PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر Guitaro

Guitaro
Sunday 23 September 2007, 07:16 PM
سلام

این خواب های طلایی (جواد معروفی) که خودم زدم ...

دانلود (You can see links before reply)

و واسه اینکه مجبور نشید بپرسید من حدود یه سال و نیمه پیانو میزنم You can see links before reply

خواستم یه قطعه ی گیتار که زدم رو هم بذارم ، دوربینم هی وسطش بازی در آورد باتری تموم کرد You can see links before reply وگرنه اون رو هم میذارم (دوربین هوشمنده دیگه You can see links before reply در لحظات حساس باتری تموم میکنه) حالا بعدا که دوباره حس راه انداختن وسایل ضبط و اینا رو داشتم ضبط میکنم میذارم ...

خوشحال میشم نظرتون رو بگید.

akanani
Sunday 23 September 2007, 08:02 PM
دوست عزیز بسیار عالی بود . تشکر . منتظر الباقی کارهای شما هستم .

finvisiblecold
Monday 24 September 2007, 07:52 AM
سلام گیتارو عزیز
واقعا عالی بود
منتظر بقیه ی کارهات هستیم
میشه بپرسم چند وقته پیانو میزنی؟

Amir
Monday 24 September 2007, 08:24 AM
سلام

قطعه خوبی بود

امیدوارم همیشه موفق باشید

Hes_r
Monday 24 September 2007, 11:55 AM
واقعا بهت تبریک میگم

کارت واقعا عالیه

نسبت به زمانی که پیانو کار میکنی این طوری زدن واقعا نشون دهنده ی تمرین زیاد و علاقت به سازه .

یا علی

Hmd_N
Monday 24 September 2007, 12:38 PM
واقعا بهت تبریک میگم

کارت واقعا عالیه

نسبت به زمانی که پیانو کار میکنی این طوری زدن واقعا نشون دهنده ی تمرین زیاد و علاقت به سازه .

یا علی

:bf:bh

hichnafar
Monday 24 September 2007, 01:27 PM
سلام
خیلی عالی بود
خسته نباشید
منتظرکارهای بعدیتون هستم.

Guitaro
Monday 24 September 2007, 07:34 PM
میشه بپرسم چند وقته پیانو میزنی ؟

You can see links before reply تو پست اول نوشتم که ...

ممنون از نظرات بقیه ی دوستان ، کارای دیگم رو هم - اونهایی که از سطح مبتدی بالاتره البته - حتما میذارم.

فعلا دارم یه قطعه از آقای عمران میزنم به اسم « آوای روس » که واقعا زیباست ، اون رو که کامل زدم حتما میذارم.

Majed
Thursday 15 November 2007, 03:44 PM
آقا من نمیتونم دانلود کنم.. چه خبره؟

MonaLisa
Thursday 15 November 2007, 04:00 PM
بیا دادا من یه برات میذارم

خواب های طلایی (You can see links before reply)

Leon
Friday 16 November 2007, 12:24 PM
خوب بود،،آفرين

2 تا نکته:اول اينکه تريو له که اجرا ميکنی رو بيشتر بکش،،کوتاه اجرا نکن،،بکشش،،نوار اورجينال رو گوش کن،،منظورم رو ميفهمی،،دوم اينکه ميتونی نت های زينت رو بيشتر اضافه کنی،تا ملو دی قشنگ تر بشه،
ولی آفرين خوب بود

Amirreza
Friday 16 November 2007, 12:42 PM
البته شرمنده فوضولی میکنما من تخصص ندارم

منم شنیدم قشنگ بود

فقط همونی که leon جان گفتن

نتهای زینتشو بیشتر کنی خیلی قشنگ میشه + تریوله:aq
:bh

Guitaro
Monday 10 December 2007, 08:03 PM
سلام

این یه قطعه ست که خودم همین اواخر ساختم (تو همین روزهای بارونی اخیر) و خوشحال میشم نظرتون رو در موردش بدونم :

- کیفیت (نسبتا) بالا (You can see links before reply) - حجم 2.4 مگ

- کیفیت پایین (You can see links before reply) - حجم 625 کیلوبایت

البته خب ، ضبط خانگیه دیگه :ai کیفیتش زیاد خوب نیست ، به بزرگی خودتون ببخشید ...

