PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای سیمین بری با ویلن Sina Yanni

Sina_Yanni
Friday 9 April 2010, 10:37 AM
سلام بچه های گل گلاب نت آهنگی ... . :am

خوب این آهنگ رو از ویلن یه مبتدی هم بشنوین بد نیست :9: !!!! ... . فقط اشکالای کارمو بگین ممنون میشم . با موبایل ضبط کردم ، بعد فرمتش رو تبدیل به Mp3 کردم که کیفیتش یکم زیاد شه . 445 کیلو بایته ! :5:

منتظر هر گونه انتقاد و پیشنهاد هستم .... . :42:

ممنون .

You can see links before reply

AFRooGH
Friday 9 April 2010, 11:29 AM
سینا جان افرین عالی بود با این مدتی که شما ساز زدی واقعا عالی اجرا کردی .خیلی اصولی مینوازی و ارزش نتها رو کاملا ادا میکنی و همین باعث میشه در طول زمان پیشرفت خوبی داشته باشی موفق باشی.

DesironnA
Friday 9 April 2010, 11:41 AM
سیناااااااااااااااااااا!!!
عاشقتم!!!

Arash-hadian
Friday 9 April 2010, 11:43 AM
بابا سینا جون ترکوندی که!

ایول داداش . خیلی قشنگ زدی.

با اینکه خیلی دقیق کارتو گوش کردم ولی هیچ فالشی ای ندیدم و به نظرم همه نتها ژوست میومد.
فقط بعضی جاها حس کردم شمارش درست نبود.حالا بازم اساتید نظر میدن.ولی درکل خیلی حال کردم داداش. دمت گرم.

موفق باشی...

M8H
Friday 9 April 2010, 11:50 AM
WoOw!!!!!:violinplay3:
سینا جون در این مدت زمانی که کار میکنی خیییییییلی خوف تونستی پیشرفت کنی!:36:

Sina_Yanni
Friday 9 April 2010, 12:42 PM

با اینکه خیلی دقیق کارتو گوش کردم ولی هیچ فالشی ای ندیدم و به نظرم همه نتها ژوست میومد.
فقط بعضی جاها حس کردم شمارش درست نبود.حالا بازم اساتید نظر میدن.ولی درکل خیلی حال کردم داداش. دمت گرم.

موفق باشی...

مرسی آرش جان لطف دارین !!!!! یعنی انقدر خوب شده ؟!! :106: !!!
آره چون قطعه رو حفظ بودم از رو نت نمی زدم ، واسه همین دیگه ضرب پا نگرفتم . !!!!

sam720
Friday 9 April 2010, 04:19 PM
ایول کارت دروسته سینا جان
خیلی زیبا بود ممنون
:21ox66r:

Black_Violin
Saturday 10 April 2010, 07:15 AM
سلام سینا جان...
خیلی خوب شده فقط چند تا نکته مشکل داره...
بعضی وقتها که انگشتت رو از روی سیم بر می داری موظب باش صدای اضافی در نیاره مخصوصا سیم ر
یکم سعی کن از زینت استفاده کنی.مثل ویبراسیون...
یکم هم توی نت ها خلاقیت بده از خودت چیزی اضافه کم کن تا قشنگ بشه...موفق باشی

nazila68
Saturday 10 April 2010, 07:56 AM
سینا جان خیلی قشنگ بود موفق باشی

مرتضی عزیزی
Saturday 10 April 2010, 08:06 AM

موفق باشی...

سلام سینا جان نظر من هم روی شمارش ها هست رو هم رفته خیلی قشنگ بود:21ox66r:

Acoustic
Saturday 10 April 2010, 11:50 AM
من که چیزی از ویولن حالیم نیست :4: ولی میگم آفرین

Sina_Yanni
Saturday 10 April 2010, 07:58 PM
سلام سینا جان...
خیلی خوب شده فقط چند تا نکته مشکل داره...
بعضی وقتها که انگشتت رو از روی سیم بر می داری موظب باش صدای اضافی در نیاره مخصوصا سیم ر
یکم سعی کن از زینت استفاده کنی.مثل ویبراسیون...
یکم هم توی نت ها خلاقیت بده از خودت چیزی اضافه کم کن تا قشنگ بشه...موفق باشی

سلام .

black violin جان من این مدت اسم شما رو نمیدونم خداییش !!!!!!!!!!

واللا من فقط 7 ماهه شروع کردم ویبراسیون هنوز یاد نگرفتم !!!!!! ، یعنی هنوز استادم درس نداده :21: . اون تیکه هایی هم که یه نمه ویبراسیون میدم ( تو عالم خودم !!! ) همین جوری بی هیچ اصولی دادم . اصول ویبراسیون بلد نیستم هنوز !!!!! :23: .

ولی چشم . مرسی از پیشنهادات . انشاا... دفعه بعد ویبره ی اصولی میدم ، نه ویبره من درآوردی . :am

Black_Violin
Sunday 11 April 2010, 07:26 AM
سلام .

black violin جان من این مدت اسم شما رو نمیدونم خداییش !!!!!!!!!!

