PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرجع کامل آکوردهای گیتار و پیانو

puriya
Saturday 10 April 2010, 10:59 AM
You can see links before reply (You can see links before reply)
سلام
طی چند ساله اخیر که وب سایت دونوازان رو راه اندازی کردیم همواره سعی کردیم که بهترین و کاملترین خدمات رو به دوست داران موسیقی ایران زمین ارائه بدیم و با توجه به اینکه اکثر کاربران جدید که به وب سایتهای تخصصی گیتار میان دوست دارن که آکوردهای حرفه ای رو زودتر یاد بگیرن بر آن شدیم که از وب سایتهای تخصصی خارجی چیزی کم نیاریم و براتون مرجع کامل آکوردهای گیتار و پیانورو راه اندازی کنیم
این برنامه از سه بخش تشکیل میشه

بخش آکوردهای گیتار (شامل تمامی آکوردهای مورد نیاز شما در گیتار به همراه آکوردهای حرفه ای گیتار)
بخش حرفه ای گیتار(شامل نام تمامی نتها،نمایش گامها،توانایی نمایش برای چپ دستان،تنظیم کوک گیتار به دلخواه شما،نمایش نتهای دیز و بمل،نمایش جای انگشتان و …)
بخش آکوردها و گامهای پیانو (این بخش نیز تمامی آکوردهای پیانو رو نشون میده به انتخاب شما و توانایی نمایش گامها رو نیز داره)
موفق باشین امیدوارم که زحمت چند روزه من باعث رضایت شما بشه
با تشکر پوریا آقایی
برای دیدن این برنامه از آدرس زیر استفاده کنید You can see links before reply برای راحتی کار بر روی بنر بالا کلیک کنید

Sohrab Iwis
Saturday 10 April 2010, 11:23 AM
درود

رفتم توی سایت

پس پیانوش کجاست ؟؟!؟!؟!!

moein babayee
Saturday 10 April 2010, 02:14 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)
سلام
طی چند ساله اخیر که وب سایت دونوازان رو راه اندازی کردیم همواره سعی کردیم که بهترین و کاملترین خدمات رو به دوست داران موسیقی ایران زمین ارائه بدیم و با توجه به اینکه اکثر کاربران جدید که به وب سایتهای تخصصی گیتار میان دوست دارن که آکوردهای حرفه ای رو زودتر یاد بگیرن بر آن شدیم که از وب سایتهای تخصصی خارجی چیزی کم نیاریم و براتون مرجع کامل آکوردهای گیتار و پیانورو راه اندازی کنیم
این برنامه از سه بخش تشکیل میشه

بخش آکوردهای گیتار (شامل تمامی آکوردهای مورد نیاز شما در گیتار به همراه آکوردهای حرفه ای گیتار)
بخش حرفه ای گیتار(شامل نام تمامی نتها،نمایش گامها،توانایی نمایش برای چپ دستان،تنظیم کوک گیتار به دلخواه شما،نمایش نتهای دیز و بمل،نمایش جای انگشتان و …)
بخش آکوردها و گامهای پیانو (این بخش نیز تمامی آکوردهای پیانو رو نشون میده به انتخاب شما و توانایی نمایش گامها رو نیز داره)
موفق باشین امیدوارم که زحمت چند روزه من باعث رضایت شما بشه
با تشکر پوریا آقایی
برای دیدن این برنامه از آدرس زیر استفاده کنید You can see links before reply برای راحتی کار بر روی بنر بالا کلیک کنید

سلام سایت بسیار عالیه دارین و واقعا کامله، فقط نمی دونم چرا سرعت باز کردن صفحات تو سایت شما می اد پایین

باز هم ممنون

امیدوارم باز بنا به دلایل نامعلوم این تاپیک هم بسته و یا پاک نشه!

puriya
Saturday 10 April 2010, 05:25 PM
درود

رفتم توی سایت

پس پیانوش کجاست ؟؟!؟!؟!!

سلام دوست من اینجا بخش پیانو هست هست
You can see links before reply

puriya
Saturday 10 April 2010, 05:28 PM
سلام سایت بسیار عالیه دارین و واقعا کامله، فقط نمی دونم چرا سرعت باز کردن صفحات تو سایت شما می اد پایین

باز هم ممنون

امیدوارم باز بنا به دلایل نامعلوم این تاپیک هم بسته و یا پاک نشه!

ممنون دوست من به خاطر چک کردن فعال بودن جاوا اسکریپت توی مرورگر شما یه ذره سرعتش میاد پائین که به بزرگی خودتون می بخشین
منم امیدوارم که این تاپیک باز بمونه که بتونیم به دوستانمون سرویس بدیم
انشالله به زودی هم خبر های بسیار خوش دیگه ای در راه است برای علاقه مندان به موسیقی