البته دارم برای ادیت شده ی همین آهنگ یه نت همراهی ویولن هم مینویسم که اون هم که کامل شد میذارمش اینجا ... (البته چون ویولونیست ، دوست یکی از دوستامه :g نمیشه زیاد سریع کار کرد !)

hichnafar
Monday 10 December 2007, 09:19 PM
سلام
خیلی عالی وآرامش بخش بود(به حاطر همین یه جاهایی ازریتمش آشنابود به گوش )
دستتون دردنکنه
خسته نباشید
بقیه کارهاتون روهم بگذارید.

.t.A.T.u
Monday 10 December 2007, 11:16 PM
والا من زیاد از پیانو و نحوه زدنش سر در نمیارم، ولی خیلی خوب بود!
خیلی حال کردم!
باید با کیفیت بالا را هم بگیرم، خیلی به دلم نشست.
مرسی

Leon
Tuesday 11 December 2007, 10:52 AM
زيبا بود،آفرين

shbaharehs
Tuesday 11 December 2007, 11:33 PM
خيـــلي قشنگ بود! منم خيلي لذت بردم و كلا كار جالب و زيباييه!! ديگه حرفه ديگه اي نميمونه.
ممنون

elahekhanian
Monday 4 February 2008, 09:43 PM
سلام
من موفق نشدم خوابهای طلایی با نوازندگی خود شما را بشنوم
چه جوری گوش بدم یا دانلود کنم . منتظرم!!!

.t.A.T.u
Monday 4 February 2008, 11:46 PM
لینکی که در پست اول هست که دیگه خراب شده، اما در پست شماره 10 گارفیلد یک لینک گذاشته که اون سالم هست:
خواب های طلایی (You can see links before reply)

rezax
Wednesday 27 February 2008, 05:34 PM
مرسي
خيلي آرامش بخش بود
:connie_24:

Guitaro
Friday 21 March 2008, 03:33 PM
سلام

این آهنگ تنظیمیه از آهنگ Dark Eyes (چشمان سیاه که به Black Eyes هم معروفه) که در اصل یه آهنگ محلی روسی هستش و خب ، به خاطر اینکه قرار شد برای عید یه آهنگ بذاریم تو سایت ، من هم این رو گذاشتم ، البته میخواستم آهنگ دیگه ای بذارم که از لحاظ موزیک ، سطحش از این آهنگ بالاتره و آهنگ قشنگتری هم هست ، ولی خب ، چون چند وقت پیش زده بودم کاملا از دستم در رفته و شرمنده ، این آخرین آهنگی بود که درحد اجرا تو دست داشتم (این پنجشنبه ی گذشته تو خانه ی هنرمندان یه نیمچه کنسرتی داشتم که سرم شدید گرم اون بود و شرمنده که نشد آهنگ بهتری آماده کنم)

- دانلود (You can see links before reply) ؛ حجم : 1.3 مگ

البته به امید خدا تا آخر تعطیلات عید یکی دو تا آهنگ گیتار و یه آهنگ دیگه توی پیانو به اسم خیال (آهنگ ایرانیه و ساخته ی آقای عمران) آماده کنم بذارم رو سایت.

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ...
البته خب ، شرمنده دیگه :دی چون این چند ماه اخیر تمرکزم رو گذاشته بودم روی اتود و گام همه ی قطعه هایی که زده بودم از دستم در رفته ، این رو هم چند ساعتی روش وقت گذاشتم تا دوباره نسبتا تمیز و قابل اجرا شد ...
به هر حال اگه نقصی داره به بزرگی خودتون ببخشید ...

درضمن سال نوی همگی مبارک ، امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

پ.ن : البته کیفیت ضبط افتضاحه ! میدونم ... ولی خب ، با این سیستم ضبط هیزمی کیفیت تمیز تری فکر نکنم بشه در آورد ...

خوش باشید.

