PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر Peddy

Peddy
Tuesday 11 August 2009, 06:48 PM
سلام و خسته نباشید

خب این هم یه نمونه کر از بنده از اونجا که یانی الگوی من در موسیقی هستش و من علاقه ی زیادی به این آهنگ دارم (شاید بتونم بگم یکی از بهترین آهنگهای یانی هستش) تصمیم گرفتم این قطعه رو بنوازم و در سایت قرار بدم دوستان لطفا نقد کنید میخوام ببینم میتونم نوازنده ی خوبی بشم و نوزندگیم رو تقویت کنم؟ خواهشا نقد کنید

ehsanmir
Tuesday 11 August 2009, 07:12 PM
سلام دوست عزیز
افرین بر شما.با اینکه بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید اما خیلی خوب بود که من مطمئنم با تمرین مداوم بهتر خواهید شد........
موفق و سر بلند باشید.
روزی که از کارم راضی شدم, برای همیشه کنارش خواهم گذاشت.چون در انوقت جایی برای پیشرفت نیست.

Amirrelax
Tuesday 11 August 2009, 07:16 PM
منم با ehsanmir عزیز موافقم بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید ولی در کل عالی بود

Peddy
Tuesday 11 August 2009, 07:29 PM
سلام دوست عزیز
افرین بر شما.با اینکه بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید اما خیلی خوب بود که من مطمئنم با تمرین مداوم بهتر خواهید شد........
موفق و سر بلند باشید.
روزی که از کارم راضی شدم, برای همیشه کنارش خواهم گذاشت.چون در انوقت جایی برای پیشرفت نیست.

منم با ehsanmir عزیز موافقم بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید ولی در کل عالی بود

ممنون از شما خودم هم قبول دارم راستش آدم وقتی میخواد ضبط کنه بد جور هول میشه ولی باید تمرینم رو بیشتر کنم بازم از شما سپاس گذارم

ehsanmir
Tuesday 11 August 2009, 08:05 PM
البته من هم بعد از حدودا 17 سال همین مشکل رو دارم.اما وقتی تنهام این مشکل رو ندارم.خودم هم نمیدونم چیکار کنم.

rumour
Tuesday 11 August 2009, 08:23 PM
خوب بود تبریک می گم.
همه هول میشن. بهترین کار همین ضبط کردنه و به سری کار های ذهنی. مثلا همیشه فکر کنین که جلوی جمعیت خیلی زیادی هستین یانی هم بقل دستت وایساده.تازه همه حتی بهترین ها هم توی اجرای زنده خراب می کنن ولی هیچ وقت وای نمی ستن شده میزان تکرار کنید از ضرب نندازین قطعه رو.
بعدش هم هر وقت خواستین جلوی چند نفر بزنین اول 2-3 ثانیه بشینید پشت ساز چند تا نفس عمیق بکشید ذهنتونو کامل خالی کنید.بعد هم با پرویی اجرا کنین به خودتون بگید چی میشه؟ حالا فوقش یه تیکه دستم در میره.

Peddy
Tuesday 11 August 2009, 08:33 PM
خوب بود تبریک می گم.
همه هول میشن. بهترین کار همین ضبط کردنه و به سری کار های ذهنی. مثلا همیشه فکر کنین که جلوی جمعیت خیلی زیادی هستین یانی هم بقل دستت وایساده.تازه همه حتی بهترین ها هم توی اجرای زنده خراب می کنن ولی هیچ وقت وای نمی ستن شده میزان تکرار کنید از ضرب نندازین قطعه رو.
بعدش هم هر وقت خواستین جلوی چند نفر بزنین اول 2-3 ثانیه بشینید پشت ساز چند تا نفس عمیق بکشید ذهنتونو کامل خالی کنید.بعد هم با پرویی اجرا کنین به خودتون بگید چی میشه؟ حالا فوقش یه تیکه دستم در میره.

ممنون به نظرم روش عالی هستش حتما اینو امتحان میکنم

Mr_Mohammadreza
Tuesday 11 August 2009, 10:06 PM
سلام و خسته نباشید

خب این هم یه نمونه کر از بنده از اونجا که یانی الگوی من در موسیقی هستش و من علاقه ی زیادی به این آهنگ دارم (شاید بتونم بگم یکی از بهترین آهنگهای یانی هستش) تصمیم گرفتم این قطعه رو بنوازم و در سایت قرار بدم دوستان لطفا نقد کنید میخوام ببینم میتونم نوازنده ی خوبی بشم و نوزندگیم رو تقویت کنم؟ خواهشا نقد کنید
خوب بود منم تا چند روز دیگه همین آهنگو میذارم نظر بدید

keeps_gettin_better
Tuesday 11 August 2009, 10:35 PM
من از رو نت دنبال کردم و از اونجایی که خودتون گفتید نقد کنیم، من هم یه نقد کوچولو می کنم و اشکلاتی که به نظرم می رسه رو می گم:

اول همون مشکل ریتم که دوستان دیگه هم اشاره کردن. همون لای اوّل، سفید نقطه دار که تازه فرمات هم داره! خیلی کوتاه از روش رد می شید، مثلا به اندازه ی یه سیاه می زنیدش. به جاش فای میزان سوم که سفید هست رو به جای سفید نقطه دار می زنید. بعد چنگ رو به جای سیاه و دولاچنگ رو به اندازه چنگ های قبلی می زنید. البته نوشته شده: poco rall که خوب یعنی به تدریج باید از سرعت کم کنید. ولی شما تا قبل از نت فای سفید، رو سرعت قبلی می زنید، یک دفعه رو سفید نگه می دارید. کلا به نظرم چندین بار با شمارش و مخصوصا مترونم قطعه رو تمرین کنید که این مشکلات رفع شه. مثلا در ثانیه 25 همین rall رو به خوبی اجرا می کنید.

در ثانیه 41 به جای فا دیز فکر کنم یا فا می زنید یا می. کلا تو این یه سری میزان از این نت های اشتباه می زنید و البته چون تو تکرار هم دوباره اشتباه می زنید، پس معلومه که نت رو اشتباه خوندید.

کرشندوی ثانیه ی 40-45 زیاد احساس نمی شه.

1:12 تا 1:22 رو یه کم لطیف تر باید زد. مخصوصا که delicately هم نوشته. دست چپتون هم یه کم بلنده. کلا زیاد mp زده نمی شه این قسمت.

