PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر reza_marx

reza_marx
Tuesday 13 January 2009, 09:16 PM
سلام دوستان عزیز امروز نشستم و این آهنگ بسیار زیبا رو کامل کردم از دوستایی که این اهنگارو که دانلود می کنن خواهش دارم نظرشونم بگن که خوبه یا بده تا من و دوستای دیگه نظرات شما عزیزان رو به کار بگیریم تو کارامون..

با حجم 1.594 کیلوبایت

You can see links before reply

rezayamini
Friday 16 January 2009, 04:58 PM
قشنگ بود.....
من فقط یه چیزی بگم که با چی ظبط کردی؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_marx
Saturday 17 January 2009, 09:30 AM
سلام دوست عزیز مرسی از نظرت. این آهنگ رو من با نرم افزاره cool editضبط کردم تا دلت بخواد نرم افزار برای ضبط کردن و ویرایش اهنگ وجود داره.

سارا خلبان
Wednesday 21 January 2009, 08:07 PM
با عرض سلام و خسته نباشید. واقعا عالی بود بسیار زیبا اجرا کردید من که واقعا لذت بردم اگر براتون امکان داره بازم از کارای زیباتون بذارید.

reza_marx
Thursday 22 January 2009, 10:49 AM
با سلام خدمت شما و دوستان دیگه که نسبت به من همیشه لطف دارن. مرسی نظر لطف شماست چشم اگر وقت کنم کارای دیگرو هم میذارم .

MonaLisa
Thursday 22 January 2009, 09:01 PM
مرسی دوست عزیز خیلی زیبا بود .....موفق باشید

samir65
Thursday 22 January 2009, 11:44 PM
تشکر بابت زحمتی که برای نواختن کردی

reza_marx
Friday 23 January 2009, 10:25 PM
اقا من مخلص همه بچه های سایتم هستم واقعا لطف دارید من کوچیک همه استادای خودمم هستم من همیشه گفتم من واقعا لیاقت این همه تشکر رو ندارم استادای خوبی تو این سایت هستن نظیر دوست خوبم لئون که واقعا به من لطف داشته و خیلی دوسش دارم من افتخار میکنم که در کنار این سرورا تاپیک میزنم. بازم ممنونم.

raha ashegh
Saturday 24 January 2009, 10:02 AM
سلام. کارتون رو گوش دادم خیلی آروم و زیبا بود خیلی قشنگ اجرا کردید.

موفق باشین.

HOSEYN33
Saturday 24 January 2009, 08:22 PM
بسیار عالی و زیبا بود در پناه حق.

violin-m
Saturday 24 January 2009, 10:40 PM
سلام دوست من خوب بود ولی یکم احساس کردم از ضرب میفته؟؟

reza_marx
Sunday 25 January 2009, 08:57 AM
سلام دوست عزیز مرسی از این که نظرت رو در باره این آهنگ گفتی. اما من همچین نظری ندارم البته یه جاهایی افت صدا داره این کار در ضمن من این نت رو یه مقدار تغییر دادم یه جاهایی از این نت رو که 3/4 هست رو من 2/4 اجرا کردم من این آهنگ رو بعد از این که اجرا کردم به آقای دوست خوبم مرتضی اقبالیان که واقعا یکی از پیانیست های خوب هستن نشون دادم و ایشون از نظر ضرب ها مشکلی ندیدن در کل ممنونم که مو شکافانه به این آهنگ نگاه کردین خیلی لطف کردین

همین جا جا داره که لینک اهنگ اقا مرتضی رو هم بذارم که حداقل تونسته باشم بخشی از محبت های این دوست خوبم رو جبران کرده باشم. واقعا زیباست پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید با نام همیشه بهترین.

reza_marx
Tuesday 27 January 2009, 09:26 AM
سلام بچه ها. اینم اهنگ جان مریم که معرف حضور شما هست اگر یه مقدار کیفیتش پایینه به بزرگی خودتون ببخشید دیروز که اومدم این اهنگ رو ضبط کنم میکروفنم سیمش قطع شد با هزار زحمت از توی خرتو پرتام یه میکروفن گیر اوردم فکر کنم برای زمان هیتلر بوده خلاصه با هر بد بختی بود ضبط کردم اما چند جا از اهنگ کیفیتش خراب شد که مجبور شدم حذف کنم یا کات کنم دوباره کیفیتش رو بالا پایین ببرم دیگه خودتون میدونین امکانات خیلی پایینه امیدوارم که خوب از اب در اومده باشه.:21ox66r:

با حجم 1,843 KB

Leon
Tuesday 27 January 2009, 10:01 AM
مرسیRezalo عزيز،شما اوّلين کسی هستيد که يک حرکت ی به بخش پيانو ميديد
آهنگ جان مريم که به عنوان يکی از سند های تاريخ موسقی پاپ کلاسيک ما به ثبت رسيده واقعاً روی پيانو زيبا به گوش ميرسه.
اجرای لطيف،دلنشين يا به قول معروف لايتی بود نکات فنّی خاصی از لحاظ ضبط نداشت!البته اين مشکل ميک و ضبط رو من هم شديدترش رو دارم ولی اميدوارم که روزی بخش پيانو با وجود شما دوستان به قد و اندازه های واقعی خودش برسه.
از لحاظ نکات فنّی تکنيکی در اجرا من مطمئن هستم که شما پتانسيل خيلی خوبی داريد و با تمرين بيشتر و بيشتر مثل يک مجسمه ساز که هر بار مجسمه رو بيشتر زينت ميده ميشه آهنگ رو هر دفعه کامل تر عرضه کرد کمی نتهای زينت بيشتر فکر ميکنم زيبايی دو چندان به آهنگ اضافه ميکنه چون آهنگ های 6/8 لايت که زيبايی خاصی دارند با نت های زينت و اجراهای دوبل و غير ه کامل تر ميشن.
به هر حال تبريک ميگم برای انتخاب و نواختن دلنشين،مطمئن هستم که مورد توجه همه قرار خواهد گرفت.
البته فراموش نشه منتظر کار بعدی شما هستيم.

reza_marx
Tuesday 27 January 2009, 11:03 AM
سلام لئون عزیز مرسی عزیزم که افتخار دادی اهنگ من رو گوش دادی آره این نکاتی که گفتی باید رعایت بشه تا کار قشنگ تر در بیاد البته خوب ما که به پای شماها نمیرسیم ولی خوب همیشه گفتم باعث افتخار که در کنار تو و دوستای دیگه تاپیک میزنم و بخش پیانو رو سر پا نگه می داریم من همیشه گفتم لئون به من لطف داشته و داره خیلی دوست دارم امیدوارم که بتونم اهنگای زیبا تر با اجرای بهتر تو این سایت بذارم البته این اهنگ نسخه آزمایشیه بعدا کامل تر میکنم و میذارم من کوچیک همه هنرمندا هم هستم دست همشونم میبوسم.:ilovemusic:

Mona
Tuesday 27 January 2009, 11:45 AM
ممنون آقاي rezalo مثل هميشه عالي بود
موفق باشيد :)

violin-m
Tuesday 27 January 2009, 08:23 PM
سلام دوست عزیز بسیار خوب نواختی دوستان پیانیست راهنمایی های لازم را انجام دادند امیدوارم هرچه زودتر شاهد کارهای زیبای شما باشم

fatemeh.1994
Tuesday 27 January 2009, 08:50 PM
درود

ممنون دوست عزیز.کار بسیار قشنگ و دلنشینی بود!

منتظر کارهای بعدی شما هم هستیم:)

موفق و پایدار باشید.

justnooryes
Tuesday 27 January 2009, 09:32 PM
با سلام ، بسیار زیبا بود . متشکرم

raha ashegh
Wednesday 28 January 2009, 09:21 AM
با سلام و خسته نباشید.مرسی بسیار عالی و زیبا بود. پیروز و سربلند باشید

reza_marx
Wednesday 28 January 2009, 03:18 PM
مرسی از همتون ممنونم.:ilovemusic::ilovemusic:

atk-ali
Thursday 29 January 2009, 09:05 AM
خیلی زیبا بود. فقط ای کاش یه کم کیفیتش بالاتر بود.

:ztrompette6:

ehsanmir
Friday 13 February 2009, 07:26 PM
دوست عزیز
کارتون بازم خوب بود.ولی طبق نظر violin-m , بعضی وقتها از ضرب خارج میشید و این کاملا' مشهود.ولی با اینکه تازه کارین باز هم خوبه. سر سختانه ادامه بدین.................

bamdadonline
Saturday 14 February 2009, 01:24 PM
با سلام. کارت بسیار زیبا بود. فقط یه موردی هست و اون اینکه در بعضی قسمتهای قطعه تمپو می افتاد, یعنی حالت Ritardando بوجود میومد که البته چون نت دقیق این قطعه رو ندیدم نمی دونم که .rit داشته یا نه.

Mohi_Liebert
Saturday 14 February 2009, 04:31 PM
کارت خوب بود و سعی کن بازم تمرین رو فراموش نکنی تا بتونی حتی از کلایدرمن هم زیباتر بنوازی!

reza_marx
Wednesday 18 February 2009, 08:42 AM
آره من خودمم فکر میکنم یه خورده از تمپو افتاده اما تابلو نیست و کسایی که فقط تو عالم موسیقی هستن این اشکال کوچیک رو میفهمن بازم مرسی از نظرتون یه نوازنده یا آهنگساز وقتی به آهنگ خودش یا یه آهنگ دیگه گوش میده بیشتر به نکات فنی اون آهنگ توجه داره تا زیباییش اما شنونده های عادی فقط به زیبایی آهنگ توجه دارن.

jasmin
Tuesday 3 March 2009, 12:12 PM
سلام

کارتون عالیه.که آهنگ های جدید میذارید حداقل پرکار هستید باز هم تشکر میکنم...

Sensation
Monday 6 July 2009, 11:45 PM
من معمولا كارهايي كه مشكل ميكس داشته باشند رو به هيچ وجه گوش نميدم.
البته كارهاي بداهه فلسفه خاص خودش رو داره و اين كار جز همون كارهاست.

