PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از مسئول سابق بخش موسیقی کلاسیک غربی

Khashayar
Friday 9 April 2010, 12:21 AM
درود
متعصفانه دوست گرامیمون جناب {scofild (You can see links before reply)} به دلایل مشغله کاری و دلایل شخصی به درخواست خودشون دیگر نمیتوانند به عنوان مسئول بخش موسیقی کلاسیک غربی در کنار ما باشند.
برای این دوست عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت در زندگی رو داریم...
امیدواریم باز هم شراطی پیش بیاد تا در کنار scofild گرامی باشیم..
از زحمات و فعالیت های مفید ایشون بسیار سپاس گذاریم.
پاینده باشید.

M8H
Friday 9 April 2010, 12:26 AM
واقعا علی آقا از مدیران خوب نت آهنگ بود.
ما که با هم از این سایت خاطره های زیادی داریم.
علی جان امیدوارم همیشه موفق باشیو......

Amirrelax
Friday 9 April 2010, 09:46 AM
علی جان خسته نباشی و به خاطر زحماتت ازت تشکر میکنم

ehsanmir
Friday 9 April 2010, 11:29 AM
ایشون از اطلاعات خوبی برخوردار بود. از این که دیگه نمیتونند با ما باشند خیلی متاسفم.امیدوارم در هر جا هستند موفق و پیروز باشند.

Sohrab Iwis
Friday 9 April 2010, 11:32 AM
درود

خسته نباشید میگم به علی آقا و معذرت خواهی بابت اینکه یکی دوباری اذیتشون کردم !
امیدوارم منو ببخشند

به هر حال خیلی ناراحت شدم که دیگر در کنار شما نیستیم
امیدوارم پاینده باشید

یک سوال جناب آشو :
چرا مدیران همه با هم تصمیم به ترک سایت رو گرفتن ؟چرا؟

دوستان خوبمون دارن میرن ...

Khashayar
Friday 9 April 2010, 12:26 PM
درود

یک سوال جناب آشو :
چرا مدیران همه با هم تصمیم به ترک سایت رو گرفتن ؟چرا؟مدیران همه با هم تصمیم به ترک سایت نگرفتند...خیلی از مدیران مثل جناب ویشتاسب حدود یک سالی هست که این درخواست رو دادند.و خوب مدیران دیگه هم مشکلاتی داشتند در زندگی خصوصی خودشون مثل جناب مجتبی...و دیگران...و مدتها پیش استعفا داده بودند که تا مراحل بررسی استعفا طی بشه و بررسی های لازمه انجام بشه طول میکشه...یا دوست عزیز خانوم گارفیلد چند ماهی بود به سایت نیامده بوند و گفته بودند دیگه نمیاند ما صبر کردیم شاید دوباره بیایند یا خبری ازشون بشه ولی وقتی نشد ...و بعد از ایشون تشکر و قدردانی کردیم و اینطوری میشه که مثلا چند مدیر به فاصله زمانی کم استعفاشون مورد تائید قرار میگیره و بعد که اعلام میشه به نظر میرسه همه با هم رفتند...
پاینده باشید

scofild
Friday 9 April 2010, 12:34 PM
سلام !

ممنونم از شما دوستای گلم که اینقدر به من لطف دارید !
دیدم درست نیست بی خداحافظی برم .

در کنار شما بودن واسم یه افتخار بود و امیدوارم بازم فرصتی پیش بیاد که بتونم برگردم و در کناره هم باشیم !

به امید دیدار !
خداحافظ....

rumour
Friday 9 April 2010, 01:13 PM
سلام !

ممنونم از شما دوستای گلم که اینقدر به من لطف دارید !
دیدم درست نیست بی خداحافظی برم .

در کنار شما بودن واسم یه افتخار بود و امیدوارم بازم فرصتی پیش بیاد که بتونم برگردم و در کناره هم باشیم !

به امید دیدار !
خداحافظ....

اه! علی تو که هنوز هستی! اراده نداری نه؟ هههه :21:
دستت در نکنه برای بخش!