چرا سه لا چنگ ثانیه 1:25 رو نمی زنید؟ در ثانیه 1:29 خط انحاد روی سه تا لا پیوسته نیست و قطع می شه، ولی شما پیوسته می زنید. باید این جوری باشه: لاااااا - لا -سل دیز - ....

از 1:30 تا 1:50 رو خیلی خوب می زنید. آفرین.

در ثانیه ی 1:54، یه تریوله دولاچنگ هست که نواخته نمی شه. ثانیه 2:02 و 2:03 که دو جفت شش تایی دولاچنگ هست، سل دیز آخر تو هیچ کدومشون زده نمی شه.

چرا دست چپ های 2:24 تا 2:28 رو کامل نمی زنید؟ به نظرم این قسمت دست چپش مهمه چوkن اینجا قطعه اوج می گیره و دست چپش که یه کم شلوغه خیلی تاثیر داره روی میزان های بعدی که مثل آرامش پس از توفانه. البته شاید نتی که دارین با اینی که من دارم فرق می کنه چون کلا آخر قطعه رو یه جور دیگه تموم می کنید! من همین کتاب 22 گزیده آثار یانی برای پیانو که تو شهر کتاب هم می فروشن رو دارم.

دست چپ های ثانیه 2:42 تا 2:46 هم متفاوت اند با اون چیزی که من اینجا دارم. ولی حالت rubato رو به نظرم خوب در آوردین. آفرین.

باز قسمت های بعدی هم دست چپ ها فرق می کنند و علاوه بر نت های متفاوت، باید یه اکتو پایین تر نواخته شن و صدای خیلی بمی داشته باشن. (به علامت اوکتاو پایین تر دقت کنید)

اون دولاچنگ نقطه دار و سه لاچنگ بعدش رو در ثانیه 3:16 صحیح نمی زنید. ثانیه های 3:19-3:22 باید ppp باشند.

ولی در کل به نظرم خوب بود یه سری از جاهایش رو که من خودم موقع زدن این قطعه خیلی مشکل داشتم و به نظرم زیاد ساده نیست رو خیلی راحت زدید.

se_1212
Wednesday 12 August 2009, 01:24 AM
سلام - من تازه به این سایت اومدم - کار قشنگی بود - دست شما درد نکنه ---------

ashkeiran
Wednesday 12 August 2009, 08:00 AM
سلام و خسته نباشید

سلام کار قشنگ و اجرای زیبایی بود.
میتونم بپورسم برای یاد گرفتن این قطعه چند روز وقت گذاشتین؟

mosio
Wednesday 23 September 2009, 05:49 PM
سلام
آقا ما که این قطعه را زنده ازت شنیدم پس نیازی به دانلود ندارم
انشاالله یه روز با ویولونش بذاری تو سایت
البته باید خیلی تمرین کنی چون ویلن زنی که بخوای باهاش بزنی حتما خیلی حرفه ای(ها ها
) تمرین کن سطحتو برسونی

Peddy
Wednesday 23 September 2009, 06:20 PM
من از رو نت دنبال کردم و از اونجایی که خودتون گفتید نقد کنیم، من هم یه نقد کوچولو می کنم و اشکلاتی که به نظرم می رسه رو می گم:

اول همون مشکل ریتم که دوستان دیگه هم اشاره کردن. همون لای اوّل، سفید نقطه دار که تازه فرمات هم داره! خیلی کوتاه از روش رد می شید، مثلا به اندازه ی یه سیاه می زنیدش. به جاش فای میزان سوم که سفید هست رو به جای سفید نقطه دار می زنید. بعد چنگ رو به جای سیاه و دولاچنگ رو به اندازه چنگ های قبلی می زنید. البته نوشته شده: poco rall که خوب یعنی به تدریج باید از سرعت کم کنید. ولی شما تا قبل از نت فای سفید، رو سرعت قبلی می زنید، یک دفعه رو سفید نگه می دارید. کلا به نظرم چندین بار با شمارش و مخصوصا مترونم قطعه رو تمرین کنید که این مشکلات رفع شه. مثلا در ثانیه 25 همین rall رو به خوبی اجرا می کنید.

در ثانیه 41 به جای فا دیز فکر کنم یا فا می زنید یا می. کلا تو این یه سری میزان از این نت های اشتباه می زنید و البته چون تو تکرار هم دوباره اشتباه می زنید، پس معلومه که نت رو اشتباه خوندید.

کرشندوی ثانیه ی 40-45 زیاد احساس نمی شه.

1:12 تا 1:22 رو یه کم لطیف تر باید زد. مخصوصا که delicately هم نوشته. دست چپتون هم یه کم بلنده. کلا زیاد mp زده نمی شه این قسمت.

چرا سه لا چنگ ثانیه 1:25 رو نمی زنید؟ در ثانیه 1:29 خط انحاد روی سه تا لا پیوسته نیست و قطع می شه، ولی شما پیوسته می زنید. باید این جوری باشه: لاااااا - لا -سل دیز - ....

از 1:30 تا 1:50 رو خیلی خوب می زنید. آفرین.

در ثانیه ی 1:54، یه تریوله دولاچنگ هست که نواخته نمی شه. ثانیه 2:02 و 2:03 که دو جفت شش تایی دولاچنگ هست، سل دیز آخر تو هیچ کدومشون زده نمی شه.

چرا دست چپ های 2:24 تا 2:28 رو کامل نمی زنید؟ به نظرم این قسمت دست چپش مهمه چوkن اینجا قطعه اوج می گیره و دست چپش که یه کم شلوغه خیلی تاثیر داره روی میزان های بعدی که مثل آرامش پس از توفانه. البته شاید نتی که دارین با اینی که من دارم فرق می کنه چون کلا آخر قطعه رو یه جور دیگه تموم می کنید! من همین کتاب 22 گزیده آثار یانی برای پیانو که تو شهر کتاب هم می فروشن رو دارم.

دست چپ های ثانیه 2:42 تا 2:46 هم متفاوت اند با اون چیزی که من اینجا دارم. ولی حالت rubato رو به نظرم خوب در آوردین. آفرین.

باز قسمت های بعدی هم دست چپ ها فرق می کنند و علاوه بر نت های متفاوت، باید یه اکتو پایین تر نواخته شن و صدای خیلی بمی داشته باشن. (به علامت اوکتاو پایین تر دقت کنید)

اون دولاچنگ نقطه دار و سه لاچنگ بعدش رو در ثانیه 3:16 صحیح نمی زنید. ثانیه های 3:19-3:22 باید ppp باشند.