اجرا تقريبا خوب بود.
فقط يكي دو مكس كوچيك ديدم كه باز از ارزش كار كم نميكرد.
اين آهنگ آهنگ بسيار ارزنده اي هست و در عين سادگي بسيار فراگير.

تقريبا از روزي كه اين تاپيك زده شد و من اون رو دانلود كردم هر روز يك تا سه بار اون رو گوش ميدم.
كاره اصلي رو دارم اما اين فضاي جالبي واسم داره و واقعا لذت بخش هست

به دوستاني كه اين آهنگ رو نشنيدن توصيه اكيد ميكنم كه استفاده كنند.

HamedSedighi
Tuesday 7 July 2009, 01:45 AM
آفرین بر تو
مشخص_ که حس رو در یافتی این خیلی خوبه که نوازنده با احساس بنوازه
:pianoplay1:

reza_marx
Tuesday 7 July 2009, 08:15 PM
مرسی از همه عزیزای خودم که انقدر به من لطف دارین. البته این کار به نظر خودم ضعیف اجرا شده یه کم که ایشالا بعده ها سعی میکنم بهتر اجرا کنمش و بذارم اینجا. فعلا دارم روی کتاب پائیز
طلایی1 کار میکنم و قصد دارم که کارای ضعیف خودم رو بردارم و جاشونو با کارای قوی تر زیباتر و معروف تر عوض کنم بازم مرسی از لطفتون.

reza_marx
Tuesday 21 July 2009, 07:32 PM
سلام به دوستان عزیز اینم آهنگ چه سبک بود پائیز یا همون autumn litghtness آقای لاچینی که چند وقتی بود که میخواستم ضبطش کنم که امروز قسمت شد
کمی کسری دیدید به بزرگواریه خودتون ببخشید امروز اصلا انگشتام یاری نمیکردن انگار که قفل شده بودن و اصلا نمیتونستم نتای زینت رو درست اجرا کنم از گرمای زیاد بود فکر کنم
در ضمن من اینو با ارگ اجرا کردم و اگه ایرادی تو اکوردا میبینید به خاطر اینه که یه اکتاو کم داشتم واسه اجرای بعضی نت ها

با حجم تقریبا6 و نیم مگ

xx.heby
Wednesday 22 July 2009, 09:36 AM
خوب بود از کدوم کتابشون بود؟

rezayamini
Wednesday 22 July 2009, 11:08 AM
پاییز طلایی جلد 1 قطعه چه سبک بود پاییز...

اره هیچکسی نمیتونه یه قطعه رو بدون اشکال اجرا کنه..طبیعیه..

البته چون با ارگ بود الان باید بهتر اجرا میکردی..:D

davud_moonlight
Wednesday 22 July 2009, 11:34 PM
جدای از اجرای با کیبورد و عدم آمادگی شخصی ، شما ریتم قطعه رو خوب حفظ نکردین مثلا تمپوی 30--40 ثانیه اول و حتا دقیقه 1 به بعد قابل قیاس مثلا با دقیقه چهار به بعد نیست - یا، شکسته شدن و بهتره بگیم بهم ریختگی شدید ریتم در اجرای دولاچنگها هم جای بحث داره - نت های دولاچنگ و اجرای صحیح آنها در این قطعه جزو بخش هایی هست که زیبایی و هیجان خاصی به قطعه میدن و اجرای نامناسب اونها میتونه زیبایی اجرای بقیه بخش ها رو هم کم کنه.

reza_marx
Thursday 23 July 2009, 09:13 AM
مرسی همین جوری خوبه که بیایم و کارای همدیگرو نقد کنیم اشکالات کار همدیگرو بگیم و یه چیزی از همیدیگه یاد بگیرم دقیقا به نکات خوبی اشاره کردی منم نظر شمارو دارم در مورد تمپو که اصلا کل این قطعه تمپوش بیشتر از قطعه اصلیه و در مورد نا هماهنگی بعضی جاها هم یه مقدار ااسترس داشتم که آهنگ خراب نشه که بالا پائین شد بعضی جاهاش. گزش ها رو هم نتونستم درست اجرا کنم.در مورد دو لا چنگای دست چپ هم که در حد توانایی من نبود کارای آقای لاچینی انصافا دست چپشون خیلی مشکل کار آقای آرزومانیانم که اجراش کرده که دیگه حرف نداره و زیباییش رو دوبرابر کرده. سعی میکنم از نظر دوستان استفاده کنم و این قطعه رو تا جایی که میتونم زیباتر اجرا کنم بازم مرسی

reza_marx
Monday 17 August 2009, 07:48 PM
دوستان عزیز اینم دو تا کار پیانو که امروز میذارم کم و کاستشو به بزرگی خودتون ببخشید.:pianoplay1:

آهنگ ciciliano

1.808 کیلوبایت

آهنگ yadindami

2مگ

Amirrelax
Monday 17 August 2009, 08:03 PM
بسیار عالی بود

yani_22
Tuesday 18 August 2009, 09:42 AM
با سلام.

