PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر ehsanmir

ehsanmir
Friday 13 February 2009, 08:04 PM
اینهم یه سبک موسیقی که من خیلی دوستش دارم.
boogie woogie
اگه ریپ میزنم به خاطر اینکه 3 سال از کیبوردم دورم.بخاطر همین دستم خیلی کند شده.زمانی این اهنگها رو بدون هیچ مشکلی میزدم.اما حالا چی.:guitarplay1:
نظراتتون خوشحالم میکنه:9powok:
You can see links before reply

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 04:10 PM
درود و خسته نباشید

تمامی نمونه کار های این کاربر در این تاپیک قرار گرفت

با سپاس

ehsanmir
Wednesday 7 April 2010, 06:38 PM
سلام پدرام جان
اقا چی شده؟چرا اینطوری قاطی پاتی شده.تاپیک من کوووووووووووووووووو؟ :(( در کدام تاپیک؟؟؟؟؟؟؟
نمونه کارهای من باید تو قسمت کیبرد باشه.اینجا که قسمت پیانو هست.در ثانی بقیه کارهام کجاست؟؟؟؟ :((

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 08:34 PM
درود

احسان جان من نمیدونم این نمونه کارت رو تو بخش پیانو دیدم گفتم حتما کار پیانو هستش اما بقیه کارات باید تو بخش کیبرد باشه دیگه

hossein_faran
Wednesday 7 April 2010, 10:14 PM
مرسی احسان جون.این کارتو من داشتم.فقط یه سوال اینارو از نت میزنی یا گوشی در آوردی؟

M8H
Wednesday 7 April 2010, 10:15 PM
احسان جان کارت خیییییلی عالی بود عزیزم.
امیدوارم موفق باشی همیشه.

ehsanmir
Wednesday 7 April 2010, 10:58 PM
مرسی احسان جون.این کارتو من داشتم.فقط یه سوال اینارو از نت میزنی یا گوشی در آوردی؟

سلام
بله این رو من خیلی وقت پیش گذاشته بودم.
عرضم به حضورت این کیبرد casio wk1800 هست که این کیبرد میتونه نتهایی که اجرا میشه رو روی نمایشگر نشون بده.من فایل midi این اهنگ رو داشتم و از طریق همین امکان دیدن نت روی display و گاهی اوقات هم از روی نت این اهنگ رو یاد گرفتم.

GhazalMusic
Thursday 8 April 2010, 02:48 AM
دوستان من فقط تصویر دارم صدا نه...البته شکی تو زیبائی نواختن احسان عزیز نیست ولی اگه زحمت بکشید و فایل صوتی را برای ما بزارید , منت سرمون گذاشتید ممنون..پیروز باشید

Fereshteh_Baran
Thursday 8 April 2010, 06:34 AM
من تا حالا این سبک رو ندیده بودم فکر کنم دست های خیلی قوی میخواد. موفق باشید

ehsanmir
Thursday 8 April 2010, 06:53 PM
دوستان من فقط تصویر دارم صدا نه...البته شکی تو زیبائی نواختن احسان عزیز نیست ولی اگه زحمت بکشید و فایل صوتی را برای ما بزارید , منت سرمون گذاشتید ممنون..پیروز باشید

سلام دوست عزیز
اینهم فایل صوتی این کارم.فقط قابل ذکره که به لطف گرفتاری در کار و مشغله همین رو هم دیگه نمیتونم بزنم. :((