ولی در کل به نظرم خوب بود یه سری از جاهایش رو که من خودم موقع زدن این قطعه خیلی مشکل داشتم و به نظرم زیاد ساده نیست رو خیلی راحت زدید.

ممنون از نقد کامل شما من دنبال همچین نقدی بودم ممنون الان شما باعث شدید من یه قدم پیشرفت کنم
من این نت رو یه ماه قبل از ضبط این اجرا تموم کردم (یعنی کامل نت رو بلد شدم) اما تو اون یه ماه زیاد روش تمرین نکردم برا همین این موارد ریزکاری رو فراموش کرده بودم حالا دارم نت رو دوباره بازخوانی میکنم و کاملش میکنم

سلام کار قشنگ و اجرای زیبایی بود.
میتونم بپورسم برای یاد گرفتن این قطعه چند روز وقت گذاشتین؟

فکر میکنم حدود یه ماه و نیم البته مداوم نبود یعنی ممکن بود تو هر هفته از این یه ماه و نیم یکی دو روز رو برای این قطعه نذارم

سلام
آقا ما که این قطعه را زنده ازت شنیدم پس نیازی به دانلود ندارم
انشاالله یه روز با ویولونش بذاری تو سایت
البته باید خیلی تمرین کنی چون ویلن زنی که بخوای باهاش بزنی حتما خیلی حرفه ای(ها ها
) تمرین کن سطحتو برسونی

چشم!!! حتما!! فعلا که ما مشکل نداریم جنابعا....ااا ببخشید نوازنده ی ویولن مشکل داره

shadi65
Wednesday 23 September 2009, 08:31 PM
وای پدی جان خیلی قشنگ میزنی من حسودیم شد. کاشکی این تاپیک ندیده بودم. من میزان به میزان این شاهکار حفظم.اخه شبا با این اهنگ میخوابم . حالا یکم هم نقدت کنم که از این کار خوشم میاد. حدود 5درصد از کل اهنگ فالش میزنی اصلا معلوم نیست چیه. ولی واقعا بعضی جاهار مثل خودش میزنی. ببین از نقطم نظر من که تا حدود 1درصد با نت و مت اشنام و بیش از میلیاردها شب این اهنگ گوش کردم یک کوچولو میتونم نظر بدم.لی یک نفر که اصلا با این چیزها اشنایی نداره و زیاد هم این اهنگ گوش نداده این با اون فرقی نداره.اینو میگم چون وقتی من داشتم این اهنگ گوش میکردم خواهرم پشت سرم وایساده بود بهم گفت بسه دیگه یانیم اگه جای من بود از دست تو خسته میشد. چقدر اخه گوش میدی( یعنی نفهمیده بود) پدی جان نت این اهنگ خودت دراوردی؟ اگه اره بیشتر بهت حسودیم شد. حالا یکبارم از نت واقعیش بزن. ایشالا بیشتر تمرین کنی مثل خود یانی میزنی تا اون موقع منم با ویولنم به یک جایی رسیدم همراهیت میکنم

Peddy
Wednesday 23 September 2009, 08:53 PM
وای پدی جان خیلی قشنگ میزنی من حسودیم شد. کاشکی این تاپیک ندیده بودم. من میزان به میزان این شاهکار حفظم.اخه شبا با این اهنگ میخوابم . حالا یکم هم نقدت کنم که از این کار خوشم میاد. حدود 5درصد از کل اهنگ فالش میزنی اصلا معلوم نیست چیه. ولی واقعا بعضی جاهار مثل خودش میزنی. ببین از نقطم نظر من که تا حدود 1درصد با نت و مت اشنام و بیش از میلیاردها شب این اهنگ گوش کردم یک کوچولو میتونم نظر بدم.لی یک نفر که اصلا با این چیزها اشنایی نداره و زیاد هم این اهنگ گوش نداده این با اون فرقی نداره.اینو میگم چون وقتی من داشتم این اهنگ گوش میکردم خواهرم پشت سرم وایساده بود بهم گفت بسه دیگه یانیم اگه جای من بود از دست تو خسته میشد. چقدر اخه گوش میدی( یعنی نفهمیده بود) پدی جان نت این اهنگ خودت دراوردی؟ اگه اره بیشتر بهت حسودیم شد. حالا یکبارم از نت واقعیش بزن. ایشالا بیشتر تمرین کنی مثل خود یانی میزنی تا اون موقع منم با ویولنم به یک جایی رسیدم همراهیت میکنم
درود و خسته نباشید

ممنون شادی خانم از نقدتون
بله من خودم هم قبول دارم شاید هم بیشتر از 5% فالش میزنم اما دارم دوباره نت رو بازنگری میکنم و در مورد در آوردن نت باید بگم خیلی کم یعنی بعضی از جاها رو وقتی داشتم رو نتش کار میکردم بعضی مواقع میتونستم نت بعدی رو هم بزنم اما در کل از رو نت کار کردم
در ضمن خواهش میکنم شما استاد ما هستی ما باید به شما حسودی کنیم
و در مورد همکاریتون خیلی خوشحال میشم که همنوازی داشته باشیم این جناب mosio دوست صمیمی بنده هستن ما هم تصمیم گرفته بودیم باهم این قطعه رو بزنیم اما متاسفانه چون نتونستیم نت ویولن رو در خیلی قسمت ها در بیاریم فعلا بیخیال شدیم

با تشکر

forever
Thursday 24 September 2009, 07:12 AM
سلام
کارتون عالی بود.
به امید موفقیت های روز افزون شما

Peddy
Monday 4 January 2010, 06:37 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان عزیز اینم یه نمونه کار دیگه از بنده البته یه مقدار متفاوت هست!!

نام قطعه آبهای راکد هستش (still waters) از مکسیم مرویتسا البته نوازندگی توسط ایشون هست و آهنگساز tonci huljic هستش

خب تفاوت این نمونه کار این هست که سلو نیست یعنی پیانوش رو اجرا کردم بعد با برنامه ی fl studio برای قطعه صدای پس زمینه گذاشتم فکر میکنم قبلا جناب لئون این کار رو برای یه اجراشون کرده بودن

خلاصه دانلود کنید و نظرتون رو بگید چه انتقاد چه پیشنهاد هرچی به ذهنتون میرسه بگین تا کار کاملتر بشه

با تشکر

You can see links before reply

ehsanmir
Monday 4 January 2010, 08:21 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان عزیز اینم یه نمونه کار دیگه از بنده البته یه مقدار متفاوت هست!!