خیلی خوب بود. این آهنگ ها از کی بود؟

Mr_Mohammadreza
Tuesday 18 August 2009, 11:07 AM
خوب بود
نتاشو میزاری؟

reza_marx
Tuesday 18 August 2009, 12:12 PM
مرسی از همه. محمدرضا جان نتارو تو کامپیوتر ندارم رو کاغذ دارم فرصت کنم حتما اسکن میکنم میذارم

jasmin
Tuesday 18 August 2009, 02:22 PM
مثل هميشه عالي بود و زيبا
مرحبا به شما
اميدوارم كارهاي بيشتري از شما بشنويم
خيلي كم كار مي كنيد
ميتونم علتشو بپرسم ؟
آرزو مي كنم موفق باشيد

Peddy
Tuesday 18 August 2009, 04:07 PM
عالی بود
اگه لطف کنید نت ها رو هم به زودی قرار دهید دست اساتید عزیز رو برای نقد بهتر باز تر میکنید

reza_marx
Tuesday 18 August 2009, 08:34 PM
چشم طی چند روز آینده حتما نت هارو میذارم. در مورد کم کار کردن استادای خوبی هستندتوی سایت که هم سابقشون از من بهتره هم کاراشون زیباتر مثل آقا محمدرضا rumour- peddy amirelax
و leon عزیز که خیلی دوسش دارم از پیانیستای خوب سایتن و حکم استادی منو دارن واجب شد که اسم این دوستان رو بیارم و بگم که باعث افتخار که در کنار این دوستان هستم و هر از چند گاهی یه آهنگی میزنم و میذارم امیدوارم که بقیه دوستان پیانیست سایت که اسمشون رو ذکر نکردم ناراحت نشن حضور ذهن نداشتم.

justnooryes
Wednesday 19 August 2009, 10:06 AM
آفرین ، نرم و زیبا بودند خصوصا قطعه Yadindam .
در مورد اولین قطعه یعنی Ciciliano ، چون نت این قطعه را ندیده ام قضاوت سخت است اما فکر میکنم با پدال گیری دقیقتر ، می توانستید فضاهای خالی بین دو نت مشابه را بهتر پر کنید . به هر حال بدون هیچگونه تعارفی زیبا و دلنشین نواختید . به احساس خوبتان تبریک می گویم

reza_marx
Wednesday 19 August 2009, 11:29 AM
مرسی عزیزم از لطفتون من این آهنگ هارو با korg pa50 اجرا کردم

yani_22
Wednesday 19 August 2009, 01:33 PM
من خیلی از آهنگ Rusia nightخوشم اومد خیلی با حاله آقا نگفتید این آهنگا از کیه؟

reza_marx
Wednesday 19 August 2009, 09:55 PM
من خیلی از آهنگ Rusia nightخوشم اومد خیلی با حاله آقا نگفتید این آهنگا از کیه؟
مرسی لطف داری شما. فقط آهنگ ساز یادیندامی رو میدونم که آهنگسازش خیام میرزازاده هستش

reza_marx
Thursday 20 August 2009, 08:58 AM
سلام به دوستان عزیز تصمیم گرفتم تاپیک رو جدا کنم اینم یه آهنگ کوچولو دیگه در نهایت کوتاهیش زیباست

آهنگ Rusian Night
775 کیلوبایت

You can see links before reply (You can see links before reply)

jasmin
Monday 24 August 2009, 08:23 AM
سلام
خسته نباشيد
مثل هميشه زيبا بود

Ajika
Monday 24 August 2009, 09:18 PM
سلام
بسیار زیبا اجرا کردی...
من که بهش 20 میدم...

Peddy
Monday 24 August 2009, 09:22 PM
سلام و خسته نباشید

بسیار عالی بون آهنگ قشنگ و روح افزایی (عجب اصطلاحی!!!) هستش و اجرای شما هم عالی بود هیچگونه مشکلی در نواختن نت یا خارج شدن از ریتم نداشتید

با تشکر

rumour
Monday 24 August 2009, 09:27 PM
کار زیبایی بود. تبریک اجرا هم خوب و بدون اشکال بود.

reza_marx
Wednesday 26 August 2009, 07:56 PM
مرسی از لطف همتون من خیلی این آهنگ رو دوست دارم به خاطر همین گذاشتمش

reza_marx
Friday 9 October 2009, 07:28 PM
اینم نمونه کار جدید من که یکی از کارای آقای لاچینی هست امیدوارم که خوب از آب در اومده باشه دوستان نظر یادتون نره

vhd
Saturday 10 October 2009, 09:58 AM
کار زیبایی بود . مثل بقیه کاراتون.
موفق باشید .

