوه تدريس آموزشگاه چاوش(آقاي اكبرنطاق و پسرايشان آقا شهاب):
1-دستور سنتورپايور 2-كتاب دوره ابتدايي سنتور پايور 3-كتاب سي قطعه چهارمضراب پايور وبيست قطعه مشكاتيان و مجموعه پيش درآمد و رنگ پايور،قطعات موسيقي مجلسي پايور،مجموعه تصانيف مشكاتيان وبقيه قطعات ضربي ايشان 4- رديف سنتور ابوالحسن صبا 5- رديف ميرزا عبدالله نوشته شهاب منا(رديف تدريس مجيد كياني) 6- دوره عالي چپ كوك سنتور پايور
درضمن ايشان در جهاد دانشگاهي مشهد هم مدرس سنتور مي باشند.وسازنده ساز سنتور هم مي باشند.
البته كساني ديگر نظير آقاي جلاليان و رضوي هستند كه به صورت گوشي كار مي كنند كه كار هيچكدام جنبه علمي ندارد.من به شما پيشنهاد مي كنم اگر بدنبال يادگيري سنتور بصورت علمي هستيد به آقاي نطاق مراجعه نمائيد.
همراه آقاي شهاب نطاق: 09153018264

soheila.y
Wednesday 20 October 2010, 09:55 PM
سلام
بله، دوست خوبمون آقای وحیدی خیلی کامل و زیبا توضیح دادن برای شما و جا داره ازشون تشکر کنیم.
اینم من اضافه کنم که ساز من از سازهای پدر ایشون هست و یک و سال و نیم هم جهاد کلاس میرفتم.
از نظر هزینم قابل ذکر هستش که کلاسهای جهاد یک مقدار دانشجوئی تر هست نسبت به آموزشگاه!
نحوه تدریسشون تو جهاد هم اینطوریه که کلاسها فصلی شروع دورش برگزار میشه و تو هر فصله سال 10 جلسه کلاس تشکیل میشه.
روزهای سه شنبه هم مخصوص آقایون هست از ساعت 2بعد اظهر الی 8 شب.
البته جلسه اول که همه حضور داشته باشن تعیین ساعت میکنن که هر کسی چه ساعتی میخواد بیاد و ضرورتی نداره کل کلاس رو حضور داشته باشید فقط ساعت خودتون میاین درس تحویل میدید و میرید.
برای هر هنرجو حدود 15 الی 20 دقیقه زمان تعیین میکنن و سر ساعت مقرر شده هنرجو میاد و اول درس جلسه قبل رو تحویل میده و استاد اشکالاتش رو میگه و درس جدید رو میدن
امکان ضبط کردن درس جدید هم که مثل همه ی جاها هستش!
شماره موبایل آقای نطاق رو که دوستمون دادن
آدرس آموزشگاه و جهاد رو هم دقیق مینویسم:
آموزشگاه: بلوار فردوسی بین چهار راه فرامرز و چهار راه بهار پلاک 504
تلفن: 6061063
آدرس جهاد دانشگاهی:خیابان دانشگاه - سه راه ادبیات- مجتمع دکتر علی شریعتی ( جهاد دانشگاهی مشهد)
اینم شماره جهاد دانشگاهی- کلاس هاش بخش فرهنگسرا برگزار میشه: 8433614 و 8432440

سلام

بله اگه ممکنه شماره تماسشون رو بدین؟
امکانش هست یکم درباره نحوه تدریسشون هم توضیح بدین؟

ملیحه سنتوری
Wednesday 1 December 2010, 02:06 PM
دوستان سلام

دوست عزیز استاد من آقای یحیی علوی فوق العادست.میتونی بری آموزشگاه شیدا تو آزادشهر یا خونشون که رضاشهره.

qazwsxedc123456
Thursday 30 May 2013, 10:50 AM
سلام می خواستم بدونم کسی از استاد اسدی که تو مشهد هستش چیزی میدونه؟

minoo_titish
Monday 17 June 2013, 09:16 AM
سلام من یک ساله با استاد شهاب نطاق کار می کنم ولی اصلا راضی نیستم. ایشون خیلی خشکن و اصلا انگیزه تلاش بیشتر ایجاد نمی کنن. میشه اگه استاد بهتری می شناسین معرفی کنین؟ مرسی.

mitra_behruz
Thursday 10 September 2015, 09:26 AM
سلام می خواستم بدونم کسی از استاد اسدی که تو مشهد هستش چیزی میدونه؟

سلام تا جایی که من اطلاع دارم ایشون با همسرشون رفتن کانادا

Hajhamid007
Saturday 24 October 2015, 08:14 AM
سلام اقاي نطاق براي سنتور استاد خوبي هستن پدرشون هم سنتور ياد ميدن

mitra_behruz
Thursday 10 November 2016, 01:25 PM
من مدتیه که با استاد میلانی در آموزشگاه کار می کنم. کارشون عالیه و بسیار باحوصله هستند در تدریس

mitra_behruz
Monday 10 July 2017, 11:55 PM
استاد میلانی رو پیشنهاد می کنم