نام قطعه آبهای راکد هستش (still waters) از مکسیم مرویتسا البته نوازندگی توسط ایشون هست و آهنگساز tonci huljic هستش

خب تفاوت این نمونه کار این هست که سلو نیست یعنی پیانوش رو اجرا کردم بعد با برنامه ی fl studio برای قطعه صدای پس زمینه گذاشتم فکر میکنم قبلا جناب لئون این کار رو برای یه اجراشون کرده بودن

خلاصه دانلود کنید و نظرتون رو بگید چه انتقاد چه پیشنهاد هرچی به ذهنتون میرسه بگین تا کار کاملتر بشه

با تشکر

سلام peddy عزیز.
مدتی نبودید:ilovemusic:
کارت رو گوش کردم.اجرای پیانوی خیلی زیبا.مثل همیشه.فقط یه اشکال خیلی کوچیک تو کارت دیدم که بد نیست بدونی.البته زیاد مهم نیست میتونی نشنیده بگیری.اما من میگم:guitarplay2:........
اونهم تو درام بود.البته این نظر من هست.چون پیانو ساز لطیفی هست به نظر من اگر درام هم کمی لطیف تر باشه بهتره.این درام یه مقدار خشن هست و زیاد مناسب این سبک کار و این ساز نیست.
البته این فقط حس من هست.
ولی در کل کارت خیلی خوب بود.
موفق باشید.
ممنون

M8H
Monday 4 January 2010, 09:18 PM
سلام پدرام جان کارت خییییلی زیبا بود.
موفق باشی.:ilovemusic:

Peddy
Monday 4 January 2010, 09:25 PM
سلام peddy عزیز.
مدتی نبودید:ilovemusic:
کارت رو گوش کردم.اجرای پیانوی خیلی زیبا.مثل همیشه.فقط یه اشکال خیلی کوچیک تو کارت دیدم که بد نیست بدونی.البته زیاد مهم نیست میتونی نشنیده بگیری.اما من میگم:guitarplay2:........
اونهم تو درام بود.البته این نظر من هست.چون پیانو ساز لطیفی هست به نظر من اگر درام هم کمی لطیف تر باشه بهتره.این درام یه مقدار خشن هست و زیاد مناسب این سبک کار و این ساز نیست.
البته این فقط حس من هست.
ولی در کل کارت خیلی خوب بود.
موفق باشید.
ممنون

ممنون احسان جان

به موضوع جالبی اشاره کردی تا حالا بهش دقت نکرده بودم الان گوش دادم با توجه به توضیحاتی که دادی دقت کردم دیدم راست میگی درام بیشتر به کارهای راک میخوره سعی میکنم بگردم یه صدای لطیف تر براش پیدا کنم

در ضمن من خودم از شما خواستم که اگه اشکالی هست حتما بگین چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی راحت بگو اصلا خواستی فحش بده :ilovemusic:

با تشکر

reza_marx
Monday 4 January 2010, 09:50 PM
سلام کارت رو گوش دادم واقعا عالی بود فقط اگه ولوم بگراند رو کمتر میکردی بهتر بود که صدای پیانو واضحتر شنیده بشه در کل عالی بود

setareh_hk
Monday 4 January 2010, 11:10 PM
سلام آقای پدرام.کار بسیار زیبایی بود.دوسش داشتم.
با آقای رضا موافقم اگه کمی صدای پیانو بلند تر بود خیلی عالی تر می شد.

ممنون

Sina_Yanni
Monday 4 January 2010, 11:19 PM
پدرام ترکوندیا ...... . خودشم بد جور . حق با امیر بود . بابا این کاره ... . واقعا عالی .
همین ریتم درام قشنگه ، ولی اگه صداش یکم پایین بود ( فقط یه کم ) دیگه میشدی اااااوووووووووضضضضضاععععع ع .

soroosh_269
Tuesday 5 January 2010, 09:28 AM
سلام آقا چی بگم من که کیف کردم. واقعا کارت درسته.

Peddy
Tuesday 5 January 2010, 10:36 AM
درود

از همگی دوستان ممنون همگی لطف دارین
خب دیگه کسی نظری پیشنهادی انتقادی چیزی نداره؟ دارم به رفع اشکالاتی که دوستان اشاره کردن میپردازم دیگه نظری ندارین؟

بازم از همگی ممنونم

امیر حسینی
Tuesday 5 January 2010, 01:36 PM
به به واقعا چقدر این آنگ زیباست شما هم که گل کاشتید آقای پدی البته من خودم رو در این حد نمیبینم که بخواهم نظر بدم اساتید اومدن و نظرشون رو دادن شما هم که خودتون استادین

فقط یک خواهش دارم امکان داره نت این آهنگ رو اگر دارید اینجا برای دانلود قرار بدید؟

یا اگر هم ندارید بگید از کجا میشه نتش رو دانلود کرد؟

سربلند و پیروز باشید.

forever
Wednesday 6 January 2010, 10:55 AM
خیلی خیلی زیبا بود.
موفق باشید.

Leon
Saturday 9 January 2010, 11:47 AM
مرسی قشنگ بود.
يه مقدار صدای ريتم بالا بود،چند جا هم نتها پس و پيش شد ،ولی در کل زيبا بود مرسی

hesam313
Friday 29 January 2010, 12:41 PM
عالی بود از این بهتر نمیشد فقط ویولن منو کم داشت حالا سعی می کنم به مرحله مرغوب برسم اهنگ ویولنم بزارم روی پیانو زیبات وبا صدای ساز خود خرابش کنم ولی خوشم اومد ایرانی بودنت را ثابت کردی

hdhamid
Friday 29 January 2010, 01:50 PM
سلام
من تو نواختنتون یکم احساس کردم عجله میکنین.... حیفه، حالا که این قطعه زیبا رو یاد گرفتید اونو عالی نزنین!!
با یکم تکرار قطعه در مقابل دوستانتون و زدن این قطعه در مقابل اعضای خانواده و دیگران میتونین از استرس این قطعه نجات پیدا کنین.
منم با اینکه گیتاریستم ولی قطعات زیادی از یانی رو تا اونجا که محدودیت سازم اجازه میده نواختم و کاملا آگاهم که نواختن اونا چه حالی به آدم میده!!!!
فقط حیف یانی با کنسرت 2009 از چشمم افتاد!!!!