Sina_Yanni
Friday 9 April 2010, 02:41 PM
مرسی علی جان بابت زحماتت . موفق باشی هر جا که باشی ... .

sam720
Friday 9 April 2010, 04:28 PM
منم برای آقا علی گل آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم هرجا که هست سالم و خوشحال و پیروز باشه
خسته نباشی علی جان

am3000
Friday 9 April 2010, 07:44 PM
scofild عزیز...جات واقعآ خالی میمونه....برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که مرتب سر بزنی.

Peddy
Friday 9 April 2010, 10:59 PM
درود

علی جان واقعا یکی از مدیران خوب سایت بودند و البته یکی از بهترین دوستان بنده ! و همچنین معلم من در موسیقی. خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم

حیف شد . به امید خدا دوباره ایشون به سایت برگردند و فعالیت داشته باشند

علی جان برات آرزوی موفقیت میکنم به امید خدا هر جا که هستی و در هر کاری که انجام میدی پیروز و پاینده باشی

با سپاس

HamedSedighi
Friday 9 April 2010, 11:02 PM
پیروز باشی.

moein babayee
Saturday 10 April 2010, 02:22 PM
من فکر می کنم علی بیشتر از اینکه یک مدیر تو سایت باشه یک دوست و همدم بود! تازه نه فقط برای من! برای همه ی بچه های سایت...
علی واقعا تو زمینه ی هنر پیشرفت چشم گیری رو کرده بود و از نظر علمی دارای اطلاعات قابل ملاحظه ای بود

علی یک ویژگی خیلی خوبم داشت برخلاف خیلی از دوستان در این کره (باز نگین بحث سیاسیه و تبلیغ و توهین و این دلایل) بیشتر از اینکه حرف بزنه عمل می کرد!

ولی خوب حیف!

فقط من یک سوال تکراری داشتم!

درسته مدیران سایت در یک بازه ی نسبت گسترده استعفا دادن و مراحل اداری طول کشیده و یک جا اعلام شدن ولی خوب این یک ضعف واسه ی سایت نیست که مدیران و کاربرانش رو این طوری داره از دست می ده؟

Khashayar
Saturday 10 April 2010, 04:56 PM
درود

درسته مدیران سایت در یک بازه ی نسبت گسترده استعفا دادن و مراحل اداری طول کشیده و یک جا اعلام شدن ولی خوب این یک ضعف واسه ی سایت نیست که مدیران و کاربرانش رو این طوری داره از دست می ده؟مگه همه ی مدیران رفته اند؟
کاربران چرا؟ مگه کاربری از دست داده؟به چه دلیل کاربر از سایت رفته؟

همونطور که میدونید من حتی یک دونه از مدیران فعلی رو انتخاب نکردم و مدیران فعلی قبل از برگشت دوباره ی من به سایت انتخاب شده بودند و ضعف به رفتن مدیران نیست که به قوانین مربوط به مدیران بوده که قوانین جدید و بسیار جدی وضع شده...

پس در کل شما نمیتونید رفتن مدیران رو ضعف قلمداد کنید چون مدیران جدیدی جایگزین میشن و البته طبق قوانین جدید و بسیار سفت و سخت تر...
در هر صورت مدیرانی که میمانند با جدییت و هدف و قدرت بیشتری به فعالیت میپردازند و مدیران جدید هم که انتخاب میشوند همینطور...

اما شما گفتید مدیران و کاربرانش رو اینطوری از دست میده...
چطوری از دست میده؟منظورتون رو دقیقا از این طوری بیان کنید....

ضمنا طبیعت یک مجموعه هست که عده ای از کاربران میرن و عده ی جدیدی جایگزین میشن و این موضوع از سالها پیش در این سایت و سایت های دیگه جریان داشته...و عده ای هم میمونند و یار همیشگی میشند ...

اگر نسبت به این موضوع سوال یا انتقاد یا پیشنهادی هم دارید در این تاپیک دیگه مطرح نکنید و در تاپیک مربوطه مطرح کنید...

پاینده باشید...