Peddy
Saturday 10 October 2009, 09:10 PM
درود و خسته نباشید

خیلی عالی بود تنها اشکالی که میتونم بگیرم تمپو قطعه هست فکر میکنم تمپو باید مقداری بیشتر باشه
در اجرا خوب عمل کردید من نت رو نگاه نکردم اما گوشی با اجرای آقای لاچینی که مقایسه کردم فکر میکنم تکنیک های دینامیکی هم رعایت شده باشه

منتظر کارهای بعدی شما هستیم
همیشه پیروز باشید

fav
Saturday 10 October 2009, 09:36 PM
salam vaghean aliye be karet edame bede man taze inja ro peyda kardam mishe begi chan vaghte mizani
چون گفتین تازه عضو شدین بهتره یه نگاهی به قوانین انجمن بندازین:

سلام واقعا عالیه به کارت ادامه بده من تازه اینجا رو پیدا کردم میشه بگی چند وقته میزنی

reza_marx
Sunday 11 October 2009, 07:04 AM
با عرض سلام خدمت دوستای خوبم.ممنون از این همه لطفتون در مورد تمپو دقیقا حرف شما درسته من خودم با تمپوی پایین تر اجرا کردم به نظرم با این تمپو به گوش من زیباتر میومد. من شاید نت این آهنگ رو 2 ماه پیش دیده بودم وقتی اجراش کردم نتش رو درست یادم نبود به خاطر همین بعضی از گزش هارو اجرا نکردم یا کمو زیاد زدم. به هر حال ما کجا آندره آرزومانیان کجا. در مورد اینکه چند وقته که میزنم من از 3 سال پیش شروع کردم اما سر جمع یکسالو نیمش رو نرفتم اگه بخوام مفید حساب کنم همون یکسالو نیم میشه

forever
Sunday 11 October 2009, 07:45 AM
سلام
عالی بود.
موفق باشید.

hamid_ab
Monday 12 October 2009, 06:56 AM
با سلام
خیلی خوب بود.
آیا کتاب نت این آهنگ هم هست؟ آگر هست اگر ممکنه اسم کتاب رو بگید ممنون میشم

reza_marx
Monday 12 October 2009, 07:06 PM
سلام مرسی. بله کتابشم هست اسمشم پائیز طلایی1

fav
Wednesday 14 October 2009, 06:17 PM
باشه این قسمت رو الان یادم اومد از این به بعد فارسی می نویسم

aerelm
Wednesday 14 October 2009, 07:59 PM
اجرای زیبایی بود.
موفق باشید.

Mr_Mohammadreza
Wednesday 14 October 2009, 08:04 PM
عالی بود و با کیفیت

reza_marx
Wednesday 14 October 2009, 08:48 PM
مرسی نظر لطف شماهاست. این آهنگ رو من به مراتب خیلی بهتر اجرا میکردم اما موقع ضبط کردن آدم همش استرس داره که خراب نشه که بر عکس خراب میکنه . با ارگ هم که دیگه بدتر با اون کلاویه های نرمش واقعا سخته.

reza_marx
Thursday 15 October 2009, 08:28 PM
سلام اینم یه کار دیگه به نام بهار دلنشین. به خاطر کیفیت پائین عذر خواهی میکنم امکانات خیلی کمه باید با همین امکانات کم ضبط کنیم دیگه. نمیدونم چقدر موفق بوده با یه ارگ و یه میکروفن معمولی دیگه خودمو کشتم تا کیفیتش شد این.:ilovemusic:

Porya
Thursday 15 October 2009, 09:20 PM
مرسی قشنگ بود
مارو بردی تو حال و هوای قدیم

Mr_Mohammadreza
Thursday 15 October 2009, 09:39 PM
قشنگ بود ... کیفیتیشم خوب بود
میشه نتشو بذاری؟

reza_marx
Thursday 15 October 2009, 09:56 PM
مرسی نظر لطفتونه. متاسفانه به نتش دسترسی ندارم نتش تو یه کتاب بود که واسه دوستم بود این آهنگم تو آموزشگاه با هم میزدیم به خاطر همین به نظرم قشنگ اومد همونجا حفظش کردم اومدم خونه و ضبطش کردم

justnooryes
Thursday 15 October 2009, 09:59 PM
با سلام
واقعا لذت بخش بود. متشکرم

jasmin
Sunday 18 October 2009, 08:31 AM
تبريك ميگم بهتون
واقعا زيبا بود و لذت بدم
چند وقت بود نبوديد
چرا كم كار شده بوديد؟

reza_marx
Sunday 18 October 2009, 10:17 AM
مرسی. ما بودیم شما نبودی

abbaspoor
Thursday 24 December 2009, 10:00 AM
نت این آهنگ رو کسی داره؟
اقا رضا اگه خودتون میتونید زحمتشو بکش

scofild
Thursday 24 December 2009, 10:46 AM
a time for us
آهنگه فوق العاده ایه ! شما هم خوب اجرا کردید .