Peddy
Sunday 31 January 2010, 05:41 PM
درود و صد درود به همگی

خب فکر کنم از عنوان تاپیک متوجه همه چیز شده باشید

راستش چند وقت پیش حالم گرفته بود اومدم پیانو بزنم تا آرامش بگیریم شروع کردم به بداهه نواختن و تا یه جایی که رسیدم دیدم ذهنم و دستام خوب دارن من رو همراهی میکنن برای همین تصمیم گرفتم ادامه اش رو ضبط کنم اسمشم با توجه به حالی که داشتم گذاشتم ((تنهایی))

امیدوارم لذت ببرید

باسپاس

راستی منتظر هرگونه انتقاد کوبنده هستم لووول

Mehraneh
Sunday 31 January 2010, 06:10 PM
بابا آفریییییییییییییییییییییی ییییییین عالیییی بود
خیلی خوب بود از لحاظ روانشناسی اگه کارتو یکی بررسی کنه کاملا می تونه بگه چه حسی داشتی اون موقع(چشمک)
راستی کلی هم امیدوار شدم به نوازندگی پیانو شما واسه گروهمون
حتما یه سر به تاپیکش بزن یه فرمی گذاشتم پر کنید

Sohrab Iwis
Sunday 31 January 2010, 06:55 PM
درود

واقعا ارزش كار يه استاده !

و واقعا مسلط و زيبا نواختي ....

عالي بود !

&unknown&
Sunday 31 January 2010, 07:04 PM
دیگه چیزی نموند که من بگم!
خیلی حال کردم با بداهه نوازیت!

Peddy
Sunday 31 January 2010, 08:04 PM
درود

از شما ممنونم نظر لطفتون

SobhanSolo
Monday 1 February 2010, 09:44 AM
بسیار زیبا:ilovemusic:
میشه یه توضیحی در این مورد که چند ساله پیانو کار می کنید و استادهایی که داشتین کیا بودن و چه سبکهایی کار کردید بدید.
و این که آیا از اول با پیانو شروع کردید یا کیبرد؟

psr
Monday 1 February 2010, 08:06 PM
آقای پدی با سلام کار زیبایی شده تقریبا بی نقص امیدوارم که هر روز بهتر از دیروز باشین.

Mehraneh
Monday 1 February 2010, 08:46 PM
سلام آقا پدرام کارت واقعا عالییی بود من که خیلی لذت بردم
تنها موردی هم که درش بود این بود که اگه صدای پیانو رو یه ذره بیشتر می کردی بهتر تر می شد(خنده)
اما همین جوری هم خییلییی خوب بود
راستی چرا نیومدی فرم رو پر کنی؟؟؟؟

Peddy
Monday 1 February 2010, 11:04 PM
بسیار زیبا:ilovemusic:
میشه یه توضیحی در این مورد که چند ساله پیانو کار می کنید و استادهایی که داشتین کیا بودن و چه سبکهایی کار کردید بدید.
و این که آیا از اول با پیانو شروع کردید یا کیبرد؟

سپاس گزارم لطف دارید

راستش میشه گفت حدود 3 4 سالی میشه پیانو میزنم و راستش استاد نداشتم از اول خودم شروع کرد و سبک خاصی رو دنبال نکردم از قطعات هر نوازنده ی پیانو که خوشم اومده نتش رو پیدا و کردم و زدم
و در مورد شروع هم باید بگم که با پیانو شروع کردم البته استارتش با یک کیبرد کوچیک (از این دو اکتاو ها) بود که با نتها و چیزهای اولیه آشنا شدم

Arash-hadian
Tuesday 2 February 2010, 12:57 AM
واقعا ببخشید دیر جواب میدم. راستشو بخوای 2 روز بود اینترنتم قطع بود. پدی خیلی عالی بود واقعا زیبا.آرامش بخش و خیلی حرفه ای نواخته شده بود .

واقعا زیبا بود.مرسی....

این روزا نوازنده های نت آهنگ دارن میترکونن...مرسی...

forever
Tuesday 2 February 2010, 10:06 AM
سلام
بسیار زیبا بود. لذت بردم.
موفق باشید

scofild
Tuesday 2 February 2010, 10:33 PM
خیلی عالی بود پدرام جان ! واقعاً که لذت بردم.
از این کارا بیشتر بکن .

Sina_Yanni
Tuesday 2 February 2010, 11:25 PM
بابا این کاره . پدرام واقعا زیبا . واقعا ... . انگار دلت خیلی گرفته بودا کلک ... !!! حالا از کی گرفته بود ؟؟؟ لول . شوخی بسه . خیلی خوب بود و واقعا لذت بردم .

Sohrab Iwis
Saturday 6 February 2010, 11:57 AM
درود پدرام جان
كارت مثل هميشه عالي بود

من يه انتقادي به دوستان بكنم !(نشنيده بگيريد)!

هدف پيانو هست به سازايي كه اضافه شدن چه كار دارين ؟؟؟؟؟
پيانوش هم عاليييييييييييييييييييييي ي شده و هيچ ايرادي نداره !

موفق باشيد !

Peddy
Wednesday 10 March 2010, 03:16 PM
درود و خسته نباشید

خب مطمئنا عنوان تاپیک گویای همه چیز هست فقط یه چند تا مورد هست که باید بگم:

یکی از این دو فایل که عنوانش نام قطعه به همراه پس زمینه است اجرای پیانو به همراه موسیقی پس زمینه که خود نوازنده در آلبومش قرار داده یعنی اجرا از بنده و موسیقی پس زمینه از نوازنده ی خود قطعه و اون یکی فایل هم اجرای خام قطعه هستش که دوستان هر کدوم رو خواستن میتونن دانلود کنن

اجرای اصلی این قطعه با صدای پیانو Bright ضبط شده بود و بنده هم به دلیل اینکه پیانو دیجیتال دارم صدا رو به Bright تغییر دادم پس صدا با اجراهای قبلی بنده تفاوت خواهد داشت

و مهمترین موردی که باید عرض کنم اینه که منتظر هرگونه انتقاد در مورد نحوه ی اجرا و غیره هستم و دوست دارم که دوستان هم بدون رودربایستی نظرشون رو بگن