.t.A.T.u
Tuesday 25 March 2008, 03:03 PM
سلام دوست عزیز!
منم دانلود کردم و گوش کردم
به نظر من خیلی قشنگ شده بود!
عیدی خیلی خوبی بود، لذت بردم...

shbaharehs
Tuesday 25 March 2008, 04:34 PM
سلام خوبین؟ من که در حدی نیستم که بتونم راجبه کار کسی نظر بدم ولی این واقعا قشنگ بود!!!!!
ممنون

Guitaro
Tuesday 25 March 2008, 05:02 PM
.t.A.T.u

ممنون ...

shbaharehs

ممنون ، پس آهنگای گیتارم رو که گذاشتم اونموقع منتظر نظرت می مونم ;)

heiran
Saturday 19 April 2008, 03:43 PM
زیبا بود دوست من.

این احساست رو تحسین میکنم.

منم با بارون خیلی حال میکنم.

ممنون...

tarane
Saturday 19 April 2008, 06:42 PM
واقعا زيبا بودو ممنون!
موفق باشيد

Guitaro
Monday 1 September 2008, 08:55 AM
سلام

دیشب یه سری از دوستان جمع شده بودن خونه ی ما که خوشبختانه توشون موزیسین زیاد هست You can see links before reply

از چند ساعتی که اینجا بودن حدود یک ساعتش رو گذاشتیم برای تمرین روی یه آهنگ که اصلش برای گیتاره وساخته ی Francisco Tárregaـه ...

کلا با توجه به اینکه سه نفر ما قبلا هیچ تمرینی نداشتیم و کل تنظیم کردن و تمرین کردن و اینا همش توی یه ساعت و خورده ای انجام شد ، آخرش چیزی در اومد که به نظر من که ارزش ضبط کردن رو داشت و حالا که ضبط کردیم بدم نمیاد دوستان گوش کنن و نظر بدن You can see links before reply

Study in Em - Trio (You can see links before reply)
حجم : 1.67Mb

* البته خب مسلمه که به خاطر امکانات پایین ضبط نمیشه همچین توقع بالایی از کیفیت فنی آهنگ داشت ! You can see links before reply

ادیت بعد از ارسال :

راستی تازه الان یادم افتاد ! lol ! You can see links before reply

اصلا یادم رفت بگم من کدومشو زدم ! You can see links before reply
من رو پیانو بودم و ویولن و گیتار رو دوستان زدن You can see links before reply

Mojtaba
Monday 1 September 2008, 09:18 AM
آقا خسته نباشید من کار رو گوش کردم بسیار زیبا و دلنشین بود . اما یک نکته که به نظرم رسید اینکه فکر کنم کوک ویلن با پیانو یکی نیست یعنی کوک ویلن یکم پایین هست شاید هم من اشتباه میکنم ولی در کل کار خیلی زیبایی شد خصوصا با آکورد پیانو

arian
Monday 1 September 2008, 09:34 AM
جناب گيتارو سلام
دست شما درد نكنه .كاري زيبا و دلنشين و آرامبخش بود . اميدوارم باز هم ما را به كارهاي زيبايتان ميهمان كنيد.

Guitaro
Monday 1 September 2008, 09:40 AM
مرسی از دوستان بابت نظراتشون You can see links before reply

بعد هم که ، مجتبی جان ، سیم ویولن رو تازگیا عوض کردم ، واسه همین هی کوک میندازه ، ممکنه یه خورده کوکش افت کرده باشه در طول اون یه ساعتی که کار میکردیم ولی مساله ی اصلی فکر کنم از ضبط باشه ، چون الان هم که خودم گوش میکنم می بینم یه خورده رو صدای ویولن تاثیر گذاشته ... ممکنه بخشیش هم از اون باشه که حس میکنی کوک ویولن پایین تره You can see links before reply
البته ممکنه از اختلاف اکتاو هم باشه که این حس به وجود بیاد ؛ چون من عملا داشتم سه اکتاو پایین تر از ویولن میزدم ...

---
مرسی آرین جان You can see links before reply البته فکر نکنم دیگه تا یه مدت همچین کاری بتونم بذارم ، به خاطر اینکه ویولنیستمون فرانسه درس میخونه و فقط واسه تعطیلات تابستون میاد ایران ، تو دور و وریا هم کسی رو سراغ ندارم که بتونه جاشو بگیره ، واسه همین احتمالا تابستون دیگه که بیاد باز یه سری کار با هم بزنیم ...
ولی ایشالا اگه بشه قراره یه چند تا دوئت گیتار و یه سری هم دونوازی گیتار و پیانو بزنیم که اونا رو هم ایشالا میذارم رو سایت You can see links before reply

راستی تازه الان یادم افتاد ! lol ! You can see links before reply

اصلا یادم رفت بگم من کدومشو زدم ! You can see links before reply
من رو پیانو بودم و ویولن و گیتار رو دوستان زدن You can see links before reply

MonaLisa
Monday 1 September 2008, 01:49 PM
به به باز گیتاروی عزیز....