فقط فکر کنم پیانوتون احتیاج به کوک شدن داره !!
نمی دونم شایدم به خاطره اینه که 48 ساعته نخوابیدم ، صدا ها رو درست تشخیص نمیدم !

reza_marx
Tuesday 29 December 2009, 06:18 PM
سلام اینم نمونه کار جدید من اینو من با ارگ اجرا کردم به خاطر همین بعضی جاهاشو یه اکتاو بالاتر اجرا کردم چون یه اکتاو کم داشت

با حجم 2.80 مگ

امیر حسینی
Wednesday 30 December 2009, 06:43 PM
خیلی خوب بود البته من این اهنکو گوش ندادم ولی به عنوان یه اهنگ پیانو زیبا بود.

ehsanmir
Wednesday 30 December 2009, 06:58 PM
سلام
خیلی عالی بود.موفق باشید.
راستی یه قسمت هست که بچه های کیبرد نواز نمونه کارهاشون رو اونجا میذارند تا دیگران هم استفاده کنند و هم نظرشون رو بیان کنند.امید وارم کارهای بیشتری رو ازتون بشنویم.
در ضمن اگر نت این اهنگ رو دارید بذارید برای دانلود.من میخوامش.
ممنون...............

reza_marx
Wednesday 30 December 2009, 07:48 PM
مرسی. راستش من کیبرد اصلا نمیزنم فقط از صدای پیانوش استفاده میکنم

نتش رو دارم تا فردا شب میذارم همین جا

ehsanmir
Wednesday 30 December 2009, 08:57 PM
برند و مدل کیبردتون؟

reza_marx
Thursday 31 December 2009, 09:54 AM
korg pa50

reza_marx
Thursday 7 January 2010, 10:05 PM
سلام اینم یه نمونه کار دیگه اگر کم و کاستی داشت به استادیه خودتون ببخشید.

تصحیح میکنم اسم این کار تانگو تنظیم ناصر جهان آرای

1.336 کیلوبایت

moein babayee
Thursday 7 January 2010, 10:29 PM
سلام من دانلودش کردم، نتش که درست بود! فقط یکم آروم می زدیش اگه یکم تندتر بزنیش بهتر می شه!
خوب شد گذاشتیش من چند وقته دنبال نت این آهنگم می تونی بزاریش؟

در کل کاره خوبی بود ایول

vhd
Thursday 7 January 2010, 11:43 PM
تبریک میگم . کار بسیار زیبایی شده.

reza_marx
Friday 8 January 2010, 08:50 AM
مرسی نظر لطفتونه.البته اجرای این کار روی پیانو خیلی بهتر میشه چون باید یه جاهایی پدال گرفته بشه که اون آکورد قبل رو داشته باشیم من پیانو نداشتم روی کیبورد اجرا کردم.
منم 2 سالی بود که دنبال نت این آهنگ بودم اما پیداش نکردم که به صورت اتفاقی گیرش آوردم. این نت رو من اسکن کردم چون تو کامپیوتر نداشتم.

لینک نت اصلاح شد

ehsanmir
Friday 8 January 2010, 10:05 AM
سلام
خیلی خوب و مسلط نواختید.
بابت نتش هم ممنون..................

reza_marx
Friday 8 January 2010, 02:01 PM
مرسی. یادم رفت بگم اسم این آهنگ تانگو بود توی نتش تنظیم آقای جهان آرای هم هست.
راستی نت آهنگ آشوب برگ بود پائیز بود رو هم به زودی میذارم توی تاپیک نمونه کارش شرمنده که دیر شد یه کم گرفتارم.

ehsanmir
Friday 8 January 2010, 03:52 PM
مرسی. یادم رفت بگم اسم این آهنگ تانگو بود توی نتش تنظیم آقای جهان آرای هم هست.
راستی نت آهنگ آشوب برگ بود پائیز بود رو هم به زودی میذارم توی تاپیک نمونه کارش شرمنده که دیر شد یه کم گرفتارم.
منظورتون از تانگو چیه؟
تانگو که یه سبک هست.و مسلما این تانگو نیست.چون من با تانگو اشنا هستم.

shadi65
Friday 8 January 2010, 07:04 PM
سلام شما نت این اهنگ برای ویلن دارید؟

Amirrelax
Friday 8 January 2010, 07:10 PM
تا آنجایی که منم می دونم اسم این آهنگ تانگو هست آقای جهان آرای استاد من هستن در ضمن این نت در کتاب سی آهنگ برگزیده آقای جهان آرای هست

reza_marx
Friday 8 January 2010, 09:10 PM
سلام شما نت این اهنگ برای ویلن دارید؟

نه متاسفانه فقط برای پیانو دارم

reza_marx
Friday 8 January 2010, 09:14 PM
منظورتون از تانگو چیه؟
تانگو که یه سبک هست.و مسلما این تانگو نیست.چون من با تانگو اشنا هستم.

بله اسمش تانگو هست همینطور که آقای amirrelax هم تایید کرد کار آقای جهان آرای هستش.

Leon
Friday 8 January 2010, 09:58 PM
مرسی نظر لطفتونه.البته اجرای این کار روی پیانو خیلی بهتر میشه چون باید یه جاهایی پدال گرفته بشه که اون آکورد قبل رو داشته باشیم من پیانو نداشتم روی کیبورد اجرا کردم.
منم 2 سالی بود که دنبال نت این آهنگ بودم اما پیداش نکردم که به صورت اتفاقی گیرش آوردم. این نت رو من اسکن کردم چون تو کامپیوتر نداشتم.

اینم نت این آهنگ

مرسی قشنگ شده،يه مقدار فقط تمپو پايين بود.
ضمناً لينک نت آهنگ کار نميکنه در صورت امکان درستش کنيد.