به هر حال بنده این اجرا رو گذاشتم تا دوستان عزیز گوش کنند و انتقاد یا پیشنهادی اگه هست مطرح کنن وگرنه اگر برای گوش دادن بود که اجرای خود نوازنده ی اصلی گذاشته میشد که نقصی هم نداشته باشه

سرتون رو درد نمیارم و بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم
با سپاس

اجرای خام (You can see links before reply)

اجرای به همراه موسیقی پس زمینه (You can see links before reply)

Amirrelax
Wednesday 10 March 2010, 04:02 PM
پدرام جان مثل اجراهای قبلیت عالی شده

rumour
Wednesday 10 March 2010, 06:47 PM
بسیار عالی و حرفه ای کار شده بود.
از نقاط برجسته آهنگ میشه به دقیقه ی 3:30 یا 2 اشاره کرد. خیلی قشنگ کار شده این تیکه ها.
ولی وقتی ساز های کوبه ای شروع میشه به نظرم کمی به هم ریختست هر چند که در ادامه آهنگ خوب به نظر میاد
ثانیه 24 هم یه تغییر تو آهنگ هست که کمی نامتعارف هستش هر چند که تکرارش چون بقیه ساز ها هم هست خیلی قشنگ به نظر میاد ولی در اون بار اول شاید بهتر باشه تغییر کنه. باید امتحان کرد.
پایان خیلی خوبی هم داشت.

Acoustic
Wednesday 10 March 2010, 07:45 PM
مر30 دارم دانلود میکنم .. حتما زیباست ...

----------

عالی شده ... مخصوصا وسطای آهنگ . فقط یه سوال !؟.. موزیک پس زمینه رو با چه برنامه ای گزاشتی و چطور زدی ؟
پیانو رو وصل کردی به کامپیوتر ؟

Peddy
Wednesday 10 March 2010, 08:04 PM
درود

ممنون از همه دوستان هر چند که هیچ نقدی نکردید

و یک سپاس مخصوص برای سپهر عزیز که تنها کسی بود که به عرایض بنده توجه کرد و نقد خوبی رو انجام داد واقعا ممنونم

راستی گفتی دقایق 3:30 و 2 قسمتهای برجسته ی قطعه هستش گوش کردم ولی متوجه نشدم به کدوم مورد اشاره میکنی

با سپاس

rumour
Wednesday 10 March 2010, 08:09 PM
منظورم اون قسمت بود که قطعه تند میشه. و 3 و 30 هم موقعی که دوباره آروم میشه و به ریتم اصلی برمیگرده.

setareh_hk
Wednesday 10 March 2010, 08:10 PM
عالی بود.
من واقعا کاراتون رو دوس دارم.

ehsanmir
Wednesday 10 March 2010, 08:14 PM
سلام
پدرام جان من مشکل اینترنت دارم.فعلا نمیتونم دانلود کنم.در اسرع وقت کارت رو گوش میکنم.البته مطمئنم کارت مثل همیشه خوبه و نیازی به نظر دادن نیست.

Peddy
Wednesday 10 March 2010, 08:16 PM
مر30 دارم دانلود میکنم .. حتما زیباست ...

----------

عالی شده ... مخصوصا وسطای آهنگ . فقط یه سوال !؟.. موزیک پس زمینه رو با چه برنامه ای گزاشتی و چطور زدی ؟
پیانو رو وصل کردی به کامپیوتر ؟

ممنون

موزیک پس زمینه رو با fl studio رو اجرای خودم میکس کردم

پیانوم خودش حافظه برای ضبط داره اول قطعه رو اجرا کردم و ضبط کردم بعد با یک سیمی که دو سرش جک 3.5 میلی متر داره (جکهای استاندارد هدفون ها و وسایل صوتی) که یه سرش رو به خروجی هدفون پیانو زدم و سر دیگه رو به Line In کامپیوتر و به وسیله برنامه ی Sony Sound Forge صدای ورودی کامپیوتر که همون صدای پیانو هستش رو تو کامپیوتر ضبط کردم

setareh_hk
Wednesday 10 March 2010, 08:19 PM
این کارتون منو یاده کارهای ریچارد کلایدرمن می ندازه.
واقعا زیباست.

البته منظورم اجرای همراه با پس زمینه اتون بود.

Sina_Yanni
Wednesday 10 March 2010, 09:10 PM
بابا ای ول پدرام جان بازم که گل کاشتی :)) . زیبا شده . ممنونتم عزیز .

Sohrab Iwis
Wednesday 10 March 2010, 09:47 PM
خسته نباشيد پدرام جان مثل هميشه گل رو كاشتي هاااااااا .... !!

مقسي

abbaspoor
Thursday 11 March 2010, 07:26 AM
فوق العاده بود
لذت بردم
مرسی

راستی مدل پیانوتون چیه؟
CLP340 ؟

forever
Thursday 11 March 2010, 07:48 AM
اجراتون فوق العاده لطیف و دلنشین بود.
ممنون از شما

vhd
Thursday 11 March 2010, 10:21 AM
پدرام جان تبریک میگیم
کار خیلی زیبایی شده و خیلی مسلط نواختیش....

موفق باشید

Amir Akbari
Thursday 11 March 2010, 01:19 PM
دوست خوبم از اجرای زیباتون خیلی لذت بردم من علاقه ی زیادی به این سبک آهنگها دارم، گوش دادن به آهنگ همراه با ریتمتون این حس رو بهم منتقل میکرد که آهنگ رو روی پیانو (به عنوان ریتم) اجرا کردی و البته همونطور که میدونید تنظیم آهنگ بسته به سلیقه ی تنظیم کننده متغییر هست، به نظرم اگر زیر صدای پد رو برای مثال استرینگ استفاده میکردی ( که با صدای کم آغاز میشه و بعد بلند میشه ) هم با صدای اصلی پیانو همخونی بیشتری داشت و هم با ساز هایی که در طول کار به زیبایی ازش استفاده کردی مثل ویولن و استرینگ و صدای (اگر اشتباه نکنم) سینتی که با قوسی که بهش دادی توی آهنگ به خوبی خود نمایی میکنه، همینطور ریتم رو در جاهایی که متوقف میکنی کمی خلوتش میکردی و ادامه میدادی اینطوری آهنگ حال و هوای بهتری به خودش میگرفت، با تشکر از وقتی که برای اجرای این آهنگ رویایی گذاشتی و امیدوارم همیشه شاد، پیروز، و سربلند باشی .

