PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر yoosef-music

you3f
Thursday 24 December 2009, 12:59 AM
این آهنگ "پاییز در برگها گم بود" از آلبوم پاییز طلایی 1 استاد فریبرز لاچینی هست که با صدای پیانوی کیبورد اجرا کردم.
ببخشید اگه صداش یه کم سرسام آوره چون کیبورد من یاماها 510 است و همینطور برای اینکه حجم فایل رو کم کنم مجبور شدم کیفیتش رو بیارم پایین. کیفیت اصلیش 128 هست و من به 24 تبدیلش کردم. اگه دانلود کنید میبینید مدتش زیاده و حجمش شده 658kb !
آلبوم پاییز طلایی رو هم تا حالا نشنیدم از رو کتاب زدم.(غیر از "پاییز پاییز پاییز" که یکی از دوستان اجرا کرده بود و گذاشته بود تو سایت).
در ضمن از دوستان پیانیست هم عذر خواهی میکنم که آهنگهای پیانو رو با کیبرد میزنم. خب چه کنم پیانو ندارم... اما عشق به پیانو که دارم...

نازنازی
Thursday 24 December 2009, 03:08 AM
این آهنگ "پاییز در برگها گم بود" از آلبوم پاییز طلایی 1 استاد فریبرز لاچینی هست که با صدای پیانوی کیبورد اجرا کردم.
ببخشید اگه صداش یه کم سرسام آوره چون کیبورد من یاماها 510 است و همینطور برای اینکه حجم فایل رو کم کنم مجبور شدم کیفیتش رو بیارم پایین. کیفیت اصلیش 128 هست و من به 24 تبدیلش کردم. اگه دانلود کنید میبینید مدتش زیاده و حجمش شده 658kb !
آلبوم پاییز طلایی رو هم تا حالا نشنیدم از رو کتاب زدم.(غیر از "پاییز پاییز پاییز" که یکی از دوستان اجرا کرده بود و گذاشته بود تو سایت).
در ضمن از دوستان پیانیست هم عذر خواهی میکنم که آهنگهای پیانو رو با کیبرد میزنم. خب چه کنم پیانو ندارم... اما عشق به پیانو که دارم...

خوب بود :تمپو رو ثابت نگه دارین. هی تغییر می کنه. تریل های بعضی میزانات اجرا نشدن. کلا هم بیشتر Allegro زدین تا adagio. ولی اگه تمپو رو رو همون Moderato نگه دارین، باز خوبه.از میزان 1 تا 7 رو بازم جا داره تمرین کنیدالبته اگه به قطعه گوش کنید خوبه دولاچنگ هات در بعضی جاها سه لا چنگ میشد...نت هارو به قول استادم میخوردی نمی دونم شاید چون با کیبورد می زنی این مشکلو داری خیلی سخت با کیبود زدن این قطعه می دونم آفرین به پشت کارت یه سوال این قطعه رو چند وقت روش تمرین می کنی اگر تازه شروعش کردی خوبه آفرین اگه خیلی وقته که پس دقتت کم بوده حالا بازم نظر دوستان دیگه هم شرط

you3f
Thursday 24 December 2009, 11:14 PM
از همون اول روی نگه داشتن تمپو مشکل داشتم اینو قبول دارم. شاید اشکالم اینه که از همون اول نخواستم از مترونوم کمک بگیرم.
من هر آهنگی که میزنم سعی میکنم بر اساس موقعیت و روحیاتم در اون لحظه باشه، تریلها رو بعضی جاها نزدم و بعضی جاها دو نت دولاچنگی که آخر بعضی از میزانها بود و به نظر من حالت تزئینی داره رو تزئینی تر کردم که شده سه لاچنگ. مثلا در زمان (2:53).
منظورتونو از نتها رو میخوردی متوجه نشدم.
و یه چیز دیگه اینکه کیبورد حساسیتش خیلی ضعیفتر از پیانوست و واسه همین آکوردها صداش بلند بود و بیشتر جاها مزاحم ملودی میشد.
اینو شنبه شروع کردم و چهارشنبه ضبط کردم و همون ضبط اول رو آپلود کردم.