Peddy
Friday 8 January 2010, 10:59 PM
درود و خسته نباشید

ببخشید یه مقدار دیر سر زدم اصلا متوجه تاپیک نشدم

مثل همه ی اجرا هاتون عالی و مسلط بودید متوجه اشکال خاصی نشدم هرچی بود دوستان گوشزد کردن
در کلا عالی بود

باتشکر

امیر حسینی
Saturday 9 January 2010, 08:14 AM
خیلی قشنگ بود آفرین

reza_marx
Saturday 9 January 2010, 08:34 AM
مرسی قشنگ شده،يه مقدار فقط تمپو پايين بود.

ضمناً لينک نت آهنگ کار نميکنه در صورت امکان درستش کنيد.

مرسی سعید جان. تا دیشب که درست بود احتمالا وقتی اومدم اسمش رو ویرایش کنم یه بلایی سرش اومده. چشم در اولین فرصت درستش میکنم.

reza_marx
Saturday 9 January 2010, 08:38 AM
درود و خسته نباشید

ببخشید یه مقدار دیر سر زدم اصلا متوجه تاپیک نشدم

مثل همه ی اجرا هاتون عالی و مسلط بودید متوجه اشکال خاصی نشدم هرچی بود دوستان گوشزد کردن
در کلا عالی بود

باتشکر

ممنونم پدرام جان. البته اون اجرایی که میخواستم نشد موقع ضبط کار یه کم آدم رو استرس میگیره که خراب نشه که بر عکس میشه. یه جاهایی نتارو به نظر خودم اکسان اجرا کردم که دلیلش همینه.

ashkeiran
Saturday 9 January 2010, 11:01 AM

اینم نت این آهنگ

سلام لینک نت موجد نیست لطفا مجددا آپلود کنید. با تشکر

Amirrelax
Saturday 9 January 2010, 02:05 PM
ابنم نت You can see links before reply (You can see links before reply)

reza_marx
Saturday 9 January 2010, 10:11 PM
قربونه دستت لینکی که من گذاشته بودم مشکل داشت حذفش کردم فایلی که اسکن کرده بودمم نداشتم کتابشم دستم نبود. این نت رو دوباره آپلود میکنم لینک اولی رو اصلاح میکنم بازم مرسی.

reza_marx
Tuesday 12 January 2010, 06:57 PM
سلام.

اینم نت این آهنگ که قرار بود چند روز پیش بذارم که به علت مشغله زیاد نتونستم البته اگه دوستان بتونن کتابش رو تهیه کنن که خیلی بهتره.

shadi65
Tuesday 12 January 2010, 07:14 PM
سلام رضا کارت عالی بود خیلی قشنگ زدی خیلی دوسش دارم ببینم منم یک کیبرد دارم ولی صدای پیانوش مثله ارگ مجلسیهاست . صدای ارگ تو چرا انقد خوبه . مدل کیبرد منHT-3OOO

reza_marx
Tuesday 12 January 2010, 07:38 PM
سلام رضا کارت عالی بود خیلی قشنگ زدی خیلی دوسش دارم ببینم منم یک کیبرد دارم ولی صدای پیانوش مثله ارگ مجلسیهاست . صدای ارگ تو چرا انقد خوبه . مدل کیبرد منHT-3OOO

سلام مرسی شادی جان. صداهای این دستگاه طبیعی تر از دستگاه شماست این دیگه مربوط میشه به شرکت سازنده دستگاه.

یادم رفت بپرسم من زیاد به مدلهای کیبرد آشنایی ندارم کیبردتون کاسیو ؟

reza_marx
Tuesday 12 January 2010, 07:40 PM
guitar rock darim
salam man shhbaz hastam

سلام شهباز جان لطف کن فارسی بنویس.

متوجه سوالت نشدم چی پرسیدی؟

shadi65
Tuesday 12 January 2010, 08:10 PM
اره کاسیو

reza_marx
Tuesday 12 January 2010, 08:26 PM
منم از این دستگاه داشتم خیلی سال پیشا الان فکر کنم با 150 بشه یه تر تمیزش رو گرفت

این دستگاه زمین تا آسمون فرق میکنه با korg pa 50 این دستگاه فکر کنم الان 700 یا 800 باشه
به قول معروف هر چی پول بدی آش میخوری دیگه

ehsanmir
Tuesday 12 January 2010, 08:33 PM
HT3000
یادش به خیر.روزگاری داشتیم با این کیبرد.خیلی قدیمیه.ولی ظاهر قشنگی داره.

M8H
Tuesday 12 January 2010, 09:03 PM
منم از این دستگاه داشتم خیلی سال پیشا الان فکر کنم با 150 بشه یه تر تمیزش رو گرفت

این دستگاه زمین تا آسمون فرق میکنه با korg pa 50 این دستگاه فکر کنم الان 700 یا 800 باشه
به قول معروف هر چی پول بدی آش میخوری دیگه
سلام.
الان PA50 خام تو بازار وجود نداره.تمامش تبدیل شده به PA80 یا تبدیل شده به Sampeler Vr4.0
دستگاه شما تبدیل شدست؟!
اگه تبدیل شده باشه الان 1 میلیون 140 قیمتش.