Peddy
Thursday 11 March 2010, 01:48 PM
فوق العاده بود
لذت بردم
مرسی

راستی مدل پیانوتون چیه؟
CLP340 ؟

ممنون

خیر مدلش YDP151

Peddy
Thursday 11 March 2010, 01:53 PM
دوست خوبم از اجرای زیباتون خیلی لذت بردم من علاقه ی زیادی به این سبک آهنگها دارم، گوش دادن به آهنگ همراه با ریتمتون این حس رو بهم منتقل میکرد که آهنگ رو روی پیانو (به عنوان ریتم) اجرا کردی و البته همونطور که میدونید تنظیم آهنگ بسته به سلیقه ی تنظیم کننده متغییر هست، به نظرم اگر زیر صدای پد رو برای مثال استرینگ استفاده میکردی ( که با صدای کم آغاز میشه و بعد بلند میشه ) هم با صدای اصلی پیانو همخونی بیشتری داشت و هم با ساز هایی که در طول کار به زیبایی ازش استفاده کردی مثل ویولن و استرینگ و صدای (اگر اشتباه نکنم) سینتی که با قوسی که بهش دادی توی آهنگ به خوبی خود نمایی میکنه، همینطور ریتم رو در جاهایی که متوقف میکنی کمی خلوتش میکردی و ادامه میدادی اینطوری آهنگ حال و هوای بهتری به خودش میگرفت، با تشکر از وقتی که برای اجرای این آهنگ رویایی گذاشتی و امیدوارم همیشه شاد، پیروز، و سربلند باشی .

ممنون

دوست عزیز از راهنمایی هاتون در مورد موسیقی پس زمینه ممنونم اما باید بگم که موسیقی پس زمینه کار بنده نبود بنده فقط پیانو رو اجرا کردم و رو موسیقی زمینه سوار کردم و موسیقی زمینه برای خود نوازنده ی اصلی هستش که در یکی از آلبوم هاش قرار داده بود مثل بعضی خواننده ها که تو آلبومشون مثلا یکی از آهنگهارو بی کلامش رو هم میذارن

با سپاس

Amir Akbari
Thursday 11 March 2010, 04:38 PM
آهنگ اصلی رو گوش کردم و متوجه کاری که انجام دادی شدم در حقیقت پیانو رو نواختی و روی ریتم از پیش ساخته شده میکس کردی، ممنون که باحوصله جوابم رو دادی دوست عزیز .

Amirrelax
Thursday 11 March 2010, 06:26 PM
پدرام جان نت این آهنگ را میتونی برای دانلود بزاری

sam720
Thursday 11 March 2010, 08:06 PM
عالیه پدرام جان حرف نداره
ممنون از اینکه اجراهای زیبات رو برامون میزاری.

Peddy
Friday 12 March 2010, 07:33 PM
پدرام جان نت این آهنگ را میتونی برای دانلود بزاری

امیر جان این قطعه برای مکسیم مرویتسا هستش
تو تاپیک زیر هرچی نت و آهنگ از مکسیم میخوای هست که نت claudine هم اونجا هستش

Mehrdadgh4
Sunday 14 March 2010, 03:55 PM
من بعد از ویلن ،پیانو خیلی دوست دارم .اجراتون زیبا بود

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 04:08 PM
درود و خسته نباشید

تمامی نمونه کار های این کاربر در این تاپیک قرار گرفت

با سپاس

mohsen1706
Wednesday 7 April 2010, 07:10 PM
سلام پدرام جان
واقعا خسته نباشي كارات عاليه.همه كاراتو دانلود كردم.من آيده ي روشني رو واست ميبينم.راستش حيفم اومد نگم پس از مدتها دوباره صداي پيانو رو شنيدم عشق و علاقم رو به پيانو دوباره تو وجودم بيدار كردي. آفرين آفرين....

ممنون

Acoustic
Wednesday 7 April 2010, 07:52 PM
سلام

پدرام عزیز کاشکی میشد یه قانون بزارین که هرکی نمونه کار از خودش میزاره پیوستش کنه یا تو آپلود سنتر انجمن آپلودش کنه ... چون الان اکثر نمونه کار های قدیمی پاک شدن . نمونش . نمونه کار Leon

Peddy
Friday 27 August 2010, 11:11 PM
درود و خسته نباشید

امیدواریم همگی حالشون خوب باشه راستش باز پریروز یک بداهه نوازی انجام دادم که اسمش رو گذاشتم معشوقه ی من

اما باید یه توضیحی در موردش بدم واسه درک بهتر احساسات قطعه:

برای درک بهتر هنگام گوش کردن قطعه تصور کنید: عاشقی در غم دوری معشوقه اش به خانه ی ساکت و خلوت و تاریکش بر میگرده و با تمام غمی که داره پشت پیانو می شینه و این قطعه رو میزنه در حالی که اشک از چشمانش جاریه و قطراتی هم بر روی کلید های پیانو ریخته

هههههههه

فقط مواظب باشید زیاد احساساتی نشید هههههه :am

با سپاس

Mohammad_ngml
Saturday 28 August 2010, 12:52 AM
زیبا بود.. ولی به هر قسمتی از آهنگ که میرسیدم دوست داشتم یه جور دیگه ادامه بدم.. به هر حال احساس تو این بود و نمیشه بهش ایراد گرفت.. فقط یکم اگه وقفه هاتو کوتاهتر میکردی بهتر میشد به نظرم..

justnooryes
Saturday 28 August 2010, 02:20 AM
با سلام
اولا از اینکه شما Peddy عزیز قهر خود را با ما کاربران بخش پیانو کنار گذاشته اید و دوباره در این انجمن مطلب می نویسید بسیار خوشحالم و امیدوارم که حضور شما بعنوان مسئول این بخش بیش از پیش باشد.
ثانیا کار شما مانند همیشه لذت بخش است . فقط ایکاش آن مطلب و توصیف اولیه را نمی کردید . شاید اثر شما در ذهن من تصویری دیگر داشت. البته خود شما بهتر از من می دانید که یک هنرمند ( در هر رشته ای ) معمولا اثر خود را توضیح نمی دهد. یک قطعه موسیقی تا وقتی در ذهن مصنف است متعلق به اوست اما وقتی که اجرا شد و شنیده شد آن اثر متعلق به شنونده است تا بر مبنای حال و هوای خود آنرا شخصی کند.
با عرض پوزش و تشکر مجدد

setareh_hk
Saturday 28 August 2010, 08:55 AM
منکه خیلی دوسش داشتم.قطعه ی با احساسی بود.
کلا چیزی که بداهه و آمیخته ار احساس نوازنده باشه رو خیلی دوس دارم.