کار جالبی بور فقط به نظر من صدای پیانو خیلی گم بود و شایدم یه جور نا هماهنگی به چشم میخورد ...ولی در کل جالب بود ...موفق باشی

shbaharehs
Tuesday 2 September 2008, 02:03 AM
سلام گیتارو جان. به نظر من که کار خیلی خوبی شده با این مدت کوتاهی که داشتین. امیدوارم که موفق باشید و باز هم دور هم جمع بشید. من که لذت بردم.

ممنون

elykak
Tuesday 2 September 2008, 10:01 AM
سلام آقای گیتارو ( :پی ! )

بسیار بسیار لذت بردیم :دی !

منتظر کارهای بعدیتونم هستیم ! (;

Guitaro
Tuesday 2 September 2008, 10:44 AM
shbaharehs

مرسی بهاره جان You can see links before reply آره ، واقعا حیف که وقتمون خیلی کم بود و نمیشد بیشتر تمرین کنیم ... ویولنیستمون هم که امروز صبح پروازش بود و تا سال دیگه نمیاد ایران You can see links before reply
(حالا ممکنه یه ویولنیست دیگه پیدا کنیم واسه اینکار تا اون برگرده You can see links before reply)

مرسی از نظرت You can see links before reply

elykak

چه رسمی ! You can see links before reply
با کمال تشکر از شخص شخیصه ی جناب عالی ! جایتان خالی بود بَس ! You can see links before reply You can see links before reply

Hmd_N
Tuesday 2 September 2008, 11:28 PM
مرسی گیتاروی عزیز

بسیار زیبا بود. من این آهنگو خیلی دوست دارم. یکی از دوستام که گیتاریسته اینو خیلی میزنه و من هر دفعه پیششم واسم میزنه. کارتون خیلی خوب بود لذت بدم. مرسی

Leon
Tuesday 2 September 2008, 11:56 PM
قشنگ بود،آفرين.

Guitaro
Wednesday 3 September 2008, 07:08 PM
مرسی از نظرات دوستان ;)
ایشالا اگه فرصت بشه بازم تو همین رده کارها یه سری آهنگ دیگه میذاریم رو سایت ... اگر هم نشد خودم یه سری تک نوازی حتما میذارم ! :دی

AliB
Friday 19 September 2008, 10:35 AM
امیر جان خیلی کار قشنگی بود دوست گلم.
افرین. بسیار با احساس اجرا شده بود.
منتظر کارهای پالوده تر و زیباتر شما در آینده هستم.
یا علی

Who i am
Saturday 5 December 2009, 01:46 AM
من چقدر دنبال این قطعه میگشتم 1 کاست دارم ازش خیلی هم گشتم اجرایی که خودم دارمو پیدا نکردم هیچ جا.اجرای قشنگیه مممنون

itmanager
Tuesday 29 December 2009, 01:35 PM
سلام
متاسفانه این لینک هم باز نمی شه

EAM801
Tuesday 29 December 2009, 02:48 PM
لطف کنید دوستان یه لینک درست بذارید تا همه بتونند ازش استفاده کنند. منتظر آهنگ خوابهای طلایی هستم چون منم خودم دارم این آهنگو باپیانوم میزنم

itmanager
Tuesday 5 January 2010, 07:36 AM
من هر روز سر مي زنم ولي متاسفانه لينکشو درست نمي کيند چرا؟

Peddy
Wednesday 17 February 2010, 10:35 PM
دوست عزیز n23 لطفا در تاپیک فارسی تایپ کنید
برای اینکه نوشته ی شما از بین نره بنده فارسیش رو دوباره مینویسم:

سلام
آقا نت آهنگ black eyes رو نداری؟

Who i am
Wednesday 17 March 2010, 10:56 AM
فکر میکنم اسم قطعه در واقع dark eyes هستش منم نتشو میخواستم اگه ممکنه

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 03:54 PM
درود و خسته نباشید