Peddy
Friday 25 December 2009, 12:05 AM
درود و خسته نباشید

در کل خوب بود با اینکه گفتید قطعه رو نشنیده بودید اما خوب در آورده بودید

یکی از عواملی که باعث مشکل شده همین اجرا با کیبرد هست که نمیشه باهاش ساستین رو داشت که شما در این قطعه بهش نیاز دارید

اواخر قطعه هم که دیگه داشت شاد میشد که دوباره به تمپوی قبلی برگشتید لووول

تریل هارو اجرا نکردید و بعضی ها هم که اجرا شد یه مقدار ناقص اجرا شده بود یا کلا اشتباه بود

اجراتون هم خوب بود منظورم اینه که به نظر میومد که مسلط هستید و در اجرا کردن هول نیستید که این خودش خیلیه

با تشکر

scofild
Friday 25 December 2009, 01:47 AM
خوب بود . خسته نباشید.
با توجه به مدت زمانه کم تمرین ، خیلی خوب بود.

کیبوردتون sustain باید داشته باشه ، اگه نداره احتمالاً با کابل میدی میتونید به کامپیوتر وصلش کنید و از صداهای فوق العاده طبیعیه پیانو های کامپیوتری استفاده کنید ، چون لذت نواختنه پیانو با صدای خوده پیانو چیزه دیگه ایه !

you3f
Friday 15 January 2010, 10:52 PM
این آهنگ رو با صدای پیانوی کیبورد Yamaha 510 اجرا کردم.
خودتون میدونید آهنگهای پیانو رو با کیبورد اجرا کردن چه نواقصی داره.
ببخشید که ضعف و اشتباه زیاد دارم... ان شاالله با تمرینات بیشتر بهتر میشم.

you3f
Saturday 16 January 2010, 02:37 AM
لطفا پیشنهاد و انتقاد...
یکیشو خودم میدونم، تو نگه داشتن تمپو یه ذره مشکل دارم. که دارم روش تمرین میکنم.

vhd
Saturday 16 January 2010, 09:11 AM
درود
یوسف جان کار خیلی قشنگی شده . معلومه به خود اهنگ هم مسلط هستید .
اگه با پیانو اجرا میکرید مطمعنا از این هم بهتر میشد.
به نظرم فقط گاهی اوقات سرعت نواختنتون کم و زیاد میشه . که با تمرین اینم برطرف میشه.

موفق باشید

you3f
Saturday 16 January 2010, 10:46 AM
دارم رو همین اشکال تمرین میکنم...

Sohrab Iwis
Saturday 16 January 2010, 12:53 PM
آقا دمت گرم ...!!!

خيلي وقت بود دنبالش بودم

نتشو داريد ؟؟

Sohrab Iwis
Saturday 16 January 2010, 12:56 PM
لطفا پیشنهاد و انتقاد...
یکیشو خودم میدونم، تو نگه داشتن تمپو یه ذره مشکل دارم. که دارم روش تمرین میکنم.

انتقاد كه نه پيشنهاد دارم !!

اگه ميتوني پدال تثبيت صدا رو بخر عين پيانو ميشه !!
چون ياماهاست 100% هست اگرم خواستي بهت آدرس ميدم بگيري قيمتشم حدود 20 تومنه و با پيك هم برات ميارن !!

موفق باشي !!

mini
Saturday 16 January 2010, 02:49 PM
آقا دمت گرم ...!!!

خيلي وقت بود دنبالش بودم

نتشو داريد ؟؟

این نتش:

MA_Happy
Saturday 16 January 2010, 03:40 PM
با این که با کیبورد زدی ولی عالی زدی،
امیدوارم با تلاش بیشتر هر روز بهتر تر بزنی.

you3f
Saturday 16 January 2010, 08:29 PM
انتقاد كه نه پيشنهاد دارم !!

اگه ميتوني پدال تثبيت صدا رو بخر عين پيانو ميشه !!
چون ياماهاست 100% هست اگرم خواستي بهت آدرس ميدم بگيري قيمتشم حدود 20 تومنه و با پيك هم برات ميارن !!

موفق باشي !!

تو فکر پیانو دیجیتال هستم...

you3f
Monday 18 January 2010, 08:47 PM
دیگه کسی نظر نمیده؟!!!

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 03:51 PM
درود و خسته نباشید

تمامی نمونه کار های این کاربر در این تاپیک قرار گرفت

با سپاس