Sohrab Iwis
Tuesday 12 January 2010, 09:06 PM
سلام بچه ها
آقا دمت گرم خیلی خوب بود
این هم نسخه ی اصلی این آهنگ با حجم 3 مگابایت :

موفق باشید !

M8H
Tuesday 12 January 2010, 09:14 PM
رضا جان کارتو گوش دادم.
نسبت به کلاویه های سبک PA50 خیلی خوب اجرا کردی.
امیدوارم همیشه در حال پیشرفت باشی!
:ilovemusic:

reza_marx
Tuesday 12 January 2010, 09:33 PM
سلام.
الان PA50 خام تو بازار وجود نداره.تمامش تبدیل شده به PA80 یا تبدیل شده به Sampeler Vr4.0
دستگاه شما تبدیل شدست؟!
اگه تبدیل شده باشه الان 1 میلیون 140 قیمتش.

نه تبدیل نشده. راستی من دستگاهمو میخوام بفروشم پیانو دیجیتال بخرم کسی میدونه الان چند می ارزه؟

Sohrab Iwis
Tuesday 12 January 2010, 09:56 PM
سلام

ببخشید اگه به قسمت اول آهنگ دقت کنی فکر جای دیز و بملت جابجاست یا بکار زدی
به اصلش گوش بده لطفا ممنون

M8H
Tuesday 12 January 2010, 10:03 PM
نه تبدیل نشده. راستی من دستگاهمو میخوام بفروشم پیانو دیجیتال بخرم کسی میدونه الان چند می ارزه؟
آگه تر تمیز باشه 500 تا 650 میرزه!

psr
Monday 1 February 2010, 08:03 PM
با عرض سلام من کارو گوش دادم خوب بود یه کم اگر روی دولاچنگا بیشتر کار میکردی عالی بود

در کل چون با کیبورد کار رو زدین خوب از آب در اومده.

موفق و سربلند باشید

reza_marx
Sunday 28 February 2010, 10:37 PM
سلام به دوستان خوبم. امروز بعد از 1 ماه غیبت یکی دیگه از کارای زیبای آقای لاچینی رو میذارم امیدوارم که خوب از کار در اومده باشه اگه جاییش مشکلی داشت به بزرگی خودتون ببخشید به خاطر اینه که با کیبورد اجرا کردم چون یه اکتاو کم داشت مجبور بودم جای یه سری از نتهارو تغیر بدم خلاصه با کیبورد خیلی مشکل بود.

منتظر نظرات سازنده دوستان هستم.

امیر حسینی
Monday 1 March 2010, 09:38 AM
سلاممممممممم چه جالب من تا همین چند وقت پیش دنبال این اهنگ بودم حتی یه تاپیک هم زدم که یکی از بچه ها گفت کار یانی من خودم حدس میزدم کار لاچینی باشه اما اسمش نمیدونسم خلی خوب زدین اگه نتش رو بذارید که بسیار ممنون میشم
راستی نمیدونم چرا دانلود نشد فقط پخش میشه علتش چیه؟

itmanager
Monday 1 March 2010, 11:56 AM
محشر بود

من اين اهنگ رو خيلي دوست دارم که بسيار عالي و استادانه اجرا شده بود.
ميشه نتش رو هم بگذاريد. ما هم يک تمرين پيش شما اساتيد بکنيم و ياد بگريم

باز هم تشکر
موفق باشيد

reza_marx
Tuesday 2 March 2010, 09:17 AM
سلاممممممممم چه جالب من تا همین چند وقت پیش دنبال این اهنگ بودم حتی یه تاپیک هم زدم که یکی از بچه ها گفت کار یانی من خودم حدس میزدم کار لاچینی باشه اما اسمش نمیدونسم خلی خوب زدین اگه نتش رو بذارید که بسیار ممنون میشم
راستی نمیدونم چرا دانلود نشد فقط پخش میشه علتش چیه؟

سلام مرسی امیر جان از لطفت. در مورد دانلود نشدن من لینک رو تست کردم اشکالی نداشت شاید همون لحظه یه اشکالی پیش اومده بوده. در مورد نت این آهنگ نتش رو توی کتاب دارم در اولین فرصت میبرم اسکن میکنم و میذارم تو سایت

reza_marx
Tuesday 2 March 2010, 09:22 AM
محشر بود

من اين اهنگ رو خيلي دوست دارم که بسيار عالي و استادانه اجرا شده بود.
ميشه نتش رو هم بگذاريد. ما هم يک تمرين پيش شما اساتيد بکنيم و ياد بگريم

باز هم تشکر
موفق باشيد

مرسی عزیزم از لطفت اختیار دارید ما خودمون هنوز شاگردیم. در مورد نت تو پست قبلی برای امیر جان توضیح دادم نتش توی کتابش هست. چشم در اولین فرصت اسکن میکنم و میذارم.البته اگه کتابش رو تهیه کنید که خیلی بهتره قیمتش با سی دی 4000 هزار تومنه توی تهران روبروی دانشگاه از انتشارات پارت میتونید تهیه کنید

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 03:47 PM
درود و خسته نباشید

تمامی نمونه کار های این کاربر در این تاپیک قرار گرفت

با سپاس