موفق باشید

Don_Ramtin
Saturday 28 August 2010, 08:55 AM
سلام دوست من . کارت رو شنیدم ، خیلی قشنگ بود . مرسی !
اما منم می خواستم مثل همین دوست قبلی ( پست 74 ) ازت درخواست کنم که وقتی نمونه کاری میذاری ، دیگه تفسیرش نکنی و براش شرح و متنی ننویسی . قراره وقتی زبان از گفتن باز می مونه ، موسیقی آغاز بشه دیگه ، نه ؟!
من فکر می کنم هیچ قطعه ی موسیقی ای رو نمیشه شرح داد و تفسیر کرد و اصولا نیازی هم به این کارا نیست . موسیقی خودش تفسیر حالاتیست که نمیشه تفسیرش کرد . شرح حالاتی ست که بهش میگن " یدرک و لا یوصف " . مخصوصا کارهایی با احساس ، مثل کاری که تو اجرا کرده ای .
خیلی قشنگ تر و بهتره که ما کار رو بدون هیچ پیش ذهنیتی بشنویم و خودمون بفهمیمش . بازم مرسی عزیزم !

soroosh_269
Saturday 28 August 2010, 09:27 AM
درود
شنیدمش
خیلی احساسی واقعا احساسی و زیبا......
فقط یه سوال:
این فضا مال چه گامیه؟

Peddy
Saturday 28 August 2010, 10:06 AM
زیبا بود.. ولی به هر قسمتی از آهنگ که میرسیدم دوست داشتم یه جور دیگه ادامه بدم.. به هر حال احساس تو این بود و نمیشه بهش ایراد گرفت.. فقط یکم اگه وقفه هاتو کوتاهتر میکردی بهتر میشد به نظرم..

خیلی ممنون که نظر دادید

راستش رو بخواید معمولا همیشه قطعه اونجور که ما ادامه اش رو تصور میکنیم پیش نمیره این رو میتونیم به طور خیلی واضحی در قطعات کلاسیک ببینیم

حتما سعی می کنم وقفه ها رو کوتاه کنم

با سپاس از انتقاداتتون

Peddy
Saturday 28 August 2010, 10:11 AM
با سلام
اولا از اینکه شما Peddy عزیز قهر خود را با ما کاربران بخش پیانو کنار گذاشته اید و دوباره در این انجمن مطلب می نویسید بسیار خوشحالم و امیدوارم که حضور شما بعنوان مسئول این بخش بیش از پیش باشد.
ثانیا کار شما مانند همیشه لذت بخش است . فقط ایکاش آن مطلب و توصیف اولیه را نمی کردید . شاید اثر شما در ذهن من تصویری دیگر داشت. البته خود شما بهتر از من می دانید که یک هنرمند ( در هر رشته ای ) معمولا اثر خود را توضیح نمی دهد. یک قطعه موسیقی تا وقتی در ذهن مصنف است متعلق به اوست اما وقتی که اجرا شد و شنیده شد آن اثر متعلق به شنونده است تا بر مبنای حال و هوای خود آنرا شخصی کند.
با عرض پوزش و تشکر مجدد

درود

اولا جناب justnooryes این موضوعی که بیان کردید فکر نکنم به اینجا هیچ ارتباطی داشته باشه!! لطفا به عناوین دقت کنید ! در ضمن بنده مسایل شخصی خودم رو دارم و بنده حتی به دلیل مشغله های اخیر درخواست به کناره گیری دادم اما موافقت نشده و به پیشنهاد جناب آشو در مرخصی هستم!!
در ضمن وقتی من تلاش می کنم اما میبینم یه سری کاربر تنبل کاربرای بخش پیانو رو تشکیل میدهند نا امید میشم و علاقه ای به فعالیت ندارم!!!

دوما ممنون از شما که نظر دادید
بله بنده هم می دونم که اینطور هستش اما خواستم اون تصوری رو که خودم داشتم دیگران هم داشته باشند اگه قرار بر برداشت آزاد داشتم حتما توضیحی نمیدادم مثل بداهه نوازی قبلیم که چند صفحه قبل همین تاپیک هستش

با سپاس از نظرتان

Peddy
Saturday 28 August 2010, 10:14 AM
سلام دوست من . کارت رو شنیدم ، خیلی قشنگ بود . مرسی !
اما منم می خواستم مثل همین دوست قبلی ( پست 74 ) ازت درخواست کنم که وقتی نمونه کاری میذاری ، دیگه تفسیرش نکنی و براش شرح و متنی ننویسی . قراره وقتی زبان از گفتن باز می مونه ، موسیقی آغاز بشه دیگه ، نه ؟!
من فکر می کنم هیچ قطعه ی موسیقی ای رو نمیشه شرح داد و تفسیر کرد و اصولا نیازی هم به این کارا نیست . موسیقی خودش تفسیر حالاتیست که نمیشه تفسیرش کرد . شرح حالاتی ست که بهش میگن " یدرک و لا یوصف " . مخصوصا کارهایی با احساس ، مثل کاری که تو اجرا کرده ای .
خیلی قشنگ تر و بهتره که ما کار رو بدون هیچ پیش ذهنیتی بشنویم و خودمون بفهمیمش . بازم مرسی عزیزم !

ممنون رامتین جان

بنده جواب این موضوع رو در پست قبلی نوشتم

بازم ممنون لطف کردید

Peddy
Saturday 28 August 2010, 10:16 AM
درود
شنیدمش
خیلی احساسی واقعا احساسی و زیبا......
فقط یه سوال:
این فضا مال چه گامیه؟

خیلی ممنون سروش جان که کار رو شنیدی

راستش این گام لا مینور هستش اول میخواستم تو گام ر مینور بزنم اما باز دیدم غم لا مینور بیشتر میچسبه ههههه

DesironnA
Saturday 28 August 2010, 10:21 AM
درود
بسیار زیبا بود پدرام عزیزم..
آسون، پر احساس و خلاصه عشقی بود زلال.
البته چند جای کوچک احساس کردم ولوسیتی ملودی بالاتر از حدی بوده که انتظارش میرفت..
اما عالی بود آقا جان ! عالی !
سپاس