واللا من فقط 7 ماهه شروع کردم ویبراسیون هنوز یاد نگرفتم !!!!!! ، یعنی هنوز استادم درس نداده :21: . اون تیکه هایی هم که یه نمه ویبراسیون میدم ( تو عالم خودم !!! ) همین جوری بی هیچ اصولی دادم . اصول ویبراسیون بلد نیستم هنوز !!!!! :23: .

ولی چشم . مرسی از پیشنهادات . انشاا... دفعه بعد ویبره ی اصولی میدم ، نه ویبره من درآوردی . :am

سلام.
من مسعود هستم ....
پس هفت ماهه کار می کنی :39: خیلی عالیه .... سعی کن پس اون یه نمه رو هم ندی چون وضعیت انگشت خودت بهم میریزه.صدا فالش میشه و کلی مشکلات دیگه....
سعی کن بیشتر از خلاقیتت استفاده کنی زیر لب اهنگو اونجوری که دوست داری زمزمه کن بعدش بزن.
موفق باشی

forever
Sunday 11 April 2010, 11:33 AM
آفرین بر شما.
خیلی خیلی عالی بود، جدی میگم. خیلی پیشرفت کردین، بازم آفرین.:41::41::41:
آرزوی موفقیت دارم برای شما.

setareh_hk
Sunday 11 April 2010, 02:39 PM
آفرین آقا سینا
خیلی خوب بود با توجه به مدت زمانی که دارین ساز می زنید کار خوبی بود
موفق باشید.

Sina_Yanni
Monday 12 April 2010, 09:20 AM
سلام.
من مسعود هستم ....
پس هفت ماهه کار می کنی :39: خیلی عالیه .... سعی کن پس اون یه نمه رو هم ندی چون وضعیت انگشت خودت بهم میریزه.صدا فالش میشه و کلی مشکلات دیگه....
سعی کن بیشتر از خلاقیتت استفاده کنی زیر لب اهنگو اونجوری که دوست داری زمزمه کن بعدش بزن.
موفق باشی

چشم . مرسی از راهنمایی هات مسعود جان . :am

professor violine
Tuesday 13 April 2010, 08:12 PM
سلام به همه دوستان و مخصوصاً آقا سینا عزیز من هم این فایل صوتی شما رو گوش دادم اگه از من ناراحت نشی و به دل نگیری میگم اگه ویولنت ارزون قیمته ، صداگیری ات از ویول خوبه اما اگه ویولنتون گرون قیمته که هیچ . چیزی فراتر از محدودۀ زمانی تمرینت نیست معمولاً همه کسانی که ویولن کار می کنن توی 6 و 7 ماهگی این طوری و حتی بهتری از این هم می زنن . مشکل اصلی شما در اجرای این نت ،سرعت پائین هست . هر نتی رو باید با سرعت مختص اون نت نواخت نه سریعتر و نه آرومتر . توصیه می کنم یک بار به این آهنگ که بیژن زده گوش کنید و تو رو خدا از من ناراحت نشین فقط خواستم اشکال کار رو بگم . برایت از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم .

Sina_Yanni
Tuesday 13 April 2010, 09:10 PM
سلام به همه دوستان و مخصوصاً آقا سینا عزیز من هم این فایل صوتی شما رو گوش دادم اگه از من ناراحت نشی و به دل نگیری میگم اگه ویولنت ارزون قیمته ، صداگیری ات از ویول خوبه اما اگه ویولنتون گرون قیمته که هیچ . چیزی فراتر از محدودۀ زمانی تمرینت نیست معمولاً همه کسانی که ویولن کار می کنن توی 6 و 7 ماهگی این طوری و حتی بهتری از این هم می زنن . مشکل اصلی شما در اجرای این نت ،سرعت پائین هست . هر نتی رو باید با سرعت مختص اون نت نواخت نه سریعتر و نه آرومتر . توصیه می کنم یک بار به این آهنگ که بیژن زده گوش کنید و تو رو خدا از من ناراحت نشین فقط خواستم اشکال کار رو بگم . برایت از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم .

:21::21::21::21::21::21:
سلام . دوست من ، به جان خودم من این آهنگ رو نزدم که ملت گوش کنه حالشو ببره ، زدم اشکالام رو بگین دیگه !!!!!!!!!!!! خیلی خیلی خیلی ... و بازم میگم خیلی ممنونم کارم رو نقد کردین ... . :5:
:21::21::21::21::21::21:
میدونی هی به چی میخندم ؟؟؟؟ به این که فرمودین تو رو خدا از دستم ناراحت نشین ... :24::24: .
منو ناراحتی ؟؟؟؟؟؟؟؟
آره ارزونه . ویلنم رو حدود 150 خریدم !!!!!!!!!!! :10:

professor violine
Thursday 15 April 2010, 07:00 AM
متشکرم

باز هم برایتان آرزوی موفقیت روز افزون می کنم
:violinplay3::21ox66r::violinplay3::redguitar::am: am:am